Jump to content
Cornyy

Shake vahepalaks?

Recommended Posts

Tere,

Kas shake vahepalaks on hea mõte? Soovin langetada kaalu ja põletada rasva...Muidugi teen trenni ja korrigeerin toitumist, mis ei ole praegugi midagi hullu. Kujutan ette et shake peaks andma vitamiine, mida võib tavatoidust puudu jääda ja samas täitma kõhtu toitumiskordade vahel, kui kõht tühjaks peaks minema...Kas see on hea valik? Või peaks siiski naturaalseid toite tarbima?

Millist shake eelistada? Mis oleks tõesti HEA ja mõnusa maitsega, et ei oleks halb juua?

Mitmel on kirjas et kiirendab rasvade põletamist energiaks ja aitab kaalu langetada..samas ma ei taha toidukorda asendada, vaid vahepalaks..kas siis ka on toime sama?

Tänan targematele vastajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt vana teema, aga miks lugeda pakendilt toote mõju, mitte koostisosi? Ma otsisin enam kui 2 aastat, ennem kui tervisele mitte kahjuliku shake leidsin, ja polegi nii kallis kui paljud keemiat täis shaked/toidukorraasendajad. Muidugi soovitan tarbida! Esiteks kiirem rasvapõletus, teiseks vitamiinid-mineraalid,mida igapäeva toidust kätte ei saa, on kõik olemas.Sobib ka taimetoitlastele kuna ei sisalda gluteeni,kaseiini..jne,, kunstlikest värv- ,säilitusainetest rääkimata. Minu jaoks hea leid. Ning kellel ükskõik oma tervisest ja poeletilt ilusa jutu järgi valitud toidukorraasendaja valivad, siis vahet pole ,mis shake on, peaasi, et ilus pakend :D

lyly.ly@mail.ee kui huvi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on vist mingi võrkturundusfirmaga, muidu võiks ju avalikult kõigile reklaamida ;)

Sellepärast, et saada teada toote nime ja poodi, kust osta, on natukene naljakas veel hakata eraldi e-postkasti risustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on vist mingi võrkturundusfirmaga, muidu võiks ju avalikult kõigile reklaamida ;)

Sellepärast, et saada teada toote nime ja poodi, kust osta, on natukene naljakas veel hakata eraldi e-postkasti risustama.

Olen sinuga samal arvamusel. Kuskil keldris kokku keeratud pulbrit müüvad siin :D :D :D

Muidu vahepalaks on sheik vägagi okei, minu seisukohalt. Kindlasti ei tohiks asendada hommiku, lõuna või õhtusööki sheigiga :)

Kuna minul on hommikusöök kell 7, lõunasöök kell 11 ja õhtusöök 18 siis peale trenni (ca 16 ajal) joon sheigi mis annab kehale tegevust kuni õhtusöögini :)

Vahepeal muidu mingid puuviljad vms. Aga toidukorda ära mitte mingil juhul sheigiga asenda, isegi kui teed mingit rasvapõletust vms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×