Jump to content
Ansjuu-

Ansjuu- blogi

Recommended Posts

Heips!

Eesolev nädal tuleb mul väga kiire, seetõttu saan saali minna kõigest kolmel päeval. Seega otsustasin, et teen siis igal päeval terve keha läbi. Ja neil päevadel, kui saali ei saa, üritan jooksma minna.

Tegin seekord kükkide asemel jalapressi ja selg ei andnud üldse tunda ning julgesin ka alaseljapingil keharaskusega selga teha. Ilmselt paar nädalat läheb veel aega enne, kui julgen uuesti raksuseid kasutama hakata. Avastasin trennis ka seda, et jõudu on mõne harjutuse juures järsku juurde tulnud.

Tänane trenn:

Jalapress: 1x10x100 kg

1x 8x110 kg

3x6x110 kg

Triitseps blokil: 4x10 x30 kg

Blokil tõmbed eest: 1x10x35 kg

3x8x40 kg

Blokil tõmbed ülevalt kitsa althaardega: 5x8x40 kg

Õlapress: 4x10x7,5 kg

Biitseps kangiga: 2x11x10 kg+ z-kang

Biitseps hantlitega: 3x8x7,5 kg

Trenni lõpus 15 min. intervalli ka ratta peal.

Avastasin end täna hommikul imelikke mõtteid mõlgutamas. Nimelt tuli mul kuskilt idee, et võiks proovida ikkagi tulevikus bikini fitnessis võistelda, kuid see oli esialgu kõigest uitmõte. Eks näis,kas sellest mõttest midagi saama ka hakkab. :P

Kõhulihased annavad ka natuke endast märku:

DSC_0829h.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käi mõnel Egle bikini koolitusel, leia hea treener (koolitusel saad kindlasti ka juba selle "probleemi" ühtlasi lahendatud ma usun), kes Su nö üle vaataks ja siis juba saadki tulevikuplaanid nö paika panna, et kas tasuks, millal ja kuidas asjale läheneda. Kui ikka soov juba tekkinud on, siis miks aega raisata! ;)

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oleks mul tõesti kõige mõistlikum Silvar Rückenbergi jutule minna. Kuid TYASK'i kodulehte uurides nägin, et uus semester algab alles 1. veebruarist. Või võetakse seal semestri keskel ka uusi nägusid vastu?

Kogun praegu julgust siin, et seda järgmist sammu ette võtta. Ei kujuta ennast laval ettegi tulevikus, sest ma olen ülihäbelik ja tõsine inimene. Eks see poseerimine saab asja juures kõige raskem olema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oleks mul tõesti kõige mõistlikum Silvar Rückenbergi jutule minna. Kuid TYASK'i kodulehte uurides nägin, et uus semester algab alles 1. veebruarist. Või võetakse seal semestri keskel ka uusi nägusid vastu?

Kogun praegu julgust siin, et seda järgmist sammu ette võtta. Ei kujuta ennast laval ettegi tulevikus, sest ma olen ülihäbelik ja tõsine inimene. Eks see poseerimine saab asja juures kõige raskem olema. :D

Häbelik ja tõsine inimene avalikku foorumi blogi ei tee ja profiilipildil ei naerata. Nii et pole sul viga midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, sõnastan veidikene ümber. Laval bikiinides poseerimise ja naeratamise jaoks olen veidikene liiga häbelik. Aga eks selleks ongi kogemust vaja. Lavahirm on mul terve elu olnud ja kui sinna juurde lisada veel hirm võistluste ees, siis saab see tõsine eneseületus olema :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa nagunii seal majas trennis käid, mine mõnikord harrastajate trenni ajal 2. korruse saalist läbi. Silvar viskab pilgu peale ja annab hinnangu.

Kevadel on kindlasti ka TÜ ASK-is Lõuna-Eesti karikavõistlused tulemas, seal hea võistlemisega algust teha:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ega Tallinn pole ju ka kaugel ja enamasti need koolitused nädalavahetusel+ saab lisaks hulga nänni, meiginõuandeid jpm, nii et mina arvan, mida rohkem seda uhkem! ;) Kuigi ise bikiinisse võistlema minna ei plaani, siis järgmisel aastal, kui olen taas nö ühes tükis, tahaks ka kindlasti mõnel tema koolitusel osaleda just enese harimise eesmärgil, lisaks ametliku koolitusena annab see ka ju vajalikke koolituspunkte.

