Jump to content
mihkelvaino

Mihkel Vaino BLOGI

Recommended Posts

Ettearvamatu...

Vahepeal pole endast tükk aega märku andnud, nagu näha pole keegi suurt huvi ka tundnud. Nüüd oleks aeg natuke kirjutada siia üht teist, vb viimast korda vb mitte, Eks aeg loksutab asjad ise paika.

Siiski otsustasiń et muudan plaane ja ei tee see aasta MMi kaasa. Miks? No kui natuke kainelt mõelda siis mis koha minu kehaga korvpallur seal ikka saaks, isegi kui suudan max vormi teha, finaali ma nii kaugel maal kui hispaanias niinaa ei saaks. Teiseks ütlen ausalt, et ei suuda olla nii väikse kaaluga, nii vaimselt kui füüsiliselt. 2007 oli mul kaal alla 100kg, siis olin veel 17 aastane poisike. Pärast seda kõik need aastad on kaal kõvasti üle 100kg olnud, vahepeal vaata et 130kg oldud ;) Cmon alla 100kg ja 188cm, olgugi milline see vorm siis tahes aga sellist kaalu hoida ei tea kuidas küll? Ju pean koeralt suukorvi võtma.. :D Minu jaoks need võistlused nüüd nii tähtsad ka ei ole et ma konkreetselt nälgima peaks.

Kolmandaks mm ei olnud mu algupärases plaanis, algne plaan oli teha emv ja põhjamaade mv. Kahjuks viimasele ei jõudnud kuigi vorm too nv oleks lubanud madistada küll seal. Miks ei jõudnud? Liidust tuli "roheline" tuli liiga hilja, algselt kui tundsin huvi ja oli sportlaste ülesandmine, kes võistleb andke märku... Sain vastuse et ootaks ikka dop. testi vastuse ära. Ega selle peale ma midagi kobiseda ei saa ega ei teegi, lihtsalt selgitan miks. Hiljem kui vastus oli saabunud oli minu jaoks juba liiga hilja, asjad pean natuke varem ikka ette planeerima. Minu jaoks võistluste planeerimine on super tähtis. Ma ei saa nii et mõni nädal enne vaatan ohoo võistlus ja nüüd lähen.

Trennid olen nüüdseks sujuma saanud, raskused progresseeruma. Peale emvd proovisin ja proovisin aga ei kasva need raskused kuidagi nii väikse kaaluga, vähemalt minul mitte. Rinnalt surumise ja osad teised harjutused kus nö varastada ei saa näitavad tõde ja see oli masendav. Raskuste langus tähendab lihasmassi kadu, eks need valusad hetked olid ka suureks põhjuseks miks käega lõin sellele valmistumisele. Trennidest peab saama naudingu, naisteraskustega trenni tehes ma seda ei saa.

Söök ja kaal... Täitsa hea, üle 10kg ilusti juurde võetud. B) Ei teagi kas nutta või naerda, pigem ikka naerda :D Kaal kuskil 106-108 tuuris.

Tulevik ja minevik
Tuleviku kohta ma ei oska muud öelda kui seda et kevadel ma kaasa ei tee. Head võistlused on tulemas (reval cup, ekv, balti mv jne)
aga mis siis. Võimatu on minul näidata edasiminekut sügisel kui kevadel kaasa teeks. Kuid täna ei oska sügise kohtagi öelda. Ju näis, elan päev korraga selliste asjadega. Kui midagi plaani võtan siis väga varakult, praegu pole midagi plaanide hulgas mis siin ära märkimist vääriks.
Tähelepanelikud blogi lugejad on tähele pannud et ei ole ilmunud emv minu kokkuvõtet. Ei ilmu ka, otsustasin et mis ma ikka enam surgin kui teema ei ole enam kuum. Otsuse kommentaaris on kõik ilusti kirjas, mul pole lisada midagi.
Eelmine reede sain kätte teise dopingutesti vastuse, mis oli samuti negatiivne. Kolm testi kõik negatiivsed see aasta. Ma ei kirjuta seda selle pärast et võitlen puhta spordi eest vms. Eks ikka enda pärast, sellega näitasin et Vaino ei ole kasvanud vaid keemia peal. Saab ka ilma teha, väga edukalt ka. Mis on edukus see on iga ühe isiklikus ambitsioonides kinni.

Hetkel ei oska siia rohkem midagi kirjutada, lõppu lisan mõned pildid enda road to emv sarjast ja ühe video mida soovitan vaadata nendel kes seda teinud ei ole ja kes keelt mõistavad.
Mis muud ikka kui tugevat vana aasta lõppu kõigile!

post-22577-0-36623200-1417121578_thumb.j

post-22577-0-58991400-1417121257_thumb.j

mai 2014
post-22577-0-71352500-1417121442_thumb.j


Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mihkel, loodetavasti ikka edaspidi näeme Sind ka lavalaudadel, hea algus on ju tehtud, nüüd pole muud, kui motivatsiooni üleval hoida, kasvatada ja uue hooga edasi! Blogi võiksid kindlasti edasi pidada, sest loetavus on siin suur ja see juba räägib ise enda eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd ei saa aru kas sa ei märkanud eelmist postitust vms, hommikul saatsin veel meili selgituseks, et mul ikka tõsi taga. On mis on aga ma ei osale sellel võistlusel seega pole vaja ka mind ära regada. Ega sellest midagi pole teile ju, sest niinaa oleks oma kulu ja kirjadega läinud.

Sõbrakene, kas sina MM ikka lähed, kas ülesandmise teeme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mihkel, loodetavasti ikka edaspidi näeme Sind ka lavalaudadel, hea algus on ju tehtud, nüüd pole muud, kui motivatsiooni üleval hoida, kasvatada ja uue hooga edasi! Blogi võiksid kindlasti edasi pidada, sest loetavus on siin suur ja see juba räägib ise enda eest.

Kindlasti näeme aga millal... Praegu pole mingeid plaane, täielik tühjus selles osas. Tunnen, et vajan natuke järelemõtlemist, selgusele jõudmist. Elame näeme:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×