Jump to content
Regina Krukovskaja

OLIMP TEAM-Regina Krukovskaja-edusammud

Recommended Posts

Septembrikuus kõik on uuus...

Ka mina olen täitsa tuus,

Ärkan hommikul kell kuus,

Kerge kragin on mul luus :)

hei

Alates 1. Septembrist olen OLIMP teami verivärske liige! Tänasest hakkan siin Teiega oma kogemusi, nipe, muresid ja rõõmusid jagama!

Algatuseks pisut iseendast, et kes ma selline üldse olen :) Sport ja aktiivne füüsiline tegevus on mulle alati istunud olen harrastanud palju erinevaid alasid: jõusaal, rattas, jooksmine ( olen 2x jooksnud ka pool maratoni), rühmatreeningud ( olen Less Millsi instruktor ja annan BodyAttacki trenne). Vimasel ajal kogu oma vaba aja olen pühendanud Bikini Fitnessile. Antud alaga olen alustanud suhteliselt hiljuti, eelmise aasta detsembris, st, et olen tegelenud sellega natukene alla aasta. Alustada oli täitsa minu enda soov ja hakkatus. Ma ise esitan endale pidevalt väljakutseid ja soovin ennast proovile panna ja mugavstoonist välja tuua. Elus peab olema alati kindel eesmärk ja siht mille poole püielda, muidu ei saavutagi kunagi midagi. Nii siis eelmise aasta detsembris võtsin ühendust Natalia Kiivikaga, ise veel täiesti teadmata, mis alaga üldse tegelda soovin ja kas minust ka asja saab, ja ütleme nii et asja isegi sai.

minu esimese hooaja parimad saavutused:

I koht REVAL CUP 2014 Bikini Fitnessi algajad lühike kategooria ja III koht BIKINI absoluut avestuses

II koht Eesti Karikavõsitlused 2014 Kulturismis ja Fitnessis Naiste Bikini Fitnness ( -163)

Suured tänu- ja kiidusõnad minu suurepärasele treenerile Nataliale, ilma tema kogemusteta, motivatsiooni ja konstruktiivse kriitikata poleks ma iialgi seda saavutanud!

Minu elu moto on " KÕIK ON VÕIMALIK; kui seda väga tahta!" See kehtib siin elus kõige kohta, kui sul on olemas kindel eesmärk ja sa tõesti näed vaeva ja oled PÜHENDUNUD selle saavutamisele, siis kindlasti jõuad ka sihini! Soovin kõikidele mõnusat sügise algust ning palju motivatsiooni ja põnevaid eesmärke!

post-34382-0-30125300-1409775814_thumb.j

post-34382-0-27915200-1409775890_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris paljud on küsinud, kust ma küll selle energia ja aja võtan ja kuidas ma nii palju jõuan ja leian aega kõigega tegelemiseks. Ega kõigiga ei jõuagi tegeleda ja alati ei leia ka aega ning ei jätku energiat. Tuleb alati keskenduda sellele, mis on antud ajahetkel tähtsam ning midagi jääb kindlasti ka tegemata. Hetkel kõige olulisem eesmärk on viia ennast võimalikult parimasse võistlusvormi ( esimesed võistlused juba 21.09 Riias "Riga Pearl 2014"),kuid selle kõrval ei tohiks kannatada ei minu põhitöö ega ka minu poja, kes samuti vajab minu tähelepanu.Viimasel ajal minu päevad on olnud väga kiired, hommikuid alustan kiire jooksuga nõmme metsas, väga värskendav on tormata kargesse hommikusse ning veeta u 40 min iseendaga. Enne hommikust jooksu kiireks äratajaks kasutan OLIMPI SOUL RIPPER ergutusjooki, mis annab jõudu ja aitab säilitada lihasmassi võistluseelsel dieedi ajal ning THERMO SPEED rasvapõletajat, mis äratab paugust tänu rohelise tee, guaraana ning musta pipra ekstraktidele ning kiirendab märgatavalt ka ainevahetust. Peale hommiksut jooksu torman tööle ning sealt otse trenn! Enne trenni katsun samuti ära juua kiire OLIMPI SOUL RIPPER ergutusjooki ning trenni ajal kosutan ennast väga mõnusa puuvilja punshi maitselisega OLIMP BCAA joogiga. Need ongi munu väiksed ENERGIA allikad ja muidugi ka enesemotivatsioon ja tahtejõud!

