Jump to content
darola

Darola Kruusik- Team Fast

Recommended Posts

Tere tere fitnessi pere J Olen body fitnessi võistleja Darola Kruusik ja mul on hea meel alustada blogimist Team FAST uue liikmena.

Olen pärit Saaremaalt aga juba pikalt Tartus tegutsenud. Lõpetasin 2011 aastal Tartu Ülikooli kehaklutuuriteaduskonna bakalureuse ja hetkel on magistrikraad omandamisel.

Olen endine keskmaajooksja .Jõusaali treeningutega alustasin treener Taavi Truija juhendamisel 2011 a. sügise keskel ja minu esimene võistlus oli 2012 kevadel. Kui alguses oli kindel soov võistelda athletic fitnessis ning body fitnessis võistlesin selleks , et lavalist kogemust saada ja ka ilusad bikiinid selga panna, siis nüüd olengi vaikselt ainult body fitnessi peale üle läinud. Selles osas mõjutasid mind paljud inimesed. Kõige rohkem jäi mulle meelde jutuajamine Aire Lossmanniga peale järjekordset võistlust , kus olin osalenud mõlemas kategoorias. Otsustasingi, et keskendun vähemalt ühel hooajal ainult body fitnessile. Ütleme nii, et ei ole see midagi lihtsalt "tõunäitus" mida ma päris alguses arvasin. Euroopa Meistrivõistluste laval sain tunda , et ka selles kategoorias VÕISTLEMINE ei ole üldse lihtne.

Pärast Euroopa Meistrivõistlusi jäin Hispaaniasse õe juurde ja jõudsin tagasi Eestisse 8 oktoobri öösel. Külm ja niiske home sweet home tegi mulle juba üks-null. Nüüd tuleb mõned päevad siin Saaremaal puhata ja ravida.

Üldiselt on plaanis valmistuda kevadeks, see tähendab, et sel sügisel ma ei võistle. Praegune pehme vorm seda ei lubaks ka :unsure:

Edaspidi üritangi siia oma tegemistest kirjutada ja ka pildimaterjali jagada.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul pildimateriali on, siis siia võiks panna mõne välja, milline nägid välja, siis kui alles alustasid ja siis viimane EM kus oma tippvormis olid ja 5. koha saavutsid 25+ võistlejat kategoorias, mis vaieldamatult on siiani parim rahvusvaheline tulemus bodyfitnessis Eestlaste poolt saavutatuna. Tore, et blogiga alustasid ja loodame, et see ei jää sinu viimaseks sissekandeks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma just sirvingi siin vanu pilte , kus veel jooksja olin ja jõusaali veel jalgagi polnud tõstnud. Panen siia ka siis võrdluseks :D

Kuna praegu haige ja istun kodus, siis kirjutan oma suvest Hispaanias.

Olen peale EM i Hispaanias trenni teinud selle mõttega , et kevadeks rohkem liha kerel oleks. Treenisin jõusaalis, kus käis ka Dorian Yates oma naise Gal´iga Dorian Yates tuli jõusaalis end mulle tutvustama ( teadsin hästi kes ta on ) ning uuris miks ma kätel käin :huh: ulatades mulle valmis segatud Dorian Yates Nutrition´i mingi rohelist värvi trennieelse joogi. Ütles, et peaksin seda enne trenni võtma , et ta on mind jälginud ja ma treenin „freaking hard“ :D . Noh eks ma „veiderdasin „ seal jah Taavi Truija õpilane nagu ma olen ( pulli tuleb teha , et huvitav oleks ).

Jõusaal oli täitsa okei , kõik vajalik oli olemas aga kuum kuum kuum. Higistasin iga trenn nii palju , et mõnikord vahetasin poole trenni peal särgi ära . Trenni tegin üksi. Ühel korral lamades surumist tehes oli vaja kedagi julgestama. Palusin üht noormeest appi aga ta abistas mind nii, et tegi ise kogu töö ära. Pärast seda ma enam ei tahtnud suvalisi poisse paluda ja millegipärast polnud asjalikke tegelasi siis saalis kui ma abi vajasin . Vahest oligi nii, et ei julgenud suuremate raskustega teha. Küki puhul on üldse nii, et julgen vist ainult treeneriga koos suurte (80-100 kg) raskustega kükkida (üksi kükkisin seal 75 kg kaheksa korduselisi seeriaid). Väiksed hispaania mehed käisid aegajalt juttu tegemas ja üks neist tahtis isegi mu biitsepsit katsuda imestas , et ma nii tugev. Natuke oli naljakas , et inimesed seal niimoodi vaatasid ja imestasid.

