Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

Hey

Tubli (Y)

Jäi silma viimase video harjutud plokil. Oled ise selle kummi omale kuskilt hankinud?

See on trennikaaslase käsitöö :) õmmeldud rihm .

Kuulitõukajate harjutus sees, kas võtad raudmuna ka kätte vahest?

Raudmuna katsusin viimati kui kergejõustiku erialatunnis kuulitõuke tehnikat õppisime :) ( mõni aasta tagasi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile ( 09.02) oli väga mõnus jala- ja õlatrenn. Raskused olid suhteliselt väikesed aga trenn ise üsna raske. Kükke tegin 10 seerat 60 ja 50 kiloga vahelduvalt ( kordusi seerias 10 ). 60 kg tavalised turjalt kükid ja 50 ga 10x 1,5 kordsed kükid ( see näpistas korralikult ) kükkiseeriate vahele tegin hantlitega surumisi ja trx il T-tõmbeid. Peale seda 10 seeriat tuli veel erinevaid harjutusi päris mitu seeriat . Trenn oli mahukas ja selline mõnusalt raske ;) Nüüd on lihased üsna valusad.

Täna tegin intervalli sõudeergomeetril. Intervall 30:30 kümme kiirendust. Koos soojenduse ja lõdvestusega 45 minutit.

Toidulisanditest kasutan preagu FASTi Omega3 ja Joint+ hommikusöögiga, BCAA, Shock(kui on raskemad trennid) ja Protein Block ( peale trenni või pannkoogi sees ), Weight Loser kapslid.

Homme degusteerime kell 18-20 Kesklinna MyFitnessis Fasti tooteid Elariga :) Tulge proovima !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust :)

Eile tegin jõutõmmet ( 110kg/5x ; 120kg/ 5x; 125kg/5x ; 125/5x; viimase tegin uuesti 110 kg/5x kuna enam ei suutnud hästi kinni hoida). Vahele tegin istes jõutõmmet kitsa käepidemega. Siis veel erinevaid harjutusi jalgadele( tagaosale just ).

Täna käisin jälle võimlas :) mõnus soojendus ( umbes 40 min), mis eilsest tõmbest kangeks jäänud selja jälle liikuma pani ja nö pehmeks tegi. Siis ports harjutusi , millest paar sai ka jäädvustatud.

Toidulisanditest täna tarbinud Fasti Omega3, Joint+, Shock, green tea kapsel

Toredat nädalavhetust ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohhohhhooo :D minu jalad on eilsest trennist ikka väga valusad !!

Tegin eile 2 trenni, esimene jalgadele ja teine õhtul siis õlg+ aeroobne.

Jalatrennis tegin jälle seda süsteemis , mis eelmine esmaspäev aga seekord tavalise küki raskus 90kg eelmise nädala 60 asemel, 1,5x kükid jäid ikka 50 kg .

Seega 10 s turjalt kükke, vahelduvalt 90kg/5 ja 50kg/ 10x poolteist.

Seejärel 3 seeriat rinnalt kükk 8x plus otsa kohe jalapress 20x.

Siis veel kõhuli SP 12x+ hantlitega RDL10x+ jalahood taha8 ja 8 + eemaldajad masinal 20x(4ringi).

Ja lõppu hantlitega va kõrvale 8 ja 8 + lähendajad masinal20x .

Õhtul tegin õlga ja jooksin 30 min.

Muudetud kasutaja darola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Darola on kadunud :)

Hei :) vabandan,et pole vahepeal siin aktiivselt postitanud. Mul polegi enda kaitseks midagi öelda :D aga luban nüüd jälle tublim olla selles osas. Vahepeal polegi väga erilist midagi juhtunud. Olen tee ni teinud ja viimasel ajal sõidan palju ka jalgrattaga ringi. Nüüd lahengi jälle trenni ( jõusaali ).

Toredat päeva kõigile :) !

Muudetud kasutaja darola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust :)

Täna käisin võimlas, nagu ikka reedeti. Kuna eile oli jalatrenn , siis täna sai vatti ainult ülakeha ( põhiliselt selg). Ohh neid tõmbeid....Käed on valusad ja keha väsinud.