Aga Tartus muidugi jah praegu kõige parem lahendus siis leida hea treener ja asuda eesmärgi nimel tööle ja kevadel siis juba täitsa lava peale ka mõelda, saad edasised plaanid kenasti paika panna ja näed selle nö võistlemise poole ka ära, pluss muidugi lavakogemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, tänane treening ka nüüd selja taga:

Smithil taha ja kõrvale asted: 3x7x30 kg+kang

Triitseps blokil: 4x8x30 kg

Õla tagaosa masinal: 3x 8x 32 kg

Alaselg pingil: 3x20

Õlapress: 3x10x7,5 kg

Bitseps z-kangiga: 3x10x 10 kg+kang

Blokil laia haardega ülevalt ette tõmbed: 4x9x35 kg

Lihased on eilsest trennist ikka parajalt valusad, eriti jalalihased. Ilmselt seetõttu, et jalapressi tegin viimati üle kuu aja tagasi ja alati, kui mõne veidi teistsuguse harjutuse sisse toon, siis annab kohe järgneval päeval tunda.

Aga seoses bikini fitnessiga mõtlesin pikalt ja laialt selle üle järele ning jõudsin otsusele, et lähen treeneri jutule detsembri esimestel päevadel, kui mul saab täpselt 1 aasta täis jõusaalitreeningutega alustamisest. Senikaua kogun julgust ja mõtisklen oma tulevikuplaanide üle. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle!

Eelmisel nädalal sai kõigest 2 saalitrenni tehtud + ühel päeval kõhulihaseid. Lisaks sai kaks päeva sünnipäevapidu peetud ning see tähendas sisuliselt minu jaoks väga palju süsivesikuid. Sõin ikka korralikult kolmel päeval oma kaloraaži üle. Aga ega ei kahetse ka, pole juba ammu ennast niimoodi lõdvaks lasknud.

Täna sai siis tehtud üks mõnus jalatrenn:

Jalapress: 4x10x100 kg

Säär püsti Smithil: 5x15x 50 kg+ kang

jalasirutus ette: 5x8x30 kg

jalgade kõverdamine kõhuli: 3x20x20 kg ( Seda teen endiselt väikese raskusega, et mitte selga kurnata)

Smithil taha ja küljele asted: 3x7x 30 kg+ kang

Lisaks tegin 20 min aeroobset ja venitasin ennast korralikult. Venitamine on viimasel ajal jäänud tagaplaanile. Õnneks täna oli rohkem aega, et sellele keskenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna sai siis tehtud seljatrenn ja natuke biitsepsit.

Blokil ülevalt tõmbed kitsa althaardega: 4x9x40 kg

Blokil ülevalt tõmbed laia pealthaardega: 3x10x35 kg

Alaselg pingil: 3x20

Kummargil olles kangi tõmbed vastu kõhtu: 1x15x tühi kang

1x12x 5 kg+kang

3x10x10 kg+kang

Biitseps seistes: 4x10x10 kg+ z-kang

Tegin kohupiimapannkooke. Enam niisama kohupiima süüa ei suuda, seega tuleb otsida alternatiive. Kui kellegil mõni asjalik retsept varuks on, siis võib teada anda.

DSC_0857.jpg

Üks trenniselfie ka:

DSC_0851.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal on koolis üsna pingeline aeg olnud, seega pole eriti aega siia kirjutada. Trennid sujuvad üsna edukalt ning toitumine on ka korras. Eriti positiivne on asjaolu, et mu alaselja valu kadus ühe ööga ära. Teisipäeval oli seljatrenn ja peale seda veel kummardada ei saanud, kuid järgmisel hommikul bussis istudes turgatas järsku pähe, et hommikul sain saapad ilma valuta jalga. Loodan, et liiga varakult ei hõiska.

Olen sel nädalal ka raskusi suurendanud. Eile oli selline huvitav seik rinnatrennis, et kui varem tegin 10 kg hantlitega rinnalt surumist, siis tahtsin raskust suurendada, kuid järgmine raskus, mis saalis olemas on, on 12,5 kg. Mõtlesin siis, et mis seal ikka, proovime! Tegin siis esimeses seerias 5 kordust, tunne oli hea. Kuid teist seeriat alustades, ei saanud esimest kordustki üles, sest vasak küünarvars andis lihtsalt alla ja ei saanud üles tõsta. Ei tea, milles probleem oli. Võtsin siis uuesti 10 kg'sed hantlid ning ikka oli vasak käsi nõrk ja ei tahtnud väga üles tulla. Hädavaevu sain oma trenni lõpuni viia. Okei, järgmisel nädalal lähen siis uuele katsele.

