Jump to content
Sarge

Taavi Merisalu Blogi

Recommended Posts

Hei

 

Järjekordne treeningnädal läbi. Seekord pidin nö ühe trenni tagant järgi tegema, sest laupäeval trenni ei jõudnud. Seega pidin 3 trenni järjest tegema.

 

Üleeile tegin selga ja kahe harjutuse juures näitasin arengut. Lõuatõmbed +15kg 4x6 üsna veenvalt.
 

Eile tegin jõutõmmet kuni 220kg, ja siis ruutkangiga veel 150kg x12, 170kg x10 ja 190kg x8. Alaselg oli tõmbest nii kange ja ei tahtnud ka esimene ruutkangi trenn 200 piiri ületada. Mõtlesime Siskaga, et jätame järgmiseks korraks. Igaljuhul ruutkang meeldib ja hea egorahuldamise harjutus, sest saab suuri raskusi peale laduda. :D Siskal oli enne ruutkangi korralik kükk ka alla tehtud. Tegi oma seeriad 180 ja 190kg ära, siis lõppu kirsiks veel 200kg x2. :)
 

Täna tegin rinda ja kartsin, et midagi trennist välja ei tule. Laupäevane magamata öö ja kaks suurt lihasgruppi olid all. Aga eesmärk sai täidetud ja 97,5kg 4x12 lamades surumises. Eesmärk on 100kg 4x12 ära teha täiesti puhta tehnikaga ehk nö määruste päraselt - tuhar pingil, põrketa ning üleval fikseeritud küünarnukkidega. Hetkel jäi veel varu sisse ja tundub, et peaks ära tulema. :)

Varsti saab söök valmis, siis kugistan viimased kalorid sisse ja lebosse. Laupäeval tulge ikka Fitness 5 ka vaatama!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Nädalavahetusel sai üsna aktiivne oldud. Laupäeval sai oldud Fitness 5 kohtuniku rollis. Mõnda asja oli üsna raske jälgida, aga kui oli 50:50 olukord, siis peab sportlase kasuks lugema. Aga tundus, et sportlased olid oma tulemustega rahul, siis vist liiga ei teinud ning lugemata kordustest said ise ka aru. :) Kui mõni mõtleb, et miks mul kogu aeg telefon käes oli, siis vastus on see, et ma kasutasin telefoni klikkerina.

 

fitness5_1.jpg

 

fitness5_2.jpg

 

Õhtul juba Silvari juurde istuma.

 

Pühapäeva hommikul läksin MMA EMV vaatama. Võiks isegi midagi taolist tegema hakata 1-2x nädalas. Aga mulle see maasvõitlus eriti ei meeldi ning pole ka eriti atraktiivne vaadata. Võiks mingi ajalise piirangu teha selle koha pealt ehk kui 30 sekundiga lukku ei suuda võtta, siis alustatakse uuesti püstisest asendist vms. :D See siis minu arvamus.

"Õnnestunud" selfie ka. :D

20160424_123505.jpg

 

Fysioviisi FB lehelt ka selline tekst:
 

"Selja nõgususe suurus, vaagna kaldenurk, jalgade pikkuseerinevus ja kõhulihaste, puusa painutajate ning reie tagumiste lihaste pikkus ei ole seotud seljavalude tekkega. Lihasnõrkus ja vastupidavus aga on ->http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/12322811/

Seega selleks, et ennetada seljavalusid, püsi tugev! Ole aktiivne ja tee trenni ning ära oma rühi pärast muretse."
smile emotic

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei


Vahepeal kergelt tervis streikis, aga ei midagi hullu. Kurk kahtlane ja kraadiklaas näitas ka punast.

 

Tegingi siis sel nädalal kerged treeningud. Surumise 100kg 4x12 lükkan esmaspäeva, sest kerge palavikuga ei hakkanud ennast selleks sundima. Läksin hoopis raskustega tsipa üles: 100x12, 110x6, 120x6, 130x1, 140x1. Oli tunda, et pole kiiretele lihaskiududele eriti trenni teinud, sest kõik kangid liikusid üsna aeglaselt üles, aga jõudu on. :) Pärast surumist kergelt biitsepsit ja siis sauna.