Olen nüüd viimasel ajal palju rattaga sõitnud väljas. Ei ole eriti pikad ringid , aga sõidan näiteks hommikul 12 km linna ja õhtul koju ka. Vahest olen jõusaalist nii väsinud , et päris raske on vändata :D eriti kui tuul on vastu . Tuul on millegipärast kogu aeg vastu.

Nüüd on mul ka uus kell , mis aitab paremini analüüsida oma päevast aktiivsust jne.

Homme teen väga kerge trenni ja lähen vedelen Auras ^_^

Sain ka oma Fasti kraami kätte. Võtsin seekord Shocki punase apelsini maitsega ( enne oli energiajoogi). Mulle meeldib see apelsin vist rohkem isegi :) Kuigi olin täna väga väga väsinud ja energiat ei olnud enne trenni, siis shock aitas trenni ilusti üle elada ja kõik sai tehtud :)

Lisanditest täna veel hommikul Omega3 ja Joint+ kasplid.

Toredat nädalavahetust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin võimlas, nagu ikka reedeti.

Kas Taavi on ka sel ajal võimlas? Tal oli üks idee, mida ma võiksin vabakavasse lisada ja tahaks harjutada seda. Muidugi tahaks niisama ka hullata ja lõbutseda. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Taavi on ka sel ajal võimlas? Tal oli üks idee, mida ma võiksin vabakavasse lisada ja tahaks harjutada seda. Muidugi tahaks niisama ka hullata ja lõbutseda. :P

Jah Taavi ka olemas seal. Aga tule järgmine kord kohale siis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus !

Eile käisime naistepäeva puhul sõbrannaga jalutamas. Leppisime kokku , et iga kilomeetri järel teeme 20 kükist üleshüpet või 20 jalavahetus hüpet (teekond oli umbes 8 km ). Hiljem jalutasime tagasi ka aga siis enam ei hüppand :) .

Täna tegin jõusaalis jalga ja õlga. Trenni alguses olid ka lõuatõmbed nö soojenduseks :)

Kükki tegin täna 6 seeriat. 60/10x; 70/10x; 80/8x; 90/8x ja 2 seeriat 100/6 x (lisaks veel ports teisi harjutusi )

Panen siia võrdluseks ühe video, kus näete mu veidrat kükki 75 kiloga. Kusjuures põlved ka veel sidemetega kinni seotud. Aasta oli siis 2011 ja õppejõud Peep Pälliga proovisime raskejõustiku tunnis maxi :D . Jõusaalis ma muidu sel ajal ei treeninud ( ainult eriala tundides), olin ise siis jooksja ja fitnessi maailma sattusin alles aasta hiljem. Video teises pooles on jupike tänasest trennist ( filmitud on seeria 100 kiloga).

Täna oli trenni teha üsna raske , energiat oli veidi vähe ja jalad hullult väsinud.

Homme pakun head ja paremat FASTi kraami Lõunakeskuse MyFitnessis kell 18.00-20.00. Näeme seal ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei :)

Eile käisin Kesklinna MyFitnessis degustatsiooni tegemas. Näha on , et paljud on oma trennidega välja ära kolinud. Ilmad on nii ilusad. Ise sõidan ka palju rattaga, jooksen ja kõnnin pikki vahemaid. Üritan võimalikult palju väljas tegutseda. Muidugi teen ka jõusaalis trennid ära, kõik muu on "boonus" :D .

Täna kõndisin 10 km linna, võtsin ratta ja sõitsin 4 km, et jõusaali minna. Tegin trenni ära , võtsin Fasti Weight Loser kapslid sisse ja sõitsin koju 17.8 km. Jõusaalis tegin rinda ja selga.

