Jump to content
Arnold

Fitness5 võistlus 7.oktoobril Arigato Spordiklubis!

Recommended Posts

Oota, Tarmop-d ei olegi siis nimekirjas või:)?

Teid ootan ma sügisel võistlema! ;)

Seniks aga väike motivatsioon Sparta etapi näol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-25435-0-68286100-1432714997_thumb.j

Euroopa Meistrivõistlused toimuvad 27.novembril Rootsis Stockholmis Fitnessfestivali raames.

post-25435-0-22633500-1432714913_thumb.j

Oslaeda saavad ka Eesti esimesed meistrid, seega tasub sügisel võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Finaalis osalejad, kutsuge kindlasti ka toetajaid kaasa ja jagage üritust Facebookis.

Kindlasti tasub vaatama tulle nendel huvilistel, kellel on edaspidi plaanis sellel põneval ja populaarsust koguval alal võistelda.

Eriti sobilik on see ala neile, kes tahavad sportlikku pingutust ja kellele ei meeldi laval poseerida.

Toimumas on ka FAST toodete degusteerimine ja muud põnevat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karikad parimatele on valmis, auhinnad panevad välja FitShop.ee, Mybody.ee ning Jeunesse!

post-25435-0-68289300-1433514792_thumb.j

Kohtume homme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas Erit -85 kg võistles? Muu kõik arusaadav või seal protkollis oleks pidanud olema +80 kg kategooria. Singh oleks oma tulemusega ka Rootsis ära teinud, tundub, et meil on ka täitsa konkurentsivõimelised võistlejad Rootsi EM välja panna. Õnne võitjatele ja tänud kõigile, tänu kellele see üritus toimuda sai.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tüdrukutel on protokollis valesti jah.

Kaalukategooriad olid -80 kg ja +80 kg.

Panin FB tulemuste alla õigesti:)

Päris suured tüdrukud :)

Siiski meestel vist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-85 kg nimi on jah +80 kg. Aitäh kõikidele võistlejatele, näeme fitcampis ja Eesti meistrivõistluste etappidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis kevadine etapp selja taga. minu meelest oli väga tore ja palju pinget pakkuvad etapid. Karikavõistluste finaal oli muidugi kõige pingelisem ja huvitavam jälgida. Soovitan kõigil, kes eelnevatest võistlustest on osa võtnud ka sügisel tulla ning seda just enda pärast. Mitmed võistljejad on võistelnud kõikidel etappidel ning mitu aastat juba ning nende tulemused on oluliselt paremaks läinud. Näiteks Vahur Kiis tegi esimesel võistlusel punktide kogusummaks 84, eelviimane võistlus juba 111punkti. Tulemus on märgatavalt paranenud. Kuna meist enamus käib jõusaalis selleks, et paremasse vormi saada ja samuti ka tugevamaks saada, siis Fitness5 on väga hea koht, kus end proovile panna. Kuna kõik 5 ala peaks olema jõusaalis baasharjutusteks, siis Fitness5 ongi koht, kus enda võimkust proovile panna.

Sügisel toimuvad juba esimesed EMV Fitness5 ning novembri lõpus toimuvad ka esimesed Euroopa Meistrivõistlused Rootsis, nii et võib julgelt öelda, et see aasta on Fitness5 jaoks ajaloolone aasta ning soovitan kõigil huvilistel sellest ajaloolisest sündmusest osa saada läbi sügisestel etappidel kaasalöömisega.

Kevadhooaja võitjaid ootab ees juba rahvusvaheline võistlus Rootsis, Tylösandis, 11.07. Nii et ootame põnevusega uudiseid, kuidas neil seal läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav spordiala, aga kükid mulle ilmselt eriti ei sobiks. Bodypumpis olen ka 50 kg-ga 5 minutit järjest tuld andnud, aga siis on ka põlved endast tunda andnud. Ei julge põlvesid lõhkuda. Vana mees ka juba :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav spordiala, aga kükid mulle ilmselt eriti ei sobiks. Bodypumpis olen ka 50 kg-ga 5 minutit järjest tuld andnud, aga siis on ka põlved endast tunda andnud. Ei julge põlvesid lõhkuda. Vana mees ka juba :)

Huvitav ala jah. Aga Imre, soovita sobivatele Fitlifes käijatele. kes aktiivsemad saalis käijad või bodypumpis, las hakkavad sügiseks harjutama:)

Ja ikka ise kah proovi ära, siin vaja ainult 100 sek kükkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, sügisel on samamoodi enne 3 etappi ja siis finaaliks Eesti MV-sed:

Sügisene I Eesti meistrivõistluste etapid:

03.10 Sparta soprdiklubi
10.10 Kimberi Klubi
17.10 Tartu Ülikooli Spordihoone

I Eesti Meistrivõistluste finaal toimub 24.10 Kimberi Klubi, Pärnu

Paras aeg on sügiseks valmistuma hakata:)

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×