Jump to content
Merlin Saretok

Merlini -40kg.

Recommended Posts

See lillesalat on nii armas, olen ise ka ostnud ja just seetõttu, et on lihtsalt nii ilus :)

Lõhe on ka super, minu perel on see igapäev hommikumenüüs kindlasti olemas ja kui rohkem viitsimist, siis saab ostetud mitu suurt lõhet ning ise soolatud (saab siis süüa kas niisama toorelt või siis praadida pannil ja lisada sellele omletisegu)

Eks kui toitumine on tähtis ja tihtipeale kipuvad nö toorained samad olema, siis hakkabki suurt rolli mängima just serveerimine- kuidas on toit kaunistatud, isegi millistest nõudest sööd, kus sööd- kõik see sättimine on minumeelest nii vahva ja annab ikka väga palju asjale juurde B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jepikajeee ma käisin üksi fit walkimas;) Minu trennike 21.04.2015;)

Hommikul ma kirjutasin, et ei tea mida täna teha. Aga kuna päike säras taevas, siis otsustasin õue kasuks. Neid ilmasid siin ei tea ja kui on hea ilm, tuleb see ruttu ära kasutada. Nagu ma olen maininud, siis ma ju ei taha üksi õues kõndida...Ma ei tea, mida ma kardan või häbenen aga eks see üks rumal valehäbi on. Täna siis mõtlesin, et no mis siis Merlin saab. Õhtul pead sa koolis olema ja öösel sinuga vaevalt keegi kõndima tuleb. Hetkel on ju vaba aeg ja võimalus ja sa lihtsalt pead selle võimaluse ära kasutama. Riidesse ja lets start :P

Hakkasin mõnusa tempoga pihta, üli mõnus päike oli, tuju oli laes. Kanali äärde jõudes oli seal palju sportijaid, kes kõndis, kes kepikõndis, kes jooksis, sörkis ahjaa üks vahva noor naine jooksis lapsekäruga, ma ei näinud palju ja kaugele aga ta tegi lapsekäruga sporti. Vott, ei ole need lapsed ega miski muu takistuseks. Kui tahad, siis on kõik võimalik. Kui sa juhuslikult peaksid mu blogi lugema, siis tea, et Sa olid niiiiii lahe:)

Ilm oli väga soe ja mõnus, selline ehtne suve tunne tekkis lausa;) Kõik räägivad, et üksi on hea, et saab oma asjad peas selgeks mõelda. Ei hea oli küll,aga midagi asjalikku ma küll ei mõelnud, selles mõttes, et mul ei tulnud ühtegi muret ega asja meeldegi, mida võiks selgeks mõelda:D Ma vaatasin päikest, linnukesi, loodust. Inimesi. Mõtlesin, et kui tublid on need sportijad ja kes ei sportinud, siis mõtlesin, et oi kui tore, kui nad hakkaks seda tegema. Inimesed olid rõõmsad, naeratasid. Kes ei olnud, siis naeratasin mina neile. Kui sa näed naeratuseta inimest, siis kingi talle enda oma;)

Täna sai siis kiirkõndi 7.80km;) Koju jõudes, viskasin riided seljast ja tekin kummagile jalale veel 15 jalatõstet üle tooli;) MÕNUS ON OLLA!!!

Haahaa ja Anne kanali Sõpruse silla all on niiii hea ergutus :D Jookse raisk jookse :D

11118900_1613568855526143_225761201_n.jp11104289_1613568918859470_1614544409_n.j11173634_1613569125526116_2043812934_n.j11180111_1613568958859466_763089140_n.jp11157915_1613576612192034_1499786900_n.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on mõnus ring. Käin ise seal tihti jalutamas. Loodetavasti varsti ka jooksmas :D