Jõudu ,Jaksu Teile ning kõikide eesmärkide saavutamist! Ja pea meeles :" KÕIK ON VÕIMALIK"! :)

Päris paljud on küsinud, kust ma küll selle energia ja aja võtan ja kuidas ma nii palju jõuan ja leian aega kõigega tegelemiseks. Ega kõigiga ei jõuagi tegeleda ja alati ei leia ka aega ning ei jätku energiat. Tuleb alati keskenduda sellele, mis on antud ajahetkel tähtsam ning midagi jääb kindlasti ka tegemata. Hetkel kõige olulisem eesmärk on viia ennast võimalikult parimasse võistlusvormi ( esimesed võistlused juba 21.09 Riias "Riga Pearl 2014"),kuid selle kõrval ei tohiks kannatada ei minu põhitöö ega ka minu poja, kes samuti vajab minu tähelepanu.Viimasel ajal minu päevad on olnud väga kiired, hommikuid alustan kiire jooksuga nõmme metsas, väga värskendav on tormata kargesse hommikusse ning veeta u 40 min iseendaga. Enne hommikust jooksu kiireks äratajaks kasutan OLIMPI SOUL RIPPER ergutusjooki, mis annab jõudu ja aitab säilitada lihasmassi võistluseelsel dieedi ajal ning THERMO SPEED rasvapõletajat, mis äratab paugust tänu rohelise tee, guaraana ning musta pipra ekstraktidele ning kiirendab märgatavalt ka ainevahetust. Peale hommiksut jooksu torman tööle ning sealt otse trenn! Enne trenni katsun samuti ära juua kiire OLIMPI SOUL RIPPER ergutusjooki ning trenni ajal kosutan ennast väga mõnusa puuvilja punshi maitselisega OLIMP BCAA joogiga. Need ongi munu väiksed ENERGIA allikad ja muidugi ka enesemotivatsioon ja tahtejõud!

Jõudu ,Jaksu Teile ning kõikide eesmärkide saavutamist! Ja pea meeles :" KÕIK ON VÕIMALIK"! :)

post-34382-0-09443900-1410502301_thumb.j

post-34382-0-20918300-1410502329_thumb.j

post-34382-0-51203300-1410502349_thumb.j

post-34382-0-20836600-1410502390_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügis hooaja esimene võistlus tehtud ja tulemusega olen enam kui rahul!

kategoorias BIKINI FITNESS - 163 3.koht! Kuna teadsin juba ette ära, et vorm mul on, kuid see pole kindlasti veel võistlusvorm, siis sellist tulemust ei osanud ma oodata. Selle võistluse eesmärgiks minu jaoks oli teha soojendus eelseisvateks võistlusteks ja tõsta enda motivatsiooni, sest mitte miski ei anna mulle paremini hoogu juurde kui kaotus ning aus kriitika, siis tuleb mul kõva tahtmine tõestada iseendale, et ma ju ometi suudan paremini! Enne võistlusi oli väga väga raske periood nii vaimselt kui ka füüsiliselt, sest pingutasin ja tegin väga palju trenni aga kahjuks vorm ei tulnud nii kiiresti järgi kui oleksin soovinud, see oli natukene frustreeriv ja tekitas stressi.Lõpuks mõtlesin, et tulgu mis tuleb aga võistlustele lähen ikka, teen sooja, lihtsalt naudin ja olen rõõmus, sest kaotada pole ju tegelikult midagi, saan konstruktiivse kriitika ja objektiivse tagasiside enda vormi osas ning kogemust juurde ja jõudu edasi minna ja pingutada. 3. koht oli minu jaoks täielik üllatus, mida ei osanud oodata!

Nüüd on mul motivatsioon laes, jõudu rohkem nii trenni tegemiseks kui ka dieedi pidamiseks. Suured tänud minu treenerile Natalia Kiivikale, tema nõuanded, aus kriitika ja poseerimis tunnid on mulle suureks abiks, ilma selleta ei suudaks ma kindlasti võistelda nii edukalt nagu ma seda olen teinud. olen väga tänulik Ott Kiivikale, kes on mind aidanud jõusaali trennidega, Ottiga koos trenni tegemine, on hoopis teine feeling, tunned et jõudu oleks justkui kordades rohkem ja et sa suudad kõike :)! Tänan Fitshopi kasulike ja maitsvate OLIMP toodete eest, mis aitavad ettevalmistusperioodil vastupidada.Suur tänu Audentes Fitnessile ja Katrin Hiiepuule suurepäraste treenimisvõimaluste eest! Tänan ka kaasvõistlejaid ja bikini tüdrukuid ( Ada,Kristina, Tanja,), kellega koos Riia Peralil käisime, te olite super ja ilma teieta poleks nii fun ja äge olla. Erilised tänud ka Vitaliyale abi ja toetuse eest võistluspäeval.

KÕIGE TÄHTSAM ON USK ISEENDASSE, ja nagu OTT ütles, kui sa ise ei usu, siis ei usu ka mitte keegi!

