Jump to content
Janika Aavamägi

31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

Recommended Posts

Njah, vähemalt ühes kati tulemus oli küll üllatav, aga kui pärast kuulda oli, mis seal tagamaad olid, siis noh... ei pane imestama, lihtsalt kukalt kratsima, mis kurat seal kõrgemal pool toimub. ;)

Muudetud kasutaja Helerin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks tahtnud naiste BF paremaid pilte näha, kuid selle järgi, mis üleval, tundus (või eksin), et Darola oli siiski suhteliselt pehme. Aga jah, ala subjektiivne ja minu subjektiivsel hinnangul oleks võitnud Anastasija. Kuid jällegi - pilt on pilt ja pealegi veel kehv pilt, võrdlusi pole näinud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahan isiklikult tänada osalejaid, organisaatoreid ja pealtvaatajaid, kes seda pikaleveninud õhtut suurepärselt sisustasid ja nautisid!

Suur aitäh!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks tahtnud naiste BF paremaid pilte näha, kuid selle järgi, mis üleval, tundus (või eksin), et Darola oli siiski suhteliselt pehme. Aga jah, ala subjektiivne ja minu subjektiivsel hinnangul oleks võitnud Anastasija. Kuid jällegi - pilt on pilt ja pealegi veel kehv pilt, võrdlusi pole näinud ...

Punktid olid samad Anastasijaga 5:5 ka kõrgemate kohtade arv oli mõlemil sama ja maksvusele sai sõna otses mõttes kumb oli omavahelises 7 kohtuniku arvestuse võitja ja seal võitis Darola 4:3 (selge, et ma ei näinud ka võistlust ja ei oska seda kommenteerida, kes või mis - lihtsalt konstanteerin protokolli). Kuid vaadates üldiselt protkolli, siis minuarust suuri prohmakaid ei olnud (mida oli LEKV), seega suures plaanis julgen öelda, et kohtunikud tegid hea töö (kes olid head, need jäid silma juba ka minu kogenud silmale lava taga ja hiljem kajastus see ka tulemustes laval).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×