Jump to content
tereummikust

Intermittent fasting

Recommended Posts

Numm, sa pole eesti spordi valdkonnaga eriti kursis vist, oled hetkel nagu intervjuud tulnud välislähetusena siia tegema teadmata siinset olukorda?

Kas oled vaadanud filmi

The Interview

kus ameeriklastest ajakirjanikud läksid erandkorras Põhja-Koreasse intervjuud tegema?

Seal filmis ajakirjanikud ka polnud kursis kohaliku eluga jne. Seal P-Koreas näiteks arvas kogu rahvas, et Kim ei käi üldse WC-s, kuna ta ei vaja toitu nagu jumaladki. Kogu rahvas arvas siiralt nii ja kui nüüd vaba maailma ameerika ajakirjanik tuli muud väitma, siis see oli shokk.

Seetõttu võiksid proovida suhtuda nö nagu Põhja-Korea'sse siinsesse foorumisse.

Ära ole liiga entusiastlik oma arvamustes jne. Väljenda neutraalsemalt seisukohta. Jne.

Ma olengi neutraalse suhtumisega. Aga kui mind rünnatakse, siis ma lammutan ründekommentaarid laiali.

Mina ei ole siia negatiivsust sisse toonud, see oli siin juba olemas.

Ja positiivsus? Miks peaks kellegil selle vastu midagi olema?

Kui neile ei meeldi midagi (eriti veel kuna neil endil ei ole õigus), siis on see koht kust nad saaksid õppida enda kohta (ise teavad või ei tea kas seda teevad või mitte). Sest neile ei meeldi... neil on probleem.

Mul on küll huvitav... praegu veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult ei tasu paleot harrastada. Tulemus on praegu silmaga näha... Ajud kaovad ära

Mõtled seda kuidas sa ei ole kordagi ennast lahti seletanud ega ära põhjendanud, ja kuidas sa ainult süüdistad, solvad, ja sõimad? Ja kuidas sa pole kordagi mitte midagi informatiivset ega kasulikku andnud?

Ja suht alguses ma ütlesin selgelt välja et mind ei huvita "paleo" mitte miski, vaid huvitab see mis ehtsalt ka töötab. Arvestades sinu kommentaare, siis mis iganes sina teed... no see ei tööta kohe üldse, kuna oled ju peast täiesti haige, nagu oled järjepidevalt demonstreerinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Autism on ravimatu arenguhäire.

Ma ei tea miks sa selle peaksid siia veel lisaks sisse tooma (teema kõrvalist juba niigi palju).

Aga kui sa reaalselt ka järele uuriksid, siis saaksid teada et on ikka küll ravitav. Mõned juhud võivad olla rängemad, kus täiesti terveks võibolla ei saa, aga paranemisjärk peaks olema, oletan, vähemalt 80%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal ta õnneks tunnistab üles, mis teda vaevab.

"There's this compulsory military service thing here. I didn't go of course, they branded me "asperger's",

Mina out, see teema läheb vist haige inimese narrimiseks.

Sa ei pea ütlema ju, et lähed pissile või out'i ja siis tagasi tulema nagu enamasti tullakse.

Ole rahulik, stabiilne, anna oma arvamused ja kuula teiste omi, arulte, vaidle.

Minu arvates oli antud juhul militaar-institutsioonil diagnoosi panek korrektne, kuna kõik sportlased/fitnessistid on minu avrates oma hobiga selgelt äärmuslikud. Jõusaal pole normaalne, olgem ausad, samuti kalorite lugemine, see ikka viitab häirele.

Minu arvamus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea miks sa selle peaksid siia veel lisaks sisse tooma (teema kõrvalist juba niigi palju).

Aga kui sa reaalselt ka järele uuriksid, siis saaksid teada et on ikka küll ravitav. Mõned juhud võivad olla rängemad, kus täiesti terveks võibolla ei saa, aga paranemisjärk peaks olema, oletan, vähemalt 80%

Nagu ma juba eelnevalt soovitasin, siis mine ravile ja võib-olla on lootust paranemisele. Päriselt ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see on ja mis on selle eesmärk?