Nii et USKUGE endasse, kiitke ennast, unistage suurelt !

post-34382-0-20502100-1411419029_thumb.j

post-34382-0-61635300-1411419073_thumb.j

post-34382-0-62227000-1411419278_thumb.j

post-34382-0-88313300-1411419300_thumb.j

post-34382-0-89993600-1411419341_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sulle soojade sõnade eest! Tubli oled olnud ja usun ,et sinu õiged võidud on alles ees, sest kõik eeldused bikiini fitnessi edukalt teha on sul olemas, lihtsalt on vaja aega ja kogemusi ja tahet jätkub sul mitme inimese eest. Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hopsti!

Ettevalmistused võistlusteks jätkuvad täie hooga! See tähendab a lot of cardio, jõusaali trennid rohkete seeriate ja kordustega kuid kergemate raskustega ning vähemalt 6 trenni nädalas, vahest ka 2x päevas! Trennidega üritan olla võimalikult vaheldusrikas, et ära ei tüüdaks. On raskemaid ja kergemaid päevi, on ka sellised, millal kohe üldse ei suuda trenni teha, ja see pole laiskus, olen kontrollinud! :) Sest ka nendel päevadel vedasin ennast trenni ja kui poole pealt ikka tunnen,et noh ei jõua üldse, siis on aeg koju teki alla minna ja korralikult ennast välja puhata.Olen selliseid õhtuid endale lubanud ka, selleks, et ärgmine päev ikka jaksaks ja jõukasrohkem! Iga päevaga õpin midagi uut iseenda kohta, kuidas oma keha õigel ajal kuulata.Selleks, et cardio igav poleks, teen seda võimalikult erinevalt, minu lemmik on süttiste metsa trepp! Lihtsalt super INTERVAL CARDIO trenni jaoks- 30 min sellel trepil ja olen kutu! Kiire jooksuga ülesse ja rahulikku tempoga alla ja nii vähemalt 10 x, väga hea tunne! Peale jooksu kosutan ennast ülimõnusa valgu smuutiga! .Jagan seda retsepti ka teiega:

30g OLIMP Whey Protein Complete KOOKOSE maitselist valgupulbrit

pisut banaane ja maasikaid matseks 30 g + 30 g

150 ml keefir või hapupiim

võib lisada ka rasvatu kohupiima 90g

kõik blenderiise ja valma! mmmmm

Hommikuid alustan ikka kohviga ja alati rõõmsalt ning naeratus näol! .

Keegi pole öelnud, et peab lihtne olema! Aga isegi kui on väga raske, siis tee seda NAERATUSEGA!

Nii et Naerge rohkem, see teeb ka teisi rõõmsamaks!

LAUGH AS MUCH AS YOU BREATHE!

post-34382-0-81296500-1412540617_thumb.j

post-34382-0-39159400-1412540704_thumb.j

post-34382-0-32370300-1412541916_thumb.j

post-34382-0-31383500-1412542114_thumb.j

post-34382-0-63834600-1412542305_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huraaa!

Laupäeval pääseb jälle lavale , kuna ees on 46. Eesti Meistri Võistlused Kulturismis ja Fitnessis.

See võistlus jääb minu jaoks ka selle hooaja viimaseks. Nädalavahetusel sai ka Soomes võistlemas käidud Nicole Wilkins Championshipil, finaali ma kahjuks ei pääsenud, kuid olen nüüd jälle kogemuse võrra rikam! Konkurents oli kõva ja potentsiaali arenguks on mul veel küllaga! :) See on minu esimene sellist mastaabi võistlus üldse, sai näha ka PRO sarjas võistlevaid bikini tüdrukuid, kes olid lihtsalt vapustavad! Võtsin osa ka Nicole Wilkinsi poseerimiskoolitusest, kus Nicole ise rääkis oma trennidest, võistlusteks ettevalmistamiseks ja toitumisest,üksiki muutus ei toimu üleöö, selleks on vaja kannatust ning järjekindlust!

See nädal on olnud mega kiire, täna sai tehtud pildistamine Olimpi jaoks ja eile salvestasime ka ühe minu võistluseelse näidistreeningu Audenteses. Sain kätte üliägedad Olimpi riided, mille eest olen väga tänulik! :). Nüüd saan jõusaalis uhkes Olimp särgis ja kinnastes uhkustada ;)

Mis ma siin ikka palju kirjutan .... lisan parem pilte ... siis näete kõik ise ka :)

Kaunist sügist kõigile!

post-34382-0-02281300-1413486183_thumb.j

post-34382-0-77080300-1413486204_thumb.j

post-34382-0-23238400-1413486265_thumb.j

post-34382-0-28264700-1413486304_thumb.j

post-34382-0-92623000-1413486445_thumb.j

post-34382-0-32219900-1413486937_thumb.j

post-34382-0-41212600-1413487128_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei hei

Sügishooaeg on nüüd võidukalt tehtud! jahoooo:) :) :)

Tänaseks olen kokku bikiini fitnessiga tegelenud juba 10 kuud, ja tulemuseks kokku 6 edukat võsitlust,3 kevadel ja 3 sügisel!

