Jump to content
Enforcer

Enforcer'i blogi

Recommended Posts

Treeninud pool aastat, hmmm. Millega siis enne tegelesid? Vorm päris tasemel ;)

Mitte midagi ei teinud. 2013 suvel sai kaks kuud treenitud, aga ma arvan, et seda ei maksa üldse arvestada, kui ma 2014 mai keskel alustasin nüüd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeninud pool aastat, hmmm. Millega siis enne tegelesid? Vorm päris tasemel ;)

Minu meelest ka vorm väga hea! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte midagi ei teinud. 2013 suvel sai kaks kuud treenitud, aga ma arvan, et seda ei maksa üldse arvestada, kui ma 2014 mai keskel alustasin nüüd.

ok, mis tööd siis tegid? Diivani peal lösutajale selline lihas peale ei kasva :D

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, mis tööd siis tegid? Diivani peal lösutajale selline lihas peale ei kasva :D

Ma olen tarkvara-arendustiimi juht, seega istuv töö.

Esimene kuur läheb ikka õlgadesse. Lõpeta ära, enne kui tervise tuksi keerad.

Päris meelevaldne kommentaar. :D

Ma treenin kuus korda nädalas, toitumine on paigas. Toidulisanditest kuuluvad mu arsenali ainult massilisaja pärast trenni, ning kreatiin ja beta-alaniin. Need pole mingid imetegijad. Mingeid steroide küll mängus pole.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ilmselt enne treeningute alustamist mees päris kilu polnud (:

Piisab kasvõi õigest kehahoiakust, mis siis, et istuv töö. Istudes saab ka keha "õieti" hoida ja peale tööpäeva on ka elu. Kui oled juba suhtumiselt selline lödinäpp siis ega keha ka ju suhtumisele vastavalt lödi. Aga kui eluaeg selline aktiivsem, tähelepanelikum, "teravam" olnud, siis kehas ka juba teatud "pinge" sees.

Võid ju mõne pildi panna, mis vahetult enne treeningute alustamist tehtud :)

tervitused säält teisest foorumist (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sind saalis paar korda näinud. Sul keha korralikult balansist väljas, esiteks üla/alakeha, teiseks näevad õlad suhteliselt ebatervisilikud välja, ehk siis kergelt juba

ette roteerunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ilmselt enne treeningute alustamist mees päris kilu polnud (:

Piisab kasvõi õigest kehahoiakust, mis siis, et istuv töö. Istudes saab ka keha "õieti" hoida ja peale tööpäeva on ka elu. Kui oled juba suhtumiselt selline lödinäpp siis ega keha ka ju suhtumisele vastavalt lödi. Aga kui eluaeg selline aktiivsem, tähelepanelikum, "teravam" olnud, siis kehas ka juba teatud "pinge" sees.

Võid ju mõne pildi panna, mis vahetult enne treeningute alustamist tehtud :)

tervitused säält teisest foorumist (:

Mul pole sellest ajast eriti pilte.

Siin on üks pilt seljast enne treenima hakkamist. Seisan suht vabalt. Kaal 74kg.

LG3B8SK.jpg

Olen sind saalis paar korda näinud. Sul keha korralikult balansist väljas, esiteks üla/alakeha, teiseks näevad õlad suhteliselt ebatervisilikud välja, ehk siis kergelt juba

ette roteerunud.

Mnjah, alakeha päev mul täiesti eksisteerib. Aga ju siis saab ülakeha kõvasti rohkem treeningut. Nüüd olen juba mõnda aega teinud nii, et igal ülakeha päeval teen põhiharjutuste vahele ka 10 seeriat jalgu.

Mis õlgadesse puutub, ma arvan, et nad pole ette roteerunud. Mul on õla esiosa võrreldes tagaosaga rohkem arenenud. Ja sellega on sama lugu, olen viimasel ajal tagaosale kõvasti rõhku pannud, et ta arengus järgi tuua.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemad, siis näha kohe mis toimub. Kui jalgu vaadata siis on need nagu silgud all, ehk siis sellise ülakehaga võiks ka jalad all olla?