Täna oli väga mõnus trenn. Terve keha tegin läbi peale rinna ja triitsepsi . Eelnevalt nimetatud polnud veel eilsest treeningust taastunud. Võtsin julguse kokku ja tegin kükki üle pika aja. Mingil moel olen vahepeal tugevamaks muutunud. Raskus oli suurem, kui enne seljavalu ja isegi jäi veidikene varuks. Biitsepsi kõverdamisel lisasin 2,5 kg raskust juurde ning blokil kitsa haardega ülevalt alla tõmbes jätsin raskuse samaks, kuid lisasin ühe korduse.

Ehk siis asi areneb positiivses suunas. Homme või ülehomme lisan siia natuke ka pildimaterjali. Novembri lõpus saab mul tegelikult ametlikult läbi 3 kuud massiperioodi algusest. Kaalu on lisandunud umbes 2,5 kg või isegi 3 kg. Eks ma pühapäeva hommikul kaalun ennast, siis tean täpsemalt. Enesetunne on hea, kuigi ei jõua ära oodata, et kunagi neid lihaseid ka rohkem näha saaks. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis detsembri esimesel nädalal lähen treeneri jutule, et fitnessiga tõsisemalt tegelema hakata. Eks siis treener paneb eesmärgid paika ja saan ka teada, millele edaspidi keskenduma peaksin.

Seniks aga tervislikku nädalavahetust Teile! :)

Muudetud kasutaja Ansjuu- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Kaalusin end siis täna hommikul, aga kuna mu keha teeb vahepeal igasuguseid imelike trikke, siis otsustasin, et kaalumine on minu puhul ikka täiesti mõttetu tegevus, hüppab üles-alla. Mõistlikum on lihtsalt peegelpilti vaadata.

Kõige pealt jagaksin väikest osa oma sünnipäevakinkidest. Vähemalt sõbrad teavad, mis mulle meeldib. Lisaks sain ka pulsikella, mida ma veel kahjuks pole jõudnud proovida.

IMG_1806t.jpg

Tegin siis mõned võrdluspildid endast. Vasakpoolsed on tehtud 30. augustil ning parempoolsed täna:

IMG_9686.JPG

Biitseps kasvab :P.

IMG_9147tl.jpg

Seljast sai ka pilti tehtud. Selle pildi pealt pole küll väga hästi näha, kuid järjest enam tundub ikkagi asi nii olevat, et vasak pool on kõvasti arengus maha jäänud. Või siis ei oska ma vasaku poole lihaseid samamoodi pingutada, kui paremal pool olevaid.

IMG_1855t.jpg

Nii palju siis piltidest. Mis ma oskan öelda, areng on toimunud, kuid ennast vaadates jääb ikka selline mulje, et ülakeha on päris kõvasti arengus maha jäänud. Kõht eest vaadates on lihtsalt lame, mingeid lihaseid seal küll näha pole, ainult külje pealt pingutades tulevad nähtavale. Sama probleem ka kätega.

Tänasest päevast siis nii palju, et sai kerelihaseid veidi treeenitud ning kui viitsimist ja tahtmist on, siis hiljem teen ühe intervalltrenni ratta peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niinii, pole ammu kirjutanud siia.

Vahepeal on nii palju juhtunud, ei teagi kohe, kust otsast alustada. Treeningud käivad plaanipäraselt, toitumine samuti. Või noh, nüüd alandasin oma kaloraaži veits, sest olulised üritused tulemas ja ei taha päris ebamugavalt ennast tunda, kui nii suures plusskaloraažis olen. Seega on plaanis tekkinud väikesed muutused. Kuna mul sai 3 kuud massikasvatust läbi, siis otsustasin nüüd kaloraaži kärpida. Ilmselt veebruarist alustan uuesti plusskaloraažiga. Väga palju ei kärpinud, umbes 200-300 kcal võrra. 1900-2000 kcal on selline vahemik, kus saan rasva põletada ja tunnen, et treeningukvaliteet ei kannata. Seega jään esialgu selle peale pidama.

Mis sai siis minu plaanis minna treeneri jutule? Olen selle peale nüüd pikalt mõelnud ning otsustasin, et lähen esialgu iseseisvalt edasi, just kooli tõttu. Arvestades seda, et mul on plaanis bakalaureus lõpetada väga heade hinnetega, siis arvan, et põhitähelepanu peaks jääma koolile ning õpingutele. Seega jääb bikini fitnessi plaan esialgu tagaplaanile. Eks näis, äkki saab sügiseks end vormi aetud.

