Jump to content
xajez

Jõukadu

Recommended Posts

Tere,

Olen pikemat aega treeninud ja olen tähele pannud poole aasta jooksul on olnud väga palju kordi , kui ei suuda jõusaalis v üleüldse trenni teha.. järgmine/ülejärgmine päev jälle kuidagi energiat.

Raskused on oluliselt vähenenud ja enam kuidagi ei tõuse. Söön päevas 4-5 x (hommikul, l õunal, õhtul suuremad söögikorrad, pärast lõunat / pärast trenni on väi ksemad vahepalad) 2700-3000kcal

Kui varasemast kaal korralikult tõusis, nüüd tahab aina rohkem langeda .. kui üritan veel rohkem süüa kui varem, siis hakkab lihtsalt vastu (okserefleks)

Kas see võib millegile viidata ? Ehk mingit ergutit v, miskit proovida, et nö tõmmata ennast käima ? Või kala võib kusagil mujal olla ?

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub olevat ületreening.

Arvasin, et seda võidakse öelda. Vahepeal tegin isegi pausi, kuid see jällegi ei aidanud . Ikka sama. Ületreeningut olen kunagi tundnud, see ikka ei ole see sama. Pulss on ületreeningul tavaliselt kõrgem kui tavaliselt + vererõhk ka. Kuid praegu kõik normis.

Kas vitamiinipuudus võib ka anda tunda ? Väga vist mitte .. Samas ei tohiks millegi puudus väga olla. Juurikaid ja selliseid asju saab ikka söödud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvasin, et seda võidakse öelda. Vahepeal tegin isegi pausi, kuid see jällegi ei aidanud . Ikka sama. Ületreeningut olen kunagi tundnud, see ikka ei ole see sama. Pulss on ületreeningul tavaliselt kõrgem kui tavaliselt + vererõhk ka. Kuid praegu kõik normis.

Kas vitamiinipuudus võib ka anda tunda ? Väga vist mitte .. Samas ei tohiks millegi puudus väga olla. Juurikaid ja selliseid asju saab ikka söödud .

Pulsi ja vererõhu muutused on rohkem iseloomulikud ühekordsele ülekoormusele. Ületreening on peamiselt kogu närvisüsteemi kurnatus.

Siin ka üks artikkel:

http://www.fitness.ee/artikkel/370/letreening

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pulsi ja vererõhu muutused on rohkem iseloomulikud ühekordsele ülekoormusele. Ületreening on peamiselt kogu närvisüsteemi kurnatus.

Siin ka üks artikkel:

http://www.fitness.ee/artikkel/370/letreening

Mul pigem ülekoormusel kogu aeg olnud pulsi & vererõhuga jamasid. Enam pole olnud, kuna sai alustatud rahulikult ja tasapisi üles mindud.

Seda kogu närvisüsteemi kurnatust olen ma tundnud, seda ikka praeguse seisuga ei anna võrrelda. Ma ei taha eriti uskuda, et ületreening on, kuna pole nii tugevasti pingutanud.

Andsin endale vahepeal kuu aega pausi, kuid mitte mingit vahet polnud.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×