Jump to content
MaPo

Väetoit, baby

Recommended Posts

Haha, see on ju religioon. :P Aga nagu näha, siis supermarketist saab igasugust head eestimaist kraami, mis on ju tõeline väetoit. Ja vitamiinidega on see värk, et looduslikud vitamiinid annavad ka mõnusa maitseelamuse, aga ega organism küll vahet ei tee, kas see vitamiin on nüüd sünteesitud või põõsa otsast korjatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohho, täitsa õige teema tehtud minu järgnevaks jutuks :). Leidsin mina siis Maximast sellise imetoote nagu seda on Roosa sool. Siiani toite maitsestanud ikka tavalise valge soolaga. Hakkasin siis mina uurima selle roosa soola imejõudu ja leidsin enda üllatuseks et kasulikke asju on hulgi. Sai siis kusagilt Ökopoest ka korra läbi mindud ja sama toode ka seal olemas. Hinna vahe oli pea 4 kordne... Küsimus aga suurele ringile, paljud teist muidu seda roosat soola üldse tarbib? On siis kasulikum ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks - nagu ikka 1. ettejuhtuv otsungulink, mis tundub väheke kaalutletum.

http://jonnybowden.com/gourmet-salts-better-health/

So what’s the bottom line? Use the gourmet salts for their flavor, their exotic colors, and their unusual shapes and textures. But use them sparingly. “We should be just as cautious with the gourmet forms of salt as we should be with regular table salt”

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks siis : 1. sa ei saa märkimisväärset lisaväärtust 2. maksad ikkagi võrreldes nn tavasoolaga isegi "maximates" minimaalselt topelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://etv.err.ee/v/elusaated/moistlik_voi_mottetu/saated/3a04976c-18fe-41df-8482-2cae617c0343

" Kui ma peaks supermarketite aedviljalettidega piirduma tunneks kogu aeg, et midagi on puudu " (Ilma smuutideta elu ei ole.)

" Vitamiinid - seal on juba inimese käsi vahel.. ei ole enam see. "

Pea hakkab valutama.

Kvaliteetset vitamiini apteegist küll väga raske leida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nujah, see roosa sool on umbes sama hea kui pruun toorsuhkur, ehk siis mingi kasu saamiseks ei piisa sellest üliväikesest kogusest, mida inimene päevas tarvitab, vaid seda peab ikka palju sisse kühveldama, mis pole muidugi hea mõte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seekord ebaõnnestunud - nii võrdlus, kui ka kogu mõte.

1. Roosas soolas ei ole midagi sellist, mille tõttu seda eelistada st. võid seda kasutada kerge maitsenüansi, värvi või tekstuuri pärast, mitte tema väidetava tervistava mõju tõttu, sest seda ei ole sealt leitud.

2. Pruun- või toorsuhkur ei erine rafineeritud suhkrust koostiselt paktiliselt mitte millegi poolest, vahed, kui üldse milleski, on nii minimaalsed, et nende kasutamine "tervislikkuse" egiidi all ei ole põhjendatud. St. sa võid pruuni suhkrut süüa tonnide viisi, kasu ei tule sealt ka siis. Kahju ka mitte, kuni need kogused on " mõistlikud".

Seda, kui palju on sinu puhul mõistlik, saad läbi oma energiakulu reguleerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi ta on, seepärast ma ei tarvitagi...ma seda mõtlesingi, et mõttetu on neid reklaamida kui tervislikumaid alternatiive, sest vahe on suht olematu.

Vahe puudub on ilmselt korrektsem.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×