Jump to content
Sarge

Taavi Merisalu Blogi

Recommended Posts

Panen kaks kulpi Shocki + 300ml vett ja korraga alla. Tugev maitse on, aga mul sellega probleemi ei ole. :)

Kreatiinil hetkel laadimisperiood ja edaspidi ka 20g. See ongi igaks juhuks, sest ma ei ole kunagi mingit hullu vett täis efekti tundnud või siis jõhkrat jõukasvu saanud või kaalutõusu märganud vms, mida kõik teised tunnevad. :D Eks vaatan, kuidas see suurema koguse puhul on. Ainuke asi on see, et öösiti ajab põiele :D.

Huhuu, see öine kreatiinipõiekas on mind nii ära tüüdanud, et kohe on :-). Muudetud kasutaja MirkoMiilits poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huhuu, see öine kreatiinipõiekas on mind nii ära tüüdanud, et kohe on :-).

Tundub, et käisid põiel just ja mõtlesid möödaminnes kommentaari visata? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Pole kaua kirjutanud. Vahepeal sai 2 päeva puhkust tehtud pärast jala trenni ja kui uuesti trenni läksin, siis läks meelest, et pidin kerge nädala tegema. Usun, et 2 päeva puhkus oli selle asemel, sest trennid on päris hästi sujunud. Valusid kuskil ei ole ja raskused liiguvad ka normaalselt.

Esimene trenn oli rind. Mõtlesin, et ergutan lihast, sest ei ole üle 100kg peale ladunud mitu-mitu kuud. Läksin 130kg välja, aga üle 1 korduse ei hakkanud proovimagi. Kunagi olen selle raskusega isegi seeriaid teinud. 125kg olen 5x6 kindlalt teinud, aga 130kg täpselt ei mäleta. Edasine trenn läks suht ladusalt ja mida trenn edasi, seda kergemaks raskused läksid ja sain negatiivse kaldega surumisel isegi raskust juurde panna.

Puhkepäev pärast rinda ja oligi aeg õlga teha. Õla esiosale midagi ei tee ja alustan kohe lendamisega. Lendan hetkel 18kg hantlitega ja viimase seeria viimane kordus tuli mustalt ehk ei ole veel jõudu raskust suurendada. Järgmised hantlid oleksid 20kg ja see oleks juba päris jõhker. :D

Täna tegin selga ja täitsa OK oli. Üks harjutus oli oodatust raskem ja lõpus viimane harjutus oli jõhkra väsimuse ja tüdimuse pealt. Lõuatõmbeid tegin 4x5 10kg ketas külge panduna. Järgmine trenn 4x6 sama raskusega ja nii kuni 4x8 välja. Siis vaatab, kas 12,5kg või 15kg.

Üks harjutus ka, mida teen alatõmbe asemel, sest raskus läks alatõmbes liiga suureks ning trossid ei pruugi vastu pidada. Pidin plokile hantleid juurde panema, et saaksin koormuse kätte. Samuti alaseljale võib juba suur raskus saatuslikuks saada. Kummalise nurga alt on filmitud, aga vahelduseks hea... :D.

Seda ka, et kahe nädala pärast tuleb 2-4-nädalane treeningpaus jõusaalist ning pean hakkama saama nende "seadmetega", mida linn pakub. Usun, et laste mänguväljakud saavad põhilisteks treeningkohtadeks. :D

Pikk postitus, panen nüüd video ka.

Vorm on ka päris hea - triibud jooksevad ja usun, et umbes sellist vormi hoiangi augustini. Siis ei pea pikka dieeti tegema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, mis su makro split on tavaliselt? Kui oigesti maletan, siis rohud rohkem rasva+valgu peale?

Off-seasoni ajal süsivesikuid rohkem ja kui võistlusdieet hakkab, siis tõmban suhteliselt madalale need. Aga hetkel ideaalis oleks rasvu 30-35%, süsivesikuid 40-45% ja valke 25%. Võistlusdieedi ajal põhimõtteliselt vahetan valkude ja süsivesikute protsendid omavahel ära. Eks see oleneb ka kaloraažist, sest dieedi ajal tahan kindlasti üle 200g valke kätte saada. Kindlasti mängin kogustega ka vastavalt enesetundele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi! Väike sissekanne ka.

Reedel tegin kerge rinna ja käed ning lõppu ka rööbaspuudel surumise viimaseks harjutuseks. Tegin 35 kordust, aga viimased kordused tundsin juba, et hakkan rinnaga aitama ning katkestasin ära. Fitness Fivel ei oleks ükski kordus lugenud, sest lukustuse moment oli liiga kiire ja kohtunikul raske tabada, kas oli lukustus või mitte. Sügavus peeglist jälgides ja operaatori (loe: Kädy) sõnade järgi oli olemas, aga ju on kaamera nurk kahtlane, sest siin tunduvad kõik piirpeal olevad. Aga enam ma niikuinii sügavale ei lähe ka, sest kardan, et tuleb see rinnaku jama uuesti tagasi, mida kindlasti on päris paljud tundnud. :D Mingi ebameeldiv tunne ja siis peab sirutusega raksud sealt välja saama. Kunagi sai 60kg lisaraskusega seeriaid tehtud ja nii sügavale mindud, kui liigesed lasid. :P Ei välista, et järgmistel Fitness 5 võistlustel ise osa ei võta. :)

Pärast trenni läksime Kädyga Apollo ette Tanel Padari minikontserdile ja tegime ühe klõpsu ka. Ega muidu niisama ei kohtu ju. :D

post-4814-0-08546300-1433678001_thumb.jp

Pärast minikontsertit läksime suurele kontsertile. Ott Lepland ja Tanel Padar and The Sun andsid välja uue plaadi. Soovitan soojalt, sest uued lood on head nagu vanad loodki ;).