Sügis hooaja jooksul oli kokku 3 võistlust, ja kõikide tulemustega jäin ülimalt rahule!

Esimene oli Riia Pearl, mis oli nö soojendus või avavõistlus hooajale, kus oma kategoorias saavutsasin III koha

Teiseks võistluseks oli Nicole Willckinsi Championship Soomes Lahtis, see oli minu esimene sellist mastaabi rahvusvaheline võistlus, mis andis palju kogemust ja motivatsiooni juurde!

Viimaseks ja ühtlasi ka kõige edukamaks võistluseks oli Eesti Meistrivõistlused, kus oma kategoorias saavutasin I koha ja sain ka väärika tiitli EEsti Meister BikiiniFitnessis- kõlab uhkelt :)

Nüüd siis ei muud kui väike taastus- puhkus, eelmisel nädalal lubasin endale ka veits vabamat toidukava, ehk siis sõin seda mida tavaliselt ei saanud endale lubada. Ja mu lemmikuks "keelatud" toiduks on pähklite ja rosinate segu, neid võin süüa kas või mitu pakki korraga, olen nagu väike orav ja pean ennast veits pidurdama :)

Saan kergesti oma vormi kontrolli alla ,kuna nüüd kaks nädalat järjest annan BodyAttacki treeninguid. BodyAttack on suurepärane rühmatreening mis on üli intensiivne, ma julgen öelda , et kõige jõhkram rühmatreening üldse :), kuid samas on ka rõõmus, lustakas ja positiivne. Peale seda trenni on mul alati selline mõnus "läbitõmmatud "feeling ja lai naeratus näol. Ja nii peabki olema peale igat trenni- väsinud aga õnnelik! Üritan oma treeningkava teha võimalikult vaheldusrikkaks, sest tüdinen väga kiiresti kui peaksin pikalt üht ja sama tegema. Jõusaali treeninguid kombineerin erinevate rühmatrennidega, ja tihtipeale asendangi minu jaoks igava cardio (mis on möödapääsmatu trenni osa enne võistlusi) erinevate intensiivsete rühmatrennidega. Soovitan kõigile, kelle trennist tüdimus peal, teha midagi uut põnevat, proovida kas või uut trennikava, võtta paar trenni personaaltreeneriga, katsetada uut rühmatrenni või miks mitte, vahelduseks külastada ka teist spordiklubi.

Nüüd siis ei muud kui ettevalmistus järgmiseks hooajaks...Show must go on!

soovin kõigile ilusat sügisejätku, kindlasti julgege püstitada eesmärke, sest vastasel juhul ei saagi edasiarengut toimuda, kui pole kindlat eesmärke paika pandud. Alustage väikestest sihtidest ja küll siis need suured tulemused ka tulevad! Uskuge endasse, olge avatud uutele võimalustele ja Julgege Unistada, kuid olge unistustega ettevaatlikult, sest kõik mida sa väga tahad, kindlasti ka juhtub, vähemalt minul on nii. Kõik lihtsalt võtab oma aja, midagi ei juhtu üleöö!

post-34382-0-29542000-1414751905_thumb.j

post-34382-0-52800900-1414751922_thumb.j

post-34382-0-92871800-1414751935_thumb.j

post-34382-0-17676200-1414751956_thumb.j

post-34382-0-95840400-1414751966_thumb.j

post-34382-0-10768400-1414751979_thumb.j

post-34382-0-96082400-1414751995_thumb.j

post-34382-0-71120500-1414752030_thumb.j

post-34382-0-20828600-1414752348_thumb.j

post-34382-0-00700900-1414752361_thumb.j

post-34382-0-59615800-1414752373_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli oled, usun et sellise lühikese aja kohta oled väga hea tulemuse saanud, võib ainult aimata, mis siis saab kui järgnevad 5 aastat viitsid veel pingutada... ;) . Peaasi on, et vahepeal ei lase palju ülekaalu ja kui saab enda hooaeg läbi paneme uue aasta plaanid paika. Attacki peaks isegi tulema - see on hull asi, aga annab super enestunde. Kui MM läbi saab ,siis tulen mõnda trenni, suvised särgiväänamised veel värskelt meeles. Edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud Ott heade sõnade eest! Soovin Sulle Brasiilias edu ja ootan põnevusega juba uut hooaega! :)

trenniga hetkel nii, et jõusaalis käin 4 korda nädalas, ainult selle vahega, et trennid on pisut lühemad ja ei tee nii palju kardiot peale + katsun 2x nädalas Attacki jõuda- ühesõnaga võtan rahulikult :)

Toitumist jälgin ka, kuid mitte nii rangelt. Edaspidi katsun teiega siin jagada tervislike ja põnevaid retsepte mida saab kergesti ning kiirelt valmistada.

