Jump to content
BreathinFitness

Parim looduslik proteiinipulber

Recommended Posts

Kui paljud on mõelnud sellele, et mida sisaldavad ja kuidas toodetakse kõige tavapärasemaid vadakupulbri-baasil toodetavaid proteiinipulbreid?
Mind on pannud see natukene mõtlema ja proovima alternatiive.

Hetkel olen proovinud kanepi proteiinipulbrit, milles on küll 50% valku, aga kui võrrelda hinda tavapäraste valgupulbritega, siis kokkuvõttes teeb sama välja.

Samas olen ka vaadanud USA-s toodetud "100% natural" sildi all pakutavaid tooteid, kus väidetakse, et lehmi pole toidetud erinevate kasvuhormoonide, antibiootikumide, GMO-de jms, samuti ei sisalda lisaaineid ja tootmisel on kasutatud madalat temperatuuri, et säiliks suurem osa vadakust.

Üks selline näide:

http://ee.bodybuilding.com/store/now/certified-organic-whey-protein.html?&_requestid=1432616

Lisaks siin on üks huvitav artikkel, kus on ka kanepi proteiinipulber välja toodud:

http://foodbabe.com/2012/12/13/the-healthiest-protein-powders-on-the-market/

Millest lähtute enda proteiinipulbri valikul ja kas koostis on teid kunagi mõtlema pannud?

Kriitika ja argumenteeritud arutelu teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnistan ausalt, et kuna minu söögilaual moodustavad lisandid kogu söödavast valgust vaid c.a.10-20%, siis ei ole väga tegelenud selliste katsete ja mõttearendustega.

Pigem näiteks singile mõeldes üritan kiirelt mõtted ümber suunata, sest kõik need kokku segatud/liimitud/kleebitud lihad on suht hirmuäratavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samuels - Enamusel brändidel on olemas maitsestamata versioon.

Xmbx - Ja miks see kanepi-, peaks olema "looduslikum" ? Vadak on täiesti looduslik algmaterjal.

See, mida lõpptoode sisaldab, seda on hakatud analüüsima omajagu, tuuakse ära edetabelid suurimate tootjate pulbrite ülevaadetega - leitakse, et suur hulk neist ei vasta lubatud sisaldusele. St. , et nn kanepivalgupulber võib koosneda sama hästi koostisosadest, mida peaks olema pakendiś rohkem / vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem näiteks singile mõeldes üritan kiirelt mõtted ümber suunata, sest kõik need kokku segatud/liimitud/kleebitud lihad on suht hirmuäratavad.

Minu mälu järgi euroopa liidus ei tohtinud liha liimida (USA's oli see ok). Et kas on mingid muudatused selles vallas toiminud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vadak tõesti efektiivseim, kuna selles on ka teisi vajalikke toitaineid, võrreldes teiste "ökomate" toodetega.

Aga tekkis huvi Bodybuildingus pakutava toote vastu:

http://www.bodybuilding.com/store/mrm/100-percent-all-natural-whey.html

Kas sealt tellides lisanduvad mõnusad maksud meie tolli poolt?

Või äkki keegi on näinud seda toodet mõnes kohalikus poes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen nüüd viimase aja tellinud MyProtein brändi kaupa. Sellel peaks olema maitsestamata valku (ise tarbin shoko ning olen rahul) ja muud huvitavat, eestis edasimüüja www.lihased.ee

PS. ma ei tea, kui puhtad/orgaanilised need on.

Muudetud kasutaja Siht poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×