 

Õlale ja triitsepsile tegin ka kergelt 20'seid seeriaid ja täna tegin ainult 100 lõuatõmmet ja koju homseks süüa kaasa tegema. Nagu ikka igal võistlusel, siis olen suurema osa ajast lava taga kui lava ees. :) Homme juba kell 5 on äratus. Õhtul veel teatrisse esietendust vaatama.

 

Davai, homme näeb! ;)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Ilusad ilmad ja suhteliselt piin on trenni teha. Meil aknad ka lahti ei käi (üks käib paokile) ja siis vahepeal läheb süda pahaks saalis. Pole hullu - trenni on vaja teha!

 

Eelmine nädal hakkas nö raskem nädal. Mis raske see ikka on kui kordused alates 12. :D Aga täna tuli lamades surumisel 102,5kg 4x12 ära. Viimase seeria 2 kordust tagumik tõusis ka. Aga minekut ka täna üldse ei olnud ja loodan, et järgmine kord 105kg 4x12 tuleb ära veel, kuigi väga kahtlen. Eelmine nädaö 100kg 4x12 olin kohustatud ära suruma, sest siis kedagi ei olnud taha kutsuda. Nüüd olengi üldse mitu trenni üksi saalis olnud, sest kõik on juba suveks vormis :P. Jalga teen hetkel kergemalt ja eile tegin ainult 2 harjutust + rullimist.

 

Teen üldse väiksema mahuga igale lihasele ja hetkel tundub, et kõik toimib.

 

Elus väike muutus ka toimunud. Nimelt sellest kuust alates on võimalik osta minult personaaltreeninguid Tartu MyFitnessi klubis! Kui keegi tahab, et tema personaaltreeneriks hakkaksin, siis võta ühendust ja lepime aja kokku. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 25.4.2016 at 11:51 AM, Sarge said:

Hei

 

Nädalavahetusel sai üsna aktiivne oldud. Laupäeval sai oldud Fitness 5 kohtuniku rollis. Mõnda asja oli üsna raske jälgida, aga kui oli 50:50 olukord, siis peab sportlase kasuks lugema. Aga tundus, et sportlased olid oma tulemustega rahul, siis vist liiga ei teinud ning lugemata kordustest said ise ka aru. :) Kui mõni mõtleb, et miks mul kogu aeg telefon käes oli, siis vastus on see, et ma kasutasin telefoni klikkerina.

 

fitness5_1.jpg

 

fitness5_2.jpg

 

Õhtul juba Silvari juurde istuma.

 

Pühapäeva hommikul läksin MMA EMV vaatama. Võiks isegi midagi taolist tegema hakata 1-2x nädalas. Aga mulle see maasvõitlus eriti ei meeldi ning pole ka eriti atraktiivne vaadata. Võiks mingi ajalise piirangu teha selle koha pealt ehk kui 30 sekundiga lukku ei suuda võtta, siis alustatakse uuesti püstisest asendist vms. :D See siis minu arvamus.

"Õnnestunud" selfie ka. :D

20160424_123505.jpg

 

Fysioviisi FB lehelt ka selline tekst:
 

"Selja nõgususe suurus, vaagna kaldenurk, jalgade pikkuseerinevus ja kõhulihaste, puusa painutajate ning reie tagumiste lihaste pikkus ei ole seotud seljavalude tekkega. Lihasnõrkus ja vastupidavus aga on ->http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/12322811/

Seega selleks, et ennetada seljavalusid, püsi tugev! Ole aktiivne ja tee trenni ning ära oma rühi pärast muretse."
smile emotic

 

 

Päris mitmed praktikutest füsiod vangutasid selle postituse peale pead. Paber kannatab igasugust asja, aga praktika... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9 tundi tagasi, gmaster ütles:

 

Päris mitmed praktikutest füsiod vangutasid selle postituse peale pead. Paber kannatab igasugust asja, aga praktika... :)

 


Kuidas ise kommenteerid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et mingi error on, ei tähenda et valutama paneb. See et valutab, ei tähenda, et see sellest errorist olla ei või.

