Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

Tere :)

Selle nädala raskemad trennid tehtud. Eile oli jalapäev jälle ( jõutõmbed, jalapress ja veel erinevaid harjutusi hantlitega ja masinal.)

Täna aga oli võimlemine ;) lõuatõmbed, jõutõusud kummidega, rööbaspuudel hooglemisega kätekõverdused, tiritammist kätelseisu surumised, rõngastel sai ka mängitud ja muidugi oli ka Ämber kavas olemas . Mõnus väsimus on sees ^_^

Toredat nädalavahetust !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EM toimumisaeg paigas 16-21 mai, seega siht silme ees ja loodetavasti suudad oma selle aasta niigi suurepärase koha veel kõrgema vastu vahetada. Edu treeningutel ,usun et need trennivideod motiveerivad paljusid naisi kangile ka raskust panema ja nähes seejuures, et võimalus on ka "naiselikuks" jääda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EM toimumisaeg paigas 16-21 mai, seega siht silme ees ja loodetavasti suudad oma selle aasta niigi suurepärase koha veel kõrgema vastu vahetada. Edu treeningutel ,usun et need trennivideod motiveerivad paljusid naisi kangile ka raskust panema ja nähes seejuures, et võimalus on ka "naiselikuks" jääda. ;)

Aitäh Ott lahkete sõnade eest :) tahaks ju hirmsasti seda viiendat kohta kõrgema vastu vahetada...aga kas see juhtub sel kevadel voi läheb rohkem aega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egas ikka mandri naine saarlasele vastu saa ;)

Darola, kas vormipilti ka millalgi tuleb? :)

mingi aeg ikka :) Ja mis jutt,et mandri naine saarlase vastu ei saa? Ikka saab kui tahab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kauneid pühasid Darola!

Tänud innustavate etteastete eest!

attachicon.gifKulturism-joulud-EST (1).jpg

Suur tänu :) Soovin ka kõigile ilusaid pühi ja rahulikku jõuluaega!

Mina olen Saaremaal, tulin jõuluks koju :) Kahjuks ei ole meil veel lund siin, aga äkki veel tuleb !?! :D Hetkel särab päike ja taevas on sinine.

Trennidega on praegu nii,et mul on puhkenädal. Mul lubati ise mängida ja teha ,mis tahan. Esmaspäeval ja teisipäeval tegin Tartus jõusaalis trenni aga täna teen kodus miskit põnevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljas on tõesti mõnus ilm :) Kui jõululaupäeva hommikul oli ilm Kuressaares porine, päikesepaisteline ja soe, siis õhtuks oli maa õrna valge lumekihiga kaetud :rolleyes: Nii tore ! Käisin veel õhtul hilja jalutamas ja tegin pisikese lumememme, mille koju sügavkülma toppisin. Igaks juhuks peab ikka üks memm kapis olema :D . tegelikult hoian seda õetütre jaoks, kes varsti Eestisse tuleb. Võib ju juhtuda , et kui Tema jõuab , siis just polegi lund maas.

Täna tegin õhtul 9.5 kilomeetrise sörgi. Jooksin mööda Kuressaare kergliiklusteid, mis olid kaetud mõnusa pehme ja jalgeall krudiseva lumega. Mõnus !

Kuna ma nii hoolega siin olen piparkooke krõbistanud ja muud head paremat lubanud ( liiga palju ) , siis homseks on mul iseendale üks väljakutse varuks. Aga sellest kirjutan homme ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii...näitan Teile ka, millega hakkama sain siis. Polnudki nii hull :D Tõelin maiuspala !!

Telefon vahepeal rääkis ka :D

Kokku tuli 890 sammu, distants 1km, aega kulus 28 min. Puhkepause põhmõtteliselt ei olnud, max puhkus oli umbes 10 sek kui paela kinni sidusin.

Kui kellegil tekib küsimus , et MIKS ...siis ma ei oska vastata. Lihtsalt tahtsin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev idee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö, selles pole kahtlustki ja mind tõmbavad ka sedasorti ettevõtmised. Ise kirjutasin sellest juba 2010. aastal ilmunud artiklis:

http://www.fitness.ee/artikkel/1223/kumme-valjakutset-ebanormaalsetele/3

...kui läbisin 250 m (meie koolimaja staadioniring) 17 minutiga ja turjal oli 10 kg-ne liivakott. Küll pean aga ütlema, et enne kui tekib isegi võib-olla väike foorumisisene võistlus selle väljakutse peale, siis väga oluline vahe on, kuidas neid väljaasteid täpselt teha. Mida enam tõsta käed kehatüve suhtes üles, panna need näiteks kuklale, seda raskem on väljaasteid teha (seda puhtam on tehnika). Mida enam on käed keha suhtes all ja käivad väljaasteid tehes kaasa nagu kõndides vastas käsi, vastas jalg, seda kergem on neid teha. Mida kõrgemal on käed keha tüve suhtes, seda suurem pinge/koormus on otseselt jalalihastel ja seda enam töötatakse ainult jalgadega. Käte asetamine üles rinnale või kuklale vähendab automaatselt ka keha ettekallet astuvat sammu tehes. See ettekalle on see, kui sa teed pika sammu ette ja keha langeb ennast üles suruma hakates ette kaldu (vajub väljaastunud sammule kergelt justkui korraks peale). Kusjuures juba väike nõks ette (ettevajumine) teeb selle astumise märgatavalt lihtsamaks. Samuti ei tohiks väljaastutavat sammu ülipikaks venitada. Õige tehnika korral on väljaaste asendis olles nurk mõlema jala (nii eesmise kui tagumise) sääre ja reie vahel umbes 90 kraadi. Sammu venitamine liiga pikaks aitab küll plaanitavat maad kiiremini läbida, kuid jällegi lihtsustab asja märgatavalt. Seega, kui kisub väljakutseks, siis reeglid kindlasti paika, sest käed kuklal ja keha püstloodis on seda kannatusterada :) hoopis teine lugu teha, kui läbi "käed kaasakäimise" tehnika. Ja ehk ei olnudki see otseselt Darola taotlus.

Kindlasti oleks põnev kuulda/näha, kui keegi teeb selle 400 m 10 sammu (korraliku tehnikaga, käed kuklal, kehatüvi püstloodis ja sammud ei ole üleliia pikaks venitatud) + 10 kükki ära. Ma usun, et see on päris karm asi, esmalt tasub proovida lihtsalt õige tehnikaga see ring ära astuda, siis võib-olla proovida teha 3-5 kükki pärast mingit arvu väljaasteid jne. Olen oma jalatrennides kasutanud ka päris palju kükk/väljaaste kombinatsiooni, see on päris karm asi:

http://www.fitness.ee/artikkel/1556/hakka-astuma-ehk-idee-jalatreeninguks

Aga tubli töö igal juhul, 1000 m on pikk maa!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö, selles pole kahtlustki ja mind tõmbavad ka sedasorti ettevõtmised. Ise kirjutasin sellest juba 2010. aastal ilmunud artiklis:

http://www.fitness.ee/artikkel/1223/kumme-valjakutset-ebanormaalsetele/3

...kui läbisin 250 m (meie koolimaja staadioniring) 17 minutiga ja turjal oli 10 kg-ne liivakott. Küll pean aga ütlema, et enne kui tekib isegi võib-olla väike foorumisisene võistlus selle väljakutse peale, siis väga oluline vahe on, kuidas neid väljaasteid täpselt teha. Mida enam tõsta käed kehatüve suhtes üles, panna need näiteks kuklale, seda raskem on väljaasteid teha (seda puhtam on tehnika). Mida enam on käed keha suhtes all ja käivad väljaasteid tehes kaasa nagu kõndides vastas käsi, vastas jalg, seda kergem on neid teha. Mida kõrgemal on käed keha tüve suhtes, seda suurem pinge/koormus on otseselt jalalihastel ja seda enam töötatakse ainult jalgadega. Käte asetamine üles rinnale või kuklale vähendab automaatselt ka keha ettekallet astuvat sammu tehes. See ettekalle on see, kui sa teed pika sammu ette ja keha langeb ennast üles suruma hakates ette kaldu (vajub väljaastunud sammule kergelt justkui korraks peale). Kusjuures juba väike nõks ette (ettevajumine) teeb selle astumise märgatavalt lihtsamaks. Samuti ei tohiks väljaastutavat sammu ülipikaks venitada. Õige tehnika korral on väljaaste asendis olles nurk mõlema jala (nii eesmise kui tagumise) sääre ja reie vahel umbes 90 kraadi. Sammu venitamine liiga pikaks aitab küll plaanitavat maad kiiremini läbida, kuid jällegi lihtsustab asja märgatavalt. Seega, kui kisub väljakutseks, siis reeglid kindlasti paika, sest käed kuklal ja keha püstloodis on seda kannatusterada :) hoopis teine lugu teha, kui läbi "käed kaasakäimise" tehnika. Ja ehk ei olnudki see otseselt Darola taotlus.

Kindlasti oleks põnev kuulda/näha, kui keegi teeb selle 400 m 10 sammu (korraliku tehnikaga, käed kuklal, kehatüvi püstloodis ja sammud ei ole üleliia pikaks venitatud) + 10 kükki ära. Ma usun, et see on päris karm asi, esmalt tasub proovida lihtsalt õige tehnikaga see ring ära astuda, siis võib-olla proovida teha 3-5 kükki pärast mingit arvu väljaasteid jne. Olen oma jalatrennides kasutanud ka päris palju kükk/väljaaste kombinatsiooni, see on päris karm asi:

http://www.fitness.ee/artikkel/1556/hakka-astuma-ehk-idee-jalatreeninguks

Aga tubli töö igal juhul, 1000 m on pikk maa!!!

