Jump to content
lihtne kysimus

Metal Gym ja Elite Tour võistlused

Recommended Posts

Kas on tõene et nii Kaido kui ka Ott on osalenud võsitlustel, millel dopingu kontrolli pole tehtud?

Oti Elite Tour ja Kaido Metal Gym võistlused?

PS: Igaks juhuks kirjutan veel juurde, et ei mõelnud oma postitusega midagi halba ega soovinud kedagi solvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Igasugune negatiivsus on täiesti ebapraktiline. Eestlane on ju praktiline inimene. Milleks praktiseerida negatiivsust, kui see mitte midagi ei anna? Ta ei loo häid inimsuhteid, ta ei ravi su tervist, ta ei tee su tuju heaks ega su päeva kaunimaks. Kõikides situatsioonides on võimalik jääda positiivseks. Kõigis situatsioonides tuleb jääda iseendaks. Tuleb aru saada, mis on elus tähtis ja mis ei ole tähtis.


2. Inimsuhetes tuleb olla aus. On inimesi, kellega me suhtleme viisakusest või harjumusest, kes tegelikult ammu ei kuulu enam meie vibratsiooni. Hinda seda, mis on sulle tõeliselt tähtis ja neid inimesi, kes on sulle tähtsad ja tee neid asju, mis on sulle rõõmu valmistavad. Ma arvan, et rõõmsameelsus on meie ainus kohustus looja ees, sest rõõmsameelsusest algavad kõik ülejäänud head asjad.


3. Võtke rohkem aega iseenestele – mõtlemiseks, lihtsalt molutamiseks, mediteerimiseks. Ükski õigustus, miks sul halvasti on, ei ole piisav. Iga loll oskab ennast õigustada. Aga see ei too kaasa tulemust, see ei paranda mitte midagi. Parem siis paranda ja kui vaja muuta, muuda.


4. Elamine ja elu on nii suur kingitus inimesele, et see peab olema nagu film, see peab olema huvitav. Kui sa oled rõõmus, siis võib elada. Kui siin ei sobi, siis mine kusagile, kus sobib. Leia see koht planeedil. Universum on suur, meil ei ole kohustusi mitte kellegi teise kui looja ja iseenda ees.


5. See, mida sa oled, seda sa kiirgad enda ümber. Haige lehm annab haiget piima. Ja kui sa annad haiget piima, siis ükskõik kui head su kavatsused ka poleks, ikka sa annad haiget piima.


6. Lapsevanemad, ärge unustage seda, mida te oma vanemate juures vihkasite. Ärge tehke seda oma lastele. Siis see jääbki kestma. Täiskasvanud peaksid tegelema sellega, et mitte unustada, millised nad ise lastena olid. Sest see laps meis ei sure kunagi. Seni kuni see laps meis on elus, me oleme ise elus, seni on meil veel arengut, kui me veel liigume, kasvame ja meil on huvitav. Ühel päeval, kui me oleme lihtsalt mingid vinguvad pateetilised täiskavanud, siis me oleme igavad. Siis ei ole enam midagi teha.


7. Tuleb olla aktiivsem, selles osas, mida sa vajad. Tule kätte võtta ja see saavutada. Ei maksa üle hinnata teisi inimesi. Näiteks, et üks mees on nüüd kuskil minister, ta on ikka inimene. Ameerikas on selle kohta väga hea ütlus: "Tõesta mulle, et sinu sitt ei haise!". Me kõik oleme inimesed, me kõik peaksime omavahel suhtlema ja rääkima. Nii peaks olema, et igale inimesele on võimalik juurde tulla ja öelda: "Kuule, räägime nüüd asjad selgeks ja paneme asjad toimima!". Vastasel juhul on see elude raiskamine.


8. Väga tähtis on hinnata pühadust. Loodus on püha, me koosneme sellest. Me peame armastama Maad, kes on meie kõikide ema, kes meid kannab ja toidab. Me ei tohi solkida iseenese imeilusat olemust mingisuguste mürkidega, koledusega, labasusega. Kui sellele järgnevad tagajärjed, siis ära vingu.


9. Julgust ja vaprust on vaja, kui sa tahad olla õnnelikum, tervem ja rõõmsam, sest keegi teine ei tule sind päästma. See aeg on möödas. Võibolla kui muutub kogu planeet, siis saabub uuesti ka kangelaste aeg, praegu seda ei ole.


