Jump to content
Crln

European Sub-Junior & Junior Championships, Oroshaza / Hungary, 7 − 11 April, 2015

Recommended Posts

Teades, et Andrit kimbutas vigastus pikalt enne võistlust, tegi ta kokkuvõttes korraliku võistluse ja usun ,et tema suured võidud ja võistlused on kõik alles ees! Tubli ,et lõpuni vastu pidasid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andri oli väga tubli! Progress aasta jooksul on väga hea olnud.

Palju õnne nii talle, kui ka isale!!

Välk võitleb hetkel. 2.katset ei loetud ära, ei saanudki aru miks. Kommentaatorid ka hämmingus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, Välk jäi viimasele alla. Läks ilusti tegema, liigagi sügavale...

Nii palju kui ma võistlejatelt tagasisidet olen kuulnud, siis korralduslik pool jätab tugevalt soovida.

Kindlasti said poisid väärt kogemustepagasi ja olulist infot, mida meie EMi korraldades saame paremini teha :)

Harri grupp alustab võistlemist täna Eesti aja järgi 18.00

http://goodlift.info/live.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudsin alles nüüd arvuti juurde.

Palju õnne Harrile tõmbekulla puhul!! Saan aru, et eesmärgid olid ilmselt suuremad, aga midagi ikka taskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artiklit kommenteerides: tähtsamad vajalikud asjad oleme, varasematel võistlusreisidel, igaks juhuks käsipagasisse võtnud. Aitab oluliselt pagasi kadumise puhul. Kahju muidugi, et nii juhtus, aga ehk on edaspidiseks vajalik soovitus.

Muud pisiasjad peab üle elama ja mitte laskma häirida.... transfeerid, ööbimised, seiklused jms. Jõutõstmine on karm ala, sulepatjadel ei kanta. ;)

Mis ei tapa, teeb tugevaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska arvata, millega jõutõstjad on ära teeninud karmuse organisatoorse poole pealt :) Nt kas transfeer on või mitte, ei sõltu minu arust spordialast, vaid pigem siiski seda korraldavast meeskonnast ja selle juhtimisest, et kas asjad jooksevad nagu 21. sajandile kohased või siis noh tõesti pakutakse karmi 60ndate orgunni. Olen kindel, et Eesti poolt korraldatavad tuleviku võistlusi korraldusmeeskonnad, kelle tegemiste puhul arvatakse, et oleme aastatuhandes, mis hakkab numbriga 2, mitte 1.

Ma ei tea, kas on või mitte võistluste korraldusele tagasiside küsimise või andmise kord. Sellest oleks kindlasti abi selliste korduvate segaduste osas asjade paremaks muutmisel. Samuti mõtlesin, et võistlustele minejatel on ehk mõistlik mõni päev enne minekut küsida üle korraldajatelt kinnitused oluliste asjade osas - transfeer, kontaktisikud ja nende kontaktid, aadressid jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×