Jump to content
Eclyz

Parim viis asendada söögikorda.

Recommended Posts

Probleem on selline, et hommikust söön veidi ennem kella kaheksat ning lõuna on kell 1. Kuna söögikordade vahe on natukene üle viie tunni, siis küsimus oleks mida vahepeal süüa. Kuna õpin koolis siis midagi suurt kaasa ei saa võtta, võimalus on ka saiakesi sisse süüa, aga neist ma tahaks hoiduda.

Lisaks kui kell 1 on umbes lõuna ja trenn algab umbes 15.30, siis sinna vahele oleks ka mingit toitu vaja. Olen leidnud ka mingi suguseid proteiini batoone, aga ei tea kas neid tasuks võtta.

Jõusaalis olen käinud umbes 3 kuud, selle ajaga olen juurde võtnud 6 kilo, natukene on tekkinud kõhule rasva, kuid tugevus on märgavatalt suurenenud, varem ei suutnud teha ühtegi lõuatõmmet, nüüd suudan teha umbes 8. Pikkus on 178, kehakaal 66kg, vanust 15. Hetkel joon peale trenni massilisajat, kuid tahaks varsti asendada seda proteiiniga, kas on mõtet?

Lisaks kuidas hoiate silma peal kui palju täpselt valke ja süsivesikuid päevas tarbite, ise enamus aega veedan kodust eemal ning jälgimine pole lihtne, kuid enam vähem peaks toitumisega korras olema. Karastusjookidest, saiakestest, kommidest jne olen eemale hoidnud.

Muudetud kasutaja Eclyz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal koolis sama mure, ajaliselt toidukorrad venivad pikaks, et ei tekiks tühjakõhu tunnet siis ise ostan kas õuna/banaani kooli ja samamoodi tõmban enne trenni sisse. Kindlasti siin ka targemaid kes oskavad midagi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mure, et ei saa kaasa võtta.....ma kandsin ülikooli ajal ja kannan praegugi vahepalasid kaasas:

*Väike 500ml keefir

*õun/pirn või banaan

*pähklid

*kaerahelbekakukesed (1banaan+1muna+ kaerahelbed kokku segada ja ahju)

*keera kokku üks smuuti kodus

Samuti on rimis 160g kodujuustud, ideaalne vahepala :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem on selline, et hommikust söön veidi ennem kella kaheksat ning lõuna on kell 1. Kuna söögikordade vahe on natukene üle viie tunni, siis küsimus oleks mida vahepeal süüa. Kuna õpin koolis siis midagi suurt kaasa ei saa võtta, võimalus on ka saiakesi sisse süüa, aga neist ma tahaks hoiduda.

Lisaks kui kell 1 on umbes lõuna ja trenn algab umbes 15.30, siis sinna vahele oleks ka mingit toitu vaja. Olen leidnud ka mingi suguseid proteiini batoone, aga ei tea kas neid tasuks võtta.

Jõusaalis olen käinud umbes 3 kuud, selle ajaga olen juurde võtnud 6 kilo, natukene on tekkinud kõhule rasva, kuid tugevus on märgavatalt suurenenud, varem ei suutnud teha ühtegi lõuatõmmet, nüüd suudan teha umbes 8. Pikkus on 178, kehakaal 66kg, vanust 15. Hetkel joon peale trenni massilisajat, kuid tahaks varsti asendada seda proteiiniga, kas on mõtet?

Lisaks kuidas hoiate silma peal kui palju täpselt valke ja süsivesikuid päevas tarbite, ise enamus aega veedan kodust eemal ning jälgimine pole lihtne, kuid enam vähem peaks toitumisega korras olema. Karastusjookidest, saiakestest, kommidest jne olen eemale hoidnud.

*Oleneb, kas tahad kaalu tõsta või langetada. Aga antud juhul saan aru, et käsil ikka massi tagaajamine. Minupuhul, väga hea lihtne snäkk ja samas ka hea kaloripomm on pähklid. 50g maapähkleid annab ca 300kcal ja 13g valku. Ise eelistan kooritud pähkleid. Lisa juurde tiba rosinaid ja näiteks maisihelbeid. Pisikesse karpi mahutab ära. Juurde ostad näiteks jogurti või piima. (:

*Ega muud moodust pole, kui üles märkida. Alguses kindlasti parim viis arvet pidada. Endal mul võetud tavaline ruuduline vihik, sisse joonestasin tulbad. Päeva peale löön ca 1-3 korda arvud kokku. Vahel ainult 1 korra, enne viimast söömat. Siis vaatan palju sööma peab :) Enamvähem ise ka juba tegelikult tean, aga alguses arvutasin tihemini.

Üldjuhul piisab kui lööd kokku ainult valgud ja kalorid. Ja ülejäänut vaatad peeglist. Eriti veel "massiperioodil". Kui sa just otse pudelist õli kurku ei kalla, ega lusikaga ohtralt nt mett/suhkrut ei söö, siis küll süsivesikud ja rasvad ise paika loksuvad.

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×