Kas selle eesmärk on tunnistada, et eksisid?

Sel juhul peaks see asi sisaldama tõestust, et Aspergeri sündroomiga isikuid ei vaja ravi ega preparaate, mida soovitasid.

Kui see tekst sisaldub seal, siis too see välja siia arutlusse ja me usume et eksisid.

Vastasel juhul on sinu link väärtusetu ja pole oma eksimust suutnud kaitsta ühegi argumendiga.

Miks siis soovitasid preparaate jaravi diagnoosi teadmata ja seejärel ütlesid, et ravida ei saagi tegelikult?

Kas siis tunnistad eksimust ja trollimist alustuseks ja läheme põhiteemasse?

Kas sa soovitad internetis inimestele preparaate sageli ja nad järgivad sind koheselt küsimata kas sul on arsti paberid? Kui jah, siis mis tulemused on neil sinu farmakoloogiliste preparaatide soovitustega tulnud?

Igatahes soovitan kõigil mõelda, et kas on intelligentne uustulnukale nõndamoodi preparaate soovitada ja suhtuda kiuslikult? :)

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal ta õnneks tunnistab üles, mis teda vaevab.

"There's this compulsory military service thing here. I didn't go of course, they branded me "asperger's", I know now for a fact that psychology is total BS as well. Not to mention many characteristics they ascribe to that "condition" are in fact the kind a person should envy if doesn't have him/herself.

As well, in hindsight, it seems I was constantly depressed, or something like that, with some moments of clarity. Once diet changed that all went with the crap."

Ma pakkusin skisofreeniat, aga asperger sobib kah.

"Aspergeri sündroom (lühend AS) on üks autismi spektri häiretest, millele on iseloomulikud raskused sotsiaalses suhtlemises ning stereotüüpsed püsivad, korduvad, sihitud, rituaalsed huvid ja tegevused. Samuti on tihti täheldatud motoorset kohmakust ja ebatüüpilist keelekasutust, kuigi seda pole diagnoosi standardsetes kriteeriumites mainitud [1][2]. AS on eristatav teistest autismispektrihäiretest selle poolest, et aspergeriga isikutel puudub üldise keelelise või kognitiivse arengu pidurdumine."

Mina out, see teema läheb vist haige inimese narrimiseks.

Korralik inglise keel tal vähemalt, isegi kuidagi eesti keelest tasakaalukam, sõnavara huvitavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see on ja mis on selle eesmärk?

Kas selle eesmärk on tunnistada, et eksisid?

Sel juhul peaks see asi sisaldama tõestust, et Aspergeri sündroomiga isikuid ei vaja ravi ega preparaate, mida soovitasid.

Kui see tekst sisaldub seal, siis too see välja siia arutlusse ja me usume et eksisid.

Vastasel juhul on sinu link väärtusetu ja pole oma eksimust suutnud kaitsta ühegi argumendiga.

Miks siis soovitasid preparaate jaravi diagnoosi teadmata ja seejärel ütlesid, et ravida ei saagi tegelikult?

Kas siis tunnistad eksimust ja trollimist alustuseks ja läheme põhiteemasse?

Kas sa soovitad internetis inimestele preparaate sageli ja nad järgivad sind koheselt küsimata kas sul on arsti paberid? Kui jah, siis mis tulemused on neil sinu farmakoloogiliste preparaatide soovitustega tulnud?

Igatahes soovitan kõigil mõelda, et kas on intelligentne uustulnukale nõndamoodi preparaate soovitada ja suhtuda kiuslikult? :)

Nagu ma aru saan, siis oled üks nendest, kellel puudub funktsionaalne lugemise oskus. Ma soovitasin minna nummil psühhiaatri juurde ja ravi määrab psühhiaater.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik inglise keel tal vähemalt, isegi kuidagi eesti keelest tasakaalukam, sõnavara huvitavam.

