Jump to content
BmwMassive

Alakaalu jama

Recommended Posts

Tere, sooviks abi
Endal väga suur mure
Olen ilgelt alakaalus kaalun 52kg pikk olen 170-171cm vanus on 17a
Käin jõusaalis 3x nädalas, joon whey proteiini, ütlen kohe ära toitumist pole.
Äkki kellegil on anda nõu kuidas toituda vms? Äkki mingeid jooke/tablette mis kaalu tõstaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan et see peaks väga kasulik info olema, aga see on seal "members only" osas, et siis peab kasutaja tegema enne kui näha mis seal täpselt kirjas on ja kuidas see isik seal sama probleemi lahendas: http://www.rawpaleodietforum.com/before-and-after-photos/brady%27s-before-and-after-pics-gained-20kg-in-3-months/

Need "enne ja pärast" pildid seal räägivad enese eest...

Tegemist on iseenesest toore toitumise foorumiga, rõhk just toorel loomsel toidul, ja tegeletakse seal põhiliselt tervise ja tervise probleemide korrastamisega eelkõige läbi toitumise. Aga samad soovitused ja sama info, mis sealt foorumist saada, peaks töötama ka nii-öelda küpsetatud dieedi versiooni puhul.

Ütlen kohe ära et whey proteiinid, tabletid, jne - siuke jama unusta ära. Sest su füüsiline olukord ei ole tekkinud whey proteiini ega tablettide ega ka muu samalaadsete defitsiidist. Ehk kui neid tarbid, siis probleem ei saa kaduda, sest nende tarbimisega sa ei eemalda ega ravi algpõhjust. Kui algpõhjus ei kao, siis probleem ei kao.

Ise olen ka seal kasutaja. Päris palju olen sealt õppinud tervise ja toitumise kohta, ja ka palju muu olulise kohta.

-----------------------------------

On asjad mida tarbida ei tohi üldse - teravilja tooted, just nende kõrreliste omad, et nisu ja sellised. Põhjuseid on palju miks need kahjulikud.

Suhkruid ei tohi liigselt tarbida. Suhkruid ja süsivesikud mille keha lagundab suhkruteks, päevas absoluutne maksimum 100 grammi. "Normaalne" piir on muidu 30-70 grammi päevas.

Loomne rasv on väga oluline, ülioluline. Rasva päevas kogu toidu peale kokku 150 grammi, minimaalselt.

Iga päev kas looma liha, muna, kala, kui küpsetatud versioon siis miks mitte ka kana. Muna puhul just munakollane, sest munavalge pole suurt muud midagi kui valk ja vesi ja veel mõni kasutu/kahjulik aine, ja munavalges sisalduv valk on valet tüüpi ehk selline mida kehal on suht vähe vaja. Samas munakollane on väga toitaineterikas.

Kindlalt looma maksa peab sööma. Ka väga toitainete rikas.

Puuvilju ei soovita väga tarbida, et suht vähe ja suht harva.

Marjad on okei. Aga ka ei soovita liigselt tarbida.

Igasusugused juurikad.

Rohelised asjad, tillid, petersellid, jne.

Seemned nagu tatar, kanepi seemned, päevalille seemned, linaseemned, ja mõned veel.

Siis ise olen nüüd umbes nädala "eksperimenteerinud" enda peal tavalist kartuli tärklist... hommikul umbes 2 supilusikatäit, õhtu poole sama. Soovitan sul sama katsetada, et kas on positiivne mõju (alguses, umbes kolm päeva võib peeretamine rekordeid püstitada, aga siis normaliseerub). Enda peal olen ainult positiivset mõju märganud. Et seedimine on efektiivsem. Kartuli tärklis on 60-80% lahustumatud süsivesikud, ehk keha neid suhkruks ei lagunda. Aga neid kasutavad soolestikus bakterid kes muudavad need rasvhapeteks, et rasvaks, ja sedalaadi rasvaks mis on oluline soolestiku tervise jaoks ja mida ka keha üleüldiselt kasutada saab.