Homme teen veel hommikul Tartus trenni (jalgu) ja siis õhtul sõidan Kuressaarde. Ei jõua ära oodata , saaks maal tegutseda. Äkki lubatakse puid lõhkuda vms :rolleyes:. Ja siis on plaan ka "mõned" väljaasted teha :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist :)

Vahepeal jõudsin ära käia Saaremaal . Sain puid lõhkuda :rolleyes: see on minu meelest nii tore tegevus ! tundsin end nagu kala vees.

post-27979-0-34115800-1427289860_thumb.j

Ise tegin

Praegu on mul käimas puhkenädal, mis tähendab siis jõusaalis kergemaid raskusi ja vähem seeriaid. Täna tegin rinda ja selga. Selg on endiselt lai nagu laudauks aga võistlusvormi saamine on seekord kuidagi palju keerulisem kui varem :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus ! :)

Ma ei ole ammu siia midagi kirjutanud. Kui aus olla , siis oli mul igasugune tuju läinud vahepeal. Ma ei talunud isegi , seda kui jõusaalis keegi minu poole vaatas. Vabandan nende ees , kes mu kurjade pilkude osaliseks said, kui mul halb päev oli. Mul ei ole elus emotsionaalselt raskemat perioodi vist olnudki, kui see oli sel kevadel. Ja eks see mõjutas ka minu võistlusvormi.

Nüüd on võistlushooaeg läbi ja peaaegu kaks nädalat on möödas EMist. Seekord ei länud mul hästi. Aga olen kogemuse võrra rikkam jälle. Need naised olid see aasta eriti võimsad ja kuivad. Ja minu vorm oli pehmem kui eelmine aasta. Tänan kõiki, kes mulle pöialt hoidsid ja kõiki , kes mind toetasid. Aitäh Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidule, FASTile ja Fitshopile!!

Praegu olen ma puhanud keha ja vaimu, söönud tavalist toitu ja hakkan vaikselt muutuma endiseks rõõmsameelseks Darolaks. Kaalunumber tõusis hüppeliselt paar päeva peale võistlust (ei taha öeldagi kui palju ) ja langes jälle. Hetkel kaalun 2 kg rohkem kui EM il ja üritan seda kaalu säilitada.

Lisan mõned pildid EM ist

enne võistlust, kui nälg veel majas oli :D

post-27979-0-42204000-1432799186_thumb.j

post-27979-0-83335000-1432798386_thumb.j

FC Barcelona

post-27979-0-10237200-1432798547_thumb.j

Ja selle skeemi järgi õpetas härra Imre Vähi kuidas võistlusvormi saada :D

post-27979-0-79032600-1432797692_thumb.j

post-27979-0-33068400-1432797795_thumb.j

post-27979-0-19849400-1432798222_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga ilusad pildid ja nii ilus lai selg:)

Tõsi on see, et sel aastal oli tase ikka väga hull, suured ja kuivad olid Bodyfitnessis.

Seda muidugi ei usugi, et sina vahel kurja pilguga oled. Aga puhkus kulus ära, tubli oled, edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga ilusad pildid ja nii ilus lai selg:)

Tõsi on see, et sel aastal oli tase ikka väga hull, suured ja kuivad olid Bodyfitnessis.

Seda muidugi ei usugi, et sina vahel kurja pilguga oled. Aga puhkus kulus ära, tubli oled, edu!

Aitäh Esta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei J Tervitused Saaremaalt !

Olen vahepeal alustanud uuesti trennidega. Tervis on korras ja tuju hea. Jõusaalis olen käinud vähe ( aga ikkagi käinud ). Rohkem olen väljas trenni teinud – välijõusaalid, metsarajad, jalgrattaga sõidan palju. Teisipäeval sõitsin 61 km õhtul. Hetkel on väga okei olla. Eile käisin Salu jõusaalis, tegin rinda ja selga. Lailihas oli küll esmaspäevasest lõuatõmmete pullist valus, ma ei ole ammu lõuga tõmband korralikult.Noh ja täna on eilsest trennist ülakeha maru valusaks jäänud. Täna plaanin ka sõitma minna ja võibolla metsas harjutusi teha.

