Jump to content
Janika Aavamägi

31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

Recommended Posts

Tänud parandamast - andke teada ikka kui näpuvigu näete, sest kirjutada tuleb palju.

Võistlejaid registreerub iga tunniga ja nii on vahepeal lisandunud:

bikiinifitness -166cm Jaanika Jelagina (My Fitness) treener Egle Eller - Nabi

bikiinifitness +172cm Kristina Baljuk (My Fitness) treener Egle Eller - Nabi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristina Baljuk on nüüd nimekirjas +172 kategoorias topelt, Ene Tomingas jäi aga millegipärast lisamata oma kategooriasse (-169).

Tänud, viisin parandused sisse, asi on selles, et alguses panin esimesed registreerijad kohe nimekirja ja tõenäoliselt võisteljad vaatavad, siit et neid ei ole lisatud, tegelikult uuendan esimesel lehel olevat nimekirja kogu aeg ja seepärast osa uusi nimesid tundub, et on esmakordselt, kuid nad on juba alguses registreerinud. Praegu näiteks registreerus uuesti Edgar Udod - kes on juba registreerunud ja nimekirjas kuni -75 kilo juuniorid.

Uus registreeruja on juuniorite fitness +163cm Johanna Lond (Reval Sport) treenerid Natalia Nazarenko - Kiivikas ja Ott Kiivikas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanja EM mis kategoorias sa plaanid võistleda, sest viimane MM on su ameltikult mõõdetud pikkus 162,7cm Kanadas? EM Hispaanias mõõdeti sind kui ma õigesti mäletan 160,5 cm ehk siiski on reaalne et sa -163cm kategoorias oled kuna enamjaolt on sind just sinna sisse mõõdetud.

Tegelikult minu pikkus on 164-164,5 cm. Hispaanias oli täiesti vale, sest kõike nagu ma tean mõõdeti valesti. Kanadas nad andid mulle otsustada, kuna pikkus seal oli täpselt 163 et kas pikemas või lühemas, mina otsustasin et ikka lühem ja pandi protokolli 162,5.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikas, Vadandust, Kanadas 162,7 mitte 162,5.. Aga Hispaanias ma ei tea mis oli. See ei ole võimalik ey olen 160 cm pikk. Eile Artcicus mõõtsin ennast ka ja oli täpselt 164. Nii et pole mõtet võistelda lühemas minu arust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikas, Vadandust, Kanadas 162,7 mitte 162,5.. Aga Hispaanias ma ei tea mis oli. See ei ole võimalik ey olen 160 cm pikk. Eile Artcicus mõõtsin ennast ka ja oli täpselt 164. Nii et pole mõtet võistelda lühemas minu arust...

Üks asi on Arcticus mõõta, teine asi on mõõta võistlustel ja nagu ise näed siis garantiid ei ole, et sind pikemaks mõõdetakse (IFBB puhul kasutatakse ühte ja sama mõõdupuud, mida vanad ise kaasa võtavad). St et kui kandideerid -166cm ja sind ei mõõdeta näiteks EM sinna sisse, siis lavale ei saa sa minna ka -163 cm kuna võistlejate arv on meil seal ka juba täis (loodan ,et saad mõttest aru, see on päris riskantne minna ehku peale välja, et ma kodus mõõdan, kuid suurvõistlustel mõõdetakse tihti pikkust hilisõhtul ja teadupärast on inimene õhtuks tavaliselt see 1 cm ka lühem - siis peab hakkama kohapeal venitama ja lootma, imele, et pikemaks mõõdetakse või venitatakse).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida silvarit torgib? kui tanja vastavat "eksamit" ei soorita ekv l siis em ile ei sôida. millest sinu selline tàhelepanu juhtimine eespool? kui sulle midagi tundub vôi tahad oletada siis oleta vaikselt omaette. keegi ei vôta kuskil kellelgi kohta koondises ega mujalgi niisama, reegleid eirates àra nagu sulle TUNDUB.

teeme vaikselt trenni nyyd ja vôistlustel kohtunikud otsustavad need asjad eks. 💪😉👆

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei.. No Hispaanias ma tean et ka Kristiina Nuut võistles 168 cm, kusjuures ta on 170 kindlasti.. Et kui mind mõõdeti aasta tagasi 160 cm (neil siis selline mõõdulint), siis Eestis pean ma pean ennast väiksemaks tõmmata ja kandideerida 160 cm? Et garantiid ei ole igakord mis mõõdulint neil seal on.. Sest Kanadas oli 163, kusjuures ma tahtsin olla "väiksem" seal.. Aga mitte kunagi kuskil ma ei olnud 160 cm.. See on Regina pikkus, ja kui panna meid koos siis on näha et tema on lühem.. Mis teha siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellisel juhul tuleb luua rahvusvaheline IFBB mõõdulindimeeste kontrollimise komisjon kes vaataks , et nad KUMMIST mõõdulini ei kasutaks. :) 4 cm siia sinna mõõta oleks vaid kummist lingidga võimalik. Usun, et see täpsus pole probleemiks olnud vaid meie maa sportlastel. Kui lint on kummist saavad eluaegse mõõtmiskeelu koheselt ilma edasikaebamis õiguseta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanja usu ma soovin parimat sulle ja eks sa ise otsustad kus sa võistled, lihtsalt proovisin selgitada, mis seis on. Kui sind juba EKV mõõdetakse - 166cm siis kandideerid koondise kohale selles kategoorias ja ongi kõik, siin ei olegi midagi arutada ja kui vaja, siis venitame sind eelmise aasta 160cm - 166cm peale Hispaanias kui peaksid koondisesse pääsema.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanja usu ma soovin parimat sulle ja eks sa ise otsustad kus sa võistled, lihtsalt proovisin selgitada, mis seis on. Kui sind juba EKV mõõdetakse - 166cm siis kandideerid koondise kohale selles kategoorias ja ongi kõik, siin ei olegi midagi arutada ja kui vaja, siis venitame sind eelmise aasta 160cm - 166cm peale Hispaanias kui peaksid koondisesse pääsema.... :D

Mind on suurvõistlustel klassikalises kulturismis mõõdetud kõige lühemaks: 173,5 cm ning kõige pikemaks: 178,2 cm :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dagmar, ole hea ja saada lisaks lihtsalt registreerimisankeet, selle leiad siit lingi alt: http://ifbb.ee/?Page=16&formID=1

Lihtsalt saame muud sinu andmed ka mida hiljem hea info vahetamiseks kasutada.

klassikaline kulturism -168cm Rain Kuusnõmm (Sparta Spordiselts) treener Ott Kiivikas

Noored kulturism - 70kg esimene registreeruja Mart Lodi (TÜ ASK) treener Silvar Rückenberg

bikiini fitness +172cm Triin Aigro (ise enda treener)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×