Eile sai käidud veel Fitness 5 vaatamas ja võimalikult palju ka abis olla. Kükis lendas üks kang seljataha ka, aga õnneks kükkijaga ja minuga midagi ei juhtunud. Vedas, et ühe käe sain kangile ette. Kukutajaks oli Allan, kes tahtis niikuinii konkurentsist mind eemaldada, et laval lihtsam oleks. :D Tegijatel ikka juhtub! ;)

Kõige hullem asi seljale on ikka istumine või seismine. Täna oli plaanis jalatrenn, aga ei saa minna kuna seljas on teravad valud sees ning pinged alaseljas ning tuharas. Aga käisin see-eest maal ja tegin natuke tööd, püüdsin mõnikümmend minutit kala ja kiire grill ka. Söed grillile pandud, siis kiire vormikontroll ka. Parima pildi panen teile ka vaatamiseks. Vana poseerimise järgi ma ei tundnud ennast üldse mugavalt triitsepsi poosis, aga nüüd nagu kala vees. :P

post-4814-0-00803500-1433678643_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust püksid ostetud? Et suured jalad ära mahuvad ? :D Suht suur porbleem endal nende leidmistega :D

Mosaicis oli mingi soodusmüük stretchidele talvel. Aga käisin Tartu Takkos üleeile, siis seal müüdi ka stretche ;). Mõlemas poes olid 20-25€ paar.

Mis värk selle rinnaku jamaga on? Endal ka pidevalt olnud, aga ei teadnud, et see nii levinud on. :rolleyes:

Arvatavasti liigse venituse tõttu on mobilisatsioon nõrgenenud vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Nädala kõige raskem, oodatum ja vihatum trenn tehtud. :) Täna tegin juba korralikult jalga. Kükki veel teha ei jõua, aga 120kg 5x8 ikka tuli ära. Viimased seeriad panin vöö ka kergelt peale, aga õnneks järgmise jalatrenni saan juba Fasti Fitnessvööd kasutada. Ma ikkagi olen seisukohal, et paks vöö on jõutõstjatele. Pigem kasutadagi seda pehmet vööd, kui alaseljaga probleeme. Kui probleeme ei ole, siis üldse mitte kasutada. ;)

Väljaasted kohe otsa ja see oli surmav täna. Aga tegin 64 sammu ära 40kg hantlitega. Kui kaks esimest harjutust tehtud, siis põhimõtteliselt trenn läbi, sest järgmised harjutused ei tee südant pahaks.

Vett läks trennis 2.1 liitrit :D. Ma ei kujuta ette, mis siis veel saab, kui õige suvi kohale jõuab. Kojukõndimine oli ka omaette trenn, sest juba poole trenni peal oli selline tunne nagu oleks jalgu eile teinud. Jalad juba nii valusad ja hellad. :D Kokkuvõttes oli väga asjalik trenn ja olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Vett läks trennis 2.1 liitrit :D. Ma ei kujuta ette, mis siis veel saab, kui õige suvi kohale jõuab.

Mina küll kujutan ette kuidas sa 5l kanistriga trenni lähed :D Palavamal päeval võtad lausa 2 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Kirjutan mõne sõnaga, mis vahepeal ka toimunud on.

Sai tehtud rinda, kus kasutasin seeria raskusena 110kg kangi ja tegin kontrollitud liigutusi, sest vasaku rinna kinnitusel oli midagi viga, aga enam tunda ei andnud. Kogu trenni tegin ülima ettevaatlikusega.

Pärast trenni juhtus aga selline asi, et kuna meil on uhke isane tõukass, siis tuuakse meile emaseid paaritama. Oli aeg ühel emasel koju tagasi liikuda ja vaja transpordi puuri panna, aga hakkas puiklema. Siis ma mõtlesin, et annan ise oma abistava käe ja tõstan kiisu puuri tagasi. Kuna eelnevalt oli kass juba vihaseks aetud, siis võttis kass küüntega mu käest kinni ja näris nimetissõrme otseses mõttes ribadeks. Kohe hakkasin seda ravima ja desinfitseerima, et jumala eest põletikku ei tekiks. Valasin iga poole tunni tagant näpule saialilletinktuuri. :P

Pärast intsidenti läksin Elvasse jalgpalli vaatama ja osalesin 1€ loosis. Ostsin kaks piletit ja mõlemad võitsid. Üks auhind oli Meistriteliiga pastakas ja teine oli FC Elva särk.

post-4814-0-05686300-1434277894_thumb.jp

Järgmine päev läksin trenni ja tegin õlale 13 seeriat lendamist trenažööril, sest seal ei olnud vaja haaret kasutada ja pärast seda tegin 4kg hantlitega õla tagaosale 10 seeriat. Toetasin hantli väikse näpu peale ja nii sai teha.

