Jump to content
mihkelvaino

Mihkel Vaino BLOGI

Recommended Posts

No mis seal ikka, sai ära mõõdetud/kaalutud... Eile sai tehtud veidike liiga palju poseerimist, jala triibud olid natuke tuhmunud. Muidu esimese korra kohta usun et võib vormiga rahule jääda usun. Nagu ma eelnevalt kirjutasin siis see maksimaalse vormi realiseerimine see tahab ka kogemust saada ja rohkem keha tundmist. Seekord on kõik uus mulle. Aga siiski tegin seekord enda parima mis teha sain et olla top vormis. Ju näis mis pilt see lavalt paistab usun et okei.

Muidu saal on suhteliselt väike, valgus tundus tasemel. Õhkond tundus hommikul positiivne et teha hea show ja ennast laval hästi tunda. Vabakava tuleb nagu tuleb, muusikasse ei jookse aga see polnudki eesmärk:)

Laadimist ei ole teinud, just tunnikese eest sõin 200gr munavalgeid, 50gr kaerahelbeid, natuke oli lisatud rosinaid ja mett. Ega rohkem ei söögi, natuke riisikettaid meega veel enne etendust, et laval tugev olla ja nö vastu pidada.

Ega muud polegi öelda, tulge kohale ja ehk ei pea pettuma.

post-22577-0-19168800-1413624908_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiire blogi uuendus...

Väsinud? Millest..:) hauas aega puhata küll. Seoses svde saabumisega tuli ka unemati külla, homme saadan ta koju tagasi...peatselt piltide saabudes emv kokkuvõte!

@revalsport#cardio

post-22577-0-32339500-1413751023_thumb.j

post-22577-0-02390600-1413751048_thumb.j

post-22577-0-27100500-1413751144_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnesoovid Pronksi puhul ! Blogist olen lugenud, et paikned küll Soomes aga tekkis huvi ajakirja vastu mis sul viimases postituses jäädvustatud on. Oskad sina või keegi teine äkki öelda, kas Eestist kusagil ka taolist ajakirja õnnestuks osta/tellida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnesoovid Pronksi puhul ! Blogist olen lugenud, et paikned küll Soomes aga tekkis huvi ajakirja vastu mis sul viimases postituses jäädvustatud on. Oskad sina või keegi teine äkki öelda, kas Eestist kusagil ka taolist ajakirja õnnestuks osta/tellida ?

Eestis seda MD ajakirja ei tohiks müügil olla, mul on see laenatud jõusaalist seal vedeleb neid iga nurga peal keegi suurt tähelepanu ei pööra. Flex peaks kusil supermarketites müügil olema vähemalt mõni aasta tagasi oli. Ega suurt nendes lugemist ei ole aga midagi ikka olen leidnud igast ühest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+2...

Kaks tõsisemat jõusaali trennipäeva seljataga ja kaal on +2kg..

Tegelikult vaadata visuaalset pilti siis laupäeva õhtune kerge uimastite/paharettide manustamine tõi lihastesse värskuse tagasi. Pean silmas süsivesikuid. Eile ja täna tegin raskemad trennid kui võrrelda viimase 3 dieedi nädalaga. Totaalselt igatsesin raskusi taga, kui võrrelda max jõunäitajatega siis olid mõlemad trennid võimlemised aga siiski tunne oli hea ja tugev. Mina ei saa muudmoodi treenida ja sellest kõigest naudingut saada kui mitte raskelt treenides...

Islandi võistlusele ma siiski ei sõida kuna piletid on ebareaalselt kallid. Ma nii ligikaudu arvutasin ca 1000euriga peaks arvestama... Veidike liiga palju lisaks veel töölt ka puuduma... Sellise summa eest saan detsembris mmile sõita ja veel nädalakese enne jõule hispaaniasse puhkusele jääda. Eks see mu plaan ongi kui nüüd plaanidest rääkimiseks läks. Plaan on teha mmiks enda tippvorm, selleks ca miinus 1,5-2kg võrreldes eestikate kaaluga minna. Teeb ära ilusti, nüüd tõstan raskusi trennis, kui vaja siis aeroobse mahtu ja loomulikult rasvade osakaalu menüüs. Peale trenni natuke testin vitargot koos isolaadiga.