Siis mis kindlalt veel. Magneesium. Magneesiumkloriid. MgCl2. See on looduslikult esinev sool, kaevandatakse umbes 3 kilomeetri sügavuselt. Seda peaks saama "ökopoodidest" või siis iidnemagneesium.eu Ise ka kasutan (magneesiumi helbeid), olen kasutanud umbes 10 kuud igapäevaselt, sest ilma lihtsalt ei saa (miks ilma ei saa, põhjuseid palju). Vesilahusena, 1 teelusikatäis 1-2 päeva jooksul, kindlalt mitte kogu "doosi" ühekorraga, kuna lõdvestab...; kindlalt lisada umbes 1 teelusikas tavalist meresoola, kuna MgCl2 lahuse oma maitse on suht jama.

Siis mineraal jood. Ka oluline, kuna defitsiiti on kerge sattuda. Ise kasutan kuivatatud ja jahvatatud merevetikaid (mis välismaalt tellitud, ma ei tea kui kergesti Eestis need saadaval muidu on). Aga joodi on ka jõhvikates ja pohlades, ja mingil määral vist mustikates.

Ja kindlalt ei tohi süüa üle 3 korra päevas, sest seedetrakt peab ka puhkama ja paranema, ja magamise ajast ei piisa. Süüa 2-3 korda päevas. Aga see ei tähenda et kokkuvõttes sööd vähem, lihtsalt rohkem ühe korraga. Ja mitte mingit vahepealset näksimist.

See siis lühidalt ja üldiselt.

------------------------------------

Siis muidugi ka trenn ja treenimine... Seda peab ka õigesti tegema. Et selle koha pealt, jõusaalis käies, unusta ära seeriate ja harjutuste vaheline pikk passimine ehk nn "puhkamine". Keha ei ole arenenud ega ehitatud niimoodi töötama.

Lühidalt öeldes. Trenni peab tegema nii et iga seeria teed maksimum kordusteni, kui 2-3 seeriat üks harjutus, siis võibolla umbes 5 sekundit "puhkus" ja kohe järgmine otsa maksimum kordusteni. Süda peab tööle hakkama ja lihased peavad "täis" saama - kui see ei ole täidetud, siis trenni ei ole toimunud.

Piisab täiesti 2-3 seeriast harjutuse kohta (ja 2-3 harjutust lihase kohta). Olenevalt ka kui efektiivselt esimene tehti, et võib juhtuda et piisab ühest.

Üks trenn kestab niimoodi 30-80 minutit, olenevalt kas näiteks kogu ülakeha või kogu alakeha, või siis jupikaupa ja ülejäänud teine päev. Peab ka arvestama et lihased tahavad 3-5 päeva, et puhata ja kasvada, et kindlalt mitte üle koormata lihaseid kui need veel alles puhkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no mis. Jälle. Suhkur on üks päris energiarohke toiduaine, ja selleks, et seda kuivalt ei peaks sööma - paned vette.

Ikka ei sobi head ja tõhusad nõuanded. Vaja mingit paleo-kärbest pähe ajada.

Ebaõiglane see maailm ikka. Headus ei jää karistamata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no mis. Jälle. Suhkur on üks päris energiarohke toiduaine, ja selleks, et seda kuivalt ei peaks sööma - paned vette.

Ikka ei sobi head ja tõhusad nõuanded. Vaja mingit paleo-kärbest pähe ajada.

Ebaõiglane see maailm ikka. Headus ei jää karistamata. :D

Sa vist ei ole teadlik, aga suhkru väärtus kalorite järgi on umbes 400, 100 grammi kohta. Aga rasva väärtus kalorite järgi on 900, 100 grammi kohta. Et siis... kumb tegelikult on energiarohke?

Ja ma ei ole rääkinud mitte mingist "paleo" jamast. Mind huvitab ainult see mis tegelikult ka töötab ja töötab kõige paremini meie praeguses maailmas, mitte selles mis kunagi sadu tuhandeid aastaid tagasi oletatavalt oli.

Seal foorumis on väga palju olulist infot, ja mitte ainult "paleo" kontekstis. Et ära lase foorumi nimel ennast ära lollitada, ja uuri lähemalt enne kui enese absoluutsest ignorantsusest selles suhtes hakkad järeldusi tegema, sest ilmselgelt teed muidu täiesti valed järeldused.