Seljaga on asjad nüüd sedamoodi, et hõiskasin ikkagi liiga vara. Selline huvitav lugu on, et selg lõpetab valutamise peale igat seljatrenni. Eelkõige peale alaseljale mõeldud harjutusi. Tavaliselt on teisipäeviti mul seljatrenn, seega teisipäeva õhtuks on valu kadunud ja nädala lõpus tuleb juba tagasi. Oskab keegi öelda, millest see tingitud on? Küki pidin seega taaskord treeningkavast välja võtma, jõutõmbe samuti. Ülejäänud harjutused probleeme ei valmista.

Sellest nädalast alates saan ainult 3 jõutrenni nädalas teha, seega jagan kava ülakeha/alakeha ning ühel päeval siis teen terve keha läbi. Põhjus selles, et kuna 3-kuu pääse sai läbi, siis seekord sai soetatud 10x pilet, sest detsembri teisest poolest kuni jaanuari lõpuni Tartus eriti ei paikne. Ilmselt vabad päevad täidan siis aeroobse või intervalliga.

Täna sai tehtud jalatrenn. Kuna olen kuskilt mingi pisiku külge saanud ja läksin trenni väikese palaviku ning kurguvaluga, siis ei hakanud raskustega üle pingutama, vaid tegin 10-16 korduselisi seeriaid ning panustasin rohkem tunnetusele. Siiamaani jalad all värisevad trennist. Ilmselt homme saan jälle korralikku lihasvalu tunda.

Rohkem vist hetkel midagi asjalikku rääkida polegi. Jõulud on tulekul ja vahepeal luban endale ka igasuguseid maitsvaid asju. Loodetavasti sel nädalavahetusel valmistan piparkooke, siis saab nendega maiustada. Muidugi mõistlikkuse piirides :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle olen pikalt kadunud olnud. Kõik läheb endiselt plaanipäraselt. Kaalunud küll pole ennast, kuid peegelpilti vaadates tundub, et midagi on ikka alla läinud. Kui varem polnud piisava valgukoguse kättesaamine mingiks probleemiks, siis nüüd pean kõvasti vaeva nägema selleks. Kanafilee ega kohupiim ei taha kumbki enam hästi alla minna. Peab vist uusi retsepte leiutama hakkama.

Esmaspäeval tegin saalis alakeha:

Puusatõsted vaba kangiga: 4x12x 50 kg

Jalapress: 4x8x110 kg

Säär Smithil seistes: 5x17x50 kg+ kang

Smithil taha-kõrvale asted: 3x 14x 30 kg+kang

Otsustasin, et tuharale peab rohkem koormust andma, sest selle piirkonnaga pole veel üldse rahul, seega lisasin puusatõsted ka kavasse.

Täna ülakeha:

Blokil tõmbed ülevalt laia haardega: 4x8x35 kg

Õlapress: 3x9x9 kg

Kangi tõmbed vastu kõhtu ette kummardades: 4x10x 25 kg+ z-kang

Alakeha pingil: 3x15x10 kg

Õla tagaosa masinal: 4x7x 32 kg

+ Triitsepsit, biitsepsit 4-5 seeriat

Veidi toidupilte ka, mis vahepeal tehtud on:

DSC_0874.jpg

Laisa inimese lõuna: Chick Snack punapeediga.

Ja muidugi kohupiimapannkoogid:

DSC_0944.jpg

DSC_0962.jpg

Midagi uut söönud pole. Praegu on põhilisteks toitudeks hommikune puder, kanarisotto, kanasupp, kohupiima-pannkoogid ning õunad. Varsti kindlasti tüütab ära ja siis tuleb midagi uut proovida.

Midagi trennidest ka:

DSC_0969.jpg

Õlad on ka natuke ilmet hakanud võtma:

DSC_0977h.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimese aasta progress ongi kiire. Noobgains - inglise keeles.

Järgmiste aastate progress ongi aeglane.