Ja õlad tõesti siin eelnevalt Sihi öeldud, et ikka väga jurakad võrreldes seljaga vms.

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemad, siis näha kohe mis toimub. Kui jalgu vaadata siis on need nagu silgud all, ehk siis sellise ülakehaga võiks ka jalad all olla?

Ja õlad tõesti siin eelnevalt Sihi öeldud, et ikka väga jurakad võrreldes seljaga vms.

Kõik jõuab tasakaalu viia. Mul saab alles 2 nädala pärast pool aastat täpselt täis. Hetkel on reieümbermõõt 58cm ja säär 41cm, päris hernekepid ka ei ole.

Seljast ei tohiks küll puudust olla, panen allapoole ühe klipi ka, mis sai mõnda aega tagasi tehtud.

Üks lihas on, mida ma pole eraldi treeninud, trapets. Siiamaani on teiste harjutustega koos koormust saanud. Võibolla on õlad natuke ees, eks siis trapetsi treenimine suuremas mahus parandab ka seda.

http://www.youtube.com/watch?v=F_JaAs7sBME

No pump.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, mehel on kõva vorm! Võttes arvesse fakti, et treening staaz nii väike siis ju suurepärane tulemus. Kõigil vaja kohe turja karata, et see sitt ja too sitt, paneb roide...Tuletage meelde millised te peale 5te kuud treeninguid olite? (:

Muidugikeha veidi balansist väljas, aga seda kõike annab ju parandada. Näiteks triitsale võid julgelt vatti anda. Õlg on mässiv, vabalt võta koormust maha, võid vabalt hoida sellist õlga, pole vaja tohutult pingutada, et õlga arendada, hoia....oota ülejäänud keha järgi. Keha tunnetus väga hea, seda näha videost,mõistad lihaseid pingutada. Mõni(või isegi PALJUD) ei saa kunagi sellele pihta - või vähemalt nii tundub...

Ja mis siis, et mees tundub natuke "cocky" suhtumisega, täiesti normaalne. Vaadake ringi, palju sitemate tulemustega mehed kujutavad endast veel rohkemat :D

Ja kehaehitamise algus perioodil on see täiesti tavaline nähtus. Isegi algus aastatel kõvasti maika väel ringi käinud, aga tolajal oli see B)

Minu poolt respekt. Keep head up.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, mehel on kõva vorm! Võttes arvesse fakti, et treening staaz nii väike siis ju suurepärane tulemus. Kõigil vaja kohe turja karata, et see sitt ja too sitt, paneb roide...Tuletage meelde millised te peale 5te kuud treeninguid olite? (:

Muidugikeha veidi balansist väljas, aga seda kõike annab ju parandada. Näiteks triitsale võid julgelt vatti anda. Õlg on mässiv, vabalt võta koormust maha, võid vabalt hoida sellist õlga, pole vaja tohutult pingutada, et õlga arendada, hoia....oota ülejäänud keha järgi. Keha tunnetus väga hea, seda näha videost,mõistad lihaseid pingutada. Mõni(või isegi PALJUD) ei saa kunagi sellele pihta - või vähemalt nii tundub...

Ja mis siis, et mees tundub natuke "cocky" suhtumisega, täiesti normaalne. Vaadake ringi, palju sitemate tulemustega mehed kujutavad endast veel rohkemat :D

Ja kehaehitamise algus perioodil on see täiesti tavaline nähtus. Isegi algus aastatel kõvasti maika väel ringi käinud, aga tolajal oli see B)

Minu poolt respekt. Keep head up.

Väga meeldiv kommentaar! Thanks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, mehel on kõva vorm! Võttes arvesse fakti, et treening staaz nii väike siis ju suurepärane tulemus. Kõigil vaja kohe turja karata, et see sitt ja too sitt, paneb roide...Tuletage meelde millised te peale 5te kuud treeninguid olite? (:

Võtte arvesse fakti, et 6 kuuga saab inimene kasvatada naturaalselt maksimum 4 kg lihast, ideaalse toitumise, trenni ja puhkamise juures. Siin vist enne postituse muutmist käis läbi, et nädalas 6 trenni, lisaks 10 seeriat jalgu iga ülakeha päeval. sellise tempoga peab algaja naturaalselt vastu täpselt 3 nädalat ja lihased vähenevad pigem. Eest ära arenenud õlad on seetõttu, et seal on rohkem androgeenide retseptoreid, mis reageerivad paremine steroididele.

