Jump to content
BmwMassive

Alakaalu jama

Recommended Posts

No siis ära vaidle!

Ise oled üks vaidlemise alustaja, ja siis järsku miski ei meeldi... Tule mõistusele, kui selle üles leiad!

Mina pole vaielnud, sest ma tean mis asi see vaidlemine on, mis tähendab ma tean kui mõttetu tegevus see on. Ise hakkasid vaidlema (mõttetult ründama), ja mina hakkasin sinu absoluutset ignorantsust ja pimedust selle teema suhtes välja tooma. Ehk välja tooma fakti et sa lihtsalt mõttetult ründad, samas ise mitte midagi sellest teemast teades.

Ma olen ka öelnud, kui miski ei meeldi siis seleta vähemalt üldises keeles lahti et mis ja miks. Aga seda pole keegi teinud. Aga vastu virisema ja vinguma peab küll. Kui sa nii tark oled selle teema suhtes, siis võiksid seda ehtsalt ka välja näidata.

Tule mõistusele, kui selle üles leiad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ootasin sinult fakte/uuringuid, mis su väiteid tõestaks, sina kukkusid lahmima, et otsi ise. Järelikult su väidetel pole mingit alust. Punkt!

Ja üleüldse, rahune maha. Joo suhkruvett või midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen öelnud mitu korda et kui tahad midagi teada, siis uuri ise järele. Mis mõttes mina pean sulle mingid "tõestused" ette loopima? Kas meeldib laisk olla? Kas tahad ma tulen sul perset ka pühkima, või selle juures viitsid ikka oma enda käe üles tõsta??

Tahad "tõestust", siis otsi ise need üles. Minul ei ole vaja neid siia tuua, ma räägin sellest mida mina juba tean. Neid materjale millest ma olen teada saanud seda mida tean, mida räägin, neid materjale on väga palju. Sa ei viitsiks ja sa ei loeks neid läbi niikuinii. Ja kui tõesti viitsiksid, siis nendest aru saamisega läheks mitmeid kuid, terve aasta isegi, ja et sa tõesti neist aru saaksid, selleks peaksid sa mõningat enese peal järele proovima.

Sina tahad "tõestust", SINA, mitte mina. Kui sina neid tahad, siis otsi ise, uuri ise, mõtle ise.

Kui minna tõestuste ehk õigustuste toomise teed pidi, siis neid võikski vabalt tooma jääda, sest neid on lõputult. Tunduvalt lihtsam on midagi valeks tõestada. Et midagi valeks tõestada, selleks piisab ainult ühest näitest mis reaalselt eksisteerib ja on antud väitega vastuolus.

Kui sulle ei meeldi miski mida olen öelnud ja arvad et see on vale, siis too see üks näide mis reaalselt eksisteerib ja on minu öelduga vastuolus. Kui mõtled et see mõttetu minu ründamine just seda eesmärki täidabki... siis edu sulle...

Rahune maha? Mina olengi rahulik. Kas sa pole varem kohanud inimest kes on väga otsekohene ja suhteliselt selgesõnaline ja kes märkab vigu teistes ja toob neid vigu välja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen öelnud mitu korda et kui tahad midagi teada, siis uuri ise järele. Mis mõttes mina pean sulle mingid "tõestused" ette loopima? Kas meeldib laisk olla? Kas tahad ma tulen sul perset ka pühkima, või selle juures viitsid ikka oma enda käe üles tõsta??

Tahad "tõestust", siis otsi ise need üles. Minul ei ole vaja neid siia tuua, ma räägin sellest mida mina juba tean. Neid materjale millest ma olen teada saanud seda mida tean, mida räägin, neid materjale on väga palju. Sa ei viitsiks ja sa ei loeks neid läbi niikuinii. Ja kui tõesti viitsiksid, siis nendest aru saamisega läheks mitmeid kuid, terve aasta isegi, ja et sa tõesti neist aru saaksid, selleks peaksid sa mõningat enese peal järele proovima.

Sina tahad "tõestust", SINA, mitte mina. Kui sina neid tahad, siis otsi ise, uuri ise, mõtle ise.

Kui minna tõestuste ehk õigustuste toomise teed pidi, siis neid võikski vabalt tooma jääda, sest neid on lõputult. Tunduvalt lihtsam on midagi valeks tõestada. Et midagi valeks tõestada, selleks piisab ainult ühest näitest mis reaalselt eksisteerib ja on antud väitega vastuolus.

Kui sulle ei meeldi miski mida olen öelnud ja arvad et see on vale, siis too see üks näide mis reaalselt eksisteerib ja on minu öelduga vastuolus. Kui mõtled et see mõttetu minu ründamine just seda eesmärki täidabki... siis edu sulle...

Rahune maha? Mina olengi rahulik. Kas sa pole varem kohanud inimest kes on väga otsekohene ja suhteliselt selgesõnaline ja kes märkab vigu teistes ja toob neid vigu välja?

Uuri ise järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas te ei ole võimelised aru saama et TEIE ei tea. Mina tean, ja nagu olen öelnud, mina ei hakka teid ninnu-nännutama. Kui teie ei tea, siis teie peate järele uurima, mitte mina. Mina tean, teie ei tea. Ja teie ei ole minu vastutusel; ma ei ole teie "lapsehoidja".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) küpsetatud liha annab rohkem energiat

Kui sa oleksid ise reaalselt järele proovinud, näiteks ühe kuu jooksul, siis sa teaksid et see väide on 100% vale.


2) on bakerite suhtes ohutum

Mis bakterid?

Sa ju ei tea toore liha söömisest mitte midagi... juba oma esimene punktiga sa tõestasid et sa ei tea.