Harva sinuga nõustun, kuid seekord olen päri.

Ütleksin et valdkonnas parim pädevus (ing k).

Arvan, et parima pädevusega isikud on valdkonnale pigem kasuks kui kahjuks ja ei maksa neid rumalaks pidada ega kiusata,

või mis te arvate?

Arvan, et enamik siin teemas tunnistab, et eksis, enamik trollis, aga targemaks said paljudes asjades rohkelt isikuid, näiteks Ralf sai arstiteaduse osas targemaks jne. Õppimine on intelligentne ja inimlik.

Kas keegi tõstatab teema algataja teema aktiivseks nüüd?

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma aru saan, siis oled üks nendest, kellel puudub funktsionaalne lugemise oskus. Ma soovitasin minna nummil psühhiaatri juurde ja ravi määrab psühhiaater.

:)

Teeme nii, härr psühhiaater.

Kuidas muidu trollivaid linke lugeda funktsionaalselt, keegi teab?

(just trolling...ei ole vaja vastata :))

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:)

Teeme nii, härr psühhiaater.

Kuidas muidu trollivaid linke lugeda funktsionaalselt, keegi teab?

(just trolling...ei ole vaja vastata :))

Funktsionaalne lugemine näeb välja nii:

Tere tulemast foorumisse Charles Roos alias okas25 alias sügiskülv alias LPF alias LPF2 alias pärnapoiss alias Steroidi President alias ... !

MOTT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma juba eelnevalt soovitasin, siis mine ravile ja võib-olla on lootust paranemisele. Päriselt ka.

Ah sa mõtled et minul on see? Eksid 100%. Mul ei ole seda.

Aga vaadates sinu kommentaare, siis sinul küll on mingi väga ränk vaimne viga. Mis sa mõtled sinu käitumine on normaalne? Ei ole... ilmselge et ei ole.

Nagu olen juba öelnud, ütlen uuesti: Lõpeta see ebardlik käitumine ära. Või siis ära lõpeta... Ütleks et ise tead, aga sa ju ei tea ise... Täpselt nii nagu sa ei oska iseseisvalt mõelda... Igavaks läheb... kas te midagi konstruktiivset või informeerivat ei oska anda?

Või, nagu ka olen korduvalt öelnud, seletage lahti ja põhjendage ennast ära.

Siin võiks ju tegelikult toimuda täiskasvanulik suhtlus... Või mis? Kui tahate täiskasvanulikku suhtlust, siis teie - minu ründajad - peate seda võimaldama. Ehk hakake käituma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Funktsionaalne lugemine näeb välja nii:

Tere tulemast foorumisse Charles Roos alias okas25 alias sügiskülv alias LPF alias LPF2 alias pärnapoiss alias Steroidi President alias ... !

MOTT

Hah-hah :D

Mul ei ole mõtet vist küsida, taas et mis see veel on ja mis on selle eesmärk.

Saan aru, et sisemas tunnistad, et sa polnud päris professionaalne, aga kõrge ego keelab seda tunnistades välja ütlema.

Ok fine. :)

Aga sel juhul teeks ettepaneku kõikidele, et tunnistame siis kõik võrdselt end trolliks ja eksijateks, et oleks sõbralikult võrdne nö.

Ja ütleme, et saime valdkonnale olulise uue liikme juurde!

Ja oleme esimese arutluse kogemuse saanud valdkonnas, mis on väetis edaspidisteks arendusarutlusteks.

Kas on soovi põhiteemasse naasta kellelgi või pole?

Võime ka teraapilisel eesmärgil trollivalt jätkata, kuna olgem ausad, siis arutlus ja vaba suhtlus on üsna võõrad siin Põhja koreas:)

Kas siin saidil on muidu steroidi president kusagil või mis sa selle nimega mõtlesid?