Ma tahan ka joosta aga natu läheb aega, ootan oma head jalanõud ära, muidu on jama. Ma alguses harjutan seal Emajõe poolses osas, seal pole nii palju rahvast :D Ok ok ma ei karda. Teen nii et nt pool ringi jooksen, pool kõnnin, jälle jooksen ja siis kõnnin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põlvedele haiget ei tee jooksmisega? :) Olen, ise suure kaalu languse läbi teinud ja nagu mina pigem vältisin jooksmist. Kas siis velo või jalutamine lindil/õues. Ja minu arust 2kg täitsa oko kuus kukub, jälle enda pealt näide, liigne kaalulangus on suhteliselt halb nimelt selle nahaga, mis välja veinud on. Mina olin kimpus/hädas sellega päris tõsiselt, samas vahepeal lasin kaalul tõusta ja siis nüüd uuesti langenud, enam probleeme pole selle nahaga, mis ripuks :D.

Aga tubli tüdruk oled :)!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põlvedele haiget ei tee jooksmisega? :) Olen, ise suure kaalu languse läbi teinud ja nagu mina pigem vältisin jooksmist. Kas siis velo või jalutamine lindil/õues. Ja minu arust 2kg täitsa oko kuus kukub, jälle enda pealt näide, liigne kaalulangus on suhteliselt halb nimelt selle nahaga, mis välja veinud on. Mina olin kimpus/hädas sellega päris tõsiselt, samas vahepeal lasin kaalul tõusta ja siis nüüd uuesti langenud, enam probleeme pole selle nahaga, mis ripuks :D.

Aga tubli tüdruk oled :)!

Tänan väga ;) Hetkel põlved tunda ei anna ja ma olen paar korda alles proovinud ja kohe ikka pikka maad ei hakka. Kõnnin palju õues ja lindil. Aga no kiusatus on ju proovida kõike :):D Vahel, kui ma kõnnin või bodypumbis olen, tekib selline superwomeni tunne, et ei tea kohe mida kõike ära ei teeks :D Aga ma ei taha enam mitu päeva liikumatu olla ja üritan asja mõistusega võtta ;)

Kuidas sa naha korda said ? Mind käed hirmutavad :( Mul enne rippus pekk vist aga kardan, et need käed jäävad inetuks väga. Päikest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu väga väike trennikene täna 24.04.2015;)

Kuna aprill nii raske kuu, sest mul oli sünnipäev ja raha enam eriti njetu, siis olin juba mures, kuidas treeningsaali saan. Ok jah, õues ja kodus saab ka kõike teha aga mulle meeldib, kui saan vahelduseks ka klubis käia. Õnneks mu armas klassiõde pakkus mulle kuu lõpuni tasuta kaarti Fitlife, mis asub mulle nii lähedal ka ja saan kenasti kuni uute rahadeni käia;) Mega tänulik ja õnnelik olen;)
Täna siis tegin kiire trenni, lapsel liikumispidu Vanemuises ja sehkendamist nii palju....

* Lindil 15min kiirkõndi ja 5min kiirkõndi 5% kaldega ülesse
* 25 kõhulihast masinal
* 20 käte ja rinnalihast masinal
* 10 selja ja kõhulihast masinal
* Ellipsil 15min. Vaikselt hakkame selle Ellipsiga sõbraks saama:D Aga seda ma ei suuda kunagi esimesena teha, enne pean olema kas kõndinud või sõudnud, kui kohe teen, siis jalad kohe hakkavad vastu.`
* 25 kõhulihast masinal
* 20 käte ja rinnalihast masinal
* 10 selja ja kõhulihast masinal

Ja oligi täna kõik. Aga midagi ikka. Homme aga plaanin kohe pikemalt olla ja kindlasti ka väljas ilma nautida;)

Ahjaa uus pildikene ka siis;) Oma punased püksid ma viskasin nurka, tublid püksid olid, nondega ma ju seda teed alustasin, kahjuks aga VÄGA suureks jäid. Bye Bye püksid:D

