Jump to content
Kodiak

Saku lihas

Recommended Posts

Tere,

Teatud ikka jõudes kasvab enamus meestele kõht ette. Nõnda juhtus ka minul :D

Kuidas kõhtu maha saada?

Kerge see pole, sest olen tugeva füüsisega palju liikuv inimene, Proovisin trenni teha ja kasutasin kaks nädalat ka toidulisandeid , loobusin kuna see toitumine on ikka räige asi ja iga mees sellega hakkama ei saa. Kokkuvõttes võin öelda et lisandeid võtsin kuna oma normi tihedas päevas muidu täis ei saanud. Trenniga muutusid käed jne pingutades kivikõvaks lausa. Vist rasv kadus ja paisus lihas? Igaljuhul kaal tõusis paari kuuga kuskil 10 kg. Teen vähemalt 5x nädalas kõvat trenni 2 tundi järjest. Pool sellest aeroobne ja pool raskustega võimlemine. Kõik areneb nagu võluväel, peale kõhu. Lihtsalt baloon kasvab ja kasvab ja ei mõtlegi pidama jääda. Tunnen sitkeid lihaseid selle pugu all aga keskosa varsti nagu ülesöönud jõulumehel. Mida ma tegema pean? Ma ei söö kindlasti ainult jama sisse ja ma ei söö kindlasti rohkem kui kulutan. Olen lausa köögikaalu muretsenud ja tegelenud pideva kaalumise ja arvutmsiega. Kõik muu on muskliline, aga kõht on nagu on, suuuuuur :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 2 kuuga +10 kilo,siis kuidas saad sa väita et "ei söö rohkem kui kulutad " :huh:

...kui ikka juurde tuleb,siis kaloraazi kärpida....

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Teatud ikka jõudes kasvab enamus meestele kõht ette. Nõnda juhtus ka minul :D

Kuidas kõhtu maha saada?

Vastava toitumise ja trenni abil.

Kerge see pole, sest olen tugeva füüsisega palju liikuv inimene, Proovisin trenni teha ja kasutasin kaks nädalat ka toidulisandeid , loobusin kuna see toitumine on ikka räige asi ja iga mees sellega hakkama ei saa. Kokkuvõttes võin öelda et lisandeid võtsin kuna oma normi tihedas päevas muidu täis ei saanud. Trenniga muutusid käed jne pingutades kivikõvaks lausa. Vist rasv kadus ja paisus lihas? Igaljuhul kaal tõusis paari kuuga kuskil 10 kg.

Teen vähemalt 5x nädalas kõvat trenni 2 tundi järjest. Pool sellest aeroobne ja pool raskustega võimlemine. Kõik areneb nagu võluväel, peale kõhu. Lihtsalt baloon kasvab ja kasvab ja ei mõtlegi pidama jääda. Tunnen sitkeid lihaseid selle pugu all aga keskosa varsti nagu ülesöönud jõulumehel. Mida ma tegema pean? Ma ei söö kindlasti ainult jama sisse ja ma ei söö kindlasti rohkem kui kulutan. Olen lausa köögikaalu muretsenud ja tegelenud pideva kaalumise ja arvutmsiega. Kõik muu on muskliline, aga kõht on nagu on, suuuuuur :D

Vasturääkiv jutt. Kuidas sa siis "normi" täis ei saanud kui kaal lausa paari kuuga 10kg tõusis? Seega sõid siiski rohkem kui kulutasid. Ja ma ei usu, et sul neid lisandeid tegelikult vaja on.

Järjepidevust on vaja! Mis toetab eesmärke. Nii treeningus kui ka toitumises.

Kui sa enda sõnul tõesti lausa 10h nädalas kõva trenni teed, siis on kuskil miskit väga valesti. Või noh.. "kõva trenn" tähendab paljude jaoks väga eri asju. Kaalu tõusmiseks ei pea tingimata "jama" sööma, võib ka igasugu muust "tervislikust kraamist" end paksukeseks süüa (üldiselt võiks vältida toitude liigitamist sellisel kujul).

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga ütleme siis et hea asja arvelt :D peale kõhu kõik toimib

Lihase arvelt ? Sorry,aga ei usu,et sa selline imemees oled et 2 kuuga 10 kilo puhast lihast kasvatad. :) Vaata oma kaloraaz üle,see on päris kindlasti korralikult plussis sul hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks see 10 kg siis kõhule ladestub füüsilise tegevusega, kuigi kõht ja selg saavad kõige rohkem vatti?

Ega siis trenniga pole võimalik nn. rasvapõletust lokaliseerida.