Jõusaal oli kodust 40 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Mõnikord läksin ja tulin jooksuga. Töötasin india restoranis (iga päev). Käisingi päeval trennis ja siis tööle . See suvi oli toitumise poole pealt kõik väga valesti. Maiustasin palju ja tihti söin öösel peale tööd rasket india toitu.

Suve jooksul tekkis vigastuste tõttu ka paar pausi trennist. Ei midagi tõsist aga tuli veidi hoogu maha võtta. Oli tore ja soe suvi aga loodan, et peale haigust saan korralikult trennidega jätkata ja haigusepoisse enam kallale ei lase.

post-27979-0-83599000-1413310161_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga äge, Darola. Oleme küll samas linnas aga usun, et blogi kaudu kuuleb isegi rohkem sinu tegemistest.

Ulmeline tüdruk oledja väga suure potentsiaaliga sellel ala. Ootan huviga, mis korralikud lisandid juurde annavad,

Usun, et kindlasti hulga lihtsam treenida, edu!

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas !

Palju õnne Eesti meistritele ja kõikidele teistele tublidele võistlejatele :) Ise seekord vaatama ei jõudnud aga pilte vaadates on näha , et nii mõnigi on tohutult arenenud selle lühikese ajaga. Ja muidugi suured õnnesoovid meie fitnessi ja bikiini tüdrukutele , kes MM il käisid ja uskumatult tublid kohad välja võitlesid !

Ise käisin üle pika aja jõusaalis. Natuke nõrk tunne oli, eks tulebki vaikselt jälle pihta hakata. Aga põhimõtteliselt olen terve ja valmis tõsist trenni tegema ^_^ Ootan oma FASTi nänni, et saaksin ka korralikult ja regulaarselt toidulisandeid kasutama hakata. Kuna trennid lähevad aina raskemaks ja loodan, et mu uued "abilised" teevad head tööd ja aitavad paremini taastuda rasketest treeningutest. Kui oma lisandid kätte saan , siis näitan teile ka ;)

Käisin Salu Jaani jõusaalis, kes kohe mainis ära , et olen Hispaanias hea toidu peal olnud kui mind nägi :blink::D .

Täna treenisin jalga ja õlga. Taaviga läbi räägitud plaanis kükki ei olnud , aga kuna jalapressi seal saalis ei olnud, siis tegin oma lemmik harjutust ( kükki ) selle asemel - 40kg *10; 60*8; 70*8; 80*6; 80*8; 80*8 ) .

Pärast jõusaali tegin väikse sörgi - mönus lõdvestus.

Hommikul aga käisin õe tütardega metsas "hullamas" ja lisan mõned pildid siia ka.

post-27979-0-08012300-1413831432_thumb.j

post-27979-0-89488800-1413831552_thumb.j

post-27979-0-73146600-1413831594_thumb.j

post-27979-0-29486300-1413831667_thumb.j

post-27979-0-58613800-1413832096_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain täna oma FASTi kauba kätte :) See mustika puding on ikka VÄGA maitsev ( ei olnudki seda veel proovinud )!! Tegin piimaga ja sheikisin korralikult läbi enne kui kaussi ja külmkappi panin :P.

post-27979-0-81944400-1413904853_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus J

Mõtlesin, et kirjutan siia natuke oma trennidest ...

Praegu treenin jõusaalis 4 korda nädalas ( E,K,R,P).

Jõusaali vabadel päevadel üritan ikka jooksmas või jalgrattaga sõitmas käia. Või siis metsas „mängimas.“

Toidulisanditest võtan peale jõusaali trenni amino rushi ja pool tundi pärast seda FEED i . Teistel päevadel võtan pärast trenni muscle + . Feed on mul šokolaadi ja Muscle+ maasika maitsega (vahelduse mõttes hea kui on erinevad maitsed). Hommikul koos söögiga Fasti Omega3 ka.

Eile oli jälle jala ja õla päev :

Kükk 20*10; 50*10; 70*10; (80*10)x4s

Sangpommiga Plie`kükk kastidel 24*15; (32*15)x4

Istes säärte sirutamine 12x ja kõhuli säärte painutamine vahelduvalt12x ( mõlemat 3 seeriat)

Kangiga Thruster 10x 4seeriat.

Hantlitega vahelduvsurumine 20x ja upright row ( kangi tõmme lõua alla)10x - mõlemat 3 seeriat.

