Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

Tervist fitnessi sõbrad . Soovin kõigile meestele ilusat ja toredat meestepäeva ( hakkab juba läbi saama ). Olge tugevad ! :)

Täna jõusaalis tegin rinda ja selga:

Lamades surumine tööseeriad 5 seerat 55 kg 8x

4 seerat hantlitega surumine 17,5 kg sed 10 x + kummiga 1 käega lendam 15+15x

3 seerat pullover kangiga 12x +Toenglamangus kätekõverdused 15x

Hantliga seljatõmme 25 kg 8+8; 27,5kg 8+8; 3s 32,5kg 8+8 (kokku 5 s)

5 seeriat seistes sirgete kätega ülalt tõmbed plokil (köiskäepidemega) 12x

4 seerat T-kangiga tõmbed 30 kg 12x

4 seeriat istes ülalt tõmbed plokil (pealthaare , lai käteasetus ) + 1 käega "meremees" 12+12 (4s)

Lõpus 5 seeriat biitsepsile kah.

Tänasest võtsin trenni ajal joomiseks Fasti INTRAt , peale trenni Muscle +

Ja ühe piparkoogi batooni pistsin ka pintslisse täna . Väga maitsev ! :P koos kohviga nautida .

post-27979-0-58542600-1416424856_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia väikse jupi oma tänasest jalatrennist. Tegin 80 kg 8 x viis seeriat.Darola kükk:

Silmad puhkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui täna jõusaali jõudsin , siis avastasin, et olin oma tõstevöö koju unustanud :( aga plaanis oli teha jõutõmmet ju. Tegin ilma siis , sest see rihm, mis jõusaalis vedeles oli liiga suur mulle.

Tegin jõutõmmet kokku 5 seeriat ( raskused 90 kg 2 seeriat, 100 kg ja 110 kg 2 seeriat) Panen siia videod ka.

Noh ja igast muid harjutusi kah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülitugev tüdruk,tubli:) Laamenda aga edasi, edu!

Tugev Eesti naine :) Palju edu sulle ;)

Aitäh Teile :)

Täna tegin trenni Tartus üle pika aja. Viimati olin Tartus mai kuus enne EMi . Oli mõnus trenn koos supertrenku Taaviga ja sõbranna Jaanikaga.Nagu ikka esmaspäeval jalg ja õlg. Sai ka natuke edasisi plaane arutatud ja niisma muljetatud. Mõtlen siin,et peaks ikka Tartusse jälle jääma. Kuigi Saaremaal meeldib ka väga.

Toredat ja teguderohket uut nädalat kõigile! Ja et oleks aega trenni ka teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii :) olen tagasi Saarel.

Trenni tegin hommikul Tartus ära. Rinna ja selja päev oli. Kui me esmaspäeval härra Truijaga maha istusime ja treeningplaanist ning raskuse protsentidest rääkisime, siis tekkis mul kohe sportlik huvi proovida, et palju ma siis praegu surun ( mis raskusest neid % võtta ). No ja leppisimegi kokku , et kolmapäeval proovime ära. Tuli siis 72,5 kg ( ilma pausita nagu ka vana isiklik 62,5 kg ) . Olen ise rahul. Proovisin 75 kg ka aga see raskus jäi seekord alistamata.