11169061_1614584358757926_101930357_n.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan väga ;) Hetkel põlved tunda ei anna ja ma olen paar korda alles proovinud ja kohe ikka pikka maad ei hakka. Kõnnin palju õues ja lindil. Aga no kiusatus on ju proovida kõike :):D Vahel, kui ma kõnnin või bodypumbis olen, tekib selline superwomeni tunne, et ei tea kohe mida kõike ära ei teeks :D Aga ma ei taha enam mitu päeva liikumatu olla ja üritan asja mõistusega võtta ;)

Kuidas sa naha korda said ? Mind käed hirmutavad :( Mul enne rippus pekk vist aga kardan, et need käed jäävad inetuks väga. Päikest ;)

Tõmbab tagasi aga aega läheb sellega, õnneks kätel probleeme pole. Kõht on natukene halb, eks see võtab aega lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen ka siia oma esmaspäevase supper uudise ja blogi postituse;)

Ma tegin selle ära!!! Ma ületasin 100 piiri!!! Kaalul on kahekohaline number!!! :)

Olen kella 5st saadik üleval, linnulaul ajas seekord mind ülesse ja ärevus lapse sõidu pärast Tallinna ja ma ju ootasin ise ka midagi:)

Ma tegin selle ära, ma ei ole enam 100+ Merlin. Ma ületasin selle suure piiri, mis oli minu jaoks nagu suur raske mägi ees, minu pikal teekonnal. See mägi jonnis ja ei tahtnud alla anda aga mina olin tugevam, mina võitsin. Ja nüüd vaatan ma sellele kõigele seljataha.

Wohoooooooooooooooooo!!! Me rõõmustame praegu lastega koos, ma tahaks joodeldada, tantsida, hõisata rõõmust. Ma tegin ära midagi, mida ma olen niii kaua üritanud. Ma ületasin iseennast, ma ületasin 100 piiri aga ma ületasin endas ka allaandja Merlini. Allaandjat ei ole minu sees enam ja ma ei lase teda kunagi enda sisse.
Ma nutan rõõmust, jaaa suurest suurest rõõmust, minu jaoks on täna pidupäev!!!

I-just-did-it.jpg

2 kuud ja 3 nädalat tagasi kaalusin ma 117kg, siis oli 9.veebruar.2015. Eelmine nädal esmaspäeval kaalusin ma 100.7kg ja täna on minu kaal 99.8kg!!! Ma olen kaotanud nädalaga 0.9kg ja kokku oma teekonna algusest 17.2kg.

Ma olen enda jaoks ära teinud midagi väga väga suurt ja olulist ja ma olen nii õnnelik. See kõik pole mulle veel kohale jõudnud, võtan aja maha kui lapsed ära saadetud, tahan mõelda läbi oma läbitud teekonna ja seada uued eesmärgid ja plaanid. Siit alles algab õige töö. See 100 piir oli esimene suur raskus minu teel, mis mõjus mulle väga raskelt nii vaimselt, kui füüsiliselt. Nüüd saan ma selle õudusega hüvasti jätta ja sammuda edasi oma unistuste suunas.

Ma tänan kõiki, kõiki teid kallid lugejad, kes te mu blogi külastate, ma tänan kõiki sõpru ja tuttavaid, kes te mulle siiralt kaasa elate, toetate ja nõu annate. Kes olete minuga nii mures, kui rõõmus. Ma tänan teid, kes te minusse usute. Suured kallid tegin ka oma lastele, nemad on mind edasiviiv jõud.

Ja neile, kes siiani veel ootavad ja ehk loodavad, kuna ma alla annan. Ma ei ole isegi mitte pahane, aga nii palju ütlen, et peaks olema piisavalt selge juba, et Merlin ei anna alla:) Paraku on ka selliseid...