10. Hopid ütlesid kunagi, et Elu jõgi liigub ookeani poole täiega, ära karda seda jõge, hüppa keskele, me kõik oleme selles jões. See on Elu jõgi, mis meid kannab, usalda seda. Ja ära unusta, et meie ise oleme need, keda me oodanud oleme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Igasugune negatiivsus on täiesti ebapraktiline.

See on füüsikaliselt vale ju. Iga asi on vajalik ja vältimatu. Näiteks Headus saab eksisteerida ainult tänu selelle, et mei lon olemas kõrvutamsieks miski Halb. Kõik on vajalik, sh ka negatiivsus, seejuures külm vesi on külm ainult meie rumalal hinnangul, nagu ka negatiivne on "negatiivne" ainult lihtsustusena, tegelikult on tegu vajaliku ja positiivse asjaga.

Ülejäänud punktid sama jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on tõene et nii Kaido kui ka Ott on osalenud võsitlustel, millel dopingu kontrolli pole tehtud?

Oti Elite Tour ja Kaido Metal Gym võistlused?

PS: Igaks juhuks kirjutan veel juurde, et ei mõelnud oma postitusega midagi halba ega soovinud kedagi solvata.

Kui jutt on Kaido Leesmannist, siis ta EI OLE võistlenud Metal Gymi võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jutt on Kaido Leesmannist, siis ta EI OLE võistlenud Metal Gymi võistlustel!

Aga mis võistlus siis seal edetabelis on:

http://gometal.com/wp-content/uploads/2013/04/benchgymrecords_helsinki.pdf

Kas on ka infot Oti küsimuse osas?

Ja küsimus on üldisem:

Kas on tõene et nii Kaido kui ka Ott on osalenud võsitlustel, millel dopingu kontrolli pole tehtud?

Et kui Metal pole, siis kas on mõni teine võistlus, kus pole dopingut kontrollitud?

Muudetud kasutaja lihtne kysimus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis võistlus siis seal edetabelis on:

http://gometal.com/wp-content/uploads/2013/04/benchgymrecords_helsinki.pdf

Kas on ka infot Oti küsimuse osas?

Need on saali rekordid! Nii nagu need ripuvad üleval paljude jõusaalide seintel. Siin on need netti riputatud, Kõik kes on seal saalis üle kahesaja kg lamades surunud. Arvad, et olid sellised võistlused kus iga mees võistles eri päevadel? Soovitan, ära tee ennast avalikult lolliks, nii nagu see ka eile ühe mehega juhtus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kui palju mahub inimesesse kibedust? Ikka mahub.

Ma ei mõtle seda tohmakat kes siin spämmib vaid viimase aja "telestaare" ja seda eluaegset võistluskeeldu kandvat endist võistlejat.

Minu poolest tehke ennast edasi lolliks.

Küsimusele:

Ühelgi Metal Gym Soome võistlusel ma võistelnud ei ole. Metal Gym saalis Soomes olen 2003 surunud, nii nagu olen seda teinud umbes 20-s erinevas riigis ja 30-s muus saalis. Kui keegi kirjutas minu tulemuse seal seinale, siis palju õnne talle. Spartas on samasugune nimekiri seinal.

Kas ma olen võistlenud kusagil võistlusel, kus pole dopingukontrolle? Väga palju.

Esimene kontroll Eestis korraldati alles aastal 2003, olin esimene kes kontrolli läks. Ja seni koos A.Rausiga Eesti enim testitud jõutõstja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et rahvale pakub huvi teada Oti Elite Tour võistlus ja ka Bon-foorumis toodud kommentaarid selle Metal Gym lingiga:

http://forum.bonsuna.com/joutostminerammumees-kommuun-jouhulludele/action-kaib-ejtl-tsaar-saltaan-ja-7-kitsetalle-ehk-elu-nagu-muinasjutus/msg155479/#msg155479

Seetõttu ei maksa arvata, et see teema siin loll või halb on, et vastake teemale ja arendage vabat teemat.

Samuti Oti osas küsimusele ootaks vastust.

Lisaks veel, et valdkond otsustagu ise kes on loll ja kes on tark, mis on negatiivne ja mis on fun. Minul jah pole üldiselt spordi osas teadmisi ega huvi, aga mulle pakub huvi vestlust arendada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel, et valdkond otsustagu ise kes on loll ja kes on tark, mis on negatiivne ja mis on fun. Minul jah pole üldiselt spordi osas teadmisi ega huvi, aga mulle pakub huvi vestlust arendada. :)

Kui asi nii, on tööpakkumine tagasi lükatud- mina sulle meelelahutajaks ei kavatse hakata! Võid rahulikult tuttu minna! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi nii, on tööpakkumine tagasi lükatud- mina sulle meelelahutajaks ei kavatse hakata! Võid rahulikult tuttu minna! :)

No ega sina ei peagi vastama.