Ikka see kole müüt, et teen palju kõhulihaste harjutusi ja siis tuleb 6pack välja.

Hetkel jäi kirjutatust mulje, et arvad nii.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahe kuuga 10kg lihast ei ole lihtsalt puhtfüüsiliselt naturaalil võimalik saavutada. Kuna sul kaloraaž selle aja jooksul oli nii palju plussis, siis tuli palju rasva peale ja kõht on koht kuhu see väga kergelt ju ladestub, muidugi ka lihas kasvas jõudsalt, kui tegid 10h korralikku trenni nädalas.

Kui nüüd esilekerkiv mure on suur kõht ja liigne rasv, olgu siis kus ta on, kärbi oma kaloraaž väiksemaks. Söö vähem kui sa kulutad ja kaalu end ja leia sobiv kaloraaž mille korral sul kaal lihtsalt langema hakkab sinule soovitud tempos siis. Selliselt toimides tulevad su verd täis ja treenitud lihased sealt peki alt nähtavale ka mingi aja jooksul :D.

Üldiselt muidugi on alati lihtsam rohkem liikuda, kui vähem süüa, et proovi hoida ka aeroobse osakaal suur, selle võrra saad kaloraaži kõrgemal hoida ja ei kõnge ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt muidugi on alati lihtsam rohkem liikuda, kui vähem süüa, et proovi hoida ka aeroobse osakaal suur, selle võrra saad kaloraaži kõrgemal hoida ja ei kõnge ära.

No see on võimalik ainult supervormis inimese puhul. Mingi harju keskmine mees ei suuda nii palju liikuda kui palju suudab süüa. Tean seda omast käest, isegi kui teha kogu muu trenni kõrvale näiteks nädalas korra mõni 5500 kcal energiakuluga päev (nt. 100km ratast sõita, joosta 30km) siis selle tagasi söömine ei ole mingi probleem. Päts leiba ja pakk pähkleid ja olemas. Kui midagi muud ka veel juurde võtta, siis saadki +10kg kuus isegi juhul kui end vigaseks treenid. Mõelge nii, et ühe mehe kõhtu mahub päeva jooksul vabalt nt. 2kg pähkleid. See on aga 12000kcal. Nii et süüa saab pea alati rohkem kui jaksad joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tegeled pideva kaalumise ja arvutamisega, siis palun ütle, mis on su keskmine päevakaloraaž? Palju pikkust ja kaal?

ca 3000 Kcal. Valke ja süsivesikuid enamvähem 250grammi ja rasvu 100 grammi. Pikkust 182 m ja kaal 108 kg

Kahe kuuga 10kg lihast ei ole lihtsalt puhtfüüsiliselt naturaalil võimalik saavutada. Kuna sul kaloraaž selle aja jooksul oli nii palju plussis, siis tuli palju rasva peale ja kõht on koht kuhu see väga kergelt ju ladestub, muidugi ka lihas kasvas jõudsalt, kui tegid 10h korralikku trenni nädalas.

Kui nüüd esilekerkiv mure on suur kõht ja liigne rasv, olgu siis kus ta on, kärbi oma kaloraaž väiksemaks. Söö vähem kui sa kulutad ja kaalu end ja leia sobiv kaloraaž mille korral sul kaal lihtsalt langema hakkab sinule soovitud tempos siis. Selliselt toimides tulevad su verd täis ja treenitud lihased sealt peki alt nähtavale ka mingi aja jooksul :D.

Üldiselt muidugi on alati lihtsam rohkem liikuda, kui vähem süüa, et proovi hoida ka aeroobse osakaal suur, selle võrra saad kaloraaži kõrgemal hoida ja ei kõnge ära.

Nii kui söön vähem, kaob ka jõud ja hea enesetunne. On see norm?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooma pead maksimaalse hulga toitu, mille juures toimub veel kaalulangus. Siis on need nimetatud negatiivsed korvalmojud koige vaiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ca 3000 Kcal. Valke ja süsivesikuid enamvähem 250grammi ja rasvu 100 grammi. Pikkust 182 m ja kaal 108 kg

Nii kui söön vähem, kaob ka jõud ja hea enesetunne. On see norm?

Võta natuke kaloreid maha, nii paarsada.. ja 2-3 nädala pärast vaata, kuhu suunas kaalunumber on liikunud. Mõistlikus miinuskaloraažis ( ca. -500) olles ei tohiks jõud kaduda. Muidugi siin tasuks ka treeningkava kriitiliselt üle vaadata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×