Ma olen näinud piisavalt mehi ja nende 5 kuu tulemusi, normaalsete kavade juures. Tulemused ei ole ligilähedaseltki sellised. Samuti olen näinud tavaliste alade sportlasi, kes aastaid jõusaalides käinud treeningu osana ilma erilise arenguta ja siis vahetusüliõpilasena usas "pudru" pealt treeninuna tohutu lihase arengu on saanud.

Sa võid uskuda mida tahad, siin teemas on kas treeningaja pikkusega vähe liialdatud või siis vähe tummisemaid "massilisajaid" kasutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtte arvesse fakti, et 6 kuuga saab inimene kasvatada naturaalselt maksimum 4 kg lihast, ideaalse toitumise, trenni ja puhkamise juures. Siin vist enne postituse muutmist käis läbi, et nädalas 6 trenni, lisaks 10 seeriat jalgu iga ülakeha päeval. sellise tempoga peab algaja naturaalselt vastu täpselt 3 nädalat ja lihased vähenevad pigem. Eest ära arenenud õlad on seetõttu, et seal on rohkem androgeenide retseptoreid, mis reageerivad paremine steroididele.

Ma olen näinud piisavalt mehi ja nende 5 kuu tulemusi, normaalsete kavade juures. Tulemused ei ole ligilähedaseltki sellised. Samuti olen näinud tavaliste alade sportlasi, kes aastaid jõusaalides käinud treeningu osana ilma erilise arenguta ja siis vahetusüliõpilasena usas "pudru" pealt treeninuna tohutu lihase arengu on saanud.

Sa võid uskuda mida tahad, siin teemas on kas treeningaja pikkusega vähe liialdatud või siis vähe tummisemaid "massilisajaid" kasutatud.

Seljuhul peaks ma ka täis roidimees olema (:

Siiamaani keskeltläbi 5- 6 trenni nädalas. Algusajal oli 6-7. Lihas kasvas ja tuju oli hea. Kui oled eluaeg aktiivne mees olnud ja hakkad intensiivseid treeninguid tegema, ei vaju kohe paari nädalaga ära. Asi peab käima tunde järgi, mitte mingite ettekirjutuste(muidugi, soovitused ja "tõed" tuleb arvesse võtta ja leida enda keha kuulates need õiged) See, et 10 seeriat jalgu igapäev teeb, on ilmselt liialdus.. Ja kui teebki, siis on see ILMSELT viimase aja "uuendus". Kindlasti pole mees terve treeninguaja nõnda käitunud.

Vaata ka pilti, mis niiöelda enne treeninguid tehtud. Seal ka ju "kobraselg" olemas. Ega see kogu mass pole nende 5 kuuga tulnud...loed/vaatad/mõtled ka enne kui postitad? Ilmselgelt oli mees juba niiöelda vormis, enne seda viite kuud, mis siin paljudel pea sassi ajab..

Ja mis mul uskumisest. Ausalt, ei näe midagi nii ulmelist mis paneks kohe roidide kasutamisele mõtlema. Oleks ENNE 5´te kuud tehtud pilt kilumees ja nüüd seis selline siis jah, aga palun, keri mõned postitused ülespoole ja vaata seda selja pilti.

fck.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult pole mul vahet ja ei huvita mehe toitumine jne. Ülakeha on tõesti üsna korralik, samas pean ütlema, et õla tunduvad küll live's kergelt roteerunud.
Ehk siis lihtsalt sõbralik soovitus - keskenduda keha tasakaalustamisele, siis kestab keha kauem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtte arvesse fakti, et 6 kuuga saab inimene kasvatada naturaalselt maksimum 4 kg lihast, ideaalse toitumise, trenni ja puhkamise juures. Siin vist enne postituse muutmist käis läbi, et nädalas 6 trenni, lisaks 10 seeriat jalgu iga ülakeha päeval. sellise tempoga peab algaja naturaalselt vastu täpselt 3 nädalat ja lihased vähenevad pigem. Eest ära arenenud õlad on seetõttu, et seal on rohkem androgeenide retseptoreid, mis reageerivad paremine steroididele.