Minu kaal:

09.02.2015-117kg

16.02.2015-113kg

23.02.2015-111kg

08.03.2015-108.04kg

16.03.2015-106.55kg

30.03.2015-104kg

08.04.2015-102.4kg

13.04.2015-101.9kg

20.04.2015-100.7kg

27.04.2015-99.8kg

4%2B(1).jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli! Nii positiivne blogi ja nagu näha, siis fänne on juba ka omajagu! ;)

Kätele võiks jõusaalis korralikult tähelepanu pöörata (harjutused triitsepsile ja biitsepsile), või siis teha oma keharaskusega kasvõi vabas looduses, siis pole ohtu, et rippuma midagi jääb, kui ilus trimmis lihas all on! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli! Nii positiivne blogi ja nagu näha, siis fänne on juba ka omajagu! ;)

Kätele võiks jõusaalis korralikult tähelepanu pöörata (harjutused triitsepsile ja biitsepsile), või siis teha oma keharaskusega kasvõi vabas looduses, siis pole ohtu, et rippuma midagi jääb, kui ilus trimmis lihas all on! ;)

Aitähhh armas Annike ;) Käed ongi mul kõige hullemad ja kindlasti hakkan rohkem neile tähelepanu pöörama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu maikuu natuke ulmelised plaanid vist. Aga kui nii ei lähe, siis ma ei pettu endas, ei nuta ja ei hala. Aga ma proovin, samas luban, et midagi ulmelist ei tee, et mu kaal peab sinna jõudma. Toitun kava järgi tervislikult ja hästi ja rõõmsalt kõike ;)

Käes on uus kuu;) Edukat, imelist ja päikeselist maikuud;)

Kõigepealt: MA OLEN TERVE!!! Jeeeš ma saan hakata kava järgi toituma ja tagasi trenni;) Niii õnnelik olen;)

Huvitav, et inimestel on tihti kombeks uue aasta alguses, uue nädala alguses, või uue kuu alguses panna paika uusi plaane ja eesmärke...No minul vähemalt on nii. Täna on 1.Mai ja uus kuu käes;) Kõigepalt toredat maipüha kõigile;) Täna vaba päev ja ilm ka väga mõnus tuleb, nautige;)
Kohvitan siin ja mõtlen...Päris suur töö on ära tehtud. Olen kaotanud 17.2kg, ma ületasin 100 piiri, ma olen palju tugevam, tervem ja õnnelikum. Kaal siis nüüd 99.8kg(alustasin 117kg), wohooo. Kuid siit algab alles õige töö pihta. Ma jõuan ju rohkem ja aeg on koormust tõsta, et keha täiuslikku vormi saada;)

Minu maikuu trenni eesmärgid:

* 5x nädalas vähemalt jõusaali
* Iga päev vähemalt tund jalutamist/kiirkõndi
* 2x nädalas vähemalt ujumist
* Harjutan jooksmist edasi, seda aga vaikselt ja mõistlikult

Ei tundu ju hull??? No vaatame. Jõusaali külastan hommikuti, ujun/kõnnin/jooksen siis kui saan kooli kõrvalt.

Minu maikuu kaalukaotuse eesmärk:

Hetkel kaal 99.8kg. Tean, et see tundub ulme aga ma soovin kaaluda 01.06.2015 vähemalt 88.9kg. Kui läheb vähem, ma ei hakka ka pillima. Aga see on minu eesmärk ja rääkides läbi oma toitumisnõustajaga, pole see ka minu suure kaalu juures võimatu. Hakkan tänasest jälgima 100% toitumiskava ja see muudab kindlasti palju.

Minu maikuu võistlused:

* Heateo Jooks
* 33. Tartu Jooksumaraton
* Tartu Kevadjooks 2015
* SEB Maijooks 2015

Mais on mul veel ka ajakirja Fitnes Hers võistlus käimas BFit 2 kuuga rannavormi ;) Ma lõpus läheb see siis lukku;)


See on siis minu maikuu eesmärgike;) Annan endast maksimumi ja loodan, et selle kõik ka saavutan;)

Ja kõige tähtsam: MA LÕPETAN KOOLI!!!

