Jump to content
SirRichard

..:: Päris Personaalne Toitumiskava ::..

Recommended Posts

Tere.

Olen 187 cm pikk ja 87 kilo, 29a ja tubase eluviisiga -töötan kodus arvuti taga ja kogu aktiivsus on iga paari päeva tagant 100m kaugusele poodi jalutamine.

Mulle meeldib väga kokata ja söön absoluutselt kõike ja kindlasti liiga palju (eriti kui kokkan maitsva roa).

Suurimaks plussiks on vast see, et magusasõber väga ei ole.

Söön üldjuhul 2 korda päevas. Kell 7.30 joon kohvi, kell 11 söön hommikust (prae moodi, mitte võikusi) ja kell 18 söön õhtust (kõrvale kindlasti õlu). Olen proovinud ka hommikul kohe süüa aga siis tuleb nagu 1 lisatoit juurde ja see mõjub küll kaalule (ma ju ei liigu).

Pöördusin pool aastat tagasi hr Kalmuse poole, et ta koostaks mulle personaalse toitumiskava. Ta tegi oma töö ilusti ära, saatis mulle kava mis ta igale teiselegi minu vanuses/pikkuses/kaalus mehele saadab.

Probleemiks sai ainult see, et mul ei ole soovi elada sportlase elu ja üksluiselt pähkleid krõbistada.

Tahan PERSONAALSET (ehk mulle mõeldud) kava: süüa ahjupraadi, majoneesi, pasta bologneset, juua õlut jne. Mul ei ole aega ega ka kahjuks viitsimist kuskil trennis käima hakata (olen proovinud, ei toimi).

KÜSIMUS: Kas teate kedagi kes koostaks mulle toitumiskava tavalistest igapäeva toitudest (mille näiteks ette annan)? Olen kindel, et sellega musklimäeks ma ei saa ja kõhulihased paistma ei hakka (ei soovigi) aga paar kilo võtaks alla ja eks enesetundele aitab ka kui ma valesid asju koos ei söö. Ise ma aga niipalju asja ei jaga ja soovikski proffessionaali abi.

Olen kindel, et juba õigete koguste määramine aitab mul oma eesmärgi saavutada.

Või on see täiesti nonsense, ehk kui ma jõupommiks hakata ei taha siis ma abi ei saa?

Tänud ette mõne asjaliku postituse eest!

Rich

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga mugav on nii elada ja ma ei halvusta siinkohal,aga üldise tervise seisukohast taoline istuv töö ja ainult 100 m jalutamist paari päeva tagant. :o Veidike võiks ikka liigutada,see on puht peas kinni et ei saa,pole aega jne.Üldise tervise seisukohalt ma kaaluks seda asja.

Toitumise koha pealt on võimalik ka "head-paremat" tarbides,kaalu alandada.Iseasi palju sa seda "head" korraga lubada võid,sest kaloraaz tiksub sinu istuva elustiili juures päris kiirelt täis.Päevane kaloraaz on sinu puhul üpriski väike.Nii et tee sporti,saad rohkem kaloreid lubada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga milles probleem! Tee kõiki toite, mida siiani on meeldinud teha. Sa ju tunned ise iga päev, mida tahaksid süüa ja mille järgi täna just isu on. Keegi ei saa sinu tujusid ette aimata ja selline kava lendaks samuti peagi nurka. Kokka ise edasi, aga enne sööma hakkamist kalla taldrikult pool minema teisele taldrikule ja pane külmkappi - järgmiseks päevaks.

Sest kui sa end ei liiguta, siis palju muud siin teha ei anna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides


Arvestades sinu soove, siis mina kasutaks sinu asemel sellist veebirakendust sellisel juhul: http://www.veebitreener.ee/

Saad valida ise mida sööd, kuid programm arvutab kogused. Ning samas on võimalus küsida nõu personaaltreeneri käest, kui peaks vaja minema.

See veebitreener võibki asja ära ajada. Tänud!

Väga mugav on nii elada ja ma ei halvusta siinkohal,aga üldise tervise seisukohast taoline istuv töö ja ainult 100 m jalutamist paari päeva tagant. :o Veidike võiks ikka liigutada,see on puht peas kinni et ei saa,pole aega jne.Üldise tervise seisukohalt ma kaaluks seda asja.

Toitumise koha pealt on võimalik ka "head-paremat" tarbides,kaalu alandada.Iseasi palju sa seda "head" korraga lubada võid,sest kaloraaz tiksub sinu istuva elustiili juures päris kiirelt täis.Päevane kaloraaz on sinu puhul üpriski väike.Nii et tee sporti,saad rohkem kaloreid lubada. ;)

Ma olen ka arvamusel, et õigete koguste ja õigete kooslustega on võimalik ka sportimata kaalu kontrollida. Tänud!

No aga milles probleem! Tee kõiki toite, mida siiani on meeldinud teha. Sa ju tunned ise iga päev, mida tahaksid süüa ja mille järgi täna just isu on. Keegi ei saa sinu tujusid ette aimata ja selline kava lendaks samuti peagi nurka. Kokka ise edasi, aga enne sööma hakkamist kalla taldrikult pool minema teisele taldrikule ja pane külmkappi - järgmiseks päevaks.

Sest kui sa end ei liiguta, siis palju muud siin teha ei anna.

Ma kindlasti teengi kõike toite mida siiani on meeldinud teha. Oleks lihtsalt tore kui oleks kogustes millegi järgi juhinduda. Seda poole taldriku juttu ma tõsiselt ei võta- Sa ei tea kui suured taldrikud mul on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noob nagu ma olen, tekkis veel üks küsimus.

Kui mu päevane ärakulutatud kaloraas ilma trennita on 2300 ja tarbin igapäevaselt kokku 2000 cal suvalist toitu (sealjuures õlu ja burger) siis missugune on tulemus kehakaalule (jätame tervise kõrvale korraks :))?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal langeb ca 300g nädalas aga mitte kindlasti 100% rasva arvelt. Veel on otstarbekas saada toiduga piisavas koguses valke ning korralik jõutrenn ka kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×