Jump to content
Melder

Treeningmenüü otse poeletilt

Recommended Posts

Tervitus

Elutempo selline, et köögis mässamiseks aega väga ei ole ja trenni lõpetan ka 9 või 10 aeg õhtul. Seega õhtuseks menüüks kasutan väga tihti otse poeletilt pärinevat ning tavapärased valikud juba ära tüütand. Iga kord peale poodi koju ei lähegi, seega enamasti olen keskendunud toitudele, mille saan muude asjade vahel kasvõi autos ära nosida.

Palun häid ideid, mida keegi on kasutanud. Peamine, et oleks maitsev ning tagaks lihaste kasvuks vajaliku.

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käis väljas söömas kui pappi on.

Sooja lettist(Selver, rimi, prisma) lase endale korralikult kanaliha panna ja rüüpa piima kõrvale.

Õhtuti on vahest -50 protsenti soodustus. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad kõhtu täis saada, siis näiteks joogijogurt või Haps + Chick Snack juurde. Saab kõva 1000-1100kcal - 80g valke, 130g süsivesikuid ja 30g rasva.

Kui mul väga kiire oli koolis, siis sai samuti soojaletist läbi käidud. Konsumist grill-liha enamasti + kartulit hakkliha kastmega. Rimist kanarisotto + kodune kotlet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen vahel võtnud RIMI kanapihve, kui on vaja autoroolis keha kinnitada. Tavaliselt on pakendatud 2 kaupa ca 250g.

100 g toodet sisaldab energiat 177 kcal, valke 20,2 g, süsivesikuid 7,6 g, rasvu 7 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud. Katsetan.

Siiani olen haaranud mõne kanakoiva ja näiteks kartulisalati või siis soojast letist ploffi.

Täna katsetasin kodujuustuga. Ühest portsust sai kõhu kenasti täis aga umb tunni pärast on juba kergelt hõre olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka neid poest ostetavaid söögikordasid kasutanud, aga kui arvestada ka poes veedetud ajaga, on kõige lihtsam tellida kusagilt sašlõkk ette ja minna täpselt kohale.

Ajaliselt soodsam ja korralikes kohtades saab ka parema komplekti, kui poest. Vahel on kaupluste grill-liha küll maitselt, nagu paar päeva punase hinnaga riiulisse eksinud jääk, mis üle maitsestatud ja kergelt marineeritud, et ,,maitset´´ kaotada...

Kunagi mööda Eestit ringi rännates sai kasutatud kahe toidukorra tarvis järgmist: 1 liiter keefiri ja 150 g viilutatud light juustu. Sutsu suhkruid üle, aga maakohtades paremat lihtsalt valida ei saanud... :D

Enamus neid pihvilisi viskab külmalt süües ikka jube ruttu kaane kõrile...

Päevapraed on alati täielikud süsivesiku pommid, kus liha pannakse suht olematult, seega valikud on rasked.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×