Piisava kogemustepagasiga on võimalik välja juurida tegelik põhjus.

 

Närvisüsteemile meeldib liikumisvabadus. Mida rohkem on erroreid, seda hädasem on närvisüsteem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Olen vähe vabamalt võtnud siin elu ja raskustega eriti ei mölla veel. Vahepeal lükkan jõusaali treeningu edasi, et näiteks võrkpalli mängida või vabal päeval kergelt jalgpalli toksida. Naudin hetkel lihtsalt treeninguid ja liikumist. Eks ilusad ilmad ka ja tahaks rohkem õues olla kui jõusaalis, kus ei ole õhku. Aga see ei tähenda, et nüüd ülilebolt trenne teen. Kui ikka saali lähen, siis püüan arendavaid trenne teha. :)

 

Eile natuke šokeerisin rinnalihaseid, aga mahlasid veel välja ei pressinud. Näiteks lamades surumises läksin 142,5kg'ni välja, positiivse kaldega pingil tegin kaks seeriat 45kg hantlitega ja negatiivse kaldega pingil tegin viimased kordused 130kg raskusega. Mingeid eesmärke endale ei sea, sest kui olen endale paika pannud raskuste mõttes mingi eesmärgi, siis failin üpris kiiresti. Hetkel ikka jätkan pikkade seeriatega ehk alla 12 korduse asju ei tee.

 

Õpilastele ka uued kavad kätte, kus teevad samuti pikki seeriaid ja kui keegi tahab sügisel EMV osaleda, siis valmistume väga lühikese perioodi jooksul, sest ma ei näe mõtet veel tõsist ettevalmistust teha nii noortele. Muidu põlevad kiiresti läbi ja tulevikus on ainult vigased ja arengut ei ole. Hetkel minu põhiülesanne ongi neid treeningutes tagasi hoida, et üle ei paneks. :D

Olgu, lõpetan nüüd. Päikest kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Päris pikalt ei ole bloginud. Mõtlesin, et taaselustan ja annan endast ka vahepeal märku.

 

Elus on päris palju muutunud ja trenn jäi väga pikaks perioodiks üldse tahaplaanile. Kui ma ei eksi, siis kevadel oli kaal 85kg tuuri, siis septembriks oli see juba 79kg. Pole hullu, nüüd olen jälle vaikselt trennilainel ja kaal juba ligi 81kg. :)

 

Sel aastal suurt rõhku jõusaalis arengule ei pane, vaid püüan lihtsalt nö FIT olla ja ennast liigutada. Tunnen, et ei ole seda minekut, mis kunagi oli ja nüüd rahulikult teen seda trenni, mis ette jääb. Ehk tunnen lihtsalt treeningutest rõõmu ja lasen vaimul puhata. :)

 

Olengi siin osalenud jalgpalliturniiril, milles täna on poolfinaal ning hakkasin ka korvpallis liigat mängima. :) Kui kellelgi on mõni turniir tulekul näiteks võrkpallis, siis miks mitte ka seal osaleda. Samuti olen plaaninud ka sulgpallivõistlustelt läbi hüpata. Reket on ka soetatud, nüüd oleks vaja sellele praktikat ka leida. Õde ise hetkel sulgpallis Eesti parim ja Põhjamaades sai nüüd 2. koha, siis olen tema võistlustel kaasas käinud ja see tekitab isu isegi palli toksida. :)

Pärast trenni peab alati oma hüppe ka ära testima. :)
 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Vahepeal kiirelt nädal läinud. Täna tegin kehaanalüüsi ja selle järgi olen 1,1kg rasva maha kraapinud ja 800g lihast juurde võtnud. Seda siis 2 kuuga. Eks see lihase kasv saab olla ainult vormi taastamise arvelt. Vööümbermõõt oli ka 77,4cm - pole paha. :)

 

Kohtasin täna Indrek Viskat ka MyFitnessis ja kiitis vormi, et väga kuiv ja äge. :D Täna ise ka peeglist vaadates juba vaatan, et oleks aeg kaloraaži tõsta, sest liialt madal rasvaprotsent ka ei ole hea. Füüsiline aktiivsus on ka korralik, aga õnneks toitumine hästi paigas ja taastumisel püüan ikka keha kuulata.

