Jump to content
breiiv

Road to Aesthetics

Recommended Posts

Tere,

Alustasin blogi pidamist novembrist, kuid teen seda muidu blogspoti vahendusel.

Aga et jõuda suurema vaatajaskonnani, näis loomulik teha ka siia väike postitus.
Blogi aadress on www.estheticz.blogspot.com
Nii et kellele vähegi huvi pakub, vaadake asi üle :)

Kindlasti hakkan siin teada andma kui olen teinud uue postituse ja miks mitte ka suhelda sama elustiili harrastavate inimestega. :)

Karel

Muudetud kasutaja breiiv poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad suurema lugejaskonnani jouda, siis hakka neid postitusi ikka siia tegema. Enamus neid linke klikkida ei viitsi ja kuskil mujal keskkonnas lugemas kaia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma sain õigesti aru, et 8 kuuga 70kg -> 82kg ja rasvaprotsent vist isegi madalam piltide põhjal kui enne? Väga võimalik, et varsti tuleb Rambo Vend ja karjub "STEROIDS, selle ajaga ei ehita nii palju lihast".

Palju pikkust muidu on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkust 183 muidu.
Aga muidu said õigesti tõesti aru. Eelmine Reede 14.11 kaalusin just ja olin 82.6 kg. Aga on veel pikk tee minna :)
Ja no las need vennad tulevad ja ütlevad mis neil meelel ja keelel, ei lase sellest ennast häirida. :)

Muudetud kasutaja breiiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma sain õigesti aru, et 8 kuuga 70kg -> 82kg ja rasvaprotsent vist isegi madalam piltide põhjal kui enne? Väga võimalik, et varsti tuleb Rambo Vend ja karjub "STEROIDS, selle ajaga ei ehita nii palju lihast".

Palju pikkust muidu on?

Pikkust 183 muidu.

Aga muidu said õigesti tõesti aru. Eelmine Reede 14.11 kaalusin just ja olin 82.6 kg. Aga on veel pikk tee minna :)

Ja no las need vennad tulevad ja ütlevad mis neil meelel ja keelel, ei lase sellest ennast häirida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad suurema lugejaskonnani jouda, siis hakka neid postitusi ikka siia tegema. Enamus neid linke klikkida ei viitsi ja kuskil mujal keskkonnas lugemas kaia.

Seda küll ja mõtlen sellele. Lihtsalt blogspotis on paremad võimalused oma blogi ülesehitusele jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin siis järgi ja otsustasin,et kasutan siinset bloggi siis ka kui treeningpäevikuna, et saaks trennid kuskile kirja ilusti.

Räägiks siis lühidalt endast ka. Olen 22 aastane ja 183 cm pikk ning hetke kaal 82.6kg (viimase kaalumise järel)
Spordiga iseenesest tegelenud suurema osa oma elust (korvpall), kuid teatud vigastuste ja olude tõttu jäi see kõik unarusse. Sai siis istutud oma pool aastat ja mängitud ainult videomänge. Mingi hetk tundus see kõik endale ka vastik juba. Keha oli alla võtnud, lihas täiesti kadunud ja üldse selline lodev ja nõrk tunne.
Lõpuks selle aasta (2014) aprilli alguses suutsin end siis kokku võtta ja alustasin vaikset viisi jõusaali treeningutega. Kuna seljale sain taastusravi jaoks nagunii jõu harjutusi, siis tundus see üsnagi hea väljundina. Mõeldud tehtud. Alguses sain trenni paika , suutsin stabiilselt käia ja ei kadunud motivatsioon ära. Kogu selle käigus uurisin erinevaid materjale internetist ja hakkasin ka toitumist muutma, et saada siiski maksimaalne tulemus või vähemalt püüelda selleni.
Alustades olin 70 kg peal kehakaalus ja rasvaprotsent pakun kuskil 10 lähedal. Võib-olla ka natuke kõrgem.

14aiqef.jpg

4llu3b.jpg

Möödunud sellest kõigest 8 kuud. Peast on käinud ka läbi mõte, et osaleda kevadel Reval Cupil Men's Physiques. Ning hetkel siis on see eesmärgiks ette pandud.
Viimase kaalumise järel on 82.6 kg ja rasvaprotsenti ei oska hetkel öelda. Suvel sai mingi hetk mõõdetud , siis olin 6,8% peal , aga sellest tükk aega möödas. Pakun kuskil 8-9%, võib-olla 10% isegi.

Vahepealseid pilte siis muutustest muidu:
21chtvk.jpg

2iivk0o.jpg

wksabr.jpg

2nqr14z.jpg

15h02hf.jpg

Eks ole veel pikk tee minna, aga algus on tehtud. Igatahes üritan nüüdsest hakata siin siis postitama trennidest, söögist ja vahel ka muud juttu.

Seniks aga olge mõnusad ja tehke ikka trenni!

Muudetud kasutaja breiiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×