(just trolling... ignore)

N, kas muidu blogi sooviksid teha siia ja anda soovitusi treeningmetoodikas, lisada vormipilte jne?

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

N, kas muidu blogi sooviksid teha siia ja anda soovitusi treeningmetoodikas, lisada vormipilte jne?

Kui siis võibolla mõne kuu pärast.

Peab arvestama sellega et 16-17 kuud tagasi oli mul südamega päris ränk jama ("moodsa meditsiini" järgi ravimatu, ja siuke millele antakse 5 aastat elada; "dilated cardiomyopathy", mingi siuke). Aga "moods meditsiini" rada ma muidugi ei läinud, sest ma teadisn et sealt abi ei saa üldse. Ehk hakkasin -->>ISE<<-- uurima. Mis tähendas umbes 8 kuud mitte mingit trenni, lihtsalt toitumine kontrolli all, ja terveneda. Lihas, jõud, jne mis mul oli, enamusest kadus. Ja alates sellest vähehaaval, rahulikult, väga ettevaatlikult alustasin uuesti, aga tunduvalt õigemini kui varem.

Umbes 3 kuud veel, siis peaks päris hea tulemus väga selgelt näha olema. Näiteks üks pilt umbes 3 kuu pärast üles ja siinsete trollide mölaauk laks kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Mida arvavad Eesti fitnessi asjatundjad uuest ja palju jutuainet tekitavast meetodist: Intermittent fasting (vabandan, ei tea veel pädevat Eesti keelset tõlget)

Rohkem informatsiooni:

http://www.collective-evolution.com/2015/02/05/why-restricting-your-eating-time-period-to-8-hours-will-transform-your-health-fitness/

For builders:

http://www.leangains.com/

Vabandan, kui teema on juba kuskilt läbi käinud, või on kuskil rubriigis aktuaalne.

(naasesime põhiteemasse)

Muudetud kasutaja okas25 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa oled ainukesena maailmas toitumis kohapealt arusaaja, siis peakski sinu vorm kõigil suu kinni panema. Peaksid äkki võistlustel hakkama käima ja kõik kullad endale võtma. Pole ju kuskil nii heas vormis mees, kui sina. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa oled ainukesena maailmas toitumis kohapealt arusaaja, siis peakski sinu vorm kõigil suu kinni panema. Peaksid äkki võistlustel hakkama käima ja kõik kullad endale võtma. Pole ju kuskil nii heas vormis mees, kui sina. :)

Täiesti metsas... sa pole kohe üldse aru saanud mida öelnud olen...

Kas ma olen kunagi öelnud et olen ainuke? Ei.

Vormi koha pealt just kirjutasin...

Miks ma peaksin oma elu ja aega raiskama mingite võistluste jaoks? Mind ei huvita selline mõttetu jama... Võrrelda inimeste vorme... Haige... Olen kes olen ja olen milline olen ja annan endast parima eelkõige enda jaoks, sest elan enda elu.

See teema siin muidu algselt oli ju "intermittent fasting"... Et kui te tahate et ma teie absurdseid kommentaare laiali lammutaks, siis tehke selle jaoks eraldi teema. Sest nii kaua kuni ma otsustan siin olla, nii kaua annan mina soovitusi ja nõuandeid mida ma tean et on tõesed. Ja mind ei huvita et teil on nii ränk ajupesu ja eelarvamused töös et te ei ole võimelised aru saama mida olen öelnud ja miks seda öelnud olen.

Tahate oma enda tekitatud jama jätkata? Siis tehke eraldi teema. Ja piirduge oma absurdsustega sellesse uude teemasse. Ja jätke ülejäänud foorum rahule. Äkki aitab juba?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Ei eksisteeri protsessi kus toidust saadava rasva keha töötleb ümber keharasvaks. Sellist protsessi ei eksisteeri.

Mis tast ikka töödelda kui v6ib otse rakku saata, natuke suhkurt peale visata ja kyll ta pysima jääb sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×