Jump to content
Enforcer

Enforcer'i blogi

Recommended Posts

Täna treenisin jalgu.


Jalapress.

16 x 100kg, 8 x 150kg, 8 x 175kg, 8 x 200kg, 8 x 225kg, 8 x 225kg, 8 x 200kg, 8 x 175kg, 16 x 150kg


Jalgade sirutused ette masinal.

13 x 70kg, 13 x 70kg


Jalgade kõverdused masinal.

13 x 70kg, 13 x 75kg, 13 x 70kg, 13 x 70kg, 13 x 70kg, 13 x 70kg


Jalad kokku masinal.

16 x 80kg, 16 x 80kg, 16 x 70kg, 16 x 60kg


Jalad lahku masinal.

16 x 80kg, 16 x 80kg, 16 x 80kg, 16 x 80kg


Sääred smithi masinal.

20 x 60kg, 20 x 60kg, 20 x 100kg, 20 x 100kg, 20 x 100kg, 20 x 100kg, 20 x 60kg, 20 x 60kg


Trapets hantlitega.

20 x 40kg, 8 x 60kg, 8 x 70kg, 8 x 80kg, 8 x 70kg, 8 x 60kg, 20 x 40kg


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitus alaselja tervise säilitamisel: Ära lase tuharal pingist lahti tõusta. :)

Ja peale selle, läheb enamus tuharasse - nelipea saab tunduvalt väiksema koormuse. Ahjaa, alaselg suru pinki kinni, kui tahad ikka jalga treenida.

A.

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, nüüd olen jalapressi nende soovituste kohaselt teinud. Kükk meeldib muidugi rohkem nüüd. Aga kuradi tuharat ei taha kasvatada, juba ühed teksad tunduvad kitsad tagumikust natuke. :D

Ja mõned uuemad trennivideod ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna treenisin rinda ja käsi.


Võtsin 8 x 110kg lamades surumise video peale ka.




Ja lisaks sellele oli meeletu vaskulaarsus.


Qu1ebsB.jpg

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke uuemat materjali.

1ZrOuhA.jpg

MnScWOr.jpg

Niisama tegin natuke nalja, olin üksi saalis hilja ühel õhtul.

Ja üks seljaharjutus eilsest. Aga vaatasin, et millegipärast vasakul õlal vähem separatsioone, lihas nagu teise kujuga. On selline erinevus normaalne?

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke uuemat materjali ka. Viimane kuu aega on treeningud ja toitumine väga kaootilised olnud, eraelu probleemid viivad vahel tuju nulli. 90kg -> 86kg :(

HKrwyAt.jpg

http://i.imgur.com/cDqtsYN.jpg

cDqtsYN.jpg

Pildi peal on neid sentimeetreid rohkem, pildistamisnurk vms. Reaalselt seal 60-70cm keskpaigas.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Ära nüüd solvu, aga kuula mind ära.

Sa peaksid ikka tõsiselt teadvustama, mida sa teed.

Sul on (eriti varasemalt oli) keha eesmine osa kõvasti paremini arenenud, kui tagumine osa. Õlad on kõvasti ette roteerunud (võib-olla nüüd parem aga enamus piltidel küll), tagaõlg olematu (viimasel pildil parem). Õlgade esiosa on tugevasti ületreenitud ning selg (jällegi, eriti eelnevalt) jäi kõvasti alla õlgadele - kuigi on anatoomiliselt kõvasti -3x- suurem lihas! Double biceps shotis käe alumine osa pea-aegu sirge (ilmselt on biitseps tähtsam, kui triitseps).

Nii, jalad... JALAD! Eelnevalt põhimõtteliselt puudusid (viimaste piltide järgi puuduvad ka praegu, põhjus on ilmselge). Sa väljendanud, millise mõttemaailmaga inimene sa oled - mida peeglist ei näe, see ei koti. Seetõttu on ka keha tagumine osa (ja jalad) tunduvalt vähem arenenud. Jalapäevad olid/on mõttetud. Viis harjutust, millest kaks on põhimõtteliselt stabilisaatorite arendamiseks, et kükkida parem oleks. Kükke aga viimase ajani sa ei teinud ning nüüd...? 9 hädist kükki 100 kiloga, mis on naeruväärne sinu kehakaalu kohta! Benchi lased küll 110 kiloga. Isegi kui sa treeniksid jalgu vaid jõu ning plahvatuslikkuse jaoks, on see ikkagi naeruväärne ebavõrdsus, sest küki ja rinnalt surumise suhe võiks olla vähemalt 1,4:1, sul on praegu 0,9:1. Kükke ei teinud sa sest..? Ajavad tagumiku liiga suureks?? Veel haledam näeb välja see, kui ülakeha on nii raske, et jalad kanda ei jaksa. Ega's tagumik peale ühte kükiseeriat kohe kasvama ei hakka. See võtab aastaid, et kükkide tõttu tagumik üle hakkaks võimenduma. Muidugi eeldades, et tegu on naturaalse kehakultuuriga. Kui võtad veidi ''medikamente'', siis on mõtet karta.