Hello-May-Wallpaper-31.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et siis õnnestub. Kuna minul ei oleks võimalik nii palju teha/käia.

Ma teen nädalas 3x jõusaali ja 1-2x aeroobet ujumine/jooksmine. Kuna öösel töötan siis päevast üritan näpistada seda aega.

Mul hetkel ka mõned jooksud registreeritud.

Mais heategevusjooks Rakveres 5km

Juunis 10 km Laekvere-Simuna Rahvajooks

Juulis 15km Võsu südasuve maraton 15km

August 10 km Rakvere Ööjooks 10 km

September veel mõtlen, kas lähen SEB sügisjooksule 10 km



Minu maikuu trenni eesmärgid:

* 5x nädalas vähemalt jõusaali
* Iga päev vähemalt tund jalutamist/kiirkõndi
* 2x nädalas vähemalt ujumist
* Harjutan jooksmist edasi, seda aga vaikselt ja mõistlikult

Ei tundu ju hull??? No vaatame. Jõusaali külastan hommikuti, ujun/kõnnin/jooksen siis kui saan kooli kõrvalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu pühapäevane postitus minu blogist...

Minu MÕÕTMINE ja jonnakas laupäev;)

Kõigepealt mõõtmisest, seekuidagi tundub tähtsam:D Ma vist kahanen tõesti? Ma siin nautisin oma hommikukohvi ja mõtlesin, et mõõdaks end. Ma vihkan mõõtmist, nii enda peal, koolis mata tunnis, kui ka nt kui riideid müün ja keegi palub sisesääre mõõtu:D Ma ei tea kas see on nüüd vähe või palju, või kas ma mõõtsin ikka samast kohast kust kuu tagasi aga no ikka vast:D rules_cm_20cm.jpg

Minu mõõdud 01.aprill ja 03.mai:

* Rind- aprillis 115 / mais 106
* Talje- aprillis112 / mais 108
* Puus- aprillis 123 / mais 117
* Reis- aprillis 70 / mais 66

Riiete nr on euro 48/50lt läinud euro 44/46le ha mõni asi juba läheb selga ka 42 kenasti;)

Nii nii, mis te arvate kullakesed? On need head mõõdud? Kas läks vähe, palju, keskmiselt? Ma pole kunagi kellegi mõõte cm jälginud ja ei tea midagi neist. Olen ainult kaalu jälginud.

Tissidest on natuke kahju ja pean nendega hüvasti jätma...:D :D :D Jaaa mulle on tähtsam minu saledam ja vormikam keha aga minu uhke partiii ikkagi ju :Dwhat-do-you-mean-no-more-boobs-baby.png

Minu jonnakas laupäev:

No eile oli ma ei tea, mis päev. Ma olin niiiii laisk. Ma vaatasin seriaale tagant järele, õppisin(mis on hea) aga tahtsin olla terve päeva toas teki all. Nojaa vihma ka ju tuli ja ilm oli päris õudne. Aga vahepeal paistis ruloo tagant ka päike ja tegelikult, oleks saanud vabalt minna ja liigutada end. Aga saate aru, mina tubli ja tegus Merlin ei viitsinud. Jaaa mul on endal ka häbi aga päev otsa ma jonnisin endaga.
Päeval sõin kenasti kava järgi ja väga hästi;) Aa saate aru, õhtul ma võtsin endale plaaniks, et teeks täna pattu. No mul kavas on vahel lubatud natuke jäätist aga ma tahtsin kohe palju ja väga head jäätist. Kirjutasingi tuttavale, et õu mis on hea jäts, ma teeks täna pattu. Otsisin juba vabandusi, et oii ma pole ju eksinud, ma pole ju magusat söönud ei tea, mis ajast ja miks ma ei võiks. Oligi plaan minna poodi ja see jäätis ära tuua.

