Jump to content
KaisakeM

Foorumi mäng! Võitjad selgitatud!

Recommended Posts

Tervitused! :)




Vabandan, et video ei ole uus, kuid hetkel ei leia aega nii kõrgeid korduseid nii väikese raskusega teha, seega postitan veidi vanema video, mis mul juba olemas oli, kuid seal surun ma 20kg oma keharaskusest kahjuks/õnneks rohkem. Loodan, et see läheb ka arvesse, sest vähemalt ei suru väiksema raskusega.
Kui ei lähe arvesse, siis ehk võib-olla leian aega ja saan keharaskusega ka video ära teha.

Tänud ja edu kõigil! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõikidele osalejatele toredate ja sportlike soorituste eest!

Naistest võitis rinnalt surumise mängu õnnelik võitja dorsaalfleksioon (kes minu teada on ka varasemalt foorumi mängus võitnud, seega suurepärane näide, et õnn võib tulla ka mitu korda õuele ;) )! Meestest osutus õnnelikuks võitjaks marekts.

Palju õnne võitjatele! Võitjad, teile kirjutati ka sõnumitesse, kuidas oma auhinna kätte saate.

Järgmiste mängudeni ;)

Homme on kindlasti kõik oodatud kaasa elama X Innar Mardo memoriaalile Salme kultuurikeskuses! Olge kohal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei spordirahvas!

Võtame sügisese lainega ette järgmise toreda foorumi mängu. Selleks on kangiga kükid!

Reeglid on vastavalt Fitness5-le. Mehed teevad kükke 150 %´ga enda keharaskusest, naised enda keharaskusega. Võistleja võtab kangi turjale ning laseb end kükki nii, et reie ülemine osa puusade juurest oleks horisontaalselt samal joonel põlve ülemise osaga. Ülemises asendis peavad jalad olema põlvedest täielikult väljasirutatud (lukustatud).

Ajaline piirang: harjutuse jaoks on osalejal aega 100 sekundit, et sooritada nii palju korrektseid korduseid, kui võimalik!

Mängu harjutuse ilmestamiseks on ilusa ja sportliku Darola(kellel kangil küll natuke rohkem kilosid kui keharaskus) poolt video:

Mängus osalemiseks lae enda sooritusega video siia foorumi teemasse ülesse ning kõikide mängijate vahel loositakse FitShopi poolt nii ühele naisele kui ka mehele välja auhind.

Tublile naisele ja mehele paneb Fitshop välja imemaitsva valgurikka Puddingu! Loe toote kohta lähemalt siit!

post-26029-0-65665900-1447227674_thumb.j

Mäng läheb lukku 11. detsember 2015 kell 18.00! Võtjad avalikustatakse siia teemasse 12. detsember!

Jõudu ja jaksu kükkimisel kõigile osalejatele ning kindlasti olge julged enda katsetusi ka siia laadima! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks siis vähemalt Fitness 5 reeglitele vastava videonäidise ka panna. :) Usun, et Allan Nikopensius on nõus, et tema võistlusvideot kasutatakse videonäidisena.

1) Kandade all ei tohi olla kõrgendusi.
2) Vöö kasutamine on keelatud.

Videos küll ei ole põlvesukkasid/põlvesoojendusi, aga ka need on keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan, aga kui ma 68kg kaalun, mitme kg pean ma kükkima :)

68 x 1,5 = 102 kg.

Minusuguse tavaharrastaja jaoks on see koefitsent 1,5 ulme. Kaalun u 85 ja seega peaks tegema kükki 127,5-ga....alles hiljuti õnnestus 100kg piir kükkimises alistada. Parem ei hakkagi proovimagi seda 127,5kg ja mingi vigastusega riskima. Aga edu nendele kes nii tugevad on ja suudavad 1,5-se keharaskusega kükkida.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

68 x 1,5 = 102 kg.

Minusuguse tavaharrastaja jaoks on see koefitsent 1,5 ulme. Kaalun u 85 ja seega peaks tegema kükki 127,5-ga....alles hiljuti õnnestus 100kg piir kükkimises alistada. Parem ei hakkagi proovimagi seda 127,5kg ja mingi vigastusega riskima. Aga edu nendele kes nii tugevad on ja suudavad 1,5-se keharaskusega kükkida.

:blink: ma kükkin suht enda keharaskusega... max 80 kg -_-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin uue soorituse, ei laadi kunagi varasemalt kükitud sooritust.

Ja kangile sai 137,5kg kuigi kaal on 88 sest mate ei ole kõige tugevam külg :rolleyes:

Muudetud kasutaja juss28 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ka oma kükid romantilise rohelise taustal nagu kaks eelnevat postitajat. BW on 75kg. Esimene 1x145 ja lõpus 5x120kg. Loodame, et piisava sügavusega. Olge moodsad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×