Jump to content
vend vähk

Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused 2015. Kauaoodatud stuudiopildid lava tagant! Head vaatamist!

Recommended Posts

Jah, võistlus 6 tunniga täpselt tehtud:)
Tartlased on juba kodus, kaugemalt tulijatel läheb veel aega.

Võistlejad olid kõik tublid ja kõvasti vaeva näinud, hea kohe näha palju uusi tublisid noori tegijaid, tõsiselt.

Kahju, et aega suhelda kellegagi eriti ei jäänud.

Endale tundus, et ka korralduse poole pealt läks kõik ladusalt ja suuremaid seisakuid ja apsakaid ei tekkinud.

Igatahes minul oli hulga rahulikum sel aastal, kuna abilisi on palju ja palju sai ka ette ära valmistatud.

Suured-suured tänud kohunike ja sekretäride brigaadile eesotsas Eleri Õismaga. Kõige raskem töö, kuna eriti laua tagant liikuma ei saanudki.

Tänud Natalja Nazarenko-Kiivikas,Marek Morozov, Ain kimber, Erkko ilves, Egle Eller-Nabi, Silvar.Rückenberg, Kristi Vähi

Sekretärid Siiri Pilt, Lehti Pilt, Kristin Raudla, Susie-Ann

Palju-palju abi oli asjalikest lavakohtunikest - Liis-Kristiin Vaher ja Peep Reinart

Suur tänu Kulturismi Liidu asepresident Ergo Metslale, kes oli samuti kogu ürituse aja rakkes:)

Imre Vähi oli samuti 6 tundi järjest mikrofoni taga söömata-joomata!!!

Tänud ka abile Tallinnast Kulturismi Liidu president Arnold Tokko poolt, kes aitas omalt poolt kaasa kujunduste-reklaammaterjalide osas ja pidevalt muretses, kuidas korraldus sujub ja kas saame hakkama.

Väga häid abilisi oli ka lava ülespanekul, asjade tassimisel, auhinnalaudade sättimisel jne. Aitäh Rene, Edmund, Marily, Taavi Truija, Allan, Erkko, Laura ja Erkki ja väga-väga paljud teised.

Piletineiud Elza ja Katriina.

Abilis oli nii palju,et võimatu on üles lugeda.

Alati väga abivalmis on kogu TÜ ASk personal, tänud külalislahkuse eest kogu majale!

Tore oli ka see, et lava taga käis korralik melu ja toodete degustatsioon erinevate firmade poolt, nii et igav ei hakanud ja kõhtu sai ka igaüks midagi.

Nüüd jääb üle vaid korrektseid tulemusi protokolli näol oodata, samuti äid pilte fotograafidelt.

Tänud ka neile suure töö tegijatele! Neid saab veel eraldi tänada pärast piltide nägemist:)

Puhkame nüüd kõik välja ja edasi Eesti Karikavõistlustele kogu see punt!

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsin, kuidas üks neiu, kes ise esimest korda üldse laval oli, virises, et halb korraldus ja lava ei vasta reeglitele... ah? <_<

Kas sa oskad välja tuua mis nimelt ei vastanud reeglitele?

Või äkki oskad seda neiut kirjeldada, saaksin talt seda ise küsida? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa oskad välja tuua mis nimelt ei vastanud reeglitele?

Või äkki oskad seda neiut kirjeldada, saaksin talt seda ise küsida? :)

Ei oska öelda, minu jaoks oli kõik tip-top. :) Bikinis võistles, nime ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska öelda, minu jaoks oli kõik tip-top. :) Bikinis võistles, nime ei tea.

Ega jah, kes välisvõistlustel pole käinud, pole halba korraldust näinud. Imrel kindlasti on mõni hea lugu pajatada.

Minu arvates oli kõige parema korraldusega Lõuna-Eesti karikavõistlusega ning hoolimata esmakordselt nii suurele osavõitjate hulgale sujus kõik peatusteta.

Tänud Liis ja Peep et kõik võistlejad olid ilusasti õigel ajal valmis.

Tänud Esta ja Imre hästi korraldatud võistluse eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Autasustamisel anti mulle 6-s koht, kuid protokollis seisab et platseerusin 4dale positsioonile. Kuid pole hullu, ikka juhtub :P

Väga meeldiv üritus, jättis igati hea mulje. Tänan samuti Imre Vähit ja Erkko Ilvest, kes sellele tulemusele kaasa aitasid.