Trenni lõpus tegin endale haiget. Rihmadel rippes üht harjutust tehes käis ragin läbi ja nüüd on üsna valus vasakut kätt üles tõsta. Jätsin viimase seeria pooleli. Väga loodan, et pole midagi tõsist :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu on sul jah rohkem kui nii mõnelgi mehepojal.... :D Peaasi ,et see päris "jõutõstmiseks" ära ei lähe, tean omast käest, et raskuste lisamine annab kõva energia ja oht on minna, nö ainult rekordite tõstmise teed, unustades kohati ,et kehaaehitamisel on vahest vaja ka lihaste tunnetust. Kuigi ka tehnika osas ei ole sulle midagi ette heita. Nagu aru saan käib kõva töö kevadiseks EM -see nagu sa juba ehk tead toimub nö kodusaalis Santa Susannas.... ;) Päris suur võistkond peaks praeguse seisuga meilt jälle välja minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu on sul jah rohkem kui nii mõnelgi mehepojal.... :D Peaasi ,et see päris "jõutõstmiseks" ära ei lähe, tean omast käest, et raskuste lisamine annab kõva energia ja oht on minna, nö ainult rekordite tõstmise teed, unustades kohati ,et kehaaehitamisel on vahest vaja ka lihaste tunnetust. Kuigi ka tehnika osas ei ole sulle midagi ette heita. Nagu aru saan käib kõva töö kevadiseks EM -see nagu sa juba ehk tead toimub nö kodusaalis Santa Susannas.... ;) Päris suur võistkond peaks praeguse seisuga meilt jälle välja minema.

Kusjuures olen mõelnud, et prooviks kunagi jõutõstmise võistluse ka ära :D mul käib lihtsalt pidev võistlus iseendaga ja mul vaja mingeid numbreid kogu aeg taga ajada. Aga see lihtsalt mõte praegu. Hetkel ikka ettevalmistused bodyfitnessiks ja nüüd hakkangi detsembrist jälle Tartus treenima (treeneri valvsa pilgu all). Santa Susannasse ju tahaks väga minna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust !

Hommikul kui üles ärkasin oli vasakut kätt liigutada ikka väga valus. Oli abi vaja riiete vahetamisel :mellow: Õhtupoole muutus paremaks ja käisin sörkimas ( 6,7 km ) Seekord oma "mänguväljakul " mingeid harjutusi jooksu vahele ei teinud, kuna kätt üles tõsta oli valus , siis ei hakkand pingutama. Aga hetkel ikka päris palju parem juba. Homme lähen jõusaali. Jalgu ikka saan teha, isegi kui veel päris ok ei ole.

Tegin kohupiima sõrniku taolisi pätsikesi täna, päris maitsvad tulid . Koostis: 1 väike muna, 200g ricotta kohupiima, FASTi pudingu pulbrit 1 lusikas ja valgupulbrit 2 lusikat, lusikatäis mannat , vedel suhkruasendaja.

post-27979-0-85283000-1417119927_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist !

Olen oma käe ilusti liikuma saanud ja üsna hea on juba. Eile tegin oma selle aasta viimase trenni härra Salu saalis, homsest olen jälle Tartus. Natuke kurb on ära minna, aga kui Saarele tulen siis ikka sinna saali trenni tegema, sest seal on see öige tunne (ei oska seletada). Samas ootan juba väga meie huvitavaid trenne Tartus ;)

Eile tegin ainult jalgu ja 5 seeriat biitsepsile ka. Õla jätsin rahule, kuna teatud asendis oli valu veel tunda. Täna käisin GOSPA saunades ja basseinides vedelemas. Mõnus lõõgastus :)

Väike näide sellest , mida huvitavat me siis teeme Tartus ...

https://www.facebook.com/video.php?v=641602335860823&set=vb.100000331886157&type=3&theater

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus !

Olen nüüd ilusti end sisse seadnud uues kohas. Üldse ei meeldi mulle asjade pakkimine... Praegu on hommikud nii ilusad siin. Tõeline talvevõlumaa :rolleyes:

Eile oli mõnus jalatrenn ( minu lemmik). Õlga sai ka tehtud, küll väga kergete raskustega, aga korralikult "näpistas" :D .

Täna käisin Tartu ägedate jalgratturitega jalgpalli mängimas :) väga meeldis ! Ega ma mängida ei oska , aga selline mõnus intensiivne trenn vahelduseks tavalisele sörgile, mida me ka loomulikult täna soojenduseks ja lõdvestuseks tegime. Võiks seda kindlasti korrata. Eilsest jalatrennist ei jäänudki jalad valusaks ( mida ma ise ja isand Truija ka arvas). Muidugi on siin süüdi ka taastusjook, mida peale trenni tarbin ( Fasti FEED ^_^ ).