Ühel nädalavahetusel tegin PROTEIINI JÄÄTIST:

Olimp Whey Protein (kookosemaitseline) +maitsestamata jogurt + puuviljad, marjad maitse järgi ( mina lisasin banaani ja kirse).

kogu see gemüüse viskasin blenderisse ja siis jäätisemasinasse, 30 min ja ongi maitsev proteini jäätis valmis!!! praktiliselt kalorivaba maius, mis on sügavkülmas alati olemas! Kui jäätisemasinat pole, siis võib ka niisama blenderist nõusse valada ja sügavkülma pista

nämm nämm :)

Hetkel valmistun Audentese Jõusaalitähe võistluseks , eelmisel aastal sain II koha, ja see aasta eesmärk on mõistagi kõrgem! Kuid kindlasti võistlus tuleb ka raskem, kuna osalejaid palju rohkem. Esimene etapp oli see teispäev ära, ergomeetril sõudmine 90sec jooksul, kuna see pole päris minu ala ja tegelikult seda trenazoori ma jõusaalis kunagi ei kasuta, siis head tulemust ma kahjuks ei saanud, aga vähemalt tegin ära :). Järgmisteks etappideks on lõuatõmbed vastukaaluga ( pool kehakaalu), istesse tõus, kükk (poole keharaskusega) ja rööbaspuudel surumine ( pool kehakaalu), nendeks hetkel valmistungi!

Päikest ja Rõõmu!

post-34382-0-05416400-1415996259_thumb.j

post-34382-0-41219900-1415996287_thumb.j

post-34382-0-78137200-1415996315_thumb.j

post-34382-0-91146300-1415996341_thumb.j

post-34382-0-08672700-1415997689_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei hopsti,

puhkuse periood on nüüdseks läbi ja dieet ning trennid uuesti peal :)

paar nädalat olen kasutanud enda jaoks täiesti uusi OLIMP tooteid FItshopist! Jagan ka teiega oma muljeid :)

võtan pärast hommikusööki ja 30 min enne trenni CLA, GREEN tea ja L-Carnitini OLIMP kapsleid, ja vähemalt esialgne tulemus on väga hea, nädalaga 1 kilo maha, seda muidugi koos trennide ja dieetiga, aga aitavad väga hästi kaasa ja mis on kõige parem- söögiisu on vähenenud ja kenasti pean vastu ühest söögikorrast järgmiseni. Antud kapslid koos treeninguga intensiivistavad rasvade põletamist lihasrakkudes füüsilise koormuse ajal, takistavad rasvade ladestumist, annavad lisaenergiat ja aitavad vältida jo-jo efekti.

Kui tunnen, et enne trenni pole piisavalt energiat või vajan lisa motivaatorit ja heas mõttes energia laksu, siis AMOK OLIMP kapslid on super lahendus! Eile BodyAttacki trennis näiteks, ei tundnud kordagi mingit väsimust ja peale trenni ka mitte, enesetunne oli super ja jätkus energiat ka jõusaalis mõned harjutused ära teha. Soovitan soojalt kui tunned trenni minnes, et väga ei viitsi- siis võtta paar kapslit AMOKI sisse ja saavutad turbojänese effekti. AMOK on innovatiivne trennieelne energiatoode, annab treeninguteks lisaenergiat, suurendab treeningu ajal jõudu ja vastupidavust, parandab keskendumisvõimet ja vähendab kurnatuse teket.

