Jump to content
Birka

Milliseid hammaste valgendamise tooteid kasutate?

Recommended Posts

Tere,

Olen teadlik, et see enamasti treeningfoorum, kuid postitasin enda teema siia, et rohkem teada saada, kas inimesed valgendavad oma hambaid ise, näiteks veebist ostetud toodetega ja kas see töötab. Ise olen http://3dwhite.fi/ pikaajaline klient, kas leidub siin inimesi kes samuti Crest tooteid kasutanud ja millised on teie tulemused olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Olen teadlik, et see enamasti treeningfoorum, kuid postitasin enda teema siia, et rohkem teada saada, kas inimesed valgendavad oma hambaid ise, näiteks veebist ostetud toodetega ja kas see töötab. Ise olen http://3dwhite.fi/ pikaajaline klient, kas leidub siin inimesi kes samuti Crest tooteid kasutanud ja millised on teie tulemused olnud?

Olen proovinud söega hõõrumist. Oi, oli see alles ebameeldiv. Piltide ja videote peal näeb see kuidagi lihtne välja, terita nagu luisuga vikatit, aga tegelikkuses laguneb söetablett kiiresti suhu ära. Pärast on söepuru suutäis ja tunne üsna ebameeldiv. Kuid tulemust oli justkui näha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen mitmel korral saanud USAst (sõprade, tuttavate kaudu) Cresti 3D Whitestripse. Tulemus on lihtsalt suurepärane, aga viimastel kasutuskordadel on ilmnenud selline asi, et ka pärast paaripäevast plaastrite kasutamist muutuvad hambad uskumatult tundlikuks ja süljenäärmed lähevad täitsa hulluks - algab äge süljeeritus. Loo moraal võiks olla see, et seda tasub teha ikka professionaalide juures ... või siis tõesti leida mõni looduslik võimalus heade tulemuste saavutamiseks. Hoian teemal silma peal ja uudistan isegi, mida siin rahvas soovitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam viis elektrihambaharjaga pesta hommikul 10 minutit ja õhtul 10 minutit. Peale pesu vähemalt 15 minutit mitte süüa.

Niivõrd pikk harjamine tundub olevat üsna ohtlik ettevõtmine - niigi viib harjamine igemete kulumiseni (ülemised igemed kuluvad harjamisega ülespoole ja alumistega juhtub sama vastassuunas). Protsess on küll tavapärase harjamise (1-2 min hommikul+õhtul) juures väga aeglane, kuid siiski. Pikaaegse harjamise tulemusena on näiteks vanematel inimestel hambad kollased, sest igemed on n-ö kulunud ja paljastanud hambajuure lähedal olevat (kollakat) hamba pinda.

20 min harjamist päeva jooksul tundub üle mõistuse palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×