Jump to content
Hingeteekond

Jooga

Recommended Posts

Ärge tülitsege... vaadake parem head meelelahutust:

P.S. Võimalusel teen joogat igal pühapäeval... võtan hoogu, et iseseisvalt igapäevaselt teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jorgen, sa vana rahusaadik :) mis on jooga ja võimlemise vahe ?

Mille poolest on see jooga, kui sa oled mingis poosis, asendis, mida su keha tol hetkel tundub vajavat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii peaks vist härradele paremini sobima.

[Jooga] systeem on hästi läbi mõeldud, kuna sellega on nii kaua tegeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jorgen, sa vana rahusaadik :) mis on jooga ja võimlemise vahe ?

Mille poolest on see jooga, kui sa oled mingis poosis, asendis, mida su keha tol hetkel tundub vajavat?

Tuleb ajaga kaasas käia ja moodne olla. Võimelda võib igaüks, aga jooga - see on midagi diipi.

Kui sa istud ja niisama mõtteid mõlgutad, siis raiskad lihtsalt aega, aga nimeta sama tegevus mediteerimiseks ja ükski konn ei köhi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate, ma olen ammu juba aru saanud, et selle foorumi suurim viga on see, et siinsed inimesed investeerivad kogu oma huvi ja vaba mõttepotensiaali sellesse, et lihvida oma kehalist aktiivsust ja olla teadlik toidust, mida nad suust sisse lükkavad. Tundub kõik tore ja tervislik. Paraku peitub siin üks jõletu suur paradoks. Nimelt kõike tehakse siin oma kesta nimel. Justkui meie keha olekski kõik, mis meil on ja mis midagi loeb. Ollakse täielikult ära lõigatud oma vaimust. Mis siis, et öeldakse, et keha ja vaim käivad käsikäes. Seda ütlust teavad kõik, kuid keegi ei mõista. Ometi siinsed mühakad imetlevad peeglist oma muskleid, pildistavad oma muskleid ja teevad kõik endast võimaliku, et nende musklid kasvaksid. See saabki meie "foorumi fitnessistide" jaoks justkui mingiks elu edukuse (kui sellise) mõõdupuuks. Kui paljud inimesed reaalselt siin kommuunis söövad juurvilju ja väldivad suhkruseid sõõrikuid ning rasvaseid burgereid selleks, et see meie tervisele kasulik on? Ei, nad teevad seda selleks, et hoida oma kest ilus, karv läikivana. Vabal võimalusel kugistatakse jäätist ja Hesburgerit ja hiljem veel tuusatakse sellega siin foorumis vormis "mul 6pack ja olen täna juba 2 korda hessis käinud" .. (Olen näinud ise personaaltreenerina esinevat inimest sellist lauset viskamas algaja teemasse).

Hale on teid vaadata, nii foorumis kui ka jõusaalis. Mida saab rääkida inimene tervisest ja tervislikust eluviisist, või üldse teadmistest spordi valdkonnas, kui tal on 100kg lihast skeleti peale ehitatud, aga ei suuda sprintida 1km või rahulikult joosta pikemat distantsi? Ei suuda maad puudutada enda kere sirgete jalgadega ette kallutades, ning venitamine on miski, mida 3 tunnise trenni lõppu tehakse 3 minutit kõrvale mühisedes "et raisk, üldse ei viitsi, aga siis kasvab rohkem"..

Inimesel on teadupärast kaks aju poolt, üks neist on loominguline ja teine neist on ratsionaalne. Loomingulist peetakse naiselikuks ja ratsionaalset mehelikuks. Loominguline on ühenduses meie universumi Spirituaalse poolega, samal ajal kui ratsionaalne üritab aru saada, et miks me üldse räägime millestki, mida ei saa katsuda, nuusutada, maitsta ega näha. Seega - Seda pole ju olemas? Case closed.