Suhkur on väga halb asi, kui seda liigselt tarbida. Ja juua alla lihtsalt suhkru vett? Väga halb soovitus. Põhjus miks tal see probleem on, et ta alakaaluline on, ei ole suhkru defitsiit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaalne, soovitame muidugi toorest liha süüa.

Milles sinu probleem siis on? Ei oska aru saada mida kirjutatud on? Lugemisraskused?

Ma spetsiaalselt kirjutasin välja et samad soovitused mis seal on peaksid ka kehtima küpsetatud dieedi puhul. Küpsetatud. Saad aru?

Et järgmine kord, kus iganes, mis iganes puhul, ära hakka kohe lihtsalt loopima, vaid vaata ikka üle mida täpselt öeldud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna abi. Sellised soovitused võiksid sinna samma foorumisse parooli taha jäädagi...

Aga mis ma siis valesti ütlesin? Põhjenda lahti.

Inimene küsis abi, ma märkasin seda. Varasemalt olin ka näinud inimest kellel sama probleem, ja kes sai reaalse, ehtsa lahenduse. Muidugi ma viitan samale lahendusele kui ilmselgelt see töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles sinu probleem siis on? Ei oska aru saada mida kirjutatud on? Lugemisraskused?

Ma spetsiaalselt kirjutasin välja et samad soovitused mis seal on peaksid ka kehtima küpsetatud dieedi puhul. Küpsetatud. Saad aru?

Et järgmine kord, kus iganes, mis iganes puhul, ära hakka kohe lihtsalt loopima, vaid vaata ikka üle mida täpselt öeldud on.

Siis on tore, et see kõik kehtib ka KÜPSETATUD dieedi puhul. Siiski jääb õhku küsimus, miks nad seal foorumis siis üksteist õpetavad, kuidas mitme kuu vanust liha ilma oksendamata alla neelata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kuidas mitme kuu vanust liha ilma oksendamata alla neelata.

Väga kergelt. Oled ise proovinud näiteks kuu aega seisnud liha? Pole mõtet küsidagi... Ilmselge et ei ole. Kui ei ole ise proovinud, siis millest sa järeldad et see oksele ajaks? Sul ju puuduvad igasugused tõesed teadmised ja enese kogemus selles suhtes... Ma kunagi arvasin täpselt sama mida sina mulle siin vastasid ja täpselt samaväärsel tasemel...

Aga nüüdseks olen järele proovinud, ja praegugi lihakäntsakas 2 nädalat külmikus seisnud, vähehaaval söön seda. Väga hea on, kusjuures maitse seistes paraneb. Tekib peale lima kiht, ehk bakterid, vahel see lima haiseb, vahel mitte, kuidas kunagi, aga see ei mõjuta liha enda maitset negatiivselt üldse. lima saab muidugi maha kraapida või maha pesta. Liha enda maitse läheb paremaks.

Kui tahad teada kas see tõele vastab, siis aga palun - proovi järele. Mina olen proovinud, nüüd tean, ja nüüd nii liha sööngi. Aga proovi mitte tulla mulle vastu rääkima kui sul enesel täielikult puuduvad selles suhtes kogemused ja tõesed teadmised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis teismelisse poissi puutub, see 52 kg 170 cm juures, ei olegi suur traagika, loodetavasti. See, et paljud temaealised kaaluvad rohkem, ei ole ka näitaja - kaalugu.

Õige pisut nooremana (täpselt ei mäleta - ei viitsi ka diplomeid välja otsida, kus aastaarvud peal) sain esimese diplomi, kus oli "Kehakaalus kuni 47 kg". Sealt edasi hakkasid küll need " kuni .. kg" tõusma ja mitte sellest, et rohkem sööma oleks hakanud, lihtsalt vaikselt saabus aeg noormehestuda. Pikkust toona ei mõõdetud, kuna see ei olnud oluline antud spordialas :D Aga nüüdseks on see 180 juures ja kaal 75 kg juures, seega asjad vajavad vaikselt paika loksumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesed ongi erinevad, väga erinevad.