Õunte asemel nagista pähkleid teleka ees, valgukoguse saad nagu naksti täis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oligi plaanis järgmiseks nädalaks pähkleid muretseda. Siiamaani olen jälginud ainult seda, et valgukoguse kätte saaks, aga mõtlesin, et peaks süsivesikuid vähemaks võtma ja rasvu ka tarbima. Vaatan, kuidas mõjub. :)

Muudetud kasutaja Ansjuu- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna sai varakult, 7.00, jalatrenni tehtud. Polnud hea mõte. Muidu nagu polnudki väga õudne, kuid millegipärast hommikuti on mul veidi hingamisega probleeme. Seega peale igat seeriat pidin korra maha istuma ja hingamise rütmi tagasi saama, et uuesti alustada. Proovisin taaskord kükke ka teha. Asi on paljulubav, selg pole juba nädal aega tunda andnud. Detsembrikuu lõpus ja jaanuarikuus ma ilmselt väga tihti saali ei saa. Õnneks on kodus mul mõned hantlid ja vajaliku trenni saab vast nendega tehtud. See tähendab seda, et selg saab suuremast koormusest kuu aega puhata. Loodetavasti siis veebruarikuus saan taaskord trennidest võtta, mis võtta annab. Veebruari alguses on plaanis taaskord kaloraaži tõsta, seega tahaks ka raskuseid suurendada ja uuesti jõutõmbe kavasse võtta.

Praegu on koolipoolne pinge vägev. Tundub, et hakkab väikest viisi stress ka tulema. Eile avastasin end tegemast plaanivälist patupäeva. Seda pole juba ammu juhtunud. Aga tänasest olen taaskord rajal tagasi.

Nädalavahetusel sai kooki tehtud. Põhjaks on punastest ubadest valmistatud browney ning katteks kohupiim ning mustikad. Ütleme nii, et.. Külmalt kõlbas süüa küll, kuid soojalt domineeris põhja mõru maitse.

kook.jpg

Jalgadest sai ka täna pilti tehtud:

blogi.jpg

Võtsin uueks nädalaks endale kaks eesmärki:

1) Hakka rohkem rasvu tarbima!

2) Hakka rohkem vett tarbima! Vedeliku tarbimisega on mul küll probleeme. Mul nagu ei eksisteerikski selist asja nagu janutunne. Et natukenegi vedelikku saada, olen viimasel ajal hakanud teed jooma rohkem. Nüüd üritan ikka paar klaasitäit vett ka ära juua.

Saigi vist selleks korraks jutt otsa.

Toredat päeva jätku! :)

Muudetud kasutaja Ansjuu- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Keegi mu kava veel otseselt üle pole vaadanud, hetkel veel üritan ise hakkama saada.

Üldjuhul on mul trennid jaotatud lihasgruppide alusel. Ainult sel juhul on ülakeha/alakeha või siis full body trenn, kui juhuslikult mingil põhjusel tihti trenni ei saa minna. Sel ajal, kui on 5x nädalas aega käia on kava järgmine:

1. Jalg/kõht

2. Rind/biitseps

3. Õlg/triitseps

4. Selg/kõht

5. Terve keha

Hetkel saan saali päris harva ning seetõttu teen iga kord terve keha läbi. Jaanuari lõpus saan taas korralikult trennis käima hakata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Annan ka ikka märku enda tegemistest vahepeal. Eelmine nädal oli äärmiselt ebameeldiv. Kolmapäeval oli raske eksam ning selleks ajaks, kui sinna kohale jõudsin, olin olnud 48 tundi magamata. Hea, et oma nime kirjutamisegagi hakkama sain. Kui üks eksam tehtud sai, pidin juba reedeseks eksamiks õppima hakkama, mistõttu reedeks olin terve käesoleva nädala peale kokku maganud 8 tundi. Ja muidugi peale reedest eksamit oli vaja esmaspäevaseks eksamiks veel õppida. Kokkuvõtlikult võib öelda, et täiesti ebaõnnestunud nädal. Kõige tipuks sain reedel kõhuviiruse ka endale külge, mis tähendas veel ühte magamata ööd.

Trenni tegin eelmisel nädalal vaid kahel korral. Liikumine oli väga minimaalne ning seetõttu hoidsin ka kaloraaži madalal. Eile sain lõpuks end liigutada veidi. Tegin koduse full-body trenni, mis sisaldas endas hantli tõsteid kõrvale 5x15, biitsepsikõverdusi hantliga 4x11, triitsepsit tegin tooli abiga, kükid, puusatõsted, plank 5x1 min, kätekõverdused 10x10.

Täna on plaanis üks intervalltreening teha.

Lisan siia ühe võrdleva pildi seljast ka. Tundub, et selg on veidi laiemaks läinud.

IMG_9159kl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×