Jump to content
Rebane

EMV kulturismis ja fitnessis 2014 Salme Kultuurikeskuses 18.10 - GALERII

Recommended Posts

Meeste rannafitnessi ''meister''.

Siin avaldame loetelu sportlastest ja sportlase abipersonalist, kes kannavad hetkel karistust dopinguvastase reegli rikkumise eest.

8 Rodion Popov Kulturism

Eksogeenne anaboolne steroid – boldenoon,

drostanoloon,

metelonoon,

dehüdrokloor-metüültestosteroon

Hormoon – anastrosool

Uus Eesti Meister siis parima karika saanud Mattias Peters

UUDIS siin

Oleg Anissimov ja Mihkel Vaino andsid negatiivse proovi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste rannafitnessi ''meister''.

Siin avaldame loetelu sportlastest ja sportlase abipersonalist, kes kannavad hetkel karistust dopinguvastase reegli rikkumise eest.

8 Rodion Popov Kulturism

Eksogeenne anaboolne steroid – boldenoon,

drostanoloon,

metelonoon,

dehüdrokloor-metüültestosteroon

Hormoon – anastrosool

Uus Eesti Meister siis parima karika saanud Mattias Peters

UUDIS siin

Oleg Anissimov ja Mihkel Vaino andsid negatiivse proovi. :)

Müstika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OMG, täna just vaatasin sky uudistest , et üle miljoni noore Inglismaal kasutavad steroide😠😠😠😠

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli viisakas poiss ju, intervjuus tänas ilusti oma sponsoreid!

Nimekirja vaadata, siis lühidalt, ALL IN :D

2014 on sealt klubist tulnud ametlikult 2 keemikut, üks neiu ja üks noormees. Pool aastat varem oli neiu puhas, hakkas nendega suhtlema ja mõni kuu hiljem oligi olemas. Need, kes võistlevad teises liigas, taovad rusikaga vastu rinda, kuidas vutimunade ja Mannineni peal kasvatavad 10kg liha aastas selga!

Kahjuks, on varasematel aastatel sellest tiimist veel mitu keemikut vahele jäänud, statistika on suht kehva!

Ei mõju hästi see seltskond!

Edu ja värsket õhku sinna saali!!!

Delfisse ka linke tekkinud, poiss ja klubi saavad korralikult reklaami

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/dopingut-korini-tais-eesti-fitnessimeistri-proovist-leiti-viit-erinevat-keelatud-ainet?id=70514107

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/ott-kiivikas-dopingupatusest-popovist-arusaamatu-miks-oli-vaja-terve-mendelejevi-tabel-endale-sisse-suua?id=70514621

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näete siis, isegi mitte väga võimsate lihaste taga võib teinekord terve keemia labor olla :D

Kuigi mina teadsin seda ette juba. Tundus igati loogiline.

Otse kuurilt lavale, no problemo :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näete siis, isegi mitte väga võimsate lihaste taga võib teinekord terve keemia labor olla :D

Kuigi mina teadsin seda ette juba. Tundus igati loogiline.

Sisetunde põhjal või tema vormi hinnates või mingeid kuulujutte teades?

Mind ennast pani imestama, et nii julgelt mindi võistlema. Vaadates ainete nimekirja, ei jää küll muljet, et oleks püütud organismil lasta end ära puhastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sisetunde põhjal või tema vormi hinnates või mingeid kuulujutte teades?

Mind ennast pani imestama, et nii julgelt mindi võistlema. Vaadates ainete nimekirja, ei jää küll muljet, et oleks püütud organismil lasta end ära puhastada.

Neid jutte oli kuulda juba 2012 aastal, tubli poiss, et taas lavale ronis, sai vitsad kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik kiunumine ja parastamine, ma m6tleks parem sellele, et mees v6itis. Tuleb valja, et eesti mees ei ole puhtalt paremaks v6imeline .......Kui nii sitt vorm siis miks need kartuli ja sousti mehed kotti said siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Protokoll ei sisalda Rodioni koduklubi ju?

Videos ilusti mees tänab HC gym'i, Timo Majurit ja oma treenerit. Ma usun, et siit võib järeldada ühemõtteliselt, et ta treenis HC gym'is ja ettevalmistusel aitasid kaasa Timo Majuri ja tema treener Sergei. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videos ilusti mees tänab HC gym'i, Timo Majurit ja oma treenerit. Ma usun, et siit võib järeldada ühemõtteliselt, et ta treenis HC gym'is ja ettevalmistusel aitasid kaasa Timo Majuri ja tema treener Sergei. :)

Kas sa tahad öelda, et protokolli koostaja ei ole pädevalt oma kohustusi teostanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa tahad öelda, et protokolli koostaja ei ole pädevalt oma kohustusi teostanud?

Kui Sa minult nii konkreetselt küsid, siis ma tooksin välja selle, et HC gym pole EKFL liikmesklubi ja siis ilmselt ei saa ka selle klubi all võistelda(aga ma pole täiesti kindel selles, kas see asi käib ikka nii). Teine variant on see, et lihtsalt härra ei öelnud registreerimisel, mis spordiklubi all ta võistleb. Lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa minult nii konkreetselt küsid, siis ma tooksin välja selle, et HC gym pole EKFL liikmesklubi ja siis ilmselt ei saa ka selle klubi all võistelda(aga ma pole täiesti kindel selles, kas see asi käib ikka nii). Teine variant on see, et lihtsalt härra ei öelnud registreerimisel, mis spordiklubi all ta võistleb. Lihtne.

Süsteem on nii, et mitte EKFL liikmesklubisid, laval teadvustaja välja ei hõika ja neid ka lõpp protokolli ei kanta. See kui videos või kommentaarides keegi kedagi tänab, see ei ole piiratud (meil ju sõnavabadus... :D ). St. et mitte liikmesklubide sportlased võistlevad võistlustel kui eraisikud. See on vajalik selleks, kui küsitakse mis vahe seal on kas ma kuulun liikmesklubisse või ei. Kui ei soovi reklaami - ei ole vaja, siis võistlevadki eraisikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×