Jump to content
Enforcer

Enforcer'i blogi

Recommended Posts

Nädala lõpus saab aasta aega treeningut täis, aga kirjutan juba praegu numbrid ära, sest tuli mõte homme juba cuttima hakata.
Aasta aega tagasi.
Pikkus: 181cm
Kaal: 74kg
Rasvaprotsent: 16
Nüüd.
Pikkus: 181cm
Kaal: 88kg
Rasvaprotsent: 13
Lihast kasvatasin selle ajaga 14.4kg.

Mul tuleb ilmselt aastaga suht sarnane tulemus aga pikkust 186. Viimase treeningkava kohapealt arvan ,et veidi liiga pikaks venib trenn ,keha hakkab energiat(toitu) nõudma juba poole trenni pealt nii ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuleb ilmselt aastaga suht sarnane tulemus aga pikkust 186. Viimase treeningkava kohapealt arvan ,et veidi liiga pikaks venib trenn ,keha hakkab energiat(toitu) nõudma juba poole trenni pealt nii ju :D

Nice. Ja kaua treeninud oled? Võimalik, et tõesti natuke pikk liiga. Võibolla katsetan, mis juhtub, kui poole trenni peal ühe valgukokteili sisse võtan.

Täna treenisin jalgu.
Jalad - kükk
8 x 20kg, 8 x 60kg, 8 x 80kg, 8 x 90kg, 5 x 100kg, 5 x 100kg, 8 x 90kg, 8 x 80kg, 8 x 60kg
Reie tagaosa ja tuhar - ühe jala sirutamine taha masinal
13 x 25kg, 13 x 50kg, 13 x 50kg, 13 x 50kg, 13 x 50kg
Reie esiosa - jalgade sirutamine ette masinal
16 x 70kg, 16 x 70kg
Reie tagaosa - jalgade kõverdamine masinal
13 x 70kg, 13 x 70kg
Reie siseosa - jalgade kokkuviimine masinal
16 x 60kg, 16 x 60kg, 16 x 60kg, 16 x 60kg
Tuhar - jalgade eemaldamine masinal
16 x 80kg, 16 x 80kg, 16 x 80kg, 16 x 80kg
Sääred - smithi masinal päkatõusud kõrgemal tasapinnal
20 x 20kg, 20 x 60kg, 20 x 60kg, 20 x 100kg, 20 x 100kg, 20 x 200kg, 20 x 100kg, 20 x 60kg, 20 x 60kg
Lisaks tegin mõned mõõtmised.
Kael: 42cm
Rind: 120cm
Käsi: 42cm
Käsivars: 33cm
Ranne: 17.5cm
Kõht naba alt: 84cm
Kõht üle puusanukkide: 86cm
Tuhar: 95cm
Reis: 60cm
Säär: 41.5cm
Pahkluu: 23.5cm
Õlgade laius: 62cm
Puusanukkide laius: 30cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeladades, et sa lausa 8 tööseeriat juba korralikku sügavat kükki teed, miks neid jalamasinaid siis veel otsa teha?

Ma just mõtlen, et ajaline kulu ja sellest tulenev kasu ei tasu end ära. Ma hetkel kahjuks ei leia seda linki, aga oli uuring kus näitab, et peale 4-ndat seeriat on lihaskasvu stimuleerimine niivõrd väike. Eeldades, et esimesed 4 seeriat oli sooritatud korrektse tehnika, tunnetuse ja raskusega.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eeladades, et sa lausa 8 tööseeriat juba korralikku sügavat kükki teed, miks neid jalamasinaid siis veel otsa teha?

Ei ole pärast kükki veel seda tunnet, et jalad oleks läbi treenitud. Reie tagaosa kindlasti mitte. Reie esiosa on küll väsinud jah, aga sellele ainult kaks seeriat masinal väikese raskusega. Ja neid eemaldamise-kokkuviimise masinaid teen niisama, äkki on mingit kasu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin.

Seeriate arvu mõju hüpertroofiale (8 uuringu meta-analüüs, treenitud ja treenimata inimesed).

There was no significant difference between 2-3 sets per exercise and 4-6 sets per exercise

Allikas: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20300012

Samuti, isoleeritud harjutuste tegemine baasharjutuste otsa, mis hõlmavad samu lihaseid omab küsitavat efekti.

See käib küll treenimata inimeste kohta.

...but there were no between-group differences. Therefore, this study showed that the inclusion of single-joint exercises in a multi-joint exercise training program resulted in no additional benefits in terms of muscle size or strength gains in untrained young men.

Allikas: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23537028

Kahju, et nad alakeha kohta sama uuringut ei teinud, ennast huvitaks väga.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna treenisin õlgasid. Aega kulus 2h nagu tavaliselt.


