Jump to content
Kodiak

õlavarre-kolmpealihas

Recommended Posts

Trenni ma ei tee. Töö on füüsiline, liigun palju, erinevad liigutused. Mure ka varem kallal käinud aga täna see päris tõsine kohe. Nimelt ma ei saa toetuda kätele, sest kohe löövad triitsepsid krampi. Proovisin toenglamangus ühe surumise teha ja lihtsalt vaadata kas saan teha. Krambivalu nii suur et vajusin lihtsalt läbi ja kogu muusika.

Mis mul viga on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole nagu päris kramp ka. Lihaskrambid saaks veel magneesiumi kaela veeretada jne. aga just pinge asendis on terved triitsepsid korralikus valus ja jõud kadunud. Toenglamangus surumine täielik null tänu sellele. Tava olukorras olen tugevamat sorti poiss enda arvates ja 100 kg kehakaalu kohta oma 100 korda surun ära ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni ei tee seega ületreenitused ja asjad kukuvad kohe välja. Kas siiski mingi toitaine puudus põhjustab seda? Toitun küllalki mitmekesiselt umbes neli korda päevas ja korralikud portsud, vett joon keskmiselt iga kahe tunni jooksul pool liitrit vastavalt vajadusele. Üldiselt vett tarbin palju ja kuni tunnen et ära ei upu siis arvan et see on hea. :)

Kas kehakaal võib kaasa tuua sellist jama. Viimase 2-3 aastaga on kehakaal suurenenud umbes 20 kg mis pole minu arust tugevale mehele väga suur koormus. Või noh enda arust olen tugev mees :D Sellised jamad panevad mõtlema küll et peab sporti tegema hakkama aga noh kõigil pole antud sellist tahtejõudu ja mis seal salata ka kiires elutempos aega. olen 1,82 cm pikk ja kuskil 100 või mõni kg peale. Kas peaksin kaalust maha võtma et vältida seda jama, sellesmõttes et äkki minu kehakaal nõuab rohkem vitamiine kui söön. Ma täiesti võhik ja ei tea mida teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×