Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

Tervitus :)

Täna oli suurepärane ilm 9. Tartu Rulluisumaratoniks . Osalesin 21 km distantsil :) Päris mõnus oli sõita üle pika pika aja. Täna oligi põhimõtteliselt selle suve esimene sõit rulluiskudel.

post-27979-0-94545500-1440331490_thumb.j

õnnelikud lõpetajad....ja ei kukkunudki :D

Lisan ka väikse video õues "võimlemisest" :) Nautige kuni veel ilmad ilusad! Ja tireltõusud tuleb ka ära filmida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tere Fitnessipere :) !

Täna varahommikul sõitsin jalgrattaga linna, nagu ikka. Mõnus 13 km ots ilusa ilmaga tegi meele rõõmsaks ja äratas üles.Tahaks pikemalt sõita aga aega ei ole väga palju. Eilsest jalatrennist on jalad veidi kanged ja vändata ei olnud nii lihtne kui tavaliselt :D Alates septembrist olen Fitshop Kesklinnas ka tööl. Tulge läbi, kes Tartu linnas liiguvad. Täna pakun oma lemmikut vaarika-virsikumaitselist Hera80 :P

Praegu on mul tegemist üsna palju . töötan mitmes kohas ja üritan ikka korralikult ise ka trenni teha lisaks teiste treenimisele. Õppimiseks jääb veidi aega väheks. Võistlusplaanidega on nii, et ma sügisel ei võistle (arvatavasti isegi fitness5 veel mitte). Kuna elukorraldus nii palju muutunud viimase paari kuu jooksul , siis võtan rahulikult ning ei hakka rapsima ja lisapinget tekitama endale. Kevadel tahaks fitness5 proovida ja ka bodys välja tulla. Välgutaks oma laia selga veel laval ....bikiinid karjuvad kapis :rolleyes:

Ja siinkohal tahakski kõikidele bikiinifitnessi naistele õnne soovida, kes nädalavahetusel võistlemas käisid. Ilusad ja tublid olete ! Edu kõikidele võistlejatele tulevasteks võistlusteks, pidage vastu ;).

Toidulisanditest tarbin praegu Fasti Omega3 , Hera80 hommikuti purdu sisse(vaarika-virsiku),Fasti BCAA tabletid enne trenni ja peale trenni steviaga maistestatud šokolaadimaitselist Hera80.

Jõusaalis vaja täna veel rinna ja triitsepsi trenn teha õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei !

Mina sain vahepeal proovida postitantsu ...noh ma pigem trikitasin ja turnisin kui tantsisin :rolleyes: . Ühesõnaga, sattusin hoogu ja nüüd on käsi hirmus valus :( Olen sunnitud käele puhkust andma ja sellest õppima, et niimoodi ikka külmalt postile ei hüpata. Aga ma juba ootan ,millal uuesti saaks postile. Tundub väga vinge väljakutse mulle jällegi....

Aga nüüd naudin oma Nude protein batooni koos kohviga :P ja ootan täna toredaid spordisõpru Tartu Kesklinna Fitshoppi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tere fitnessi pere :)

Ma olen jälle päris pika vahe sisse jätnud siia postitamisega. Mõtlen päris tihti , et nüüd kirjutan aga ikka tuleb miskit vahele. See ei ole küll vabandus aga üritada võib ju :rolleyes: .

Praegu on minuga ikka veel jamad lood. Trenni väga korralikult teha ei saa , sest ikka ja jälle annab tunda see närvivalu mul seljas, mis kiirgab edasi kätesse ja ei luba paljusid liigutusi tehagi üldse. Jalatrenni saan ilusti teha aga palju ma neid jalgu ikka nädalas treenin. Õnneks saan vähemalt "trenni" keskkonnas olla pidevalt ja tublisid naisi treenida.

Praegu olen ilmselgelt üle töötand ka , vabu päevi mul ei ole ja vahest olen trenniks väga väsinud. Kusjuures uued FASTi energiashotid Amino+Energy ja Boom töötavad minu puhul väga hästi ^_^ Eriti meeldib mulle nende mõnus hapukas maitse!