Tähelepanu juhitud Bon-foorumi lingi all on toodud selge küsimus, et "miks pole härral karistust siis määratud", selgitage valdkonnale vastust.

Teine küsimus Oti Elite touri kohta- kas sea ltehti dopingu kontrolle või ei tehtud? Ja kas Ott on võistelnud teistel sedalaadi unikaalsetel võistlustel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulle, Charles Roos, pakub huvi vaid tüli norida ja jahuda teemadel, mida sa tegelikult ei valda. Kinnisidee on teatud isikuid tülitada. Kunagi jahusid ja avalikult solvasid Otti sellega, kuidas ta kilpnääret süstis, mitu päeva kiresid seda. Lõpuks, kui Bonsuna teatas, et sa ikka oled täielik idioot ( need on tema sõnad ), siis lõpetasid kiremise.

Sinu valdkond oled sa ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ennast siin avalikult lolliks tegi? Sellega,et avalikkust valgustasin probleemist? Ja ma uurin selle protokolli ka, kus see 230 tehti ja ajan lõpuni,et kõik välja tuleks. Kui teised selles tabelis sportlased on karistatud, siis hr Leesmann peab ka selle saama. Õige peaks olema nüüd see et president hakkaks tunnistama oma viga ja nõustuks karistusega nagu iga teine,kes selle on saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ennast siin avalikult lolliks tegi? Sellega,et avalikkust valgustasin probleemist? Ja ma uurin selle protokolli ka, kus see 230 tehti ja ajan lõpuni,et kõik välja tuleks. Kui teised selles tabelis sportlased on karistatud, siis hr Leesmann peab ka selle saama. Õige peaks olema nüüd see et president hakkaks tunnistama oma viga ja nõustuks karistusega nagu iga teine,kes selle on saanud.

Kui Sparta seina peal olevast tabelist, kus, kui nüüd ei eksi on siis surumistulemus +*summa üle kehakaalu*, mis surutud inimese poolt seal saalis tehtaks interneti "ametlik protokoll" nagu see metali oma, kas leiad samuti, et kui nimekirjas on mõni jõutõstmises võistluskeeldu kandev inimene, peaksid kõik teised saama samamoodi karistuse? Ise ka mõistad kui jabur see on? Saate põhjal tekib mõte, et kas sa ise ka enam aru saad mille nimel vägikaigast üritad vedada? Kogu selle komöödiaga kinnistad ainult Marko Terasmaa sõnu: "Proovi asjadest aru saada! Usun, et oled võimeline saama, aga ei taha lihtsalt."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Metali tulemused, mis on tabelis ei ole tehtud lihtsalt saalis surudes, need on kõik võsitlustel tehtud tulemused. Tim (21 aastane), kui arvad,et oled õige mees siin kommenteerima, siis ole mees ja pane oma nimi ka siia, siis saame kõik teada, kes oled.Vägikaigast vean monopoli lõpetamiseks ja kõikidele ühesuguste reeglite kehtestamiseks. Kui on Revalil lubatud korraldada võistlusi siis on lubatud nii Raplal, Hc Gymil ja Võrul ka neid teha, ilma et karistused lendama hakkaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

www.fitness.ee/uudised/joutostmine/31

Vaadake pealkirju. Kaido Leesmann surus soomes 230!!!

Kas sa siit ka ei lugenud välja, et see on jõusaali rekordite list, mitte võistluste tulemused? Kas see on võistlus kui Kaido surub trenni käigus oma isikliku rekordi ja seda on pealt vaatamas Ano Turtiainen (jõusaali omanik) ja paneb selle kirja?

Loomulikult oli 11 aastat tagasi 230kg surumine suur tulemus ja sai üles ka uudisena fitness.ee-s.

Kui sa ei taha aru saada, ei saa! Otsid ainult põhjuseid, et EJTL-i juhatuse reputatsiooni õõnestada.

Aga proovi uuesti ja ütle, kus on juttu võistlustest ja võistlemisest! Või kvalifitseerud nende hulka kes arvavad, et võistlusi peetakse ühe võistlejaga?