Ma olen näinud piisavalt mehi ja nende 5 kuu tulemusi, normaalsete kavade juures. Tulemused ei ole ligilähedaseltki sellised. Samuti olen näinud tavaliste alade sportlasi, kes aastaid jõusaalides käinud treeningu osana ilma erilise arenguta ja siis vahetusüliõpilasena usas "pudru" pealt treeninuna tohutu lihase arengu on saanud.

Sa võid uskuda mida tahad, siin teemas on kas treeningaja pikkusega vähe liialdatud või siis vähe tummisemaid "massilisajaid" kasutatud.

Sul on oma arvamusele õigus, aga miks sa raiud seda siin absoluutse tõe pähe? Antud juhul ei ole sul õigus. Mõni lugeja hakkabki arvama, et kui areng toimub sinu esitatud numbritest kiiremini, siis peavad steroidid mängus olema. See on ebameeldiv, sest mina neid tummisemaid massilisajaid ei kasuta. See 'fakt' on üsna nonsense fakt ka. Nii mitu kg lihast nii pika aja jooksul - kui tuleb rohkem lihast, siis steroidid - teisiti pole ju võimalik! Need on keskmised näitajad, mis sa oled esitanud. Äkki võtad arvesse seda, et need on just keskmised näitajad.

Need 10 seeriat jalgu näevad muide välja sellised. Teen kaks sellist ringi põhiharjutuste vahele. Ei ole ju väga hull koormus või mis?

16 x 85kg säärte ettesirutused

16 x 75kg säärte kõverdused

16 x 60kg sääremasin

16 x 80kg jalad kokku masin

16 x 80kg jalad lahku masin

Seljuhul peaks ma ka täis roidimees olema (:

Siiamaani keskeltläbi 5- 6 trenni nädalas. Algusajal oli 6-7. Lihas kasvas ja tuju oli hea. Kui oled eluaeg aktiivne mees olnud ja hakkad intensiivseid treeninguid tegema, ei vaju kohe paari nädalaga ära. Asi peab käima tunde järgi, mitte mingite ettekirjutuste(muidugi, soovitused ja "tõed" tuleb arvesse võtta ja leida enda keha kuulates need õiged) See, et 10 seeriat jalgu igapäev teeb, on ilmselt liialdus.. Ja kui teebki, siis on see ILMSELT viimase aja "uuendus". Kindlasti pole mees terve treeninguaja nõnda käitunud.

Vaata ka pilti, mis niiöelda enne treeninguid tehtud. Seal ka ju "kobraselg" olemas. Ega see kogu mass pole nende 5 kuuga tulnud...loed/vaatad/mõtled ka enne kui postitad? Ilmselgelt oli mees juba niiöelda vormis, enne seda viite kuud, mis siin paljudel pea sassi ajab..

Ja mis mul uskumisest. Ausalt, ei näe midagi nii ulmelist mis paneks kohe roidide kasutamisele mõtlema. Oleks ENNE 5´te kuud tehtud pilt kilumees ja nüüd seis selline siis jah, aga palun, keri mõned postitused ülespoole ja vaata seda selja pilti.

fck.

Väga asjalik postitus ja mõistlik suhtumine! :)

Isiklikult pole mul vahet ja ei huvita mehe toitumine jne. Ülakeha on tõesti üsna korralik, samas pean ütlema, et õla tunduvad küll live's kergelt roteerunud.

Ehk siis lihtsalt sõbralik soovitus - keskenduda keha tasakaalustamisele, siis kestab keha kauem.