Järgmise korrani !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile ning ma olen praeguseks tõeliselt väsinud. Kaalunud küll ei ole, aga usun et tänase päevaga olen kaotanud üle 2 kg! Ok, vaatan et siiani ei ole siia üles pandud ühtegi tänaste võistluste pilti. Selle vea parandan kohe ära ning loodan et ka teised fotograafid panevad oma pildid peagi üles. Minu kaamera piltide kohta ei oska ma ise kahjuks midagi öelda. Andsin oma kaamera võistluste alguses ühele mehele, see omakorda järgmisele ja see ilmselt omakorda järgmisele. Kompromiteeriva materjali kusagil WC-s toimetavatest võistlejatest kustutasin julmalt maha. Kahjuks ei jätkunud fotograafidel lõpus enam jõudu ühiste jõududega finaale pildistada ning nii see side on suhteliselt ootamatult katkenud minu kaamera ja laval toimuva vahel. Vähemalt midagi! Igal juhul head vaatamist! :)

https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10153146545512319.1073741899.705182318&type=3&uploaded=446

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu oligi arvata, siis kõva võistlus käis absoluudi esimese koha peale ja oleme ausad - mehed olid üsna võrdsed. Kes oli kuivem, kes esteetilisem ja kellel vähem mingi puudus kriipis. Kõik kolm meest olid omaette head. See oli ka peaaegu ainuke asi, mida üldse toimuvast nägin. :D

Kas sa oskad välja tuua mis nimelt ei vastanud reeglitele?

V-o mõni ei tea, et lavavalgus võib ka alt üles olla, mitte ainult ülevalt alla. :) Balti Matšilgi on valgus olnud alt üles.

Aga rahva kaasaelamise järgi tundus, et oli hea üritus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu oligi arvata, siis kõva võistlus käis absoluudi esimese koha peale ja oleme ausad - mehed olid üsna võrdsed. Kes oli kuivem, kes esteetilisem ja kellel vähem mingi puudus kriipis. Kõik kolm meest olid omaette head. See oli ka peaaegu ainuke asi, mida üldse toimuvast nägin. :D

V-o mõni ei tea, et lavavalgus võib ka alt üles olla, mitte ainult ülevalt alla. :) Balti Matšilgi on valgus olnud alt üles.

Aga rahva kaasaelamise järgi tundus, et oli hea üritus! :)

Ma kardan, et sellel neiul polnud absull vahet mis valgustus seal oli, kõlas pigem, et tuju oli kehv, sest kellelgi oli äkki parem tiss või kann, elas pahameelt välja ja porises. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Autasustamisel anti mulle 6-s koht, kuid protokollis seisab et platseerusin 4dale positsioonile. Kuid pole hullu, ikka juhtub :P

Väga meeldiv üritus, jättis igati hea mulje. Tänan samuti Imre Vähit ja Erkko Ilvest, kes sellele tulemusele kaasa aitasid.

Järgmise korrani !

Ma ei ole 100% kursis (Imre kindlasti täpsustab, tema oli Hr karikaboss) kuid sain aru et karikad anti esikolmikule järjestuse alusel ning ülejäänutele auhinnalist kohta välja ei antud.

Küll aga on võimalik oma tulemust protokollist näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole 100% kursis (Imre kindlasti täpsustab, tema oli Hr karikaboss) kuid sain aru et karikad anti esikolmikule järjestuse alusel ning ülejäänutele auhinnalist kohta välja ei antud.

Küll aga on võimalik oma tulemust protokollist näha.

Numbrid jagati ära, finaali sai kuus ja välja öeldi, et sain 6da koha, protokollis 4s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bikini -163 cm edasijõudnud

post-25435-0-41764800-1428180978_thumb.j

Edasijõudnud bikini fitness iga kategooriat võitja Regina Krukovskaja, Laura Koobas, Cärolyn Paas

post-25435-0-47026500-1428180979_thumb.j

Jaanika Jelagina, absoluutselt parim algaja bikini võistleja

post-25435-0-84207800-1428180980_thumb.j

Regina (edasijõudnute parim vs algajate parim) ja Jaanika

post-25435-0-01097100-1428180982_thumb.j

Regina võitis

post-25435-0-09452000-1428180984_thumb.j

Tanel Tamme vs Oleg Anissimov vs Siim Savisaar

post-25435-0-59978800-1428180985_thumb.j

Siim Veri - absoluutselt parim noor ja juunior, meeste abs IV koht

post-25435-0-15470800-1428180987_thumb.j

Parim vabakava loomulikult Oleg Anissimovil!