Kui mmist veel rääkida siis kui õnnestub max teravus kätte saada siis usun, et viimaseks ei jää:)

Okei aitab tänaseks. Ikka ootan emv võrdluspilte, st ametlikku galleriid. No kaua võib aega võtta, isegi soomlased on sellesuhtes meist peajagu üle, ala pea kohe olid korralikud pro pildid netis üleval.

Lõppu paar lavatagust pilti ja pilt peale tänast aeroobset.

post-22577-0-99014100-1413924150_thumb.j

post-22577-0-89005900-1413924170_thumb.j

post-22577-0-91314700-1413924180_thumb.j

post-22577-0-80118500-1413924212_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal enne emv sissekannent postitan mõned pildid väiksest sessioonist mis natuke aega tagasi sai tehtud. Endiselt ootan pilte ja korralikke videosid ka võrdlusraudinst ja vabakavast aga mul on tunne et viimaseid ma jäängi ootama.

Igatahes nüüd ei ole blogi pealkiri teekond emvle vaid road to spain :)

100% lukku ei löö veel seda aga suuna selles suunas võtan vaikselt. Üle 6 nädala aega, piisavalt et paljusid asju parandada (poseerimine, vorm jne).

Ju näis...

post-22577-0-16999000-1414008559_thumb.j

post-22577-0-82154400-1414008582_thumb.j

post-22577-0-14680100-1414008604_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui fotod on pildistatud raw formaadis mitte jpg siis läheb nende töötlemisega aega. Eriti kui veel on erineva valgusega, erineva white balance'ga fotod jne siis tuleb ühekaupa need töödelda et neist asja saaks. Tavalised kehva kvaliteediga jpg formaadis netipildid saaks muidugi kiiresti üles laadida aga kas topelt tööl oleks mõtet. Kulturismivõistluse pildistamine on tegelikult suht keeruline kui tahta head tulemust. Kui vaadata siis enamus galeriisid on kõik punased, ka Mr O galeriisid vaadates kohati. Kui pildid arvutisse saab siis alles põhiline töö hakkab. Ma ei tea kuidas siin lehel ja fotograafidel aga enamasti tehakse seda sellel alal puhtalt entusiasmist ja oma vabast ajast ja peale makstes. Kas keegi on kunagi oma võistluspiltide eest midagi kellelegi maksnud?

Ma ise ei olnud kohal ja ei teinud ka seega ühtegi pilti aga võibolla kevadel Tartus saab midagi salvestada. Lihtsalt veidi tausta fotonduse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"pump is most satisfied feeling what you can get in the gym" kõigile kulturismi fännidele on teada kes sedasi ütles :)

Täna oli mulgi lõpuks korralik pump tunne kätes, nimelt oli kätepäev. Triitseps ja biitseps. Raskustega võib rahule jääda, enesetunne väga hea. Hetkel lõpetan trenni aeroobsega, mõtlesin et panen mõned read siia kirja... :D

See nädal on läinud tööd ja trenni tehes, väga kiiresti. Homme plaanin raskemat jalga teha. Mõttes on 180kg kükk. Kui õnnestub 5-6x teha siis saab rahumeeli öelda et jalamass mis dieedi alguses oli on säilinud. No eks dieediga midagi ikka on kaotsi läinud. Igaljuhul saan mina sellega olukorda hinnata. Eks see mis on lihase andnud ei võta seda ära! Seda põhimõtet peaksid paljud jälgima, eriti need kelle jaoks eksisteerivad reljeef ja massiharjutused :D heh lol.

Natuke muud ka siia, nimelt täna nägin 1961 aasta "natside rahvaautot" ehk lihtsalt põrnikat. Täis orginaal, päris uhke pill :P soomes näeb natuke rohkem selliseid klassikuid kui kodumaal.

Lõppu pilt "abimehest" või siis toidulisandist nagu Rükenberg selle kohta nimetas. Ka minul on see asendamatu abimees. Too on veel üli hea maitsega, soovitan aga MÕÕDUKAS koguses!))

post-22577-0-53600400-1414079949_thumb.j

post-22577-0-73357000-1414080061_thumb.j

post-22577-0-01835700-1414080163_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda võiet sai ka kunagi Soomest toodud, nüüd on õnneks siin ka taolisi saada...