Nüüd rohkem pole trenni teinud, sest jalad on veel tsipa valusad jalatrennist ja selga ning käsi treenida ei saa. Aga usun, et homme-ülehomme juba saab uuesti trennidega alustada, sest täna saan isegi trükkida selle näpuga ja asju tõsta. :)

Üldsegi olen need viimased päevad täiesti vabalt võtnud ja pole ühtegi toitu kirja pannud, mida söönud olen. Mingil määral jääb seest kripeldama, aga paar päeva ei hullu. Üks kord halvasti süüa ja arvata, et see rikub vormi ära on sama nagu üks kord trenni teha ja arvata, et nüüd saad vormi. :D

Eile õhtul külastas selline sõber meid.

post-4814-0-16144500-1434278104_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis värk selle rinnaku jamaga on? Endal ka pidevalt olnud, aga ei teadnud, et see nii levinud on. :rolleyes:

Nohh, teeme rõõmsalt dipse ja muud põnevat.. julged hundid, rinnad rasvased.. nii ta tuleb. Nõme on see roiete jama küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nohh, teeme rõõmsalt dipse ja muud põnevat.. julged hundid, rinnad rasvased.. nii ta tuleb. Nõme on see roiete jama küll.

Nüüd mina teen dipse ainult nii, et suurem osa tööst teeb ära triitseps. Videos ka hakkasin tundma, et hakkan kaasama juba rinda ja õlga, et ennast üles ajada ja lõpetasin ära. Selleks lihtsalt vaja võimalikult püstist asendit hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatasin ka seda lauset, kuid ei võtnud vaevaks seda kommenteerima hakatagi... Taavi, ma siiralt loodan, et sa mäletad natuke valesti/ajad midagi segamini, sest vastasel juhul on viimane aeg füsiot vahetada :mellow: Edu treeningutel ! :)

PS! Gmasteri pandud pilt on kulda väärt !!! :D (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna viimane treening Eestis ja siis elukaaslase sugulastele külla Norrasse Trondheimi. Loodan, et leian seal ka väikse tööotsa ja kindlasti jõusaali, kus trenni teha. Kuid seal vist ei saa kuukaarti vms osta, aga loodan, et läbirääkimise asi. :)

Eile tegin alakeha ja täna teen ülakeha. Loodan, et näpp ei saa takistuseks ja midagi ikka laseb teha. Tekkiski vahepeal 6 päeva pausi treeningutest.

Tegin ühe klõpsu ka eile.

post-4814-0-22125200-1434615624_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hitler look a-like

Selline nali tuli meelde. Mountain Dew tegi konkursi uue joogi nimele ja siis see nimi oli liidripositsioonil ning konkurss katkestati ära. :D

qavTA.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Otsapidi Norras nüüd. Esimene mulje on äge, sest iga väiksemgi küngas on suurem kui Suur Munamägi - igal pool ümberringi on kaljud. Tänavad on suhteliselt kitsad ja kurvilised. Korra sai poes ka käidud ja enamus asjad on kaks korda kallimad kui Eestis, aga palgasuhet arvestades on eestlasel Eestis 4x kallim elada kui Norras norrakale. Seda ka, et kui on näha pärast 15.00 töötamas inimesi, siis võib hõigata "Tere" ning on suur tõenäosus, et tegemist on eestlasega, sest norrakad tööd ei tee pärast kolme. :P Kutid vahetasid majal katust kell 18-19 vahel, siis üks Norra kodanik väga pahuralt vaatas rõdul katuse peale ja ootas, et keegi tuleks nähtavale, et hõigata, et töö ära lõpetataks. :D

Pooled autod on elektriautod. Hetkel olen kõige rohkem näinud Nissan Leaf'e ja naabermaja ees seisab Tesla. Teslasid pidi siin ikka väga palju olema ja tsikliteks on ainult Harley Davidsonid. :D

Varsti lähen linna uurima ja otsin ka jõusaale, et välja valida mingi normaalne ja normaalse hinnaga. Netis surfates leidsime ühe, mille kuutasu on ~45€ ja piltidel tundus sisustus ülikõva. Eks oma silm on kuningas.

Esimene poeskäik tehtud ja sai kõige odavamad asjad ostetud, mis olid soodushinnaga - 1kg lasanjet 4€, pool kilo pitsat 3€ ja jäätise 6-pack 3€. Muidugi siin saadaval valgurikkaid piimatooteid ja kalorivabad Fanta ja Sprite.

post-4814-0-98068800-1434792394_thumb.jp

post-4814-0-84488900-1434792392_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole igasugusteks juhtumisteks valmis, sest Norras ja Rootsis on lood natuke imelikud. :D

Police in Malmö arrested a man after approaching him because his muscular physique led them to suspect steroid use.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×