Jump to content
AnneP

IFBB European Championships 2015 - tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

30. juunil 2015 pärast EOK poolt teletornis korraldatud esimese poolaasta medalile tulnud sportlaste ja nende treenerite tänuüritust

post-17-0-82981000-1435778660_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, seekord sai siis minu finaalseeria läbi, mis on kestnud ju tegelikult 2008 aastast alates. Kui lühemates kategooriates oli 7 ja 8 meest, siis minu kategoorias oli neid 23. Usun et ei liialda, kui ütlen, et 2015 aastal oli EM-il kordades kõrgem tase kui veel mõned aastad tagasi. Ise endale midagi ette heita ei ole ning loodan, et jätsin selja taha umbes 15 meest. Esimese otsa mehed olid minust laval hinnanguliselt kohati 10 kg raskemad ning väga hea ettevalmistusega. Samuti tuleb ära märkida, et minu kategooriasse oli juurde tulnud palju värsket verd- ainult ühte austerlast teadsin ja olin temaga selles kategoorias koos võistelnud. Rootslased olid kindlasti suurüllatajad. Minu kategooria võitja tuli ka absoluutseks võitjaks. Usun, et kui kunagi pilte näete, siis mõistate ise, mis seal toimus. Väga suure huviga ootan dopingukontrollide tulemusi. :)

See on minu 14.mai postitus 2015. Siiani ei ole mingisugust infot 2015 EM dopingukontrollide tulemustest. Hiljuti uurisin poolakas Marius Palazinskilt, et äkki on nendel selle kohta infot, aga ka seal on täielik vaikus. uus hooaeg on peale tulemas ja kardan et seekord neid tulemusi ei avalikustatagi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismi ja fitnessi Euroopa Meistrivõistluste medalisadu peale dopingukontrollide tulemusi 13.-18. mail 2015. aastal Hispaanias toimunud Euroopa Meistrivõistluste dopingukontrollide tulemused tehti teatavaks:

Eesti kulturismi- ja fitnessikoondisele 8 medalit, millest 3 kulda, 2 hõbedat ja 3 pronksi.

post-24563-0-55912600-1454067027_thumb.j

Oleg Anissimovi kategoorias kuldmedali võitnud Fedir Khashalov andis positiivse dopinguproovi, mistõttu tõusis Oleg Anissimov koha võrra kõrgemale ning võitis auväärt kuldmedali. Lisaks on ta tulnud ka 2015. aastal maailmamestriks. Seega on Oleg Anissimov 2015. aastal nii euroopa- kui ka maailmameister fitnessis.


Peep Reinarti kategoorias (klassikaline kulturism -171cm) andsid positiivse proovi kullale tulnud venelane Aleksei Isupov ning pronksmedalist, itaallane Antonio Primiceri. Peep Reinart tõusis viiendalt kohalt pronksmedalile.

Imre Vähi klassikalise kulturismi kategoorias -180cm põrusid dopingukontrollis 1. koha võitnud Adreas Fotiadis ning 3. kohale tulnud Ersen Oznesil. Imre Vähi tõusis kaheksandalt kohalt kuuendale.

Loe edasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, usun et selline asjade käik tegi meele rõõmsaks kõigil, kes peavad lugu puhtast spordist. Uskusin, et ka Rain Kuusnõmm tõuseb kullale, aga kahjuks mitte. On lootust, et sellel aastal on selliseid ulmemehi oluliselt vähem ning ilmselgelt motiveerib see kõiki asjaosalisi veel rohkem pühendunult pingutada! Loodan südamest, et WADDA seekord ka teisi spordialasid rohkem puistab ning võistlemine läheb õiglasemaks. Õnnitlused kõikidele uutele medalimeestele! Super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ametlikud protokollid:

Fitness

Mehed

Juuniorid/mastersid

+180 cm võeti kogu esikolmik maha. Kui kõige lühemad mehed välja jätta, siis ülejäänud kategooriates toimuv on kohutav ja see on klassikaline kulturism! :huh: Üks kõige olulisem moment- kõik teadsid juba mitu kuud enne võistluseid , et seekord saadetakse esikolmikud kontrolli!

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×