post-25435-0-59222700-1428180988_thumb.j

Anton Kulikov, kõige rannasõbralikum noormees - rannafitnessi absoluutne võitja

post-25435-0-51332300-1428180989_thumb.j

Anton Kulikov (algajate abs võitja vs edasijõudnute abs võitja) Siim Rässa

post-25435-0-85131300-1428180990_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Numbrid jagati ära, finaali sai kuus ja välja öeldi, et sain 6da koha, protokollis 4s.

Finalistide diplomitel ei olnud märgitud kohtasid 4-6, vaid lihtsalt "Finalist". Rääkisin ka publikule ja erinevatele kategooriatele korduvalt, et finalistide kohad 4-6 ei pruugi tulla sellises järjekorras nagu neid diplomeid ja karikaid jagatakse ning kindlasti saab täpse ülevaate punktide ja kohtade jagunemisest võistluste lõpp-protokollist. Võimalik, et suure tempoga võis mõnel võistlejal jääda nendest finalistide kohtadest oma visioon :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind paneb üks asi imestama kui võistlejat (pika kogemusega) olles kohal mitte viibinud, kuid vaid protokolli vaadanud. Kuidas on võimalik, et üks sama mees või naine on eri kohutnike poolt pandud esimeseks või viimaseks, seda isegi 8 inimese konkurentsis? Ka tõesti tase oli nii ühtlane? Lihtsalt tundub kummaline, kuid loodetavasti ka kohtunike hinded ühtlustusvad. Õnneks läheb arvesse keskmine hinne ja see välistab äärmused - lihtsalt huvitav vaadata, olles ikka väga palju võistlusi näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles olnud ise kohtunik ja vaadates nüüd lõpp-protokolli siis ma ei ole päris kindel kas sisestatud võistlejate numbrid ja kohad teatud kategooriates kattuvad. Siin võib olla kaks varianti, kas on inimliku eksituse tõttu vääratanud kohtuniku või andme-sisestaja käsi.

Eesti võistluste puhul teeks asja lihtsamaks kui hindamislehed oleks eelnevalt täidetud ning võistleja numbri taga oleks ka võistleja nimi. Eriti seda siis kui ühes kategoorias on üle 10 võistleja või on siis mitu kategooriat kokku pandud. Absoluudi valimistel muidugi ei saa eelnevalt täidetud hindamislehed valmis olla :)

Muudetud kasutaja M.M. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ise ütled, tekitab kahtlusi, mitte et ma mingit intriigi tahaksin siin üles tõmmata - kaugel sellest, lihtsalt hakkavad sellised asjad silma. Nimed ei ole kindlasti lahendus, sest seda ei tehta kuskil ja numbreid peaks kohtunikud suutma ka kirjutada kui on seal 15 võistlejat, tehakse seeda ja ju ka 60 võistlejaga (muidugi segasem on seal, kuidas sa valid top 15 , 60 võistleja seast - vot see on keeruline). Ei, usun et kord - korralt läheb asi paremaks ja niipalju võistlejaid oli ka Eesti kohtunike jaoks esmakordne kogemus. EKV loodan ,et sportlased registreeruvad, sest täpselt 2 päeva on jäänud seda teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma käin "segasemad" kategooriad ning hindamislehed üle. Tean et sekretariaat käis mitu korda hinded üle (eriti kui suured erinevused olid).

Kui saan ka kvaliteetsed pildid siis teen analüüsi, millistes kategooriates erinevusi kõige rohkem oli (raske arvata) ning mis võisid need põhjused olla.

Hindamislehed numbrite kaupa saab võimalik olla ainult siis kui registreerimine on eelmisel õhtul. Kategooriad muutuvad ja siis on veel rohkem segadust kui numbrid juba ees.

Aga lõppkokkuvõttes sai kohad jaotatud nii nagu need pidid olema ja tänu välistamis-süsteemile (ehk kolme kohtuniku punktid lähevad arvesse) on kõik aus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×