Ja selleks, et Jõusaalis ikka jõuaks veits tõsisemaid raskuseid liigutada ning oleks ka vastupidavust kõik seeriad ilusti lõpuni teha ja kasvatada natukene rohkem rasvavaba lihast, siis otsustasin proovida CREATINE MAGNA POWER OLIMP kapsleid, ja kuna Kirp ( Kristjan-Johannes Konsap) ise soovitas mulle neid ,siis võtsin nõu kuulda :) tulemusi näeb natukese aja pärast. CREATINE Magna POWER on kõige arenenum teaduslaborites loodud kreatiin, magneesiumi ja kreatiini kooslusel on rohkelt positiivset mõju, kasulik kõikidele sportlastele kes soovivad parandada vastupidavust, suurendada jõudu ja kasvatada rasvavaba lihasmassi.

post-34382-0-03492400-1417159755_thumb.j

post-34382-0-42961400-1417188918_thumb.j

post-34382-0-02872800-1417188938_thumb.j

post-34382-0-63184600-1417188953_thumb.j

Rohkelt Motivatsiooni Kõigile treeninguteks ja ka muudeks vahvateks tegevusteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõulueelne tervitus Kõigile!

vahepeal on igast põnevaid asju juhtunud! Alustan otsast! Novembris alustasin uute OLIMP toidulisandite võtmisega ja lubasin ka tulemustest kirjutada! Ütleme nii, et tulemused täitsa silmaga näha ja käega katsutavad :) Amok enne trenni annab korraliku energia laksu, nii, et palav hakkab juba enne kui trenni tegema asun. CLA ja rohelise tee kapslid aitavad kenasti kaasa kaalu langemisele, mis on tegelikult minu jaoks üsna vaevaline protsess eriti jõuluajal! :)

Sellleks, et Aprilliks ÕIGES konditsioonis olla, pean nädalas kaotama ca 400 grammi, mis on tegelikult väga reaalne ning saavutatav, kui ennast vaos hoida ja väga distsiplineeritult toituda! Siiani on kaal langenud kenasti! Igakord kui kaalu peale astun ja näen natukene väiksemat kaalu numbrit siis olen ülimalt õnnelik ja see vaid lisab motivatsiooni juurde! Pean kindlasti sellega hakkama saama, sest muidu kuidas ma enda treeneritele silma julgen vaadata! Ja juba see hirmutab nii väga, et söögiisu kaob iseenesest ära.SIITväga hea soovitus, igakord kui soovite tükki suhu pista, mõelge võistlustele ja treeneritele ja siis kaob igasugune söögiisu üldse! Vähemalt minul toimib!

Creatine Magna Poweri effekt on lausa üllatav! Seda näitas ka Audentese Jõusaali Tähe võistluse II etapp, kus lõuatõmmetes vastukaaluga saavutasin naiste arvestuses I koha! Järgmine etapp on kõhulihastele 13.01- istesse tõus, eelmine kord olin selle etappi võitja, vaatame mis järgmine aasta toob, igatahes valmistun oma tiitli kaitsma! Mõistagi selleks peab ka trenni korralikult tegema!

Hetkel treenin jõusaalis vähemalt 4 x nädalas + võimalusel lisan veel 2 cardio päeva, teen mõne rühmatrenni vahelduseks, BodyAttack, BodyCombat või BodyPump.

Näiteks eelmine nädal nägi mul välja selline, tavaliselt katsun teha 6 trenni nädalas, kuid vahepeal tulevad Jõulupeod ja muud segavad faktorid sisse :)

E: õlg, rind, kõht+ 30 min ABS

T: vaba

K: Jalad, kõht, 40 min cardio

N:vaba

R: BodyPump

L: Selg, triitseps , kõht+ 30 min cardio

P: Jalad, kõht + 25 min cardio

Nädalavahetustel toimuvad ühistrennid Ottiga, mis on väga mõnusad ja hoopis teistmoodi. Palju ägedam on kellegi tugevama koos treenida, pingutad rohkem, õpid uusi harjutusi, lihvid tehnikat, lisad raskuseid ja aeg lendab märkamatult. Olen selle võimaluse eest Ottile ülimalt tänulik. Peale neid nädalavahetuste ühistrenne, esmaspäeval on kõike muud kui puhanud tunne ja iga lihas annab tunda :) Aga keegi polegi öelnud, et peab lihtne olema, eksole! :) ja selleks, et tervena püsida, ärgem vitamiine unustagem!

post-34382-0-61776700-1419343280_thumb.j

post-34382-0-88676800-1419343306_thumb.j

post-34382-0-43941100-1419343357_thumb.j

post-34382-0-07207800-1419343723_thumb.j

post-34382-0-40162000-1419343767_thumb.j

post-34382-0-97366900-1419343790_thumb.j

Olge Mõnusad ja Maagilist Jõuluaega Kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme avaneb sul uus võimalus ühistrenniks enne kui perekeskele jõululauda istud. Algus kell 13 kui oled linnas, tere tulemast! Raigo loodetavasti saab ka tulla, sest seljatrennis võiks teda natuke nahutada.... :D Ka minule on ühistrennid andnud palju lisaenergiat ja üksi toimetades ei pane endast kindlasti alati 100% välja, seda eriti päevadel, kus enestunne või energiatase ei ole laes, tänud ka sulle, et oled leidnud aega trenni tulla.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurimad tänud kõigile minu poolt hääletajatele, see oli minu jaoks ülim au ja tunnustus saada Publiku Lemmikuks 2014.