Üldiselt, sa võiksid postitada vähem egoistlikke postitusi, mis tekitavad vastuolulisust ning lahkarvamusi. Ilmselgelt ei ole võimalik saavutada viie kuuga sellist vormi, nagu sinul esimestel postitustel, välja arvatud juhul, kui võetakse steroide. Nende võtmist sa aga koheselt eitasid, kuigi oma järgmises postituses tekitasid jällegi vastuolulisust, üritades oma ''imelist keha'' veel bumpida väitega, et eelnevalt ei liigutanud end kunagi ning tegelesid istuva tööga.

Anna endale aru mida sa teed, mitte keegi ei tule sulle ütlema, mida teha, aga siia foorumisse egoistlikke postitusi/pilte (ülakehast) postitades ning lootes, et sa saad ainult imetlevaid ja positiivseid kommentaare, on sel juhul liiga palju küsitud. Vähem ülbust ning võta teistelt näpunäiteid! Ise õppimine on ka hea kuid sel juhul tuleb tagasilööke päris palju :)

Parimat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Ära nüüd solvu, aga kuula mind ära.

Sa peaksid ikka tõsiselt teadvustama, mida sa teed.

Sul on (eriti varasemalt oli) keha eesmine osa kõvasti paremini arenenud, kui tagumine osa. Õlad on kõvasti ette roteerunud (võib-olla nüüd parem aga enamus piltidel küll), tagaõlg olematu (viimasel pildil parem). Õlgade esiosa on tugevasti ületreenitud ning selg (jällegi, eriti eelnevalt) jäi kõvasti alla õlgadele - kuigi on anatoomiliselt kõvasti -3x- suurem lihas! Double biceps shotis käe alumine osa pea-aegu sirge (ilmselt on biitseps tähtsam, kui triitseps).

Nii, jalad... JALAD! Eelnevalt põhimõtteliselt puudusid (viimaste piltide järgi puuduvad ka praegu, põhjus on ilmselge). Sa väljendanud, millise mõttemaailmaga inimene sa oled - mida peeglist ei näe, see ei koti. Seetõttu on ka keha tagumine osa (ja jalad) tunduvalt vähem arenenud. Jalapäevad olid/on mõttetud. Viis harjutust, millest kaks on põhimõtteliselt stabilisaatorite arendamiseks, et kükkida parem oleks. Kükke aga viimase ajani sa ei teinud ning nüüd...? 9 hädist kükki 100 kiloga, mis on naeruväärne sinu kehakaalu kohta! Benchi lased küll 110 kiloga. Isegi kui sa treeniksid jalgu vaid jõu ning plahvatuslikkuse jaoks, on see ikkagi naeruväärne ebavõrdsus, sest küki ja rinnalt surumise suhe võiks olla vähemalt 1,4:1, sul on praegu 0,9:1. Kükke ei teinud sa sest..? Ajavad tagumiku liiga suureks?? Veel haledam näeb välja see, kui ülakeha on nii raske, et jalad kanda ei jaksa. Ega's tagumik peale ühte kükiseeriat kohe kasvama ei hakka. See võtab aastaid, et kükkide tõttu tagumik üle hakkaks võimenduma. Muidugi eeldades, et tegu on naturaalse kehakultuuriga. Kui võtad veidi ''medikamente'', siis on mõtet karta.

Üldiselt, sa võiksid postitada vähem egoistlikke postitusi, mis tekitavad vastuolulisust ning lahkarvamusi. Ilmselgelt ei ole võimalik saavutada viie kuuga sellist vormi, nagu sinul esimestel postitustel, välja arvatud juhul, kui võetakse steroide. Nende võtmist sa aga koheselt eitasid, kuigi oma järgmises postituses tekitasid jällegi vastuolulisust, üritades oma ''imelist keha'' veel bumpida väitega, et eelnevalt ei liigutanud end kunagi ning tegelesid istuva tööga.

