Jump to content
eesti mees

Täna tekkis tahtmine võtta tina täis suusakepp ja ühele mõistus pähe taguda.

Recommended Posts

Selline seksikas mõte tekkis pähe kui olin ühe oma töökaaslase mure ära kuulanud. Asi selles ,et see noormees( nime ei nimeta) vanuses 28 oli Hr. Kalmuse käest tellinud toitumiskava, eesmärk vähendada rasvaprotsenti ja samas lihast kasvatada. Samas ta oli ka tellinud treeningkava, minuarust igati väärt tegu. Ta ise väitis ,et tal kodus garaazis jäme kang ja 120 kg raskuseid. Ma muidugi imestasin, miks krt. sul neid nii palju vaja . See selleks siis ta oli muretsenud endale Intat ja Whey proteiini pulbrit ja mingit taastus manti ka. Asi tundus ilus ja kena.

Siit jõumegi nüüd pointini. Kuna ta mu töökaaslane ja mul FB sees siis ta nägi et minu sõbralistis on sellised härrad nagu Kalmus, Kiivikas, Vähi ja Matsi, siis ta moosis mind äkki ma küsiksin nede käest soodsalt kasvukat. Ma siis vastasin ,et miks sa arvad nad seda kasutavad ja vastus üllatas mid kohe päris, Kõik ju teavad et kasutavad egas nad muidu nii suured ole.

KRT., tõesti võta nuut ja küta mõistus pähe ja vend veel pidavat olema 4 aastat MMA-ga tegelenud.

Äkki peaks hakkama inimesi harima, sest see viimasel ajal meediast läbijooksev steroidide jama hakkab juba harrastajid laisklema meelitama. Vanasti tehti ikka raskelt tööd ja siis nopiti vilju.

Loodan keegi ei saanud pahaseks ja selle teksti mõte on rohkem näidata noorte treeniate arengu astet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära näe vaeva ning ära kuluta oma energiat selliste peale. Selliseid on täpselt sama palju kui blondiine, 100-aastaseid, esmaste juhilubadega ning muidu napakaid liikluspildis. Ka nendele annaks teinekord korraliku ihunuhtluse, aga head lapsed need kasvavad vitsata ning arm aitab enam kui hirm. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära näe vaeva ning ära kuluta oma energiat selliste peale. Selliseid on täpselt sama palju kui blondiine, 100-aastaseid, esmaste juhilubadega ning muidu napakaid liikluspildis. Ka nendele annaks teinekord korraliku ihunuhtluse, aga head lapsed need kasvavad vitsata ning arm aitab enam kui hirm. :P

Imre sul on nagu alati õigus, milleks raisata ona närvirakke ja milleks saada halle karvu iga tühi kargaja peale. Eks igaüks teab millega riskib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KRT., tõesti võta nuut ja küta mõistus pähe ja vend veel pidavat olema 4 aastat MMA-ga tegelenud.

Sorry,aga siis poleks sa temast just eriti arukam.Nuudiga inimestele oma arvamust peale suruda ei tundu just mõistlik,olgu see teise inimese arvamus nii rumal kui tahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry,aga siis poleks sa temast just eriti arukam.Nuudiga inimestele oma arvamust peale suruda ei tundu just mõistlik,olgu see teise inimese arvamus nii rumal kui tahes.

Võib olla tõesti :(. Hetkeks käis peast küll selline mõte läbi ja võib olla ma selleks selle loo siis kirjutasingi,et näidata kuidas asi kulges ja lahenes. Igatahes mina pakkusin välje, et eks sa katseta ja anna tulemusest teada. Võtan seda kui pikaajalist vaatlus protsessi, kasvukas pidi küll paisutama aga ka käitumist muutma. Nalja hakkab saama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polegi hea mitu aastat mind keegi keelatud ainete kasutamises süüdistanud... ja noh... ma olen ikka suuruse etalon ka :D Omamoodi meelitav isegi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polegi hea mitu aastat mind keegi keelatud ainete kasutamises süüdistanud... ja noh... ma olen ikka suuruse etalon ka :D Omamoodi meelitav isegi...

Sööd 2 päeva ainult sibulat ning paeluss põgeneb ise tagant varuväljapääsust minema. Küll siis hakkad ka juurde võtma! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestlastele tüüpiline nähtus - olen ise loll ja peksan teised ka lolliks.

Kliinilised uuringud on kinnitanud HGH arvukaid omadusi, nagu:

- suurenenud immuunsuskaitse

- organismi rasvakaotus ja lihaste suurenemine

- parem mälu

- suurem energiatase

- madalam vererõhk

- tugevamad luud

- haavade kiirem paranemine

- paksem nahk

- kõrgem HDL näit ja madalam LDL näit

- parem uni

- vähem kroonilsi haigusi

http://www.hgh.org

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestlastele tüüpiline nähtus - olen ise loll ja peksan teised ka lolliks.

Kliinilised uuringud on kinnitanud HGH arvukaid omadusi, nagu:

- suurenenud immuunsuskaitse

- organismi rasvakaotus ja lihaste suurenemine

- parem mälu

- suurem energiatase

- madalam vererõhk

- tugevamad luud

- haavade kiirem paranemine

- paksem nahk

- kõrgem HDL näit ja madalam LDL näit

- parem uni

- vähem kroonilsi haigusi

http://www.hgh.org

Mis see siis peaks olema? Hakake panema või....? Kindlasti on kõigil ravimitel ka positiivseid külgi, muidu neid välja ei oleks ju mõeldud. Asja iva ongi seal, et enamus seltsimehi ei hakka neid arsti ettekirjutuse järgi tarbima, vaid sõbra soovitus järgi ja nagu elu on näidanud, erinevad ka kasutatavad doosid kordades sellest, mis ainult ülaltoodud postitiivseid külgi võiksid esile tuua.

Täna alles hüppasid saalis ligi noored vene poisid vanus mitte üle 16 aasta ja nõudisd Clenbuteroli.....Ütlesin neile, mis ma asjast arvan ja läksime lahku. Inimestel oli 0 teadmised toitumisest või treeningutest üldse.

Siin siis vastukaaluks ka HGH kaasneda võivad negatiivsed efektid: http://www.webmd.com/fitness-exercise/human-growth-hormone-hgh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis vastukaaluks ka HGH kaasneda võivad negatiivsed efektid: http://www.webmd.com/fitness-exercise/human-growth-hormone-hgh

http://www.webmd.com/fitness-exercise/human-growth-hormone-hgh

Possible side effects of HGH use include:

  • Nerve, muscle, or joint pain
  • Swelling due to fluid in the body's tissues (edema)
  • Carpal tunnel syndrome
  • Numbness and tingling of the skin
  • High cholesterol levels

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×