Öelda "söö rohkem" - see on jah täielik jama. Sest see ei adresseeri tegelikku põhjust. Toitumine peab korras olema, nii korras kui isiklikes eluoludes saab. Aga et leida üles milline toitumine sobib, selleks peab enda peal katsetama, sest mitte kuskilt õpikust ega ükskõik kust muust kohast seda teadmist ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis ma siis valesti ütlesin? Põhjenda lahti.

Inimene küsis abi, ma märkasin seda. Varasemalt olin ka näinud inimest kellel sama probleem, ja kes sai reaalse, ehtsa lahenduse. Muidugi ma viitan samale lahendusele kui ilmselgelt see töötab.

Olgu:

On asjad mida tarbida ei tohi üldse - teravilja tooted, just nende kõrreliste omad, et nisu ja sellised. Põhjuseid on palju miks need kahjulikud. - Täielik BS. Palun uuringuid, mis seda väidet toetavad.

Muna puhul just munakollane, sest munavalge pole suurt muud midagi kui valk ja vesi ja veel mõni kasutu/kahjulik aine, ja munavalges sisalduv valk on valet tüüpi ehk selline mida kehal on suht vähe vaja. Samas munakollane on väga toitaineterikas. - Valet tüüpi valk? Mida see üldse tähendab? Jällegi, palun lingi siia mingi uuring selle kohta

Puuvilju ei soovita väga tarbida, et suht vähe ja suht harva. - Mis puuviljadel viga on, et neid peab harva tarbima? Ja kui su vastus on, et sisaldab fruktoosi, siis miks seda vältima peaks?

Marjad on okei. Aga ka ei soovita liigselt tarbida. - Jällegi, miks?

Ja kindlalt ei tohi süüa üle 3 korra päevas - Millele tugineb su väide?

Lühidalt öeldes. Trenni peab tegema nii et iga seeria teed maksimum kordusteni, kui 2-3 seeriat üks harjutus, siis võibolla umbes 5 sekundit "puhkus" ja kohe järgmine otsa maksimum kordusteni. Süda peab tööle hakkama ja lihased peavad "täis" saama - kui see ei ole täidetud, siis trenni ei ole toimunud. - Ilmselgelt pead sa siis võtma kätte ja hakkama tippsportlasi õpetama, kuidas õigesti trenni teha. Praegu jõukas vaadates teevad ikka KÕIK valesti, kellegi puhkepaus ei jää 5 sekundiliseks.

Ühesõnaga, kogu su jutt on üks suur jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks siis ükshaaval "lammutan" su ignorantse ja laisa vastuse laiali...


On asjad mida tarbida ei tohi üldse - teravilja tooted, just nende kõrreliste omad, et nisu ja sellised. Põhjuseid on palju miks need kahjulikud. - Täielik BS. Palun uuringuid, mis seda väidet toetavad.

See et sina ei ole teadlik nendest elementaarsetest asjadest, ei ole minu puudujääk ega minu ignorantsus ega pimedus, ei ole minu tegemata jäetud uurimine ja mõttetöö. Sinu puudujääk, sinu tegemata uurimine. Kui tahad teada kuidas lood on, siis uuri ise, iseseisvalt, järele. Mina ei ole sinu "lapsehoidja", mina ei hakka sind ninnu-nännutama; mina ei too sulle materjale otse kätte. Isegi kui tooksin, ma tean suht täpselt mislaadi vastus sealt tuleks... Kui tahad teada, siis ära mängi laiska ehk uuri ise järele, otsi ise üles.

Mis sa mõtled et see mida mina tean, see on tulnud kellegi käest küsides, ja siis see isik andis mulle kõik materjalid lihtsalt kätte?


Muna puhul just munakollane, sest munavalge pole suurt muud midagi kui valk ja vesi ja veel mõni kasutu/kahjulik aine, ja munavalges sisalduv valk on valet tüüpi ehk selline mida kehal on suht vähe vaja. Samas munakollane on väga toitaineterikas. - Valet tüüpi valk? Mida see üldse tähendab? Jällegi, palun lingi siia mingi uuring selle kohta

Sa ei ole teadlik valgu erinevatest vormidest??