Homme lähen jõusaali rinda ja selga treenima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus !

Olen nüüd ilusti end sisse seadnud uues kohas. Üldse ei meeldi mulle asjade pakkimine... Praegu on hommikud nii ilusad siin. Tõeline talvevõlumaa :rolleyes:

Eile oli mõnus jalatrenn ( minu lemmik). Õlga sai ka tehtud, küll väga kergete raskustega, aga korralikult "näpistas" :D .

Täna käisin Tartu ägedate jalgratturitega jalgpalli mängimas :) väga meeldis ! Ega ma mängida ei oska , aga selline mõnus intensiivne trenn vahelduseks tavalisele sörgile, mida me ka loomulikult täna soojenduseks ja lõdvestuseks tegime. Võiks seda kindlasti korrata. Eilsest jalatrennist ei jäänudki jalad valusaks ( mida ma ise ja isand Truija ka arvas). Muidugi on siin süüdi ka taastusjook, mida peale trenni tarbin ( Fasti FEED ^_^ ).

Homme lähen jõusaali rinda ja selga treenima.

Igasuguse mängimise puhul ongi teinekord tähtsam osavõtt, mitte võit- lihtsalt lase loom välja! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguse mängimise puhul ongi teinekord tähtsam osavõtt, mitte võit- lihtsalt lase loom välja! :) [bb]

kusjuures see mäng oligi sellepärast äge,et ei olnud vaja mõelda reeglitele ...lihtsalt sai lõbusalt end väsitada :)

Täna olin trennis nagu väike jonnipunn. Vahest juhtub, aga trenn sai tehtud...kõik mis plaanis oli tegin ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere fitnessi pere :)

Mõned päevad ei ole endast märku andnud. Reede oli äge päev : taaskohtumine Ämbriga ;):) ehk siis jakobi tänava võimlas trenn. Pärast seda lippasin MyFitnessi ja tegin jalatrenni otsa.

post-27979-0-28955200-1418051160_thumb.j ämbrike

post-27979-0-42871400-1418051368_thumb.j tireltõusud (veidi roostes olen)

Täna tegin jälle kükke :D lisaks kõigele muule.

Alustasin rinnalt kükkidega 1 seeria = 50 kg x6, 60 kg x4 ja 70 kg x2 ( kaks seeriat kokku )

Seejärel kükk kang turjal sama süsteemiga aga raskused suuremad ehk 75x6 , 85x4, 105x2 ( 2 seeriat)

videol 105 kg kangil

Kükkidele järgnes veel ports harjutusi jalgadele ja õlale ka.

Toidulisanditest võtsin hommikul Omega 3 ja Joint+, enne trenni BCAA ja peale trenni Muscle +

Homme lähen jälle jalkat mängima , eks paistab mis seisus jalad seekord on (tänane trenn oli eelmise esmaspäevaga võrreldes raskem).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjaa... ;)

Enamusele Eesti naisjõutõstjatele teeb RAW vorm silmad ette.

Palju kaalu on, kui saladus pole?

Hetkel kaal 65 kg. Võistluskaal oli kevadel 56 Ja 57kg vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalka mängitud. Oli jälle väga tore Ja mõnusalt väsitav. Soojendus Ja lõdvestus kokku 6,7 km sörki Ja jagpallimängu 1 tund. Täna lõin isegi 2 väravat. Olin kogemata õiges kohas või nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle ! :)

Täna oli rinna ja selja päev .

Tegin lamades surumist, neg kaldpingil hantlitega surumist ja pos. kaldpingil hantlitega surumist. Seljatõmbeid istes, ülaltõmbeid, hantlitõmbeid,T-kangiga seljatõmbeid, kummiga levereid, lõuatõmbeid ja kõhule erinevaid harjutusi.

Panen siia ka väikese osa oma tänasest trennist .

esimene seeria 50kg + 62,5kg +67,5 kg

hantlitõmme 30 kg

Toidulisanditest võtsin täna hommikul Omega3 , Joint+, enne trenni BCAA ja peale trenni Amino Rushi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×