Minu puhul näiteks kang turjal väljaasteid teha on kõvasti kergem kui hantlid käes. Kangiga tegin ammu juba 90kg turjal, aga 40kg hantlid (ehk 80kg) võtsin kätte umbes aasta hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma vaatan siin sinu postitatud treeningvideotes neid asju, mida sa korda saadad, siis on ilmselt vähe neid asju, millega sa hakkama ei saaks. Oled erakordselt tugev, töökas ja samas väga mitmekülgne. Lase kindlasti samamoodi edasi, tundub, et oled sarnaselt minule ka üks nendest, keda enese testimine ja piiride nihutamine motiveerivad. Ja kui on motivatsioon, siis tekivad ka tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd kevadeks tuhar triipus ei ole, siis tuleb vist ala vahetada.... :D . Mingi hetk tuli endal ka väljaastete tuhin peale ja kes mäletab sai neid iga trenni alguses tehtud 10 ja 15 min tsüklid ja kokku 30 min. Muidugi nädala tegin ,siis sain aru ,et liiga palju korraga.... :D Aga vahepealseks ergutuseks on sellise väljakutsed head, lihtsalt et tulla väja tavapärasest trennirutiinist. Tubli oled! Kujutan juba ette kui palju sellise tehikaga metsa all lähipäevil rahvast ringiastumas võib näha.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohohhoo :) juba eile õhtul oli veidi tunda ,et reie esiosa valus ja jalad olid väsinud. Täna on tuhar, reie esi- ja tagaosa ning sääred mõnusalt valusad. Seda ma tahtsingi ju :D loodan,et see esmaspäevast jalatrenni ei sega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terve nädalavahetus olen nende 1 km väljaastete pärast ringi liikunud nagu puuhobune või kuidas nüüd õigem öelda oleks. Kartsin,et täna ei taha trennis ühtegi kükki teha. Ei pääsenud kükkidest :D Tegelikult oli juba palju parem seis kui eile ja trenn sai korralikult tehtud.

Alustasingi kükkidega täna. Eest kükk 55kg/7x ja kohe 65 kg /5x otsa ( nii 2 seeriat). Sama asi turjalt kükiga aga raskused 75kg/7x ja 90kg/5x ( 2 seeriat). Seeriate vahele tegin veel hantlitega RDLi 10x. Pärast kükke tegin kastile astumisi kang turjal(+ astumiste vahele tuli kang üles svungida). See oli tänase trenni kõige raskem osa minu jaoks :D Tegin veel kõhuli säärte painutamist, hantlitega väljaasteid kõrvale, sangpommiga svinge, erinevaid harjutusi õlale nii hantlite kui masinaga. Toidulisanditest võtsin hommikul FASTi Omega3 ja Joint+ kapsleid, enne trenni BCAA ja pärast trenni High Protein Recovery maasika sheik.

Trenn tehtud, lippasin kiirelt pessu ja nüüd olen poolel teel Tallinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edukat ja ilusat alanud aastat kõigile :) !!!

29. detsembril käisin Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu spordiaasta lõpetamisel ja sain auhinna ka. Sellist sorti auhinda ei olegi kunagi saanud. Olen väga väga tänulik ! http://saaremaasport.ee/eesti-parim-body-fitnessist-on-darola-kruusik/

Vana aasta saatsin ära korraliku triitsepsi ja biitsepsi trenniga. Nüüd ongi mul kavas eraldi käte trenn ka (ei ole minu lemmik).

Eile oli täielikult pukepäev, vedelesin terve päev kodus. Täna oligi veider olemine trennis, sest kuidagi liiga puhanud tunne oli või nii ( ülemaganud).

Täna oli jala ja selja trenn:

Alustasin jõutõmbest 3 seeriat ( 1s= 100kg/7x ja kohe 120kg/5x otsa). Jõutõmbes kasutasin rihmasid , et jõuaks kinni hoida terve seeria.

Lisaks veel : kõhuli säärte painutamine masinal; Ben Johnson; kang turjal väljaasted taha, kastile astumised kang turjal, ülalt tõmbed rinnale (kitsalt); sirgete kätega ülalt tõmbed rihmadega; smithi masinal puusatõsted; harjutusi TRX il nii kõhule kui jalgadele. Lisan ühe video tänasest trennist, kus teen harjutust , mis tundub lihtne aga peale jõutõmmet oli see tõeline piin :D Näete , milline on Darola trennis kui on raske ja tahaks jonnida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×