Jump to content
GoHard

Täpis toitumine

Recommended Posts

Tervist.

Selline küsimas, et kui ma tahaks välja näha selline, kas siis mul peab olema mingi täpne range toitumiskava või piisab sellest, kui ma sõõn õige kogus kaloreid ja saan kõik vajalikud ained kätte :D

Ettetänades

post-34505-0-98703500-1410088556_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi siis kui sa teeksid kõik elus 100% täpsusega, sa ei saaks selliseks kahjuks. :)

Võtmeks on kaloraaž + "nipid"!

Usun, et nt Jaco de Bruyn teab.

10482423_705566559533397_755959136641511

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....kas siis mul peab olema mingi täpne range toitumiskava või piisab sellest, kui ma sõõn õige kogus kaloreid ja saan kõik vajalikud ained kätte

.....ma ei kujuta ette kui range see sinu jaoks on,aga see lause teine pool ongi nagu toitumiskava mõte.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Range on nagu täpne kava näiteks: Esmaspäeval kell 09.00 (200g mitmevilja putru, klaas piima) 14.00 (Juurviljad, riis ja kana)

Aga see mis ma mõtlesin oli nii, et ei söö rämpstoitu vaid igapäev erinevat kodustehtud toitu, näiteks risoto, kartulid ahjulihaga ja midagi sellist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada nüüd palju on õige kogus kaloreid :D Vaatasin netist nende kalori kalkulaatorite, et pean päevas umbes 3200 kc tarbima, aga kuna mul on natuke rasva ka peal, siis palju ma sööma peaks neid? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis sööd natuke vähem. Ja kaalud ja vaatad peeglist iga kuu. Ja teed kõvasti trenni. Sest pool sellel pildil olevast tuleb treeningust - arenenud lihaskond. Ja sõltuvalt vanusest ja lähtepositsioonist (kui palju on rasva, kui palju lihaseid) kestab projekt mõnest aastast paarikümne aastani. St. näiteks 16 aastaselt alustades võib pealt 20 saabudes juba sinna lähedale saada. Kuid 40-selt alustades ja omades paarkümmend kilo ülekaalu ei pruugi see enam kunagi võimalik olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eat CLEN

TREN hard

TEST your limits

Aga tosiselt raakides - kedagi teist (Jeff Seid siinkohal) pole hea eesmargiks votta, kuna sa ei tea, mis vitamiine ja kui kanget kreatiini nad soovad.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpne range toitumiskava tuleb aastatega välja töötada. :D 12% rasva on üpris kerge ära teha kui oskad õigelt toituda ning treenida.
screen-shot-2013-04-09-at-4-30-29-pm.png

Muudetud kasutaja Potter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis katsetan ja möllan ise, ja asja tuleb võta rahulikult, kui 2 kuuga rasva ei kao? :D

Muidugi tuleb asja võtta rahulikult. Tänapäeva probleem ongi, et kõik tahavad kiirelt tulemused kätte saada ja siis hakkavad vitamiinidega möllama.

Tee enda vormist pilte ning topi nad kollaaži. Samuti orienteeru enda kehakaalu peale, kui kehakaal ei lange ning on stabiilne siis järelikult tuleb natukene neid kaloreid timmida.

Tulevik kuulub sellele, kes oskab oodata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tähendab, et kaua ei jaksa sellist kuiva lihast hoida?

Endal rasvaprotsent 13%, kehatüüp lihaseline... Treenin ja loen kaloreid. N48 algaja. Kas peab mingil hetkel midagi toitumises muutma? Tahaks nagu jätkata terve elu sellisena.. See pole ju iseenesest raske, lihtsalt rasva saan ainult pähklitest ja seemnetest. Liha ega loomseid rasvu ei tarvita.

Saan aru, et jälgides täpselt põletatud kaloreid ei kasva lihas ega tõuse kaal kuigi kaal on sama, aga lihas on küll kasvanud. Mille arvelt siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tähendab, et kaua ei jaksa sellist kuiva lihast hoida?

Endal rasvaprotsent 13%, kehatüüp lihaseline... Treenin ja loen kaloreid. N48 algaja. Kas peab mingil hetkel midagi toitumises muutma? Tahaks nagu jätkata terve elu sellisena.. See pole ju iseenesest raske, lihtsalt rasva saan ainult pähklitest ja seemnetest. Liha ega loomseid rasvu ei tarvita.

Saan aru, et jälgides täpselt põletatud kaloreid ei kasva lihas ega tõuse kaal kuigi kaal on sama, aga lihas on küll kasvanud. Mille arvelt siis?

Aga kust sa võtad, et jälgid täpselt põletatud kaloreid? Siiani ei ole olemas vahendit, mis loomulikus keskkonnas igapäevase tegevuse juures suudaks täpselt kulutatud energia kokku lüüa. Ära ütle, et kella pealt vaatad. Need näitavad eriti naistel aiateibaid. Kui lihas on kasvanud, ju siis oled olnud vähemalt vahete-vahel ikka veidi ülejäägis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×