Kaido Leesmann (EJTL president) käis lamades surumise vormi võrdlemas soome Metal Gym parimatega, saades tulemuseks uue isikliku rekordi 230 kg, mis järjestas ta listis 34- ndale kohale 66-st listi liikmest. Jõukatsumise eelduseks on minimaalne raskus 200 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtetu on rääkida ju. Teie tegemistele on kohe olemas igasugused põhjendused,et kord on tehtud saalis ja kord on tegemist korduste peale võistlusega või hoopis eraäriga. Ise ka usute seda,et keegi jääb seda jama veel uskuma. Oleks aeg endale otsa vaadata ja mõelda, et kas te olete teinud oma valitsemise ajal üldse midagi selleks,et jõutõstmine areneks Eestis? Kas sportlasi on tulnud juurde? Kas tase on läinud paremaks? Kas spordiklubisi on tulnud juurde? Või mida te üldse kogu see aeg teinud olete? NB! Reputatsiooni õõnestate ainult teie ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on Revalil lubatud korraldada võistlusi siis on lubatud nii Raplal, Hc Gymil ja Võrul ka neid teha, ilma et karistused lendama hakkaksid.

Võistlusi saavad ju kõik korraldada, aga kõigile kes tahavad võistelda EOK ja ROKi poolt heakskiidetud liigas, kehtivad samad põhimõtted ja reeglid. Kui on soov korraldada võistlusi, kus dopingukontrolli ei ole, siis täiesti vabad käed ju. Ainuke point on see, et siis ei saa võistelda enam dopinguvabas liigas IPF. Ülejäänud uksed ju avatud. Aga, kui tahad, et IPF sportlased võistleksid, siis saada kiri EJTL ja kutsu kohale EADA ning ei ole ühtegi probleemi.

Kas sportlasi on tulnud juurde? Kas tase on läinud paremaks? Kas spordiklubisi on tulnud juurde?

1. Kas sportlasi on tulnud juurde?

Jah, on tulnud kõvasti juurde noori, juunioreid ja naisi ning samuti ka veterane olen rohkem võistlemas näinud kui kunagi varem.

2. Kas tase on läinud paremaks?

Jah, igal võistlusel tehakse uusi Eesti rekordeid. Lisaks sellele üks mees hoiab isegi maailmarekordit enda käes ja teine mees on ka maailmarekordi katset üritanud teha.

3. Kas spordiklubisi on tulnud juurde?

Jah, näiteks viimastel EMV osales uus kollektiiv TKHK. Samuti kuna võistlejaid on nii palju juurde tulnud, siis tulevikus tuleb kindlasti veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.fitness.ee/uudis/3811/keila-joud-2011-tulemused-ja-pilte-vaata-foorumist

Kas poliitika ei ole siis veel,et karistatud sportlased ei tohi koos IPF sportlastega võistelda ühtedel võistlustel? Minu mäletamist mööda oli Argo Ader EKFL poolt karistatud sellel ajal ju ja IPF sportlased osalesid ka sellel ju.

Muudetud kasutaja Arvo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB Raus ja Sagor olid juba enne seda juhatust olemas maailmaareenil, nii et sellel juhatusel pole küll mingeid maailmasportlasi ette näidata. Üks spordiklubi, nalja teed või.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB Raus ja Sagor olid juba enne seda juhatust olemas maailmaareenil, nii et sellel juhatusel pole küll mingeid maailmasportlasi ette näidata. Üks spordiklubi, nalja teed või.

Jälle Sa näitad oma tegelikku võhiklikkust ja sõnade loopimist. Enne, kui midagi väidad, vaata faktid üle. Mis aastast on Kaido Leesmann president ja mis aastast tulid Sagor ja Raus pildile. Unustad ära veel Kuusnõmmed ja Rasti MM tiitli.

Nagu Terasmaa on mitu korda öelnud, sa lihtsalt ei taha aru saada.

Kahju tõdeda, et nii rasked juhtumid Kaitseväes mehi koolitavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mis on teinud juhatus selleks et need samad sportlased on tulnud areenile. Rausi taga on Terasmaa olnud, mis puutub siia EJTL. Sagor ja Kuusnõmmed on puhtalt Salu töö. Alaliit ei suvatsend isegi õnnitleda maailmameistreid lennuväljal. Kui väga asjast biiti ei jaga võiks ikka oma liistude juurde jääda ja saalimaailmameistriteks jäädagi, eks tarmop.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×