Jump to content
kiid rock

sinu pikkus ja kaal, vanus?

Recommended Posts

Selles teemas siis mainivad paljud ära ka rasvaprotsendi. Ma tean, et paljud kaalud arvutavad rasvaprotsendi välja. Tahaksingi teada, kas seda on võimalik ka kuidagi ilma mõne targa kaalumis aparaadita arvutada? :D Ehk saaks siia keegi mingi valemi postitada, kui seda siin portaalis juba üleval ei ole. Tahaksin ka enda rasvaprotsenti teada... Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles teemas siis mainivad paljud ära ka rasvaprotsendi. Ma tean, et paljud kaalud arvutavad rasvaprotsendi välja. Tahaksingi teada, kas seda on võimalik ka kuidagi ilma mõne targa kaalumis aparaadita arvutada? :D Ehk saaks siia keegi mingi valemi postitada, kui seda siin portaalis juba üleval ei ole. Tahaksin ka enda rasvaprotsenti teada... Tänud

Rasvaprotsenti ikka valemiga ei arvuta. Selleks vaja doktori juurde minna kes teeb mõõtmised (kaliibriga). Need rooli kujulised rasva% mõõtjad pole ka kõige adekvaatsemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin, et olen 4 kuu eest siia teemasse juba postitanud: pikkus-183 kaal-97 vanus-20

Nüüd siis uued andmed: Pikkus-jätkuvalt 183 :D kaal-90 vanus-21 :)

Järgmine kord postitan siia teemasse enne suve selleks ajaks loodan kaaluda 80 ringis vaatama kas suudan eesmärgi saavutada!

Ja jälle 2 kuud möödas ning hulga kergem kui enne.

Pikkus:183 Kaal:84.9 Vanus:21

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×