Jump to content
Ahfrsk

Elu esimeste poksikinnaste ost

Recommended Posts

Tervist,

olen tegelenud natuke aega sellise huvitava alaga nagu MMA ning kätte on jõudnud aeg, kus ma pean muretsema omale poksikindad.

Täiesti ausalt ütlen, mul puuduvad igasugused vähimadki teadmised nendest asjadest ning see siin saab olema minu alguspunkt.

Kuna tegu on esimeste kinnastega, nö esimene katse läheb alati aia taha, siis ei hakka kohe mingit 70 eurist profivarustust muretsema omale.

Küsisin sõbralt natuke nõu, ta soovitas mulle Selliseid asju, odava otsa kaubast pidid need väga head olema.
Ent oskab keegi ehk kommenteerida ?
Mis vahe on üldse 30 eurisel ja 50-60 eurisel poksikindal ?

Oleks mul mõtet kohe need kallimad osta omale (jah, kavatsen edasi tegeleda selle alaga, meeldib väga), kui ma olen kuu aega harrastanud seda ala alles ?
Mis probleem võib tekkida odavamate kinnastega ?
Suur aitäh info eest :)

Muudetud kasutaja Ahfrsk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati ei tähenda kallim hind kvaliteetsemat kinnast. Samast tehasest võib tulla samast materjalist kahe eri brändi all müüdavat kinnast - üks low cost turule ja teine nimeteinud brändi alt kallimalt.

Vahel on kvaliteedi erinevus. Tihti on disaini erinevus. Ja kui tuleb rohkem kogemust, siis kujunevad ka oma kriteeriumid kindale - kes hindab kergemat kinnast, kes tahab pikemat randmetoestuse osa jne.

Soovitan vaadata ka www.mma24.ee lehele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise seisin mõned aastad tagasi sama valiku ees, kui poksi kõrvale võtsin teistele trennidele.

Põhi probleem odava kindaga, kui eraldi koti kindaid ei osta (aga kotti ka taguda) on see, et kinda pindmine osa nuki juurest läheb paigast/hõredaks.

Seega sparris ise väga vahet ei tee, aga sparri partner võib küll üllatuse osaliseks saada... :huh:

Samas alguses on iga uus kinnas ok, kui just iga päev koti trenne ei tee. Ise alla 50.- korraliku kinnast ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm, no eks elu õpetab.
Homme lõunaks on juba vaja, lähen ostan need ära ja vaatab mis saab, eks kui kauem tegeleda saab kogemusi juurde, siis juba tean ise, mida järgmiste valikul silmas pidada ja mis võiks parem olla.

Aga aitäh sellegi poolest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×