Aga saatsin sõbrannale Eelikale siiski smsi, et palun tule minuga jalutama. Ma tõesti lausa anusin eile, ma vajasin päästmist:D Ja vastust tuli kiirelt. LÄHME. Uhhhhhhh, panin ruttu riidesse, unustasin oma hullu idee maistamisest ja läksin sõbrannale vastu. Me ei olnud nii kaua näinud ka ja jällenägemise rõõm oli suur. Lobisesime palju ja muudkui kõndsisime;) Ja kokku tuli 9.64km mul;)

11215952_1617445441805151_964215939_n.jp

Ilm oli soe ja mõnus, rahvas kõndis/jooksis igal pool. Tartu oli imelistesse värvidesse mattunud ja oli imeline laupäeva õhtukene;) Koju jõudes olin rõõmus, natuke väsinud ja peale filmi vajusin mõnusasse unne.
Jaa ma tahtsin eksida, rajalt välja asutuda korraks aga ma võitsin taas selle paha Merlini enda sees.

11195277_1617445501805145_1506026512_n.j

11198693_1617445478471814_1910013984_n.j11212331_1617445515138477_695211332_n.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal pole jõudnud siia postitada :)

Lastel kooli lõpp, ise lõpetan klassi, kiire ja stressirohke aeg...AGA ma ei jonni ei vingu, tegelen endiselt trenni, liikumise, toitumisega EHK langetan kaalu ;) Kaal langeb, cm-id vähenevad kohe-kohe-kohe on aeg, kus pole enam nii palju kohustusi ja saan oma kehale veel rohkem pühenduda ;)

Kes tahab saab siit lugeda, mis teinud olen vahepeal(blogima olen jõudnud harva, aga parandan asja) : MERLINI -60KG :)

Ahjaaa, Merlini -40kgst sai hoopis -60kg ;) Sest, kui ma algkaalust 117kg oleks alla võttnud vaid -40, siis ma pole ju oma unelmate kaaluga, ikka -60kg on alla vaja võtta, millest 20 on nüüdseks nagu niuhti läinud ;)

Bye ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei hei ;)

Ma pole ammu siia kirjutanud aga ma pole kuhugi kadunud, ega teelt kõrvale ka kaldunud. Mai lõpp osutuks mul väga raskeks, kiireks ja lõpuks veidi juhe jooksis kokku. Lastel koolide lõpetamine, minul kooliga jamad olid, tegin viimaseid arvestusi ja võlgasid seal ära (oma viga, et kõik viimasele hetkele jätsin :D). Siis ma osalen ka ajakirja Fitness Hers konkursil BFit 2 kuuga rannavormi. Lõpus ma andsin ikka hullult minna, et veel midagi oma kehas muuta. Eelmine pühapäev saatsin just PÄRAST pildid ära. 2 kuuga muutus kaal küll natuke vähe minu jaoks -8kg aga see eest cm-id läksid tublisti. Piltidega olen ka enam-vähem rahul;)

Nüüd nädala ma olen täiesti puhanud, maganud ja maganud. Ma olin vaimselt ikka täitsa koos aga toitunud olen kenasti ja kaaluga on ok. Tänasest hakkan taas trennitama ja liikuma;) Ja püüan endast siin ja blogis ka märku anda. Vahel aga on vaja aega, kus oma mõtteid mõelda ja olla lihtsalt iseendaga;)

Aga BFit konkursist siis:) Ühesõnaga pidin saatma aprilli alguses bikiini pildid ja mõõdud. Siis nüüd valitakse välja kahe kuu jooksul parima saavutaja ja võitja. Väga palju eri kaalus ja pikkuses osalejaid on ja kõik on mega tublid, sest see on suur julgustükk ikka. Vähemalt minu jaoks küll. Ma ületasin ennast täiesti ja ma võin öelda, et nüüd ei peata mind enam miski;) Sain juurde veel rohkem jõudu, enesekindlust ja just do it ;)