Mina olen toorest liha söönud nüüdseks umbes 15 kuud.

Rääkides bakteritest, siis, inglise keeles, on "high meat". See on liha mis on seisnud ja "roiskuma" läinud. Üks viis on jätta niiskesse keskkonda õhu kätte seisma (muidu lihtsalt kuivaks, aga ka kuivalt on hea), teine viis on panna nõusse ja see pealt kinni ja umbes iga kolme päeva tagant õhutada. Ja need bakterid mis seal tegutsema hakkavad, need on seedimisele kasulikud, ma tean et on kasulikud, sest ma olen ise järele proovinud, et näha kas see ikka vastab tõele.

Kui tahad teada mis tegelik tõde on, siis pead enda peal järele proovima. Kas oled enda peal järele proovinud? Ei ole. Aga mina olen.


3) seedub paremini

Täiesti vale. Ja sa teaksid et see on vale, kui sul oleks isiklik toore liha söömise kogemus.

Igasugu asju öelda on lihtne. Aga kui sul endal kogemust ei ole, siis millest sa järeldad et see tegelikult ka tõele vastab?

Miks sa jääd enese täielikust ignorantsuest sellel teemal uskuma kellegi täiesti kõrvalise juttu kes ise, täpselt nagu sina, ka ei ole järele proovinud, ja samas vaidled vastu kellelegi kes on ise järele proovinud ja seega teab täpselt mis selle koha pealt tegelik reaalsus on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuri ise järele.

Kas see ongi kõik mida su mõistus võimaldab?

Miks sa ei ole toonud seda ühte reaalselt eksisteerivat näidet, mis on vastuolus minu öelduga? Kõigest ühte on vaja et minu öeldu ümber lükata. ÜKS -->> 1 <<--

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle asemel et süüdistada mind olema keegi kes ma ei ole, võiks siiski tuua selle ühe reaalselt eksisteeriva näite mis lükkab minu öeldu ümber...

:D

Toodi juba midagi siin,sinu vastus oli "mina tean paremini"....Ma usun,et sa päris kindlalt see Trojan Vegan,v LPF vms sa olidki,pmt pisiasjad reedavad ära ...... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ei ole minu öelduga probleemi. Ma tean et see on tõsi, "tõestusi" on palju ja mitut pidi.

Aga teil on probleem, teie olete küsinud "tõestust". Kui tahate "tõestust", siis uurige ise järele.

Kui te arvate et minu öeldu on vale, siis peate te teadma midagi mis tõestab minu öeldu valeks, aga siiani ei ole seda infot edasi andnud... Kui te teate midagi sellist mis tõestab minu öeldu valeks, siis miks ei ole te seda infot edastanud?

Teie rünnakuid olen ma järjepidevalt ümber lükanud küll... mis sest et te ei suuda sellest aru saada...

Miks te siin niimoodi täiesti mõttetult üldse jändate?

Kui te ei oleks mind alguses enese täielikust ignorantsusest rünnanud, siis kõike seda jama siin ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Toodi juba midagi siin,sinu vastus oli "mina tean paremini"....Ma usun,et sa päris kindlalt see Trojan Vegan,v LPF vms sa olidki,pmt pisiasjad reedavad ära ...... :)

Ei ole toodud. Ja "vegan"... kui juttu on toorest lihast... Kas sa üldse tead mis "elukas" vegan on?

Ei saa reeta mitte miski, sest ma ei ole mis see mis iganes isik kelleks mind süüdistate.

Arvestades teie vaimset võimekust, mis on suht olematu, siis ei imesta et ajate mind kellegi teisega segi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis siin on olnud varem keegi kes on ka teadnud kõvasti paremini tervisest ja toitumisest kui see mis üldiselt massides liigub? Kes on reaalselt ise järele uurinud kuidas lood tegelikult on? Ja mitte lihtsalt uskuma jäänud "mainstream" saasta? Ja kuna on tegelenud uurimisega, mis tähendab lugenud palju, seega ka teksti ülesehitus arenenum kui ühe "tavalise" oma? Tore teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis siin on olnud varem keegi kes on ka teadnud kõvasti paremini tervisest ja toitumisest kui see mis üldiselt massides liigub? Kes on reaalselt ise järele uurinud kuidas lood tegelikult on? Ja mitte lihtsalt uskuma jäänud "mainstream" saasta? Ja kuna on tegelenud uurimisega, mis tähendab lugenud palju, seega ka teksti ülesehitus arenenum kui ühe "tavalise" oma? Tore teada.

:D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahustoitumine? Natuke mis vaatasin mis see on... jama.

Igatahes, inimese keha ei tööta mingite väljamõeldud toitumisviiside järgi. Toitumisviisid peavad inimese keha järgi olema. Ja siinkohal peab arvestama et inimesed on erinvead. Et põhimõtteliselt, nii mitu inimest kui planeedil on, nii mitu eri toitumisviisi ka on. Kuigi paljud neist kattuvad väga suures ulatuses, ja osad kattuvad vähesel määral.

Ise söön kartuli tärklist... soole bakterite jaoks põhiliselt. Toore kartuli puhul peab vaatama et ei oleks rohelist näha, sest see on mürgine. Värske kartul peaks okei olema. Ja on mõned kartuli liigid mis on toorelt paremad kui "tavalised" liigid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja toitude segamini söömine ei ole hea. Osad toidud sobivad paremini kokku, osad ei sobi üldse kokku. Näiteks rasvad ja puuviljad koos on suht jama kombinatsioon... Eri tüüpi toitudele oleks hea umbes 30 minutit vahele jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×