Jump to content
laukus

Toitumine

Recommended Posts

Tere

selline küsimus, kas on mingit toidulisandit, mis asendaks näit. lõuna/õhtusööki? Kuna töö on selline, siis alati ei ole võimalik süüa korralikult ja vahest ei ole üldse aega süüa, ma arvan, et korraliku toidukorda ei saa asendada lisanditega aga midagigi mis ei lase täitsa näljas olla, kui tõesti ei ole võimalik süüa midagi muud.

Ning ka selline küsimus, kas jõutrenni võiks teha hommikul ennam tööd, mis tähendaks seda, et ilma söömata `?

Ettetänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaseiin valk on siis hea valik. Ükskõik milline.

Hommikul trenni saab ikka teha ja enne jõutrenni on vaja kindlasti süüa. Ärka varem ja söö. Jõutrenn on ikka suur pingutus ja kui jõudu peale ei ole võtta siis midagi ilusat sealt ei tule. Kui alguses on raske täis kõhuga trenni teha, siis hiljem harjud ära juba. Endal läbikäidud tee. Sööma pead, muidu on jah jõusaalis tilulilu trenn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen alati küsinud selle peale - et mis töö selline on? Kosmonaudil ja tuukril on veidi raske üks väike karp enda toitu kaasa võtta töö juurde ja see ära süüa. Teistel töömeestel küll ei tohiks takistusi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled eelnevad päevad söönud normaalselt, siis saad vabalt trenni tehtud glükogeeni varude pealt hommikul.

Saab aga erilist minekut ei ole. Täis kõhuga on jõudu rohkem. Niisama võimelda on ka tore ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

selline küsimus, kas on mingit toidulisandit, mis asendaks näit. lõuna/õhtusööki? Kuna töö on selline, siis alati ei ole võimalik süüa korralikult ja vahest ei ole üldse aega süüa, ma arvan, et korraliku toidukorda ei saa asendada lisanditega aga midagigi mis ei lase täitsa näljas olla, kui tõesti ei ole võimalik süüa midagi muud.

Ning ka selline küsimus, kas jõutrenni võiks teha hommikul ennam tööd, mis tähendaks seda, et ilma söömata `?

Ettetänades

Ise vahest kasutan Iconfiti poolt toidukorra asendajat, kui koolis olles ei ole võimalik midagi süüa. Annab täiskõhu tunde ja aitab kenasti vastu pidada järgmiseks toidukorraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×