Pildidid tulevad üsna pea B)

Paraku jh, nüüd on soome oma toiduvaliku/hindade jne poolest ikka väga igav koht. Kõik mis on selline eksklusiivne on üle mõistuse kallis, mida nkn ei osta ja sellised taolised asjad nagu mainisid saab ilusti eestist ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annika, äkki saladuskatte all paljastad, mis poest/marketist seda võid võiks leida?

Suuremates poodides on see hüdrogeenitud rasvadega maapähklivõi (oli vist GoodBurry oma, kui ei eksi), mida väga ei tahaks tarbida.

Variant on ka ise teha, aga siis peab võimas blender olema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ostnud erinevatest looduspoodidest: nt Pirita Selveris on selline, Rocca al Mares 1. korrusel samuti, ka on neid müügil. Üks poekett, kus kindlasti on, on Biomarket ja peaks olema saada erinevaid sorte: mandel, maapähkel, kreeka pähkel jne. Nn tavapoodides pole päris see võie, sinna on lisatud tihtipeale ka suhkrut, aga looduspoodide omad sisaldavad üldjuhul vaid meresoola veidike, kui sedagi, maitsest igatahes ka seda soola aru pole saada.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäev...

Peaks nagu igatpidi puhkepäev olema aga paraku seekord ei ole.

Nädal läks väga kiirelt, puhkepäevi ei olnud. Homme või ülehomme peaks tegema muidu võib ületrenni oht tekkida.

Reede õhtul oli natuke raskem jalg. Keskendusin kükkimisele kuid mitte nüüd nii palju kui ma tegelikult võimeline oleksin. Kuid eks neid "võimeid" on testitud küll varasemalt. 180kg kangiga seekord 4 varuga, super. Ega ei ole kunagi teinud nii väikse kehakaaluga ja sellistes tingimustes sellist numbrit.

https://m.youtube.com/watch?v=70g6ZjYtris

Muud harjutused olid sellised 75%lised pingutuse astmest. Kordused üle 10x seerias. Vaikselt olen hakanud "ben johnsonit" tegema. Päris raske viimane, algul ei suutnud 5te kordagi teha. Väike hirm on ka sees et ette lastes hamstring rebeneb ja ninaga vasta põrandat kukud :) Õnneks seda veel juhtunud pole. Super oleks kui ühes tükis ja kõik liigesed maksimaalses liikumises püsiksid. Kevadel oli õla esiosa vigastus, lamades surumises oli täpselt 3 kuud pausi. See selleks.

Vaatasin, et Islandi võistlusel oli ka minu nimi kirjas. Paraku ma seda kaasa ei tee, jäin liiga hiljaks lendude bronnimisega ja siis kui Ott kirjutas et oled nimekirjas olid juba lennud üle mõistuse kallid. Algselt ma tundsin huvi paar nädalat enne emvd. Kahju natuke samas mis seal ikka...

Praegu on natuke kummaline kulgeda, nagu aega oleks samas ega seda nii palju ka ei ole ca 7 nädalat. Kaal ja vorm on kontrolli all, järgmine nädal plaanis jälle teravust timmima hakata. Nüüd on mingisugune number ees, tean et selle saavutamine nõuab päris suurt pingutust, nagu nõudis ka emv oma. Mmiks emv 94st vaja veel ca 1,5-2kg maha saama siis peaks olema kkk (kuivkuikurat) emvl laval olles oli kaal 95kg ja natuke pealegi. Nüüd tean et ei mingit laadimist! Jh, tavalised tühjad kalorivaesed dieedipäevad tulevad kuni võistlus on läbi. Emvl oli selgelt näha et iga gramm svd võttis natuke teravust vähemaks. Muidugi järgmise päeva hommikuks oli lihas laadimise ja vähese alkoholi abiga nagu tavaliselt ebareaalselt elus/terav/punnis :D lol tavaline värk.

Just vaatasin et endiselt pole võistlusest ametlikke pilte, mis toimub???

