Jump to content
Dwayne72

Jalgade massi areng

Recommended Posts

Tere.

Probleem on nimelt selles, et jalad on arenenud ebaühtlaselt. Selles mõttes, et kui vaadata eest vaates on näha, et jalad on läinud suuremaks külgedele, aga külgedelt vaadates pole "kõrgust" lihasele üldse juurde tulnud. Tagareile midagi on, aga esireiele väga vähe. Olen teinud üle aasta jalgadele väga korralikult trenni, koguaeg olen kükkinud, väljaasteid teind jms. Jõudu on tulnud normaalselt selle ajaga. Võib-olla loeb ka pikkus ja seetõttu läheb kõvasti rohkem aega, et tulemusi näha oleks. Olen läbi teinud SMOLOVi kava, German Volume Training, 5x5, kõiki sedasi nagu vaja. Söömise taha nii palju ei saa jääda, kuna muud kehaosad arenevad. Kas esireis on nii suur lihasgupp, et vajaks veel rohkem toitu? MIlles veel probleem võiks olla?

Tänan vastamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad ongi inimestel suhteliselt erinevad - mõnel on nelipea eeliseks - teisel kakspea... Arenevad nad erinevalt.

Reie esiosa ehk nelipea on suur lihas ja vajab erinevaid harjutusi, et igast nurgast piisavalt vatti saada.

Kuidas ühte lihasgruppi rohkem toita, sellele ma vastust ei tea, aga kõiki koos saab ,,sööta küll´´ ;)

Häid pühi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Probleem on nimelt selles, et jalad on arenenud ebaühtlaselt. Selles mõttes, et kui vaadata eest vaates on näha, et jalad on läinud suuremaks külgedele, aga külgedelt vaadates pole "kõrgust" lihasele üldse juurde tulnud. Tagareile midagi on, aga esireiele väga vähe. Olen teinud üle aasta jalgadele väga korralikult trenni, koguaeg olen kükkinud, väljaasteid teind jms. Jõudu on tulnud normaalselt selle ajaga. Võib-olla loeb ka pikkus ja seetõttu läheb kõvasti rohkem aega, et tulemusi näha oleks. Olen läbi teinud SMOLOVi kava, German Volume Training, 5x5, kõiki sedasi nagu vaja. Söömise taha nii palju ei saa jääda, kuna muud kehaosad arenevad. Kas esireis on nii suur lihasgupp, et vajaks veel rohkem toitu? MIlles veel probleem võiks olla?

Tänan vastamast.

Nii et sul on olnud areng nii jõus kui suuruses, ma ei saagi nüüd täpselt aru milles probleem seisneb. Oma silm võib vahest natuke petlik mõõdupuu ka olla.

Siin võib mängida mingit rolli nii geneetika kui ka järjepidevalt teatud treeningmetoodikate kasutamine. Kui esireis on nii suure tähtsusega siis vaata kuidas klassikalised tõstjad treenivad- neil on väga hästi arenenud reie esiosad. Sinna alla käiks täiskükid kõrge kangiasetusega/eeskükid ning seda oma mitu korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka, et viga võib olla väheses söömises, aga kui muud kehaosad nagu kasvavad siis ei teagi. Ilmselt siiski natuke jääb ka selle taha. Eks tuleb edasi teha ja küll see esireis ka suureneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×