Väärikas punkt minu esimesele ja edukale fitness võistlus aastale.

siit pisike ülevaade minu viimastest aastalõppu trennidest:

24ndal oli ühistrenn Ottiga, õlg, rind + kõht.

Küljelihastele üks väga hea harjutõus, võttis mõnusalt läbi, nii, et küljed valutasid veel 3päeava pärast trenni

horisontaal asendis pingil külili, jalad fikseeritud, ülakeha õhus, käed rinnal. Kallutad hästi sügavale alla ja tõused üles, väga oluline on just venitus kõige alumises punktis. 15 kordust igale külejele ja nii 3-4 seeriat. mina tegin oma kehakaaluga ja oli täiesti piisav.

25ndal puhkepäev, sealiha, kapsast ja kartulit näost sisse ei ajanud!

26ndal tegin iseendale väikse cardio trenni:

soojenduseks 40 min jooksulindil+ 5 superseeriat ( harjutuste vahel 10-15 sek paus, seeriate vahel pikem taastumine)

  • istesse tõus kaldpinnal selili, jalad fikseeritud ( max kaldega) kättega puudutad varbaid, max kordused ( esimsed seeriad x30)
  • kükid kangiga ( 25 kg) x 20-25
  • kättekõverdused jalad üleval redelil x20
  • tuharale/alaseljale kaldpingil kõhuli ülakeha tõsted ( giperekstenzija) 10 kg hantlitega x 20
  • rööbaspuudel surumine ( poole kehakaaluga) max kordused ( esimesed seeriad x15)
  • plankust üleshüpped sirutusega x 15
  • kõhule kaldpingil ( max kaldega) selili jalgade ülestõsted x 15

27ndal Ühistrenn Ottiga jalgadele+ kõht- päris hull ma ütlen, tehke järgi kes julgeb!

soojenduseks 25 min jooksulindil

5x2 seeriat harjutuste kordused 8-10, seeriate vahel 10-15 sek paus, kahe viiese seeria vahel pikem paus

  • jalgade sirutused ette ( 25 kg) 10x5 + 10x5
  • jalapress ( 75 kg)
  • väljaasted taha Smithis ( kangil 30 kg)
  • plie kükk 20 kg kangiga jalgade vahel ehk Jeffersoni kükk
  • tuharale kaldpingil kõhuli ülakeha tõsted ( giperikstenzija) 7 kg hantlid
  • säärtele varvaste sirutused trenazooris ( 40 kg)
  • kõhule palli peal selili kettaga ( 5-10 kg)
  • kõhule istesse tõus kangiga ( 15 kg) põrandal , jalad fikseeritud

raskused ei olnud tead mis suured, aga mõjus korralikult, hea, et suutsin saalist ise välja kõndida ja tuhar oli veel mitu päeva valus ning kõndida ja istuda ka valus :) peale trenni viskasin kodus korra pikkali ja siis õue lapsega uisutama

28ndal selg+triitseps + biitseps , sama skeemi järgi 5x2 seeriat, 8-10 kordust

õhtul veel lisaks jalutuskäik lumises sütiste metsas ja väike kelgutamine

29ndal puhkepäeav ja EKFL spordiaasta lõpetamine

30ndal väike Body Attack + jõusalis ettevalmistumine järgmisteks Audentese Jõusaali tähe võistluse etappideks,

  • kõhule kaldpingil istesse tõus varvaste puudutamisega 3x max
  • ja rööbaspuudel surumine poole kehakaaluga 3xmax

täna veel viimane trenn Ottiga ja saabki selle aasta rahuliikult ära saata!

head vana aasta lõppu ja Särtsakat uut! Tänud Kõigile, kes minu tegemistel silma peal hoiavad ja mulle kaasa elavad!

post-34382-0-87509100-1420016717_thumb.j

post-34382-0-11664400-1420016735_thumb.j

post-34382-0-94221100-1420016760_thumb.j

post-34382-0-49688200-1420016777_thumb.j

post-34382-0-56680400-1420016825_thumb.j

post-34382-0-10774700-1420016849_thumb.j

post-34382-0-68381400-1420017028_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna vaatasime Regina vormi üle ja seis on hea. Kahju, et ei ole võrdluseks esimesi pilte, mille tegime kuu tagasi (seis oli siis selgelt kehvem - Regina keeldus pildistamast....))), nüüd kuu korraliku trenni ja ütleme nii et seis on hea ja annab lootust, et kevadeks võiks näidata enda jaoks ikka vormis selget edasiminekut). Vaadates kõrvalt kui palju Regina panustab ,siis ei kahtlegi ,et see on aja küsimus kui ta tulemuse teeb.

