Jump to content
Janika Aavamägi

31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

Recommended Posts

Pildil on jäädvustatud üks hetk, mitte kogu võistlus. Aga ise nägin ka seda pilti ja publiku seast sellist pilti ei paistnud mulle. :)

Taavi, anna mulle andeks, kuid kaua poose hoitakse? Sa tahad öelda, et see poos ei vasta tegelikkusele, mida fotod kajastavad? Ja ma ei usu ka, et vähemalt selles, mis puudutab BF, ma üht-teist ikka jagan ... Pehmus on pehmus nii pildil kui laval, vahet pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, anna mulle andeks, kuid kaua poose hoitakse? Sa tahad öelda, et see poos ei vasta tegelikkusele, mida fotod kajastavad? Ja ma ei usu ka, et vähemalt selles, mis puudutab BF, ma üht-teist ikka jagan ... Pehmus on pehmus nii pildil kui laval, vahet pole.

Ma ei kahtle mitte kellegi pädevuses. Aga ma ise kahtlesin ka, kas võidab, sest Darola oli kõige pehmem. Ütlesin Darola treenerile ka, et tuleb nibin-nabin võit. Kui protokolli vaadata, siis ka nii oli. :)

Aga nagu öeldakse, siis pärast kaklust enam rusikatega ei vehita ning kaklus oli ära eile ...

Tahtsin ise sama öelda! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne kõigile võitjatele ja loomulikult ka kõigile osalejatele, juba lavale jõudmine on omamoodi võit, võit nö iseenda üle! Tore on näha, et tase iga aastaga paraneb, võistlejaid tuleb juurde ja bodyfitnesski on taas nö ellu ärganud.

Kahjuks ise seekord kohapeale vaatama ei jõudnud ja ka ülekannet ei näinud, aga pildid räägivad ka palju, ilus! ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ABSOLUUDI VALIMINE

Nb: kuna alguses oli plaan ainult oma treenerit filmida, siis siin mõned mehed kaovad mingitel hetkedel ära.

Vabandan....kuid mingi kujutuspildi saate :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ootan kõikki asjalikke ettepanekuid, et üritust parimaks muuta, aitäh!

Rannafitnessi ehk bikiinid ja mehed shortsides võiks eraldi päevale panna, kui nendes kategooriates edaspidi ka nii palju võistlejaid on. Sest suht igavaks läks lõpuks juba :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Variant B oleks samale päevale jätta aga kellaajaliselt panna graafik ette (ligikaudu ju saaks vist kava teha, kes ja millal laval). Kes end liiga karmilt tunneb, saaks bikini ajaks ära minna. B)

Kahe päeva puhul kohe topelt rendid - töötajad jne.. Ei tea küll eelarve poolt aga kahjumlikum ta tuleks..

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karikavõistluste puhul kindlasti 2 eraldi päeva ei ole otstarbekas, kui siis võib-olla pigem meistrikatel teha nii, et eelfinaalid ühel päeval ja finaalid nö põhipäeval (kui tõesti võistlejate arv seda nõuab), siis saab igaüks otsustada, kas tahab näha kõiki või vaid nö parimaid.

Eelnevalt paikapandud ja väljahõigatud kava oleks kindlasti kindel lahendus. Kes tahab, tuleb terveks ajaks kohale, kes tahab, vaatab vaid teatud kategooriaid. Samas ma arvan et suuremad mehed ja bikini naised on vaatajate seisukohalt siiski ikka jätkuvalt nö põhitõmbenumbriteks ja neid vast päris lahku lüüa ei saa, nii et naised kohe algul ära ja lõpus nt kulturismi kategooriad, pigem jättagi ikka sinna lõpupoole mõlemad.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem jätaks selle T-walki ära ja ajaline kokkuhoid missugune, mitte ei tõstaks eraldi päevadele! :) Nii Men Physique's kui ka Bikini Fitnessis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maross, Sa ikka oskad :D

Taavi, hmm, aga t-walki on ju tegelikult ilus vaadata, see on osa show´st! Lisaks näitab see võistleja kohta palju- paigal pooside võtmist saab harjutada, aga see, kuidas inimene liigub, on ikka hoopis midagi muud ju. Kogu komplekt on tähtis! Pealegi- kulturismis on vabakavad, bikiinidele-rannafitnessile-bodyfitnessile ei jäägi siis muud kui tiir ümber oma telje ja nägemist...

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rannafitnessi ehk bikiinid ja mehed shortsides võiks eraldi päevale panna, kui nendes kategooriates edaspidi ka nii palju võistlejaid on. Sest suht igavaks läks lõpuks juba :ph34r:

Pealtvaatajate seas tõeliseid suurte meeste-naiste fanatte nagu sina oled, on vähe. Bikiinide-physiquei eraldamine tähendab seda, et saal on muul ajal üpris tühi. Juhtus see ka ju näiteks siis, kui käigus oli vana kava: Bikiinid kohe alguses ja kulturism lõpus.

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, hmm, aga t-walki on ju tegelikult ilus vaadata, see on osa show´st! Lisaks näitab see võistleja kohta palju- paigal pooside võtmist saab harjutada, aga see, kuidas inimene liigub, on ikka hoopis midagi muud ju. Kogu komplekt on tähtis! Pealegi- kulturismis on vabakavad, bikiinidele-rannafitnessile-bodyfitnessile ei jäägi siis muud kui tiir ümber oma telje ja nägemist...

Lihtsalt pakkusin välja idee, et parem jätta T-walk ära, kui eraldi päevale tõsta võistlused. :)

Aga ma ei saa aru, miks inimestel on üldse probleem, et võistlus on nii pikk? Kui ma korvpallivõistluseid näiteks vaatan, siis mul alati kahju, et mäng nii ruttu läbi sai ja võiks veel mänge olla. :) Mida rohkem võistlust, seda parem ju! Kolm võistlust on aastas, siis tuleks just kasutada võimalust ja asja nautida.

Seda ka, et pealtvaataja toolis väsib ära, aga mida võistleja lava taga peab tundma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×