Jah, ma arvan, et see on sul hea tähelepanek. Ma ei tea, kas on roteerunud või mitte. Kui ei ole, siis ennetada võib ikka. Nagu eelpool mainisin, siis pole ma trapetsit eraldi treeninud. Ja trapets hoolitseb õlgade tahatõmbamise eest. Keskendun just sellele osale, mis on selja ülaosas. Õlakehitused pidid olema vale lähenemine, treenib ainult seda kõige ülemist osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks hea harjutus trapetsile, soovitan. Ära ainult raskustega liialda (:

Ja õla tagaosale, jällegi pole üldse suuri raskusi vaja`kasutada (:

Muudetud kasutaja Looduses6ber poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kuulnud, et trapetsi puhul on veel väga hea face pulls köiega. Treenib seda osa trapetsist, mis on selja peal.

Panen siis natuke oma treeningute kohta ka kirja. Nagu eelpool mainitud, siis igal ülakeha päeval teen ka natuke jalgu. Lisaks veel kõhtu ja alaselga. Ja ka mõned seeriad käsi. Näiteks seljatrenni puhul natuke triitsepsit. Vahel teen ka mõned seeriad kohe alguses rinnale, et end uueks seeriaraskuseks ette valmistada. Rinda teen põhitrennis 8 korduseliste seeriatega. Täna oli seljatrenn, kirjutan siis sellest.

1. Rind - horisontaalne lamades surumine

5 x 100kg

5 x 100kg

2. Kõht, alaselg

Kõht - masin 20 x 60kg

Alaselg - pink ja ketas - 20 x 20kg

3. Triitseps - rööbaspuud

8 x keharaskus

4. Selg - plokil allatõmbed kukla taha

8 x 85kg

8 x 90kg

8 x 85kg

5. Jalad

Säärte ettesirutused masinal - 16 x 85kg

Säärte kõverdused masinal - 16 x 80kg

Sääred masinal - 16 x 70kg

Jalad kokku masinal - 16 x 80kg

Jalad lahku masinal - 16 x 80kg

6. Triitseps - rööbaspuud

8 x keharaskus

7. Selg - ploki allatõmbed vastu rinda

8 x 85kg

8 x 85kg

8 x 85kg

8. Jalad

Säärte ettesirutused masinal - 16 x 85kg

Säärte kõverdused masinal - 16 x 80kg

Sääred masinal - 16 x 70kg

Jalad kokku masinal - 16 x 80kg

Jalad lahku masinal - 16 x 80kg

9. Triitseps - rööbaspuud

8 x keharaskus

10. Selg - ploki tõmbed istudes vastu kõhtu

8 x 86kg

8 x 86kg

8 x 86kg

11. Kõht, alaselg

Kõht - masin 20 x 60kg

Alaselg - pink ja ketas - 20 x 20kg

12. Triitseps - rööbaspuud

8 x keharaskus

13. Selg - masinal tõmbed ühe käega

8 x 45kg

8 x 45kg

8 x 45kg

Need vahepalad jalgadele teen ma nii, et harjutuste vahepeal puhkepause ei ole. Tõmbab päris läbi umbes 5 minutiks.

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Facepulli tahtsin just sulle soovitada, mina ise kasutan seda õlatagaosa treenimiseks, väike raskus, 3x20 ning väga hea tunnetusega.
Korralik kõrvetus tuleb ;)
Parandamaks rühti ning arendamaks trapetsit on üleüldiselt natuke effektiivsemaid harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on ühel päeval? jalg ja selg sama päev? Päris hull, korralikult kumm tühi trenni lõpuks ? :D

See oli jah üks trenn, eile kestis 80min. Ma olen praegu sellist lähenemist umbes kuu aega katsetanud, eks näis kas ka edaspidi. Trenni lõpuks on tõepoolest kõik energia välja imetud, intensiivsus on suur. Siis lasen ühe rahustava suitsu. Ja koju jõudes on täiesti hea olla juba.

Facepulli tahtsin just sulle soovitada, mina ise kasutan seda õlatagaosa treenimiseks, väike raskus, 3x20 ning väga hea tunnetusega.

Korralik kõrvetus tuleb ;)

Parandamaks rühti ning arendamaks trapetsit on üleüldiselt natuke effektiivsemaid harjutusi.

Yeah, järgmine trenn proovin face pullsid ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×