post-22-0-23315600-1420384525_thumb.jpg

post-22-0-16647700-1420384538_thumb.jpg

post-22-0-47219100-1420384569_thumb.jpg

post-22-0-76626400-1420384592_thumb.jpg

post-22-0-78339800-1420384584_thumb.jpg

Järgmine ülevaatus jaanuari lõpus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

uhhh aeg lendab välgukiirusel ja järsku avastasin, et minu viimasest postitusest on paras aeg möödas UPS :)

see aga üldse ei tähenda seda, et laisklesin ja tegevuseta istusin, vastupidi, ülikiire aeg oli igalpool!

mida ma siis kõike põnevat tegin?

Jaanuari alguses sain Nataljalt uue treeningkava , mis on mõeldud nii rasvapõletusele kuid samas ka lihasmassi säilitamisele.

Kava on ehitatud nii, et 3 päeva trenni ja 1 vaba. Selle 1 vaba päevaga on selles mõttes keeruline, et tahaks ikka trenni minna kuid sunnin ennast puhkama, sest muidu lihased ei taastu ja olen nii väsinud , et ei suudagi endast järgmises trennis kõik anda. Eelmine pähapäev toimus selle aasta esimene poseerimine,ütleme nii, et on mille kallal töötada, rasva% oleks vaja madalamaks viia, ja otsustasime pikendada cardiot iga trenni lõppus, miinimum on 40 min cardiot ja kogu trenn võtab u 2 tundi aega. Õnneks Natalja tõdes, et kogu lisakaal pole rasva arvelt tulnud, aastaga on ka lihaseid juurde tulnud.

Dieet on hetkel range, kuid selle tulemusel on juba ligi 3 kilo maas, Detsembri alguses vaatas mulle kaalu pealt vastu 53 kg, täna hommikul aga juba 50,2kg, mis tegi ainult rõõmu ja tõi laia naeratuse näole. :) Kui suudan ka edasi sellises tempos püsida, siis olen täitsa graafikus. Hetkel hoian päevast kaloraazi ca 1000-1200 kcal, lisan ka enda orienteeruva päevamenüü. Ja, et sellise kaloorazi puhul ikka trenni jõukas ka teha, siis joon 30min enne trenni RedWeilerit, see on minu jaoks uus OLIMPi toode ja olen posiitiivselt üllatunud, super maitse ning väsimus ja jõuetus enne trenni on kadunud.Soovitan soojalt- ergutav elamus! NB! ainult kogusega tuleb väga ettevaatlk olla, nt alla 75 kg kaaluvale inimesesele 1 annus on vaid 6 g !!!

mis veel? Audentese Jõusaali Tähe kõhulihaste etapil sain III koha, kuigi võreldes eelmise aastaga tegin 7 kordust rohkem, kuid olin ikka natukene pettunud, ja vb saaksin isegi paremini tehtud, kui ma poleks esimene, kes võistles, sest kui mingi eesmärgi number on ees, siis pingutad ikka rohkem. Järgmine etapp on juba 10. Veebruar ja naistel on see küll poole keharaskusega.

Üks nädalavahetus sai käidud Fitshopil ja Eduardil abiks OLIMPI tooteid tutvustamas ühel põneval üritusel ALFA - sõudeergomeetri võistlusel, ma varem ei teadnudki, et selline ala üldse olemas on- IgaPäevagaTargemaks!

Jaanuaris sai läbitud ka 5- päevane meigi koolitus (nüüd ehk oskan endale ise ka lavameiki tehza) ning eelmine nädalavahetus sai peetud ka poja 11. sünnipäev, aeg lendab!

Igatahes Jaanuar oli väga tegus ja sündmusterohke!

Nüüd ei muud kui sama agaralt ja veel tempokamalt edasi!

post-34382-0-98515400-1422717923_thumb.p

post-34382-0-91398000-1422718089_thumb.j

post-34382-0-94545100-1422719990_thumb.j

post-34382-0-09133200-1422720034_thumb.j

post-34382-0-03243000-1422720054_thumb.j

post-34382-0-20613400-1422720067_thumb.j

post-34382-0-11892900-1422720083_thumb.j

post-34382-0-78849400-1422720250_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti oled tänaseks oma väsimusest välja tulnud? Paar nädalat taastavaid trenne, peaks selleks olema piisav aeg. ;) . Homme plaanis Revalis tavapärane treening läbi teha ja kui on mahti võid ühineda, kellaaeg ikka nagu alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×