 

Pööran üsna suurt tähelepanu juurviljade tarbimisele (min. 200g üks toidukord) ja olen sellest kuust väga palju ka muna sööma hakkanud. Kui muidu sõin kuu jooksul 1-2x muna, siis nüüd olen iga päev 4tk söönud. Vahepalaks olen ka tuunikala sööma hakkanud - 1 konserv annab pakendi järgi 54g valku. :D

Olgu... viskan ühe kollaaži ka mõnest toidust. Õhtusöögiks olen viimasel ajal hakkanud liha + "juurikaid" sööma (sest pärast kuute ei tohi ju süsivesikuid süüa :D). 

 

toidud.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
12 minutes ago, Sarge ütles:

Hei

 

Vahepeal kiirelt nädal läinud. Täna tegin kehaanalüüsi ja selle järgi olen 1,1kg rasva maha kraapinud ja 800g lihast juurde võtnud. Seda siis 2 kuuga. Eks see lihase kasv saab olla ainult vormi taastamise arvelt. Vööümbermõõt oli ka 77,4cm - pole paha. :)

 

Kohtasin täna Indrek Viskat ka MyFitnessis ja kiitis vormi, et väga kuiv ja äge. :D Täna ise ka peeglist vaadates juba vaatan, et oleks aeg kaloraaži tõsta, sest liialt madal rasvaprotsent ka ei ole hea. Füüsiline aktiivsus on ka korralik, aga õnneks toitumine hästi paigas ja taastumisel püüan ikka keha kuulata.

 

Pööran üsna suurt tähelepanu juurviljade tarbimisele (min. 200g üks toidukord) ja olen sellest kuust väga palju ka muna sööma hakkanud. Kui muidu sõin kuu jooksul 1-2x muna, siis nüüd olen iga päev 4tk söönud. Vahepalaks olen ka tuunikala sööma hakkanud - 1 konserv annab pakendi järgi 54g valku. :D

Olgu... viskan ühe kollaaži ka mõnest toidust. Õhtusöögiks olen viimasel ajal hakkanud liha + "juurikaid" sööma (sest pärast kuute ei tohi ju süsivesikuid süüa :D). 

 

toidud.jpg

 

Õhtusöögiks olen viimasel ajal hakkanud liha + "juurikaid" sööma (sest pärast kuute ei tohi ju süsivesikuid süüa:D 

 

Mis nüüd saab? :D Just lõpetasin

IMG_2022.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 minutes ago, Reinart ütles:

Midagi on valesti. Eile hommikul olin 400gr raskem :D 

 


See on täiesti võimatu ju. Delfi naistekas oli kirjas, et kui õhtul süsivesikuid süüa, siis lähed paksuks. :/

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Sai nädalavahetusel korralik korvpallimaraton tehtud. Laupäeval 2 mängu viiekesi ehk vahetusi ei olnud, pühapäeval kuuekesi ja esmaspäeval oli Superkarika mäng, kus mängisime Tartumaa Meistriliiga meeskonna vastu. Õnneks viimane küll vahetustega, sest laupäeval olid juba jalad pehmed ja vastupidavus langenud. Usun, et sain korraliku treeningkoormuse kätte. :D

 

Eile tegin jõusaalis trenni ja valisin väikesed lihased, et väga üle ei paneks koormusega. Tegin käsi ja täna teen õlga. Üks asi, mis hakkab näitama, et võistlusvorm hakkab saabuma on triibud triitsepsil. Kuna Myfitnessis on peegel ploki lähedal, siis märkasin ka mõnusaid triipe. :)

 

Eilsest tõstsin ka kaloraaži, et väga madalaks rasvaprotsent ei läheks. Tänahommikune kaal üllatavalt 82,6kg - eks eile sai enne magamaminekut üle 1000kcal sisse ka tangitud :D. Aga muidu üle 82.0 ei olnud näinud üle pika aja.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Edukas nädalavahetus möödas. Laupäeval olid otseselt 2 minu õpilast võistlustules ja ka veel üks Nõo tüdruk, kes nüüd tegutseb Tartus. Kõigil läks hästi ja vigastustest hoolimata tegid kõvad tulemused.

