Jump to content
avar92

Kui palju seemõjutab?

Recommended Posts

Selline küsimus. et ma hommikuti söön mingi 200-300g putru ja siis 3-4 muna peale. Lähen siis 06.00'ks tööle ja minu lõuna tuleb 10.00. Seal söön ma mingi samaskoguse liha ja salatit. Siis kell 14.30 saan töölt minema. Võtan oma enne treeningu joogi ja lähen jõusaali, kus olen umbes 2h ehk siis uuesti jõuan sööma alles peale 17.20.

Kui halb või kuidas võib mõjutada see, et ma ennem trenni süüa uuesti ei jõua? Või oleks mingi kiire alternatiiv?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus. et ma hommikuti söön mingi 200-300g putru ja siis 3-4 muna peale. Lähen siis 06.00'ks tööle ja minu lõuna tuleb 10.00. Seal söön ma mingi samaskoguse liha ja salatit. Siis kell 14.30 saan töölt minema. Võtan oma enne treeningu joogi ja lähen jõusaali, kus olen umbes 2h ehk siis uuesti jõuan sööma alles peale 17.20.

Kui halb või kuidas võib mõjutada see, et ma ennem trenni süüa uuesti ei jõua? Või oleks mingi kiire alternatiiv?

Mida sa treeningu joogi all silmas pead? Valgujooki? Ja seda on küll okei muidu enne treeningut tarbida, samas ka peale treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

200-300g putru see on kuivainena? :o hämmastav..
Vahet pole kui palju sööd enne trenni, peaasi et oma harjutused ära teed ja energiat on piisavalt, vastavalt sellele saadki teada kas see on sulle hea või mitte. Kui enesetunne trenni ajal hea ja teed oma kava ilusti ära, siis ju pole muret :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus. et ma hommikuti söön mingi 200-300g putru ja siis 3-4 muna peale. Lähen siis 06.00'ks tööle ja minu lõuna tuleb 10.00. Seal söön ma mingi samaskoguse liha ja salatit. Siis kell 14.30 saan töölt minema. Võtan oma enne treeningu joogi ja lähen jõusaali, kus olen umbes 2h ehk siis uuesti jõuan sööma alles peale 17.20.

Kui halb või kuidas võib mõjutada see, et ma ennem trenni süüa uuesti ei jõua? Või oleks mingi kiire alternatiiv?

Ise treenin ka pärast tööd ning mulle meeldib enne trenni väike kauss müslit/muid krõbinaid sisse ajada et veidi energiat koguda. Väga lihtne ja kiire eine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus. et ma hommikuti söön mingi 200-300g putru ja siis 3-4 muna peale. Lähen siis 06.00'ks tööle ja minu lõuna tuleb 10.00. Seal söön ma mingi samaskoguse liha ja salatit. Siis kell 14.30 saan töölt minema. Võtan oma enne treeningu joogi ja lähen jõusaali, kus olen umbes 2h ehk siis uuesti jõuan sööma alles peale 17.20.

Kui halb või kuidas võib mõjutada see, et ma ennem trenni süüa uuesti ei jõua? Või oleks mingi kiire alternatiiv?

Vaga hea ju voi milles on mure? Ei peagi tingimata iga 3h tagant sööma. Mulle meeldib ka tyhja kohuga treenida. Pea on selgem/fokuseeritum, kergem tunne ja yldse parem enesetunne.

See pudru kogus on sul ilmselt parast valmistamist. Kaalud voiks ikka kuivainena panna, aga see ei mangi hetkel ka rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida sa treeningu joogi all silmas pead? Valgujooki? Ja seda on küll okei muidu enne treeningut tarbida, samas ka peale treeningut.

Shotgun 5x

200-300g putru see on kuivainena? :o hämmastav..

Vahet pole kui palju sööd enne trenni, peaasi et oma harjutused ära teed ja energiat on piisavalt, vastavalt sellele saadki teada kas see on sulle hea või mitte. Kui enesetunne trenni ajal hea ja teed oma kava ilusti ära, siis ju pole muret :)

Vabandan, sai kiiruga ja väsind peaga tehtud see post. 60g putru mõtlesin :) 200-300g on lihatoit ja salat tavaliselt. Aga see lõuna ja õhtul:)

Vaga hea ju voi milles on mure? Ei peagi tingimata iga 3h tagant sööma. Mulle meeldib ka tyhja kohuga treenida. Pea on selgem/fokuseeritum, kergem tunne ja yldse parem enesetunne.

See pudru kogus on sul ilmselt parast valmistamist. Kaalud voiks ikka kuivainena panna, aga see ei mangi hetkel ka rolli.

Soovisingi nõu. Mul soov lihast massi tõsta ja mõtlesin, et küsin kui halb see olla võiks, kui jätan selle söögikorra vahele. Aga nüüd tean, võtan kerge proteiini batooni või midagi muud kerged ja lähen südamerahus trenni :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×