Kui tahad teada, siis jälle sama - uuri ise järele.

Arvestades et sa oled "fitness" foorumis, ehk peaksid ka nii mõndagi teadma toitumisest... paneb imestama küll...


Puuvilju ei soovita väga tarbida, et suht vähe ja suht harva. - Mis puuviljadel viga on, et neid peab harva tarbima? Ja kui su vastus on, et sisaldab fruktoosi, siis miks seda vältima peaks?

Mitte fruktoos, aga suhkur üleüldse on liigsetes kogustes kahjulik. Lisaks on puuviljades kiudaine, see on ka liigsetes kogustes kahjulik. Kui sa ei ole teadlik kuidas ja miks liigsed suhkrud ja kiudained inimest kahjulikult mõjutavad, siis uuri järele.

Peab ka arvestama sellega et inimesed on erinevad, on neid kes saavad suuremate koguste puuviljadega hästi hakkama, aga sama ei kehti kõigi kohta ega ka enamuse kohta.

Lisaks veel. On inimesi kes ei funktsioneeri just fruktoosi peal hästi, aga teistel suhkrutel on parem mõju. Ja on neid kes fruktoosi peal funktsioneerivad hästi, ja muud vormid on halvemad.

Mis mõttes sa ei ole nendest asjadest teadlik?

Sa küsid minult materjale, kui ise ei tea nendest asjadest sama hästi kui mitte midagi... Mina ei hakka sinu eest sinu uurimistööd ja mõtlemist ära tegema. Isegi kui see oleks võimalik, et mina saaksin sinu eest selle ära teha, ma ikka ei teeks seda. Mina ei hakka sinu elu elama ehk kui tahad teada kuidas lood on, siis uuri järele. Kas sulle meeldib laisk olla?


Marjad on okei. Aga ka ei soovita liigselt tarbida. - Jällegi, miks?

Sarnased puuviljadega. Kui liigselt tarbida. Aga uuri ise järele, sest sina ju ei tea.


Ja kindlalt ei tohi süüa üle 3 korra päevas - Millele tugineb su väide?

Vastavalt sellele kuidas on inimese keha arenenud töötama, ja kudas inimese keha on ehitatud töötama. Ja sedagi sa ei tea??

Uuri ise järele kuidas söögikordadega peaks olema, vastavalt sellele kuidas selles suhtes inimese keha tegelikult ehituselt ja funktsioneerimiselt on.

Küsimus pole selles et miks ja kust mina neid tean. Küsimus on - miks sina neid asju ei tea? Sa ei tunne inimest? Sa oled ise ju inimene... ja sa ei tunne inimese keha ja kuidas see on "ehitatud" töötama...


Lühidalt öeldes. Trenni peab tegema nii et iga seeria teed maksimum kordusteni, kui 2-3 seeriat üks harjutus, siis võibolla umbes 5 sekundit "puhkus" ja kohe järgmine otsa maksimum kordusteni. Süda peab tööle hakkama ja lihased peavad "täis" saama - kui see ei ole täidetud, siis trenni ei ole toimunud. - Ilmselgelt pead sa siis võtma kätte ja hakkama tippsportlasi õpetama, kuidas õigesti trenni teha. Praegu jõukas vaadates teevad ikka KÕIK valesti, kellegi puhkepaus ei jää 5 sekundiliseks.

Enamus jah teevad valesti.

Aga siia ma küll toon ühe "tõestuse", kui seda selleks nimetada saab... http://athleanx.com/video-gallery

Kuna tegemist ongi just isikuga kes on füsioterapeut (ehk teab kuidas keha vähemalt mehhaaniliselt töötama peab) ja treener, ja tegelebki ka tippsportlastega. See mis ma trenni kohta ütlesin, suurelt ongi just selle põhjal mida see isik on rääkinud õigesti trenni tegemisest.

Ja see 5 sekundit mis ütlesin, see oleneb ka kui pikaks trenn kujuneb, kui terve ülakeha, siis erinevate lihsagruppide vahele võib vabalt pikema pausi jätta. Näiteks teha rind, siis natuke pikem paus, siis selg. Või kui on mingit eri moodi trenn, siis... võimalusi on iseenesest palju, aga kui rääkida sellest mis on kõige efektiivsem ja oluline just "tavalisele" jõusaali jõmmile, siis unusta ära mõttetu harjutuste vaheline passimine.