 

Ornella tuli noorte absoluutseks meistriks, oma kategooria võitjaks ja avatud klassi 3. koht. Kükk 90kg, surumine 55kg ja tõmme 100kg - vanust 16 ja kehakaal 57,25kg.

Põhjalal suve algusest saati põlve probleemid ja ei ole saanud korralikult kükkida ja tõmmata. Vorm oli võistlustel väga hea ja peale lamades surumise rohkem isiklikke rekordeid ei teinud. Valu ei lasknud endast kõike välja võtta, aga vähemalt sai kükis Eesti rekord oma nimele vormistatud. Jõutõmbes võtsime algraskuse alla ja tegime kindla peale ära, et võistlus vähemalt edukalt lõpetada. Algraskus sai tehtud, siis jätsime teise ja kolmanda katse tegemata. Teine koht oli kindlustatud ja ei olnud vaja ennast veel rohkem lõhkuma hakata. Põhjala tulemusteks kükk 163kg, surumine 97,5kg ja tõmme 140kg - vanust 18 ja kehakaal 65,3kg.

 

Oleks tahtnud ka võistlusi vaatama jääda ning ka pühapäeval platsis olla, aga kahjuks seekord ei olnud võimalik. Ise jõudsin pühapäeva õhtul enne sulgemist veel trenni ka ja tegin üsna eduka trenni üle pika aja. Mingeid ulme raskusi ei kasutanud, aga mõnus oli ikka. Mõne harjutuse puhul lisasin raskust päris kõvasti juurde ja avastasin, et mul jõupotentsiaali rohkem kui arvata oskasin.

 

Täna endal veel 2 trenni plaanis. Nagu tippsportlane juba. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Peaks vahepeal endast märku andma. Trennid sujusid vahepeal liiga hästi ja sel hetkel on teada, et kindlasti midagi juhtub või siis jään haigeks. Õnneks haigeks ei jäänud, aga trapetsi lõi küll niimoodi pingesse, et mitu päeva ei saa nüüd ennast normaalselt liigutada. Varemgi seda korduvalt juhtunud, aga tundub, et sel korral peaks nädalaga asi korda saama. Muidu on mitu korda paiste ka läinud. :D Kahjuks seda ennetada ei saa, sest mõned asjad on lihtsalt ootamatud. Ma usun, et päris paljud on tõsiselt selja ära tõmmanud näiteks sokki jalga pannes või kraani alt vett juues. Teed igapäevaseid liigutusi ja siis järsku kuskil kramp sees. :)

 

Raskusi tasapisi olen suurendanud ja võiks veelgi, aga ei hakka ka mõne tõsisema vigastusega riskima. Ei ole enam nii noor, et kogu aeg raskustega areneda. Pigem teen lühema puhkepausi või rohkem kordusi - areng seegi. ;)

 

Tundub, et varsti kaalul uus number, sest hetkel juba 82,6kg. Ei usu, et see 83 eriti kaugel on. Eile sattusin ühe vana pildi peale - 2012 veebruar ehk tundub, et veidi enne võistlusi on korralik massikas olnud meil Kaleviga. :D Kui mõned lähevad vanemaks saades paksemaks, siis me Kalevi ja Otiga oleme ainult kuivemaks läinud. :P

409092_368062113223539_2033072015_n.jpg

 

Panen ühe värske pildi ka. Hetkel on vorm selline, et jalgadel, tuharal ja triitsepsil kerged triibud näha ning kuusepuu seljal samuti triibutab. :) Mida madalam on rasvaprotsent, seda suuremad tunduvad ka lihased. :)


biits.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

 

Olen mõelnud, et hoiaks oma blogi elus, aga pole eriti midagi kirjutada. Töö, trenn, töö,magama ja nii see eluke umbes veerebki. Annan lihtsalt märku, et olen veel elus ja teen nii palju trenni kui saan.

