Jump to content
Arnold

Otist tänases "Postimehes"

Recommended Posts

Hehh..on tekkimas/tekkinud siis ka kategooriline USA toodete ja vastaspoolel siis Tai Kane toodete eelistajad :D Ma ei hakka kumbagi poolt maha tegema ega üles promoma, arvan vaid seda, et see, millise tootja kaup tarbijale meeldib, see on ka alati õige, sest tema ise nii otsustab ja tahab. Eks äris ju ilma konkurentsita ei ole võimalik :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mina söön viinereid ja kartulit, ei mingeid tai-sid ega weidereid ja püsin ikka püsti. Kang mu käes ja õlgadel ei ole läinud mitte kergemaks kui tai-de weiderite ja kõige muu staff-i ajal, pigem isegi vastupidi.

Milles küssa????? Ne paimuu...

Usk endasse, loogiline treeningu ülesehitus ja korralik tavatoit peaksid olema praegu need asjad mis aitavad aregus edasi enamus tegelasi kes siin kiiksuvad. Kui sellised asjad enam ei aita siis hakake katsetama neid tai-sid ja weidereid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Jap Hugo boss nii ma ka kirjutasin - Oti toitumise kohta sain infi ekspressist(n.ö eelmisest artiklist)

No te kõik väidate, et need artiklid on täiesti kasutud(vb teile tõesti).?

Lugedes seda, et Ott ei joo toidukordade ajal, et erituks rohkem n.ö seedemahla(sülge), tuli mulle meelde üks raamat, kus räägiti tervislikust toitumisest - mitte ainult, mida ja millal vaid ka kuidas.

See küll peen teema aga uurida seda tasuks.

Lühidalt õeldes - ratsinonaalne toitumine ei tähenda ainult õige koostisega toitu, vaid ka seda, kuidas see toit on valmistatud, kuidas seda serveeritakse, söömist kindlatel kellaaegadel, toidu usinat mälumist jms.

No kindlasi keegi naerab selle üle, kui ma ütlen "söömise järjekord on tähtis" aga kui asja uurida, siis see muie kaob. Asi selles, et ei teata milline seedefüsioloogiline tähendus on ühel või teisel söögil või joogil.Arvamus, et seedeelunditele on ükspuha, millises järjekorras toidud serveeritakse, ei ole õige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jap Hugo boss nii ma ka kirjutasin - Oti toitumise kohta sain infi ekspressist(n.ö eelmisest artiklist)

No te kõik väidate, et need artiklid on täiesti kasutud(vb teile tõesti).?

Lugedes seda, et Ott ei joo toidukordade ajal, et erituks rohkem n.ö seedemahla(sülge), tuli mulle meelde üks raamat, kus räägiti tervislikust toitumisest - mitte ainult, mida ja millal vaid ka kuidas.

See küll peen teema aga uurida seda tasuks.

Lühidalt õeldes - ratsinonaalne toitumine ei tähenda ainult õige koostisega toitu, vaid ka seda, kuidas see toit on valmistatud, kuidas seda serveeritakse, söömist kindlatel kellaaegadel, toidu usinat mälumist jms.

No kindlasi  keegi naerab  selle üle, kui ma ütlen "söömise järjekord on tähtis" aga kui asja uurida, siis see muie kaob. Asi selles, et ei teata milline seedefüsioloogiline tähendus on ühel või teisel söögil või joogil.Arvamus, et seedeelunditele on ükspuha, millises järjekorras toidud serveeritakse, ei ole õige.

ehk räägid veel täpsemalt asja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×