Praegu üritan veel postitantsuga ka tegeleda, see on minu jaoks väga põnev ja huvitav. Aga kahjuks on mu valude pärast see tegevus ka piiratud.

post-27979-0-91851300-1448878732_thumb.j postil jalga puhkamas

post-27979-0-27007000-1448878979_thumb.j Reedene võimlemine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus :)

Kuidagi hea on olla :) Käisin jälle arsti juures ja vereproovid on korras ilusti, arstionu ütles isegi mõne näitaja kohta IDEAALNE (d vitamiin, raud ) :rolleyes:. Valude käes ma enam ei piinle (loodan, et ei hõiska enne õhtud nüüd ) aga vaja veel kõvasti lihashooldusega tegeleda, kuna lihased väga pinges ja tekitavad seetõttu igasuguseid probleeme.

Neljapäeval ja reedel tegin juba jõusaalis täitsa arvesatatvad trennid. Tunne oli nagu oleks ketist lahti lastud koer :D Üritan end esialgu raskustega tagasi hoida. Katsun järgmistes postitustes ka video- ja pildimaterjali jagada .

Täna veel plaanis postitantsu teha ;)

Toredat nädalavahetust kõigile. Olge mönusad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohh seda jõuluaega :) Saan ka varsti mõneks päevaks aja maha võtta, sõidan 24 hommikul kodusaarele. Nii väga juba ootan :rolleyes:
Kodus ikka kindlasti trenniplaanid ka. Tahaks metsa minna ja mereäärde ja Salu Jaanile ka külla tema ägedasse jõusaali. Aga see mets ....mul juba hakkavad veidrused pähe tulema , mida hullu seal jälle korraldada. Võibolla mäletate mu 1 km väljaastete lugu.

Laupäeval tegin postitantsu, millest kogu keha valusaks ja kangeks jäi. Eile (esmaspäeval) toimetasin jõusaalis , sai peaaegu kogu keha läbi tehtud. Välja arvatud rind , sest surumise liigutused on kuidagi valusad veel . Nüüd kavatsengi kodus rahulikult maha istuda ja iseenda peale ka mõelda ning mingisuguse plaani paika panna , et mis edasi (trennidest räägin ) . Siiani olen kogu energia suunanud töö tegemisele ja enda trennid on kannatanud just vigastuste ja ajapuuduse pärast. Uue aasta lubadusi on mul ainult üks - Luban leida rohkem aega iseendale ja teha asju , mis viivad mind lähemale oma eesmärkidele ja unistustele ^_^

Ilusat jõuluaega kõigile !

Don´t forget to love Yourself :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodusaarel käidud ja patareid laetud , kuigi sain olla seal ainult kolm päeva, on kohe värskem olemine ^_^ Saarlasel on ikka merd vaja vahtida vahepeal. Jõulupühade ajal käisin SPA Hotell Rüütli jõusaalis ja basseinis trenni tegemas. Üle pika aja basseinis pikkusi ujuda oli väga mönus. Muidugi kui meri on ümberringi , siis võiks ju hoopis meres sulistada, arvestades kui soojad jõulud olid :D aga ma ei riskind.

Käisin istusin oma lemmikus kohas Roomassaare Sadamas, vahtisin merd ja mõtlesin....Kuigi see mõte oli enne juba peas , siis mõtlesin nüüd päris tõsiselt välja , et tahan ikkagi kevadel lavale minna. Võistleks ikkagi bodyfitnessis ja unustaks praegu muud alad ära. Noh ma teen ikka kõike, aga võistelda kavatsen bodys. Vahepeal olen siin kirjutand ju igasugustest muudest spordialadest , milles võistelda tahaks. Aga jah... bikiinid karjuvad kapis.

Treener Taavi Truijaga panime paika treeningplaani ja ma väga loodan, et saan korralikult teha ja mingid tobedad vigastused mind kimbutama ei hakkaks. Esialgu on jõutrenne nädalas 4x , 1x umbes 30 min rahulikku aeroobset ja 1 intervall. Kord nädalas postil ka :rolleyes: Kindlasti hakkan ka reedeti käima Truijaga võimlemas, mida mulle kohe väga vaja on , sest olen juba üsna puujukuks muutumas.