Rinna ülaosa/õla esiosa - Lamades surumine 30° kaldpingil smithi masinal.

8 x 60kg, 8 x 80kg, 8 x 90kg, 8 x 80kg, 13 x 60kg


Õla esiosa - hantlitega surumine. Raskust polnud palju vaja, eelmise harjutusega sai juba õla esiosa ära väsitatud.

8 x 15kg, 8 x 25kg, 8 x 25kg, 8 x 22.5kg, 8 x 20kg


Õla tagaosa seistes plokil.

13 x 14kg, 13 x 14kg, 13 x 14kg, 13 x 14kg


Õla keskosa - hantlitega lendamine külgedele. Korraliku tehnikaga, käed küünanukkidest ikka täiesti laiali.

Intro: 16 x 10kg

Ühe käega: 13 x 15kg, 8 x 17.5kg, 8 x 17.5kg

Supersettidena: 8 x 15kg, 8 x 15kg, 8 x 12.5kg, 8 x 10kg

Supersettidena: 8 x 15kg, 8 x 15kg, 8 x 12.5kg, 8 x 10kg

Outro: 16 x 10kg


Õla esiosa/keskosa - hantlitega lendamine ette.

8 x 15kg, 8 x 15kg


Selg.

Lõuatõmbed: 8, 8

Traktor-masin kahe käega: 13 x 100kg, 13 x 100kg


Biitseps.

Hantlitega: 8 x 22.5kg

Plokil: 13 x 50kg

Sirge kangiga: 8 x 40kg, 8 x 40kg


Triitseps.

Plokil sirge pulgaga: 13 x 64kg

Plokil köiega: 13 x 50kg, 8 x 59kg, 8 x 59kg

Dips: 8, 8

Hantliga ühe käega kukla tagant: 8 x 15kg, 8 x 15kg


Kõht masinal.

20 x 60kg, 20 x 60kg


Alaselg seljapingil.

20 x 20kg, 20 x 20kg


Külgmised kõhu ja seljalihased masinal.

16 x 25kg, 16 x 25kg, 16 x 25kg, 16 x 25kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll see mees ikka jõuab, alles 28-ndal oli tal live ASOT 715 ja järgmine päev juba Eesti kontsert. Mul telefonis playlistis :P ei möödu ükski trenn ilma uusima ASOT-ita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll see mees ikka jõuab, alles 28-ndal oli tal live ASOT 715 ja järgmine päev juba Eesti kontsert. Mul telefonis playlistis :P ei möödu ükski trenn ilma uusima ASOT-ita.

Kontsert oli võimas, aga väga külmaks läks öösel. :D

Täna treenisin rinda ja käsi. See nädal jäi mitu trenni vahele ja alustasin täna uut treeningnädalat.
Lamades surumist tegin 8 x 60kg, 8 x 90kg, 5 x 110kg, 5 x 110kg, 6 x 105kg, 6 x 105kg, 7 x 100kg, 8 x 90kg, 8 x 60kg.
Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile treenisin kodus ja täna oli saalis jalatrenn.


Siin pildil kallutan end pisut taha. Õla esiosa on jube suureks läinud, paistab trapetsi tagant välja, aga trapetsit mul pole ka eriti. :D


w7DsSxM.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain sellise kirja. Eks ma siis vastan, et kahjuks ei ela USAs. :D
You've made good progress. I'm a trainer and want to talk to you about training you and possibly prep you for a contest. One of my guys is in the June issue of Iron Man magazine in a photo shoot with Jeff Seid. I had 6 out of 7 guys qualify for nationals in 2014 and 5 are going for their pro card. If interested email me. Hope to hear from you. Take care.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle, miks sa kahes kohas blogid? Sama postitus ka ju. Ole huvitavam...tee erinevad postitused või vali üks koht, kus blogida.

Või arvad, et suudad rohkemate inimesteni jõuda? Ma arvan, et mitte...lugejaskond on enamvähem sama.

Aga selle kirja kohta. Kirjuta, et dwy trainer, sebi mulle katusekorter USA sse ja teeme ära :P

Vaata, kas saadab su kukele või on ikka veel ekstaasis.....

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle, miks sa kahes kohas blogid? Sama postitus ka ju. Ole huvitavam...tee erinevad postitused või vali üks koht, kus blogida.

Või arvad, et suudad rohkemate inimesteni jõuda? Ma arvan, et mitte...lugejaskond on enamvähem sama.

Aga selle kirja kohta. Kirjuta, et dwy trainer, sebi mulle katusekorter USA sse ja teeme ära :P

Vaata, kas saadab su kukele või on ikka veel ekstaasis.....

Jah, tegelikult peaks ühes kohas blogima. Pole veel suutnud ära otsustada, kus. :D

Võib tõesti vaadata, mis ta sellise vastuse peale vastab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×