Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

See peaks visuaalselt siis tuharale ja jalatagaosale mõjuma? Kerge see ei paista, kujutan ette et väsitab korralikult ära.

Just nii Ott :) reie tagaosa näpistas korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohhh seda esmaspäeva :) mulle meeldivad esmaspäevased trennid. Täna oli küll väga raske, aga kui tehtud sai , ei tahtnud enam jõusaalist ära minna :D

Sai siis jälle jalgu piinatud:

Eest kükk 1 seeria = 50kg/10x + 60kg/6x + 70kg/4x ( nii 3 seeriat )

Turjalt kükk 1seeria= 75 kg /10x +85kg/6x +105kg/4x (samuti 3 seeriat)

kokku siis raskusega 120 kükki ;)

Siis tuli 4 ringi: kastile astumised, kang turjal + vahelduvsurumine hantlitega + plokil rihmadega harjutuse kombo 4x8 liigutust

3 ringi: 10 kg kettaga väljaasted kõrvale ja surumine üles + high pulls + kõhuli säärte painutamine 1 jalaga vahelduvalt +hantlitega RDL

Kui trenni jõudsin oli hommikusöögist juba nii palju aega mööda läinud ja kere oli üsna hele. Jõin siis trenni alguses oma HIGH PROTEIN RECOVERY maasika sheigi ära ja tunne oli kohe parem. Täna sai veel manustatud ka BCAA d ja Omega3 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga inspireeriv blogi!

Kas aeroobsena teed vaid jooksu või veel midagi, ja kui tihti nädala lõikes?

Ja loomulikult edukat uut aastat Sulle! ;)

Aeroobseks on väljaasteid kilomeetrite viisi.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga inspireeriv blogi!

Kas aeroobsena teed vaid jooksu või veel midagi, ja kui tihti nädala lõikes?

Ja loomulikult edukat uut aastat Sulle! ;)

Ilusat ja edukat aastat Sullegi !

Aeroobset hakkan nüüd rohkem tegema. Siiani olen käinud jooksmas või jalgaplli mängimas , vahest ka sõudnud (kokku 2-3 x nädalas). Sellel nädalal on mul 2 lühemat intervalltreeningut, jalgpall ja üks selline aeroobne,kus iga 10 min järel erinevad harjutused pikemate kordustega. Homme lähengi hommikul oma intervalli tegema ja siis õhtupoole jalgpall :). Täna algas mahunädal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobseks on väljaasteid kilomeetrite viisi.... :D

:D kahjuks seda maiuspala liiga tihti teha ei saa. Selliste asjadega premeerin e d kui olen tubli olnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus :)

Eile käisin hommikul siis MyFitnessis oma väikest intervalli sutsakat tegemas. Ellipsil kokku 30 min ( selle sees oli siis 6 minutilist spurti). Ja õhtul mõnus jalgpall lume sees ( soojenduseks umbes 3 km ja jalgpall veits üle tunni )

Täna oli selja ja rinna päev: kokku tuli rinnale 22 seeriat (kokku 241 liigutust) ja seljale 24 seeriat (kokku 420 liigutust )

Aega kulus koos soojendusega umbes poolteist tundi. Harjutusi tegin kangiga ja hantlitega, oma kehaga ja plokksüsteemil. Ahjaa trenni lõpus tegin ka mõned seeriad kõhule ( rippes harjutused ).

Niimoodi numbritena seda trenni kokku võttes , tundub nagu oleks midagi meeletut täna teinud aga tegelikult oli trenni selline nagu mul mahunädalatel ikka on ( vahepeal võttis küll tõsiseks :blink: ja väsimusepoiss tuli kallale ) aga pärast trenni oli mõnus ja hea olla :) jõin oma uue mustika-vanilje whey + ära peale trenni, see on küll väga hea maitsega :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile (8.01)hommikul oli jälle intervall, aga seekord jooksulindil ( ikka minutilised spurdid ). Õhtul tegin trenni Tartu kesklinna Myfitnessis, kuhu on toodud palju uusi masinaid . Tegime jalgu ja saigi 2 uut masinat kohe järgi proovitud (uus ja huvitav). Päris mõnusalt täna reie tagumine ja tuhar tunda :) .

Täna saab võimlasse "mängima" minna ^_^ Sinna kus on ämber ja kõik muu huvitav.

post-27979-0-27035000-1420793530_thumb.j

Ostsin ka endale rimist munavalget. Mugav on hommikuputru teha sellega. Keedan kaerahelbed veega ja lisan klopitud munavalge kui vett enam peaaegu ei ole. Munavalget lisades samal ajal putru segada, et ei tekiks suuri munatükke. Lisan ka kookosrasva ja FASTI maasika pudingu või valgu pulbrit ning kaneeli :P

post-27979-0-21624700-1420794245_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei !

Nädalad lähevad nii kiirelt kuidagi. Jälle on nö puhkenädal kätte jõudnud. Eile oli selline kergemate raskustega ja vähemate seeriatega jala ja õla trenn.Täna aga tegin selga ( kuna homme sõidan ära ). Muidugi mängisin ka jalgpalli. Tänane seljatrenn oli ka selline lihtsam. Panen siia videod mõnest harjutusest ( üks soojendus ja kaks trenni lõpu "boonust" :)

sellel videol esimene harjutus ei ole just kõige eeskujulikum sooritus , selg oli juba piisavalt vatti saanud ka :rolleyes: (vabandused)

Jalgpall oli täna kuidagi raskem kui tavaliselt , aga see mulle väga meeldis. Soojenduseks jooks umbes 5 km (minu jaoks suht kiire tempoga) libedal teel ja mäng ise toimus paksu lume sees nagu eelminegi kord. Meid oli veidi vähem ja siis saigi rohkem rabeleda ^_^

Homme (tegelikult juba täna, kui kella vaadata) sõidan Hispaaniasse peaaegu nädalaks. Üritan siia ka postitada pildimaterjali, sellest mis tegema lähen sinna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartus on lund v?

On täitsa olemas :) see muruplats,kus mängisime oli kõva lumekoorikuga kaetud. Esimeste minutitega sai plats piisavalt pehmeks sõtkutud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus :)

Eilne rinna ja selja trenn annab tunda, üsna valusad on lihased.

Täna intervall tehtud jooksulindil.Kokku 30 minutit,mille sees oli 7 minutilist spurti. Varsti sean sammud Eedeni poole. Vaatan, mida Fasti rahvas teeb :)

Ja siis on üks trenn veel ees õhtul. Jalapäev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust !

Minul trennid tehtud. Täna oli siis nö "LUSTIMINE" jakobi tänava võimlas :P ja pärast seda tegin oma väikse sutsaka minutilisi spurte myfitnessis.

Lisan siia ühe video rõngastel kätelseisust tiritammi laskumisest ( filmitud on kolmas seeria, ausalt ka ma tegin natuke korralikumalt esimesed :D ). Täna sai õlg ikka korralikult iga nurga alt ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on kuidagi uimane olemine.Saime kunstmurul jalgpalli mängida ( mängu 1h ja 10 min + soojendus- ja lõdvestusjooks).Peale mängu sai saunas korralikult leili visatud :) pärast seda tuli jube uni ja tegingi väikse siesta.

Toidulisanditest manustasin hommikul FASTi Omega3 ja pudru sisse veidi maasika pudingupulbrit, enne trenni FASTi Burner kapslid ja peale trenni High Protein Recovery maasika sheik (veega).

Homme plaanis raske jala ja õla trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist :)

Minu tänane trenn algas väga raskelt. Eilne jalgpall oli alles jalgades ja kuidagi väga raske oli kükke teha. Seda enam , et ei olnud üldse lihtsa trenniga tegu.

ALustasimegi kohe kükkidega:

1. seeria :90 kg/ 5x turjalt + kohe 40 kg/ 30x eest kükk otsa

2. seeria :90kg/ 5x + 50kg/ 20x eest kükk

3. seerai : 90kg/ 5x + 40 kg /30x eest kükk

Peale seda tulid kastile astumised kang turjal+ kõhuli säärte painutamine masinal + hantlitega RDL ( neli ringi)

Siis tegin veel igasuguseid erinevaid harjutusi õlale ja jalgadele. Panen väikse video osadest harjutustest ( neid oli muidu veel ).

Kangil kolm 10 kg ketast, sangpomm 24 kg

Muudetud kasutaja darola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere !

Ma ei ole nüüd pikalt siia midagi kirjutanud. Asi selles, et olin vahepeal rivist väljas täitsa. Nädal tagasi sõitsin Kuressaarde. Üle väga väga pika aja said kõik õed ja vend korraga koju tulla (Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, mina Tartust ja üks õde siis Saaremaal) ja pidi tore pidu olema. Aga mina jäin ootamatult haigeks. Enesetunne läks peale sauna nii hulluks, et ei saanud enam midagi aru. Peale saunas higistamist , oksendasin korralikult ja lõpuks lebasin tilgutite all. Ei olnud midagi hullu õnneks, lihtne viirus :D Taastusin kodus mõned päevad ja sõitsin Tartusse tagasi.

Kolmapäeval (4.02) tegime Elariga degusteerimist Lõunakeskuse MyFitnessis. Tore oli :) Järgmine nädal oleme Kesklinna MyFitnessis (11.02).

Esimese trenni peale haigust tegin neljapäeval-kergelt jalgu ja õlga. Eile oli jälle võimlas mängimise päev ( tireltõusud, rõngastel kätelseisust tiritammi laskumised, lõuatõmbed, harjutused rööbaspuudel jne jne). Reedese trenni puhul meeldib hullult mulle soojendus. See on üks korralik 30-45 minutiline võimlemine ( T. Truija juhendamisel).

Täna plaanis teha käsi ja kerge sörk.

Olge terved ja tugevad :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×