Mõnel on siia õigustuseks kindlasti midagi kobiseda aga jh, las see siis olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shit happens :)

Nii võib öelda küll, 2 nädalat ja 2 ekraani. Esmalt arvuti oma vahetult enne eestikaid ja nüüd telefon. Hea et ise ühes tükis püsin:D

Praegu kriban ühte esimestest ampsõuna kasutades. Muidu kui see välja jätta siis trennid sujuvad väga hästi, eile sai masinaga õlale surumisea tehtud 50kg 8x. See ligi 30% rohkem kui enne emvd. Tänasest hakkan kasutama peale trenni vitargo+isolaadi "jõujooki":) Eks vaatab kas toidulisandite tipp "gear" praktikas ka töötab. Dieet, eriti võistlusteks valmistumine on selleks vaieldamatult parim aeg.

Ega rohkem ei jõua läbi selle lukuaugu kirjutada. Loodan kui tehnika parandusest kätte saan siis on juba siin mida vaadata ja saab rahulikult pikemalt paar sõna emv teemal kirjutada..

post-22577-0-00880700-1414562866_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead vastava tel ostma, mis kohe ribadeks ei kuku :D

Endal S2, mitu korda kukkunud aga õnneks veel terve ->

Samas, see nii vana mudel, et kindlasti leiab ka paremaid (:

Milleks üldse mingi muu telefon osta, kui olemas on Samsung?? Ma ei saa inimestest aru. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks üldse mingi muu telefon osta, kui olemas on Samsung?? Ma ei saa inimestest aru. :P

Härra Merisalu, kas siis Samjung on nagu kinnisideeks saanud?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra Merisalu, kas siis Samjung on nagu kinnisideeks saanud? :D

Ei. Lihtsalt Samsungist ei suuda veel keegi paremaid ja vastupidavamaid telefone teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas!

Nädal möödas viimasest uuendusest ja oleks aeg midagi kirja panna...
Eelmisel nädal sain vastuse antidopingust, 05.10.2014 antud võistlusväline dopingutest oli negatiivne. Muidugi positiivseid uudiseid fitness.ee ei kajasta aga no see selleks eks iga saidi omanik vaatab ise kas igasuguseid uustulnukaid saab tõsiselt võtta eriti veel endiseid naclasi :) (veidike huumorit ka) Eks see vastus oli super tähtis mulle ja näitas seda et mu jutul on ka tõsi taga.

Teine teema on EMV galerii. Ma ei hakka enam küsima miks või millal. Mainin vaid ära et selle aastane gallerii on miski pärast rohkem lavatagune ja kummalisel kombel korralikke õige nurga (otse) alt tehtud pilte pea et ei ole. Loodan et järgmised võistlused on selles osas kajastus tasemel jälle, et iga uustulnuk saab endast pilte vaadata hiljem. :)

Mis toimub?
Lõpuks olen ennast uuesti vaimselt taas rajale saanud, vahepeal oli natuke raske säilitada korda köögis. Ikka lipsas midagi ebavajalikku hammaste vahele. Keha ei küsinudki nii väga aga ju oli "arvuti" natuke sassis omadega. Kõigele vaatamata on +3kg vedelat juurde tulnud kaalule, loodetavasti kahaneb see nr 1,5kg nädala lõpuks võrreldes emv kaaluga.
Hispaania..., ei tea täpselt miks aga midagi kripeldab sees. Eks ennekõike on see maksimaalse vormi saavutamine. Kui olen seda suutnud siis usun et saan sisemist rahu. Teine asi miks ma tahan minna sinna on see, et näha kas asjal on pointi. Jah, pointi! Seda ma ei hakkagi siin lahti kirjutama mida ma mõtlen selle all aga mainin ära.
See nädal on plaanis broneering ära teha. Nädalavahetusel lugesin/tutvusin võistlusega ifbb lehel. Info ja jutt on väga asjalik ja ametlik, eks kohapeal näha ole kas nii ka on.

Lühidalt veel...
Trennid sujuvad väga hästi, täna oli tugev jalg. Hakk masinal 160kg 8x varuga, jällegi sellise kaalu juures super näitaja. Muud harjutused ära märkimist ei vääri. Aeroobset teen pea iga päev, nädala lõikes 7-9 tunni vahele, jõunäitajad üritan hoida üleval.
Ehk saab järgmine nädal pilte taas teha, praegu saan pakkuda vaid selfit tänasest trennist :D





post-22577-0-21810600-1415131062_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×