Kaalu on praegu päris palju vaja alla saada. Kevadel peale EMi rääkisime pikalt Peep Reinartiga söögijuttu. Ja ta pakkus, et võib mulle toitumiskava teha, sel hetkel oli mul peas veits sassis kõik ja ma ei tahtnud mingitest kavadest enam mõelda. Nüüd aga palusin Peebu endale appi. Ta oli lahkelt nõus :) Ma ise ei suuda endale toitumiskava enam teha ....kipun alati alguses liiga ekstreemseks minema ja siis on murdumised lihtsad tulema. Seekord üritame teisiti. Alustasin oma kavaga 30 detsember ja eks paistab, mis saama hakkab. Stay tuned ;)

post-27979-0-04930000-1451567418_thumb.j Mötlemise koht :)

Toredat aastavahetust kõigile !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere :)

Ilmad läksid soojemaks ja mina jäin haigeks. Siiani on ettevalmistus võistlusteks sujunud kenasti. Praegu küll maadlen külmetusega, aga mis teha...tuleb ära põdeda ja siis oma asja edasi teha. Oma trennid jätan seniks vahele, kuni terve olen.

Kaalulangetamine läheb plaanipäraselt ja enesetunne on väga okei. Trennid on mõnusalt rasked. Hetkel küll ei ole tunnet,et dieedil oleksin. Eks see tuleb ka sellest , et kaalulangetamise tempo on minu jaoks harjumatult aeglane. Uskumatu , aga meeltut magusaisu ei ole ma veel selle selle 4 nädala jooksul, mil ma toitumiskava järginud olen, tunda saanud ( olgu öeldud, et ma olen end pidanud alati lootusetuks maiasmokaks). Eks need ajad on veel ees ma usun....mida võistlustele lähemale , seda raskemaks asi teoreetiliselt muutuma peaks. Ootan huviga :D

Hetkel vormipilte bikiinides ei ole näidata, aga lisan pildi oma kolmapäeva hommikusest nö "kontrollimisest" - ega haigusepoiss Darola laia selga pole ära viinud

post-27979-0-50645700-1453999671_thumb.j

post-27979-0-61972400-1454000258_thumb.j Tšekin tšekin....rasvane veel

Ja veel väike halva kvaliteediga klipike, minu ühest hobist :)

Olge mönusad ;)

Muudetud kasutaja darola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ulme selg ikka :D Äkki oskad öelda, mitu cm talje kõige peenemast kohast on? :D

Praegu on keskkoht 70 cm ( loodan,et läheb väiksemaks...võistlustel olnud 66-67 cm vust ) ja rinnaymbermõõt 106 cm poseerides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oiii tere tere :) Ma ei teadnudki , et huvi tuntakse mu blogi vastu nii väga :rolleyes: Tore , siis tean, et ei räägi omaette ja võin julgelt postitada ega tüüta oma lollustega :D:D

Kaisa nii tore , et Sa mu kükivideo üles leidsid :) kohe tahaks tead raskust turjale saada. Aga vastus Sinu küsimusele.... teen selga kahel päeval nädalas. Üks on kergem ja teine raskem (mahukam ) seljale. Harjutusi on seljale 8-10, sinna sisse arvestan ka erinevad "veidrused". E ja N on mul siis jalg +selg ( E selg kergem ja N selg raskem ).

Olin eelmine nädal haige ja trenni ei teinud. Nüüd olen terve ning alustasin esmaspäevast jälle korralikult pihta. Jalad jäid maru valusaks, eks see paus tegi kah oma töö. Teisipäeval oli rind + õlg . Tundisn veidi nõrgana end , kuigi raskused olid need, mis pidid. Eks see on sellest haigusest . Eile kargasin korraliku intensiivse intervalltreeningu läbi ( koos minuga veel ports tublisid, tugevaid eesti naisi ) . Täna on siis jälle aeg selga ja jalga teha.

Kaaluga on lood niisugused, et täna hommikul oli see number 63.9 kg. Võistlusteks vaja saada 58 või 57,5 kg (sel juhul oleks rasvaprotsent 10-12 % ) Muidugi juhul kui suudan lihasmassi säilitada -_- Enesetunne on praegu veel väga hea igatahes !

Lisan lõppu ühe video oma teisipäevaõhtuse trenni lõpust :)

Kõike toredat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×