Anna endale aru mida sa teed, mitte keegi ei tule sulle ütlema, mida teha, aga siia foorumisse egoistlikke postitusi/pilte (ülakehast) postitades ning lootes, et sa saad ainult imetlevaid ja positiivseid kommentaare, on sel juhul liiga palju küsitud. Vähem ülbust ning võta teistelt näpunäiteid! Ise õppimine on ka hea kuid sel juhul tuleb tagasilööke päris palju :)

Parimat

Ma juba mõtlesin, et ei viitsi enam siia postitada, aga sain nii head tagasisidet, et siiski pean vastama. :)

Seda alatut valesüüdistust, et ma olen egoist, ma kommenteerida ei viitsi. Muud aga küll, sest ma leian, et ma ei treeni valesti, vaid mängus on geneetilised eripärad ja mõned märkused on isegi mõistlikud. Palju kriitikat on sul kahjuks vanemate piltide põhjal, mis ei kirjelda hetkeseisu. Ma muidugi viimasel ajal pole eriti pilte pannud ja enamus neist selfied ka trennis.

Jah, õlad on tõesti mingil määral pisut ette roteerunud. Aga seda võimendab "ületreenitud" õla esiosa. Aga ma ei treeni õla esiosa üle, ma treenin seda minimaalselt. Õlapäeval saab õla esiosa 4 seeriat hantlite või kangiga surumist ja kõik. Ülejäänud tuleb lamades surumisest. Miks ta siis nii "ületreenitud" on? Sest mul on nii laiad õlad, et isegi laia haardega lamades surudes (nimetissõrm ringi peal), töötab õla esiosa võrreldes rinnaga liiga palju. Korrigeerimiseks olen pannud rohkem rõhku trapetsile ja õla tagaosale. Lisaks rinnale selliseid harjutusi, kus õla esiosa vähem töötab.

Ma ise ei arva, et lailihas väike oleks. Praegu saab lailihas seljapäeval 16 seeriat ja kahel teisel ülakeha päeval toetavalt veel 4 + 4 seeriat. Kokku 24 seeriat lailihasele nädalas. Ma ei tea, ei tundu vähe seda.

Sa pole jalapilte näinud viimasest ajast, sest ma pole neid lihtsalt teinud. Jalgade suurust kritiseerisid sa mingite esimeste piltide põhjal üldse. Jõud kükis vs rinnalt surumises - küll see jalgade jõud ka tuleb. Ja pole mõtet enam ette heita, et kunagi kükke ei teinud. Nüüd teen. Ja õnneks ei kasvata jah liialt tagumikku, see sai ka selgeks.

Ja veel nendest "ületreenitud" õlgadest. Ei treeni neid üle. Kui mingit lihast eelisarendan, siis on see lailihas. Mul on geneetiliselt võimsad õlad. Põhjuseks ei ole 10cm paksused deltalihased. Ma ei pea palju läbi lihase vajutama, et õlanukki tunda. Ja see tuleb juba skeletist.

Steroiditeemat ka ei viitsi kommenteerida eriti, olen seda varem teinud juba. Alati on neid, kes kahtlustavad. Ja mis siis tegema peaks, igaühele eraviisiliselt tõestama? Niikuinii kuulen suht tihti selliseid kahtlustusi, et kellegi tuttav jälle midagi ütles. Mõni leiab, et 1.5 aastaga selline areng pole võimalik. Mõni leiab, et trenniaegsed pumbad on liiga jõhkrad, kuna veresooned on nii hullult väljas. Ma arvan, et kuskil kirjutasin, et mul on naturaalselt Testosteroon referentspiirkonna ülaosas või vahel sellest isegi üle ja SHBG on peaaegu olematu.

Kaks egoistlikku pilti ka.

4EtMITB.jpg

IClG6HJ.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan siia lühidalt.

Võistlusplaanid on alles, aga alles siis, kui tunnen, et olen valmis. Aasta lõpus ei läinud treeningud ja toitumine plaanipäraselt. Seega kevadel seda kindlasti ei juhtu, võibolla sügisel. Nüüd on trennid jälle täie hooga käimas. :)

Instagrami kasutan ka: https://www.instagram.com/rolling.up.that.high.grade

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×