Jump to content
555LRV

Millist shake-i enne ja pärast trenni?

Recommended Posts

Tervitus. Olen siin foorumis uus, kuid olen tegelenud jõusaaliga juba päris omajagu ja ka igapäevane töö milleks on siis suht raskete esemete tõstmine ja paika panemine tekitas paar küsimust. Pole eriti mingeid pulbreid ja jooke joonud ja nüüd siis oleks huvi nende vastu kuna lihas kätes- kui ka jalgades ei taha kasvada, arvatavasti valgu võis siis lihtsalt nn toitainete puudus. Milliseid jooke soovitaksite juua enne trenni kui ka trenni ajal ja mida juua peale trenni või siis enne magamaminekut. Vahepeal on nii trennis kui tööl olles selline jõuetu tunne, olen joonud siin mingit sokolaadi maitselist piimapulbrit kuid erilist tulemust või siis arusaadavat mõju küll ei tunne ja mainiks ka ära et mul on väga kiire seedimine ja ainevahetus.

Oodates kriitikat kui ka nõuandeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul kodus blender on, siis võid endale ise kokteilisegu kaasa teha, kui kindlasti midagi vedelat tarbida tahad. Asju, mida sisse panna on lõputult, igasugu pähkleid, kohupiima, piima, marju, puuvilju, maapähklikreem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön päevas 3 korda ja kui võimalus siis ka rohkem kordi, kuid nagu aru saan siis sellest jääb väheseks minu kehale ja organismile. Tegingi just teema et võibolla on kellelgi välja pakkuda mingit shake pulbrit mida võid ka lihtsalt janu kustutamiseks tarbida ja mitte ainult trenni ajal vaid ka näiteks tööd tehes ja samas ega ta ei pea olema ju mingi tõsine valgujook vaid lihtsalt energiat andev asi. Minu jutt võibolla võib tunduda natuke arusaamatu kuid ühesõnaga ei taha juua mingeid kuramuse Hustlereid ja Startereid nagu mõni paarimees mul siis vaid pigem libistaks kasulikku ja organismile vajalikke aineid. Või peab neid jooke ikka enne trenni ja pärast trenni tarbima?

Parimat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön päevas 3 korda ja kui võimalus siis ka rohkem kordi, kuid nagu aru saan siis sellest jääb väheseks minu kehale ja organismile. Tegingi just teema et võibolla on kellelgi välja pakkuda mingit shake pulbrit mida võid ka lihtsalt janu kustutamiseks tarbida ja mitte ainult trenni ajal vaid ka näiteks tööd tehes ja samas ega ta ei pea olema ju mingi tõsine valgujook vaid lihtsalt energiat andev asi. Minu jutt võibolla võib tunduda natuke arusaamatu kuid ühesõnaga ei taha juua mingeid kuramuse Hustlereid ja Startereid nagu mõni paarimees mul siis vaid pigem libistaks kasulikku ja organismile vajalikke aineid. Või peab neid jooke ikka enne trenni ja pärast trenni tarbima?

Parimat.

Mahl, piim, spordijook (saab ka soolasid), joogijogurt, kasvõi tavaline limonaad kui eesmärk on lihtsalt kaloreid saada. Aga soovituslik oleks pigem neid asju toidu kõrvale tarbida. Ka ise joon päris tihti mahla või piima toidu kõrvale, et kaloraaži tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus. Olen siin foorumis uus, kuid olen tegelenud jõusaaliga juba päris omajagu ja ka igapäevane töö milleks on siis suht raskete esemete tõstmine ja paika panemine tekitas paar küsimust. Pole eriti mingeid pulbreid ja jooke joonud ja nüüd siis oleks huvi nende vastu kuna lihas kätes- kui ka jalgades ei taha kasvada, arvatavasti valgu võis siis lihtsalt nn toitainete puudus.

Konkreetselt pulber ega sheik pole "key factor".Kui ei kasva,siis tarbi lihtsalt rohkem.Sööd või jood - maitse asi.Enne ja pärast trenni ei pea ka ilmtingimata mingit sheiki jooma.Esmatähtis,et päevane menüü on kalorite ja toitainete poolest paigas.

Btw kui füüsiline töö,siis vaata ka treening üle.Päevad otsa asju tõstad ja rabeled,siis pole mõtet trennis maratonseeriatele keskenduda,või treeningmahtu lakke ajada.(eriti peale tööpäeva).My 2 sents - lühemad seeriad suurema raskusega.Eelkõige baasharjutustel.Hoia trennid mõistliku ajapiiri sees,efektiivsed ja loogilised. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik kava, rasked baasharjutused, liha ja juurikaid sisse, natuke tudumist ja kasvad mühinal. Toitu muidugi topelt ;)

Millal kui palju ja mitu korda?? Liiga keeruline. Palju ja tihti peab sööma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise söön muidu toitu, eriti kui trennis käin. Pärast trenni kui teen trenni võtan banaanilisandit või õuna või mingit muud lisandit (moosisaia näiteks) (Fitshop ja apteek millegipärast müü, ei saa aru). Trenni ajal võtan sama lisandit (peab vaatama, et enne trenni lõppu otsa ei saa, muidu ei ole peale trenni midagi võtta). Jah ja enne trenni on ka muidu toit, aga lisand ikka samuti (mingi kohuke näiteks või isegi kohupiim). Fakt et see töötab - kasvu on pea meeterkaheksakümmend, päris suur, suurem kui keskmiselt. Toit paneb kasvama, paneb kasvama, sest kelle suu matsub, selle... Juba vanarahvas teadis neid saladusi. Teiselt poolt pole midagi uut siin Päikese all, mis just ei rõõmusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×