Ühesõnaga, kogu su jutt on üks suur jama.

Ei olnud ju ühe sõnaga...

Ja millest sa järeldad et minu öeldu jama on?? Sa ju ei tea ise sama hästi kui absoluutselt mitte midagi! Sa ei tea ise mitte midagi, ja siis tuleb ütlema et see mis mina olen öelnud on jama? Tule mõistusele, ja uuri iseseisvalt järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks "antsoni" kooli mees lahti lastud veebi. " ma tean küll, aga ei ütle" , mhmh. ok.

Sellise vabanduse taha peidad iseseisvalt järele uurimise ja oma ignorantsuse?

Aga palun, hakka siis minu öeldut ükshaaval, kasvõi üldises keeles, laiali "lammutama". Ehk näita et sa üldse tead millele sa vastu räägid, ja näita et tead millest ise tegelikult räägid. Selle asemel et lihtsalt enese vaimsest tühjusest minu öeldu vastu vaielda.

Arvesta ka sellega, et see mida sina räägid, ma kunagi "teadsin" samaväärset...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kergelt. Oled ise proovinud näiteks kuu aega seisnud liha? Pole mõtet küsidagi... Ilmselge et ei ole. Kui ei ole ise proovinud, siis millest sa järeldad et see oksele ajaks? Sul ju puuduvad igasugused tõesed teadmised ja enese kogemus selles suhtes... Ma kunagi arvasin täpselt sama mida sina mulle siin vastasid ja täpselt samaväärsel tasemel...

Aga proovi mitte tulla mulle vastu rääkima kui sul enesel täielikult puuduvad selles suhtes kogemused ja tõesed teadmised.

Mis jama sa ajad, ma lugesin seda foorumit, millele sa viitasid ja seal arutletakse, kuidas oksele hakkamata toorest liha süüa. Mis see minu proovimine siia puutub?

Ma tahtsin teada, miks nad siis seda toorelt söövad, kui küpsetatult on sama kasulik, aga ära vasta, ma ei tea, mis ristiretkel sa siin oled. Ei tea,mis järgmiseks, inimese kõige naturaalsem toit on teine inimene toorelt? Kuradi internet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis jama sa ajad, ma lugesin seda foorumit, millele sa viitasid ja seal arutletakse, kuidas oksele hakkamata toorest liha süüa. Mis see minu proovimine siia puutub?

Ma tahtsin teada, miks nad siis seda toorelt söövad, kui küpsetatult on sama kasulik, aga ära vasta, ma ei tea, mis ristiretkel sa siin oled. Ei tea,mis järgmiseks, inimese kõige naturaalsem toit on teine inimene toorelt? Kuradi internet.

Kui sa lugesid sealt välja "kuidas oksele hakkamata toorest liha süüa", siis ilmselgelt on sul väga tõsised arusaamise probleemid.

Küpsetatult ei ole sama kasulik, küpsetatult on kahjulikum.

Kuumus hävitab paljusid toitaineid, siis kuumusega kombineeruvad mürkained, kantserogeenid, jne. Ja küpsetatud toitusid seedib kauem.

Ristiretkel?? Sul tõesti on arusaamise probleemid, rängad probleemid... Ma olen siin juba öelnud: "Inimene küsis abi, ma märkasin seda. Varasemalt olin ka näinud inimest kellel sama probleem, ja kes sai reaalse, ehtsa lahenduse. Muidugi ma viitan samale lahendusele kui ilmselgelt see töötab."

Teine inimene toorelt? Kui ma ei teaks mis värk hullumajadega on, siis ma soovitaksin sul üht külastada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulaselge troll oled nummi.Keegi palub sinult oma väidete tõestuseks mingit materjali ja sa saadad lihtsalt seenele. :) Maneer a la "munavalge on pähh" on pmt 1-1 ühe vennaga kes siin "sügiskülvi" tegi mõni aastake tagasi. :)

Nii et pole mõtet vaielda sinuga.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulaselge troll oled nummi.Keegi palub sinult oma väidete tõestuseks mingit materjali ja sa saadad lihtsalt seenele. :) Maneer a la "munavalge on pähh" on pmt 1-1 ühe vennaga kes siin "sügiskülvi" tegi mõni aastake tagasi. :)

Nii et pole mõtet vaielda sinuga.....