Arnold press 10 x ja high pulls 10x ( mõlemat 4 s )

Hantlitega lendamised ( erinevad asendid superseeriana8+8+8) 3 seeriat

Täna käisin metsas sörkimas. Jooksin 4 km ja peatusin , et rööbaspuudel ja kangil mõned harjutused teha ja jooksin veel 2 km.

post-27979-0-01106600-1415119089_thumb.j

Minu hommikusöök: 2 muna, 1 munavalge, 20 g kaerahelbeid, 20g valgupulbrit, 30 g arooniaid ja mõni punane sõstar :P Roheline tee ja Fasti omega3 kapslid kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Darola on tõepoolest paistnud silma väga hea vormiga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis pikemas perspektiivis siis eesmärgid on spordis ?

Kõigepealt mõtlen kevade peale, kindlasti tahaks jälle EM ile minna. Ja kunagi tahaks mõnel suuremal tiitlivõistlutel ka medalit kaela saada. Tean, et pean veel kõvasti tööd tegema. Vaja lihast kasvatada ja võistlusteks vorm kuivemaks saada. Aga minu jaoks ongi kõige raskem see toitumis pool. Olen ise rumal olnud ja peale võistlusi liiga palju kaalus juurde võtnud :unsure: ja siis on raske jälle seda kõike maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et preili Kruusik tagasi kodumaale saabus ning valgustab asjaarmastajaid põnevate seikadega oma sportlaseteel. Kevadel jälle lavale ja Princile tõmbame jälle koti pähe! :P

post-50-0-05715500-1415204499_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii pikk päev slejataga. Sai täna maakodus koos vennaga korsten maha lammutatud :) Lammutada mulle meeldib ja puid tahaks lõhkuda ja kiva tassida ja kaevata :D

Õhtul tegin jõusaalis trenni. Sinna läksin sörgiga 3,8 km (soojenduseks) natuke võimlemist otsa ja trenn võis alata. Täna siis rind ja selg.

Lamades surumine 20*20; 40*10; (50*10)4 s

Kaldpingil hantlite surumine 17,5 sed hantlid 10x kokku 4 seeriat.

RP kätekõverdused laialt

Lendamine masinal 10x 3seeriat

Pullover 10x 3 seeriat

Seljatõmme kangiga 40*10;(50*10) 2s ; (55* 10) 2s

Hantlitõmme 23* 10+10; (25*10+10)2s

Istudes ploki tõmbed kuklale 51*10 4 seeriat.

Homme jõusaali ei lähe aga selle eest saan mööda katust siblida ja kive tassida . Õhtul võtan onu Harri antud mänguasjad välja ja teen kerge trenni. Kes ei tea mis mänguasjadest jutt käib, siis panen pildi ka :D

post-27979-0-47227400-1415217751_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin pilte oma kõige esimesest võistlusest. Olin athletic fitnessis ainuke võistleja naiste arvestuses ja ometi olin nii pabinas ja kartsin :D Lisan siia pildi , mis iseloomustab hästi seda KUI väga ma alati enne võistlusi pabistan ja endast ei arva ma üldse hästi :D Alati ....ALATI kardan, et mis siis saab kui viimaseks jään. Isegi kui olen AINUKE osaleja, oskan liiga palju pabistada.post-27979-0-29368000-1415612427_thumb.j

Enne lõuatõmbeid ( nutma hakkamas vist :unsure::D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii tänane päev läbi saamas, trennid tehtud.

Hommikul tegin metsas 6,7 kilomeetrise sörgi . Ja õhtul käisin jõusaalis. Tänasest algas mul puhkenädal, seega kasutan kergemaid raskusi jõusaalis.

Täna, nagu ikka esmaspäeval, oli jala ja õla päev:

Kükk 50*12; 70*10 3 seeriat

Plie´kükk hantliga 26kg* 15; 30* 15 3 seeriat

Istes säärte sirutamine ja kõhuli säärte paniutamine vahelduvalt mõlemat 3 s.

Hantlitega surumine ja plokil rihmaga lendamine ( õla tagaosa) mõlemat 3 s

Ühe käega hantliga svung ja seistes hantlitega lendamine 3s

Lisaks harjutusi kõhule ( rippes ja neg kaldpingil )

Peale trenni nagu ikka Amino Rush aga Feedi unustasin võtta :mellow: .

post-27979-0-15989700-1415653794_thumb.j

Tänane õhtusöök. Kanafilee, brokoli, lillkapsas, porgand sibul, küüslauk ja hakitud spinat :P

Head ööd !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust :) !

Käisin täna teatris ja sain korraliku kõhutäie naerda. Etenduse nimi oli " EGON ja INDREK" soovitan vaatama minna ;) Ainult 2 meest ja nii palju nalja.

Trenni tegin täna nii palju ,et käisin metsas sörkimas ja tõmbasin lõuga (kokku 100).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×