Vaatame siis nüüd need numbrid üle:

* Rind- aprillis 115 / mais 104
* Talje- aprillis112 / mais 106
* Puus- aprillis 123 / mais 115
* Reis- aprillis 70 / mais 65

* Kaal- aprillis 104kg / mais 96kg

Minu enne pildid :

11126950_1606634312886264_1886606094_n.j11081778_1606634706219558_1765487335_n.j

Minu pärast pildid:

2015-05-31%2B%25282%2529.jpg2015-05-31%2B%25284%2529.jpg

Tulemused, kuidas mul läks, saab teada järgmine nädal;)

Siit saate aga lugeda minu emotsioonidest ja kõigest selle võistlusega seoses :BFit 2 kuuga rannavormi

Muudetud kasutaja Merlin Saretok poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei ;)

Pole ammu siia kirjutanud. Suvi on, tegemisi palju ja noh vahepeal polegi see kirjutamine kõige tähtsam. Tähtis on siiski tegutsemine, sest ma teen seda siiski iseendale vaid.

Olen endiselt teel, vahel on olnud tagasilööke, asi on vahepeal ka käest libisenud, kuid olen suutnud end ruttu korrale kutsuda ja rajale tagasi utsitada. Minul on pigem vaimse poolega vaja olnud tegeleda.

Kuid asi toimib, teekond jätkub, olen taas hoos ja lõpuni välja. Usun, et ma pole ainus, kellel tuleb tagasilööke ette???

Minu kaalunumbrid on muutunud siis nii:

09.02.2015-117kg

16.02.2015-113kg

23.02.2015-111kg

08.03.2015-108.04kg

16.03.2015-106.55kg

30.03.2015-104kg

08.04.2015-102.4kg

13.04.2015-101.9kg

20.04.2015-100.7kg

27.04.2015-99.8kg

04.04.2015-98.5kg

10.05.2015-98.6kg

18.05.2015-97.4kg

25.05.2015-96.7kg


31.05.2015-96kg

08.06.2015-95.8kg

15.06.2015-95.9kg

22.06.2015-94.7kg

29.06.2015-94.3kg

06.07.2015-94.5kg

13.07.2015-96kg
20.07.2015-95.2kg
27.07.2015-94.5kg
03.08.2015-93.6kg

10.08.2015-92.5kg

Päris hea, kuigi arvan, et ma suudaks tegelikult veel paremini ;)

Näitan ka siis oma muutuse pilte. Veebruar 2015 ja Juuli 2015 ;)

11826997_1011587548891588_552863328_o.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar nädalat tagasi tuli mul hull idee osaleda maratonil. Värska kepikõnni ja käimis maratonil distantsil 42km ;)

Ja sel püha päeval ma tegin selle ära!!!

Ma tegin selle ära!!! 42km maratoni on läbitud!!!

11248879_1654577928091902_55254876831367

11891233_1654577911425237_26871662844187

Homme kirjutan ma kõigest pikemalt, oma emotsioonidest, rajast, üritusest...See oli hull. Kuid see tunne oli lausa ülim, kui ma finišisse jõudma hakkasin. Eufoorias olin. Ma ületasin end nii füüsiliselt, kui ka vaimselt. Miski pole siin maailmas võimatu. Kui midagi väga tahta ja vaeva näha, saavutad kõik!!!

Siit võib lugeda minu maratoni teemadel:

Värska kepikõnni ja käimismaraton 16.08.2015

2 päeva enne maratoni

Maratoni päev on käes!!! Otse südamest!!!

Ma tegin selle ära!!! 42km maratoni on läbitud!!!

Nüüd olen ma taastunud 2 päeva, varsti jätkan aga aktiivse trenni ja liikumisega, toitumine on samuti paigas ja edasi oma unistuste suunas. Ootan juba uusi võistlusi, radasid mida uhkelt läbida ;)

I can and i will...Just watch me ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×