Nägin inimest kellel probleem. Kuna teadsin varasemast inimest kellel oli sama probleem ja sai ehtsa lahenduse sellele, siis juhatasin sama lahenduse poole.

Ja siis mis juhtus... Te kõik hakkasite enese absoluutsest ignorantsusest sellel teemal lihtsalt ründama.

Kuidas te ei ole võimelised aru saama et TEIE ei tea. Mina tean, ja nagu olen öelnud, mina ei hakka teid ninnu-nännutama. Kui teie ei tea, siis teie peate järele uurima, mitte mina. Mina tean, teie ei tea. Ja teie ei ole minu vastutusel; ma ei ole teie "lapsehoidja".

Troll on ikka see kes täiesti tühjast kohast lihtsalt ründab. Nagu oled teinud sina ja teisedki siin. Mina ei räägi millestki millest ma ei tea mitte midagi, tooniga nagu ma teaksin sellest kõike. Te ründate, tooniga nagu te teaksite sellest teemast midagi, aga samas ise ei ütle absoluutselt mitte midagi konstruktiivset ega kasulikku ega inforohket selle probleemi kohta.

Mida kasulikku mina selle probleemi kohta andsin? Ühe inimese iskiklikud kogemused sama probleemiga, ja kuidas tema sellest probleemist reaalselt lahti sai.

Vaielda? Miks sa siis hakkasid üldse vaidlema? Sest kes keda ründas? Mina kõigest viitasin ehtsale lahendusele, ja teie ründasite seda, ise teades sellest teemast absoluutselt mitte midagi.

Nüüd mitu korda mul üle korratud üks ja sama... Huvitav kas nüüd jõuab teile kohale... vaevalt...

Et äkki lõpetaksite selle, tõesti debiilse ründamise ära? Aitab juba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte "vs toortoit", vaid "vs toored juurviljad". Arvestades et kuumusega just tekivad vähki soodustavad ained, siis... ja vähi teke on alati mitmest erinevast põhjustatud, mitte ainult ühest.

Peab ka arvestama sellega et peab enda keha kuulama, mis tähendab kui kehal ei ole vajadust mingi spetsiifilise juurika vastu (näiteks ei maitse nii hästi), siis seda juurikat süüa ei tohiks. Ja kui sööb, siis ärgu imestagu kui tekib terviseprobleeme. Kehtib ükskõik mis toidu kohta.

Juurikaid liiga palju süüa niikuiniii ei tohiks, kuna neis on ka loomulikke anti-aineid sees.

Kuumusega töödeldud toitude puhul üleüldse puudub "instinkte" stop. Mis tähendab ei ole võimalik keha kuulates aru saada kas on söönud vähe või liiga palju. Sest toidu loomulik olek - toores olek, olek mida keha on väga pika aja jooksul arenenund tundma - on hävitatud.

Samas juurikates on süsivesikud mida keha ei lagunda otse suhkruks, aga neid kasutavad bakterid soolestikus oma elutegevuseks, ja toodavad neist rasvhappeid, millest tähtsaim on "butyrate", mis on oluline soole tervise jaoks ja efektiivse seedimise jaoks, ja mida ka keha üleüldse saab kasutada energiaks. Kuumusega töötlemisel enamus neist üliolulistest süsivesikutest muutuvad sellisteks mille keha lagundab otse suhkruks, seega soole tervis ja seedimine kannatab ka selles suhtes, ja sealt edasi keha üleüldiselt ei tööta nii efektiivselt.

Kuna soole bakterid on üliolulised, ja ilma nendeta on tegelikult võimatu elada, siis peab spetsiifiliselt ka nende peale mõtlema, ja spetsiifiliselt neid toitma. Ja vältima seda mis neid tapab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×