Mühakad siin foorumis on täielikult kaotanud sideme oma vaimuga. Ja kui rääkida asjadest, mis nende Ego eksistentsi piiravad, lõhuvad või ohustavad. Hakatakse ainult maha tegema, suruma ja üritatakse kogu argumenteeritud vestlus muuta üheks naljaks, või kellegi alla laskmiseks.

Ja siis üritavad inimesed, kes pole kunagi mediteerinud, tõmmata paralleele mediteerimise ja võimlemise vahele. Kui te vaid saaksite aru millestki, kasvõi millestki.. Aga te ei saa, te arvate, et saate, aga ei saa..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate, ma olen ammu juba aru saanud, et selle foorumi suurim viga on see, et siinsed inimesed investeerivad kogu oma huvi ja vaba mõttepotensiaali sellesse, et lihvida oma kehalist aktiivsust ja olla teadlik toidust, mida nad suust sisse lükkavad. Ometi siinsed mühakad imetlevad peeglist oma muskleid, pildistavad oma muskleid ja teevad kõik endast võimaliku, et nende musklid kasvaksid. See saabki meie "foorumi fitnessistide" jaoks justkui mingiks elu edukuse (kui sellise) mõõdupuuks.

Hale on teid vaadata, nii foorumis kui ka jõusaalis. Mida saab rääkida inimene tervisest ja tervislikust eluviisist, või üldse teadmistest spordi valdkonnas, kui tal on 100kg lihast skeleti peale ehitatud, aga ei suuda sprintida 1km või rahulikult joosta pikemat distantsi? Ei suuda maad puudutada enda kere sirgete jalgadega ette kallutades, ning venitamine on miski, mida 3 tunnise trenni lõppu tehakse 3 minutit kõrvale mühisedes "et raisk, üldse ei viitsi, aga siis kasvab rohkem"..

Kuule ära üldista.... Nii tavaline - kõik BMW omanikud on rullnokad,kõik kellel on 100 kilo lihast skeletil ei jõua joosta,kõik blondiinid on lollid...jaa niii edasi....nagu Delfi kommentaare loeks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule ära üldista.... Nii tavaline - kõik BMW omanikud on rullnokad,kõik kellel on 100 kilo lihast skeletil ei jõua joosta,kõik blondiinid on lollid...jaa niii edasi....nagu Delfi kommentaare loeks. :D

+1

Olen alati mõelnud, et need, kes tegelevad harrastusega tipptasemel, olgu see siis kulturist, jooksja, suusataja, ujuja - peavad olema ka tööalaselt väga heal tasemel. Mida kaugemale harrastusega jõuad, seda rohkem raha ja aega ning erakordset distsipliini spordiharrastus inimeselt nõuab. Järelikult teenib ta oma tööga hästi ning teeb tööd efektiivselt, et saaks seda kõike endale lubada. Tööalaselt võib ju tegemist olla ka kunstniku, luuletaja või matemaatikuga, mis on vägagi vaimne tegevus. Foorumisse paljud sellised inimesed ei jõuagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Never mentioned "ancient wisdom". "tuhandete helgemate peade poolt" - loe: teadust tehtud, uuringud, katsed, jne. Piisavalt kaalukas, et olla paari uhuu-teooriate ja "vaimsuse" eest kõnelejatele oponendiks. Loogika, kaine mõistus, jätka loetelu .. - neist on abi. Kes tahab olla mingil "helgemal" ja "teistest kõrgemal orbiidil" ja "teada midagi, mida TAVAINIMENE" ei tea - sel oleks põhjust oma mõttemustreid muuta proovida.

Aga see hingeteekonna joogapromo on siin küll täiesti kohatu. Kui oleks minu juhtida mõni fitnessifoorum, hoiaksin üksikud reklaamipostid kohe kindlalt eemal, eriti sellised, kus on midagi üle keskmise "hingeline". Kas see tähendab, et siin võiks iga firma oma äri tutvustada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×