Hetkel ma võistlusplaanidest rääkida ei oska aga üritan enda jaoks välja mõela varsti , mida ja millal. See on kindel , et sügisel ma ei võistle (vähemalt mitte bodyfitnessis). Väike plaan oleks hakata ka Fitness5 võistlema. Käisin Tartus võistlust vaatamas ja tuli küll tuju J

Lisan siia mõned pildid vahepealsetest tegemistest ka J

post-27979-0-03118200-1435816697_thumb.j

Harin ennast ja õpin iga päev mõne peatüki (eksamiks valmistumine).

post-27979-0-52750800-1435816741_thumb.j Saaremaal on mönus!

post-27979-0-82282500-1435816786_thumb.j

post-27979-0-97548700-1435816884_thumb.j

Trennivarustus väljas möllamiseks

post-27979-0-04801400-1435817323_thumb.j Nagu ikka Darola lollitab :D

post-27979-0-92733700-1435818100_thumb.j

post-27979-0-58174600-1435817632_thumb.j Natuke tööd

post-27979-0-66386200-1435817737_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohh kui hea :D tänane trenn tehtud. Ilm on super!!! Käisin rattaga sõitmas, tegin 70 km. Kui koju tagasi jõudsin võtsin kiire Hera80 all natural sheigi, kuna kere oli juba täitsa hele :D siis natuke venitamist ja õhtusööki sööma.

Homme lasen rattal puhata ja lähen jõusaali ;)

post-27979-0-31134100-1435857929_thumb.j

Meri on lemmik !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea kannatus ja vastupidavus nii pikalt ratast sõita:)

Mina tegin 35 km ära ja väsitas ja tüütas ära juba.

Aga ilusa ilmaga kisub välja küll.

Naudi Saaremaad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea kannatus ja vastupidavus nii pikalt ratast sõita:)

Mina tegin 35 km ära ja väsitas ja tüütas ära juba.

Aga ilusa ilmaga kisub välja küll.

Naudi Saaremaad!

Ma sõidangi ainult niipalju kui viitsimist on ja kui tuju on. Muidu oleks tahtnud Kuressaarest Sõrve ja tagasi sõita , aga see oleks tulnud 100 km . Täna polnud see päev ja ega ma ju üle ka pingutada ei taha :D Kuigi oli väga mõnus sõita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!! :)

Ma tänan Sind :D

Mina olen nüüd oma järjega tagasi Tartus. Saaremaal on küll väga tore aga otsustasin Tartu kasuks siiski. Enne muidugi pidin rattaga Kuressaarest Sõrve ja tagasi Kuressaarde sõitma ( 100 km ). Ilm ei olnud kõige ilusam aga ega ma suhkrust pole. Tervitaks härra Salu Jaani ! Anna andeks , et sind ei kutsunud, Sul oli jõusaal lahti ja arvasin , et sa nagunii ei tule.

post-27979-0-56122700-1437143255_thumb.j

post-27979-0-28649500-1437143287_thumb.j

Praegu teeme Tartus väljas trenni mõned korrad nädalas. Lisaks sõidan rattaga ja jooksen. Varsti lisanduvad ka jõusaali trennid. Plaanin valmistuda Fitness5 võistluseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist fitnessi pere :)

Täna käisin esimest korda elus triatloni võistlusel ( Kabina triatlon) :) Väga äge oli . Ma ei olnud enne tänast ujumist veel vette saanudki see aasta :D Vähemalt nüüd on see ka tehtud! Kahjuks mul maanteeratast ei ole ja pidin oma maastiku rattaga sõtkuma....rattasõit tunduski mulle kõige raskem nendest aladest. Sain mõnusa elamuse....mulle meeldib kui on raske ;) ! Sain naiste arvestuses 2. koha

esindasin jõusaali rahvast Kabina Triatlonil

post-27979-0-44611400-1438524939_thumb.j

post-27979-0-62143600-1438524998_thumb.j

post-27979-0-33699600-1438525023_thumb.j

Muidu teen trenni ikka jõusaalis ja ja väljas ka. Jõusaali 4x nädalas praegu.

Muudetud kasutaja darola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×