Siinne rahvas eriti huvi ka välja ei näita ning foorum üldse ära surnud - ainult üks robot ja üks troll käivad siin kõige sagedamini postitamas. :D Vähemalt Postimees tundis minust huvi, et kuidas pärast võitu läinud on ja mis elus muutunud on.

Panen ühe pildi ka, mis sai pühapäeval peegli ees tehtud. Hetkel siis nö massiperiood, aga selleks ei pea ennast põrsaks sööma, et lihast kasvatada või jõudu suurendada. Kuigi hetke eesmärk olekski ca 2-3kg rasva peale koguda. Kaal 82kg. Ega sellises vanuses enam liha kiiresti peale ei kasvatagi ja võib ju loota, et kõige parema õnnestumise korral kiloke aastas tuleb. :)

Untitled-1-2.jpg

Kui keegi Mulgimaalt on pärit, siis on võimalus minuga isiklikult kohtuda 18. veebruaril Abja-Paluoja jõusaalis, kus siis teen lühitutvustuse jõusaalis ja näitan erinevaid harjutusi ning seletan, mis lihasgrupid töötavad. Oodatud on kõik algajad, edasijõudnud ja tegevsportlased!

16473537_1292411227491373_9133488984846597618_n[1].jpg
 

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
49 minutes ago, Sarge ütles:

Hei

 

Olen mõelnud, et hoiaks oma blogi elus, aga pole eriti midagi kirjutada. Töö, trenn, töö,magama ja nii see eluke umbes veerebki. Annan lihtsalt märku, et olen veel elus ja teen nii palju trenni kui saan.

Siinne rahvas eriti huvi ka välja ei näita ning foorum üldse ära surnud - ainult üks robot ja üks troll käivad siin kõige sagedamini postitamas. :D Vähemalt Postimees tundis minust huvi, et kuidas pärast võitu läinud on ja mis elus muutunud on.

Panen ühe pildi ka, mis sai pühapäeval peegli ees tehtud. Hetkel siis nö massiperiood, aga selleks ei pea ennast põrsaks sööma, et lihast kasvatada või jõudu suurendada. Kuigi hetke eesmärk olekski ca 2-3kg rasva peale koguda. Kaal 82kg. Ega sellises vanuses enam liha kiiresti peale ei kasvatagi ja võib ju loota, et kõige parema õnnestumise korral kiloke aastas tuleb. :)

Untitled-1-2.jpg

Kui keegi Mulgimaalt on pärit, siis on võimalus minuga isiklikult kohtuda 18. veebruaril Abja-Paluoja jõusaalis, kus siis teen lühitutvustuse jõusaalis ja näitan erinevaid harjutusi ning seletan, mis lihasgrupid töötavad. Oodatud on kõik algajad, edasijõudnud ja tegevsportlased!

16473537_1292411227491373_9133488984846597618_n[1].jpg
 

 

Kilo aastas on juba päris optimistlik :D
Kurb aga tõsi ...

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8 minutes ago, Reinart ütles:

Kilo aastas on juba päris optimistlik :D
Kurb aga tõsi ...

 

 

Antud hetkel on see reaalne, sest enne treeningpausi oli kaal mul 84-85kg tuuris ehk hetkel toimub ka kerge lihasmassi taastamine. Aga muidu jah kilo aastas on juba optimistlik. Aga instagramis ja foorumites näeb väga andekaid, kes 10 nädalaga võimsalt lihasmassi peale kasvatavad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei

Pikka juttu ei ole. Jälgin toitumist, teen trenni ja loodan, et miski areneb. :D
Trenni poole pealt nii palju, et võtsin nüüd mõneks ajaks raskused maha. Teen pikemaid seeriaid väiksema raskusega, et liigestele veidi taastumisaega anda raskustest. Video ka esimesest kergest trennist. Kehakaal ei ole muutunud ja ikka seisab seal 82kg peal.
Naljakas ikka, kuidas raskus on olematu, aga lihtsalt tõmbab lihase kinni, sest pole harjunud tegema. :D Võite näiteks tühja kangi suruda korduste peale - umbes 150 korduse juures on päris hea tunne, kuidas nagu mitte midagi ei ole käes, aga ei jõua suruda. :D
 

 

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×